ΒΟΗΘΑΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    159
    Leonidas Loukis στις #177177

    ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΛΕΤΗ ,ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΗΠΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΑΠΟΦΗΤΟΣ ΤΟΥ
    Ι.Γ.Ε.Κ.


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #177181

    Aν kai ειμαι επαρχια, οτι θελετε να ρωτησετε να βοηθησω γυρω απο μαρμαρα -πλακακια ευχαριστως.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #177188

    Xημικός πτυχιούχος με μεταπτυχιακό σχεδόν τελειωμενο και ΑΝΕΡΓΟΣ!

    Αν θελει καποιος ιδιαιτερα σε "θετικά" μαθηματα μου στέλνει ενα pm

    Κώστα πολυ καλο το τοπίκ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    777
    yannis304 στις #177567

    Προσφερω δωρεαν ελεγχο στο κλιματιστικο του αυτ/του,
    για ολους τους συναδελφους!!
    Προσφερω εκπτωση 30% στο γεμισμα-συντηρηση με freon134 ,
    τιμη 30 ευρω !!!
    Ruote clima -Θηβων 66 Περιστερι -2105744783

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #178520

    Γειά σας! αν και είχα αρκετο καιρό να μπώ λόγο κάποιου ατυχές περιστατικού, χαίρομαι που είστε όλοι κάλα (και για εσένα που έρχεσαι στην γειτονιά και δουλεύεις "ξέρει ποιός") και παντα με υγεία

    Ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις / συντηρησεις κτιριων

    Υπάρχει κάποιος που να ασχολειται με εμπόριο ελαστικών?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Άδμητος στις #179872

    Γειά σας, είμαι διορισμένος καθηγητής μουσικής στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση και εργάζομαι στο Μουσικό Γυμνάσιο της Κέρκυρας και το Τμήμα Μουσικών Σπουδών του Ιονίου Πανεπιστημίου. Γράφω σε αυτό το τόπικ, όχι γιατί χρειάζομαι δουλειά, δόξα τω θεώ έχω πολύ περισσότερη από όση μπορώ να φέρω σε πέρας, αλλά επειδή λόγω του ότι είμαι ιδιαίτερα παθιασμένος με τη δουλειά μου (εκτός από το κυνήγι εννοείται) σκέφτηκα ότι με τις γνώσεις μου και το μεράκι μου για τη μουσική ίσως θα μπορούσα να βοηθήσω και κάποιους από τους συναδέλφους του φόρουμ. Αν κάποιος λοιπόν συνάδελφος είναι προβληματισμένος και χρειάζεται βοήθεια (συμβουλές, απορίες σε οτιδήποτε θέματα αφορούν εκμάθηση και ενασχόληση με τη μουσική, το τραγούδι, ωδεία, σπουδές στο εσωτερικό και το εξωτερικό, κτλ) για τα παιδιά του ή τον ίδιο που ήδη εδώ και κάποια χρόνια μαθαίνουν ή παίζουν μουσική ή θέλουν να ξεκινήσουν να μαθαίνουν κάποιο μουσικό όργανο μπορώ να σας συμβουλέψω και να σας βοηθήσω στη σωστότερη επιλογή για σας και τα παιδιά σας, καθώς ξέρω πολύ καλά τον χώρο και εδώ και μία 20ετία είμαι ιδιαίτερα δραστήριος με μαθήματα, συναυλίες, σεμινάρια, και διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις σε όλη σχεδόν την Ελλάδα και το εξωτερικό.

    Επίσης, αν κάποιος γονιός χρειαστεί βοήθεια ή πληροφορίες για τα παιδιά του, που θα περάσουν φέτος στις πανεπιστημιακές σχολές που υπάρχουν στην Κέρκυρα, είμαι στο μέτρο του δυνατού και παρά το συνεχόμενο φόρτο εργασίας στη διάθεση των συναδέλφων του φόρουμ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #285687

    Γειά σας, είμαι διορισμένος καθηγητής μουσικής στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση και εργάζομαι στο Μουσικό Γυμνάσιο της Κέρκυρας και το Τμήμα Μουσικών Σπουδών του Ιονίου Πανεπιστημίου. Γράφω σε αυτό το τόπικ, όχι γιατί χρειάζομαι δουλειά, δόξα τω θεώ έχω πολύ περισσότερη από όση μπορώ να φέρω σε πέρας, αλλά επειδή λόγω του ότι είμαι ιδιαίτερα παθιασμένος με τη δουλειά μου (εκτός από το κυνήγι εννοείται) σκέφτηκα ότι με τις γνώσεις μου και το μεράκι μου για τη μουσική ίσως θα μπορούσα να βοηθήσω και κάποιους από τους συναδέλφους του φόρουμ. Αν κάποιος λοιπόν συνάδελφος είναι προβληματισμένος και χρειάζεται βοήθεια (συμβουλές, απορίες σε οτιδήποτε θέματα αφορούν εκμάθηση και ενασχόληση με τη μουσική, το τραγούδι, ωδεία, σπουδές στο εσωτερικό και το εξωτερικό, κτλ) για τα παιδιά του ή τον ίδιο που ήδη εδώ και κάποια χρόνια μαθαίνουν ή παίζουν μουσική ή θέλουν να ξεκινήσουν να μαθαίνουν κάποιο μουσικό όργανο μπορώ να σας συμβουλέψω και να σας βοηθήσω στη σωστότερη επιλογή για σας και τα παιδιά σας, καθώς ξέρω πολύ καλά τον χώρο και εδώ και μία 20ετία είμαι ιδιαίτερα δραστήριος με μαθήματα, συναυλίες, σεμινάρια, και διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις σε όλη σχεδόν την Ελλάδα και το εξωτερικό.

    Επίσης, αν κάποιος γονιός χρειαστεί βοήθεια ή πληροφορίες για τα παιδιά του, που θα περάσουν φέτος στις πανεπιστημιακές σχολές που υπάρχουν στην Κέρκυρα, είμαι στο μέτρο του δυνατού και παρά το συνεχόμενο φόρτο εργασίας στη διάθεση των συναδέλφων του φόρουμ.

    [font=”Comic Sans MS”]Μπραβο βρε Δημητρη,εισαι πολυ ωραιος!!!![/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    552
    Takis_74 στις #285643

    Γειά σας, είμαι διορισμένος καθηγητής μουσικής στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση και εργάζομαι στο Μουσικό Γυμνάσιο της Κέρκυρας και το Τμήμα Μουσικών Σπουδών του Ιονίου Πανεπιστημίου. Γράφω σε αυτό το τόπικ, όχι γιατί χρειάζομαι δουλειά, δόξα τω θεώ έχω πολύ περισσότερη από όση μπορώ να φέρω σε πέρας, αλλά επειδή λόγω του ότι είμαι ιδιαίτερα παθιασμένος με τη δουλειά μου (εκτός από το κυνήγι εννοείται) σκέφτηκα ότι με τις γνώσεις μου και το μεράκι μου για τη μουσική ίσως θα μπορούσα να βοηθήσω και κάποιους από τους συναδέλφους του φόρουμ. Αν κάποιος λοιπόν συνάδελφος είναι προβληματισμένος και χρειάζεται βοήθεια (συμβουλές, απορίες σε οτιδήποτε θέματα αφορούν εκμάθηση και ενασχόληση με τη μουσική, το τραγούδι, ωδεία, σπουδές στο εσωτερικό και το εξωτερικό, κτλ) για τα παιδιά του ή τον ίδιο που ήδη εδώ και κάποια χρόνια μαθαίνουν ή παίζουν μουσική ή θέλουν να ξεκινήσουν να μαθαίνουν κάποιο μουσικό όργανο μπορώ να σας συμβουλέψω και να σας βοηθήσω στη σωστότερη επιλογή για σας και τα παιδιά σας, καθώς ξέρω πολύ καλά τον χώρο και εδώ και μία 20ετία είμαι ιδιαίτερα δραστήριος με μαθήματα, συναυλίες, σεμινάρια, και διάφορες πολιτιστικές εκδηλώσεις σε όλη σχεδόν την Ελλάδα και το εξωτερικό.

    Επίσης, αν κάποιος γονιός χρειαστεί βοήθεια ή πληροφορίες για τα παιδιά του, που θα περάσουν φέτος στις πανεπιστημιακές σχολές που υπάρχουν στην Κέρκυρα, είμαι στο μέτρο του δυνατού και παρά το συνεχόμενο φόρτο εργασίας στη διάθεση των συναδέλφων του φόρουμ.

    Φιλε εισαι ο ΗΡΩΑΣ μου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #285633

    Μπραβο σου σου ευχομαι παντα τα καλυτερα. :) ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    777
    yannis304 στις #179934

    Δημητρη η προσφορα σου δειχνει μεγαλειο ψυχης και
    εισαι αξιος πολλων συγχαρητηριων.
    Νασαι παντα καλα φιλε !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    359
    milou στις #285452

    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ.ΥΠΗΡΕΤΩ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΕΘΩ ΩΣ "ΒΙΣΜΑ" ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ. :D :D :lol: :) ;) :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    dgiannar στις #179971

    Και εγώ τεχνικός Η/Υ και δικτύων. Αν μπορώ να φανώ χρήσιμος σε κάποιον συνάδελφο θα ήταν μεγάλη χαρά μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #285446

    Και εγώ τεχνικός Η/Υ και δικτύων. Αν μπορώ να φανώ χρήσιμος σε κάποιον συνάδελφο θα ήταν μεγάλη χαρά μου.

    ΕΛΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #285443

    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ.ΥΠΗΡΕΤΩ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΕΘΩ ΩΣ "ΒΙΣΜΑ" ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ. :D :D :lol: :) ;) :D

    σωστός ευθύς και με ενδιαφέρουσα πρόταση :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/03/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    ivis στις #180659

    παιδια εγω αναλαμβανω γιαλισματα και κερωματα σε τουτου .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 90 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων