Ιμάντας Χρονισμού για Lancia Y

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #284603

    Εγώ δεν ντρέπομαι καθόλου πάντως! Με εμένα γαμπρό σου δίνω το καρτέρι μου το πονηρό :lol:

    Τις γυναίκες που τσιμπάνε με τα φράγκα δεν τις θέλω. Είναι σαν να βαράς μπεκάτσα στο καρτέρι. Καλύτερα μία και παλικαρίσια παρά 5 και εύκολες :D

    Χαλασαν οι γυναικες τωρα πια φιλε,,μονο τα λεφτα κανουν κεφι,,εγω παντος λεφτα δεν εχω,, γυναικες εχω ομως :D
    αμα θελεις ελα μια βολτα απο εδω να σε φιλεψω κατι τις :lol: αμα εισαι παντρεμενος μακρια μην φαω εγω την παντοφλια μετα :)
    συμφωνω και για το κερτερι και για τις ευκολες


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #284602

    [size=3]Εχουμε κάποιον ωραίο , μορφωμένο,καλό παιδί ,χιουμορίστα κλπ κλπ αλλά χωρίς λεφτά…..

    και έχουμε άλλον ωραίο ,μορφωμένο,καλό παδί,χιουμορίστα κλπ κλπ αλλά με λεφτά.Εσύ που λες να τσιμπήσει η ίδια γυναίκα? :) [/size]

    Διονύση άλλο αυτό που λες και άλλο η πρώτη τους ερώτηση να είναι τι δουλειά κάνεις και τι αμάξι οδηγάς…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #284598

    Διονύση άλλο αυτό που λες και άλλο η πρώτη τους ερώτηση να είναι τι δουλειά κάνεις και τι αμάξι οδηγάς…

    Πάντως η αλήθεια είναι ότι άμα έχεις φράγκα και καλό αμάξι δεν ξεμένεις ποτέ …. :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #284597

    [size=3]Πάντως η αλήθεια είναι ότι άμα έχεις φράγκα και καλό αμάξι δεν ξεμένεις ποτέ …. :) [/size]

    καποτε ειχαν περασει και οι μηχανες ,τωρα πανε και αυτες :lol: :D :D

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #284595

    καποτε ειχαν περασει και οι μηχανες ,τωρα πανε και αυτες :D :D :lol:

    Έχει πολύ πλάκα το θέμα .

    Ο Νίκος μπήκε να ρωτήσει για φτηνό ιμάντα και μέχρι παντρολογήματα γράφτηκαν :) :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #284594

    [size=4]Έχει πολύ πλάκα το θέμα :) :lol: [/size]

    ειδες καπταιν που το πηγαμε ,παλι εκει καταληξαμε ,στις γυναικες χαχαχχαχαχα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #284593

    ειδες καπταιν που το πηγαμε ,παλι εκει καταληξαμε ,στις γυναικες χαχαχχαχαχα

    Ο Νίκος μπήκε να ρωτήσει για φτηνό ιμάντα και μέχρι παντρολογήματα γράφτηκαν :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #284592

    Χαχαχαχα.Κοίτα απήχηση το θέμα που άνοιξα.Αντε ξεκινήστε το καλαμπούρι γιατί δε μας βλέπω καλά.Το αμάξι μπήκε στο συνεργείο, όχι της Toyota, και αύριο θα το έχω έτοιμο.Είναι εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος της Nissan και πολύ καλός φίλος…Χτύπησα ένα τηλέφωνο και το παιδί έσπευσε άμεσα να με εξυπηρετήσει….Σας ευχαριστώ όλους και….καλή συνέχεια του καλαμπουρίου :) ….

    Υ.Γ.Και για να μην υπάρξει κάποια υπόνοια ΟΧΙ, δε μου χαλάσατε το topic.Απλά αμα ξαναπείτε για την αδερφή μου θα σας γ@μα@#$@…. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #284591

    χαχαχαχαχαχαχα ,ετσι , επανω τους μην μασας :) :lol: :D

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #180293

    Νίκο θα σου δώσω μια συμβουλή , ότι αμάξι έχει ο καθένας πρέπει να πηγαίνει στην αντιπροσωπεία , θα δώσει κάτι παραπάνω αλλά είναι το σωστό .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #284576

    Υ.Γ.Και για να μην υπάρξει κάποια υπόνοια ΟΧΙ, δε μου χαλάσατε το topic.Απλά αμα ξαναπείτε για την αδερφή μου θα σας γ@μα@#$@…. :lol:
    [/quote]

    χα χα χα ετσι ετσι μην μασας,,ακους εκει να σου λενε για την αδερφη σου :)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #284575

    Υ.Γ.Και για να μην υπάρξει κάποια υπόνοια ΟΧΙ, δε μου χαλάσατε το topic.Απλά αμα ξαναπείτε για την αδερφή μου θα σας γ@μα@#$@…. :)

    Ετσι φιλαράκι χιούμορ…γιατί αμα το χάσουμε κι 'αυτό την κάναμε.. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #284574

    [size=4][b][color=”#8B0000″]Νίκο θα σου δώσω μια συμβουλή , ότι αμάξι έχει ο καθένας πρέπει να πηγαίνει στην αντιπροσωπεία , θα δώσει κάτι παραπάνω αλλά είναι το σωστό .[/color][/b][/size]

    :) Εμ ειπαμαι και χθες ακουτε και κανενα παλιο κατι παραπανω ξερει .

    ΥΓ.Στην αντιπροσωπεια εχεις και δυο χρονια εγγιηση ανταλακτηκου και εργασιας .

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων