Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16,201 έως 16,215 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #392884

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ 😀 http://youtu.be/GTtUsQ7k-ls

    φορτσάτο σε βλέπω και σε χαίρομαι 🙂


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #392886

    KYNIGOSDK wrote:

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ http://youtu.be/GTtUsQ7k-ls/quote φορτσάτο σε βλέπω και σε χαίρομαι

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΜΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ  😀

    Η ΦΤΩΧΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ 😥

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #392891

    ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΜΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ 😀

    τι να κάνεις φίλε μου;;;;το έζησα πριν 9 μήνες και είπα κι ευχαριστώ 😐

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #392902

    GA . . . .ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #392906

    ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΜΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ Η ΦΤΩΧΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 39 λεπτά πριν από τον KYNIGOSDK.

    [/quote]

    μειωση αδερφε.

    να πληρωσεις εσυ, και ολοι μας για αυτους τους πουστηδες που κατακλεψαν την χωρα και εβγαλαν τα λεφτα εξω.

    να πληρωσουμε γιατι τοσα χρονια τους καμαρωναμε.

    ας αλλαξουμε θεμα γιατι μαυριζει η ψυχη μας.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #392910

    Μάγκες λάβετε τα μέτρα σας.Δεν κινδυνολογώ.Είμαι πολλά χρόνια στην αγορά και παίρνω χαμπάρι τι γίνεται και τι πρόκειται να γίνει.Πάμε για χειρότερες καταστάσεις….Αυτά που ζήσαμε και ζούμε είναι ένα απλό “test drive”.Απο την αρχή του έτους που θα αρχίσουν να εφαρμόζονται τα μέτρα ( σε πολλούς θα υπάρχουν περικοπές στους μισθους τους με αναδρομική ισχύ)  θα ξεκινήσει και η πραγματική καταιγίδα .Μην μασάτε απο επιτυχίες στο eurogroup …είναι όλα τρίχες κατσαρές.

    Οταν λεω να λάβετε τα μέτρα σας εννοώ να  βάλετε κάτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ όλους τους τρόπους διαφυγής απο αυτην την κατάσταση που έρχεται.Το χωριό ίσως  και η επιστροφή σε απλό τρόπο ζωής είναι μια λύση .Πάντως με τα προηγούμενα δεδομένα λύση δεν θα υπάρξει ίσως και ποτέ.Οπότε η μοναδική λύση ειναι η διαφυγή με οποιοδήποτε κόστος απο την μόνιμη μιζέρια και εξαθλίωση που μας έχουν ετοιμάσει.

    Σας έκανα την καρδιά περιβόλι? Χωνέψτε το γιατί τα πράγματα είναι μόνο έτσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #392913

    εχω να συμπληρωσω στα λεγομενα του Διονυση οτι πρεπει να λαβουμε υποψη μας οτι τωρα θα εφαρμοσουν τα μετρα που εχουν ψηφησει.

    τωρα δηλαδη θα τα νιωσουμε στο κορμι μας.

    ειμαι και εγω 15 χρονια ελ. επαγγελματιας και καθε μερα βλεπω γνωστους και φιλους να μενουν ανεργοι, να εχουν μειωση  μισθων, αβεβαιοτητα για το αν θα εχουν αυριο δουλεια.

    και τα εξοδα να αυξανονται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #392916

    καλησπερα σε ολα τα αλανια

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #392919

    Οταν λεω να λάβετε τα μέτρα σας εννοώ να βάλετε κάτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ όλους τους τρόπους διαφυγής απο αυτην την κατάσταση που έρχεται.Το χωριό ίσως και η επιστροφή σε απλό τρόπο ζωής είναι μια λύση .Πάντως με τα προηγούμενα δεδομένα λύση δεν θα υπάρξει ίσως και ποτέ.Οπότε η μοναδική λύση ειναι η διαφυγή με οποιοδήποτε κόστος απο την μόνιμη μιζέρια και εξαθλίωση που μας έχουν ετοιμάσει. Σας έκανα την καρδιά περιβόλι? Χωνέψτε το γιατί τα πράγματα είναι μόνο έτσι.

    χω να συμπληρωσω στα λεγομενα του Διονυση οτι πρεπει να λαβουμε υποψη μας οτι τωρα θα εφαρμοσουν τα μετρα που εχουν ψηφησει. τωρα δηλαδη θα τα νιωσουμε στο κορμι μας. ειμαι και εγω 15 χρονια ελ. επαγγελματιας και καθε μερα βλεπω γνωστους και φιλους να μενουν ανεργοι, να εχουν μειωση μισθων, αβεβαιοτητα για το αν θα εχουν αυριο δουλεια. και τα εξοδα να αυξανονται.

    όσοι έχουν χωριό και άλλο τρόπο διαφυγής ας το σκεφτούν σοβαρά,όσοι δεν έχουν;;;;

    νοικοκυραίοι είμασταν και γινόμαστε  κακομοίρηδες με τους πούστηδες που μπλέξαμε 👿

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #392925

    Αλλάζω κοyβέντα σκοπίμως και δηλώνω πως αύριο πρώτα ο Θεός, περνω το αμαξι μου , την benella μου  και πάω για περπάτημα…… 😉

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #392926

    Αλλάζω κοβέντα σκοπίμως και δηλώνω πως αύριο πρώτα ο Θεός, περνω το αμαξι μου , την benella μου και πάω για περπάτημα……

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    και πολυ καλα θα κανεις.

    καλες τουφεκιες.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #392929

    Αλλάζω κοβέντα σκοπίμως και δηλώνω πως αύριο πρώτα ο Θεός, περνω το αμαξι μου , την benella μου και πάω για περπάτημα…… 😉

    καλά να περάσεις ανηψιέ με την όμορφη κοπέλα

    την τρομερη και αξεπέραστη οπλάρα την benella 😮

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #392933

    PANOUTSOS wrote:
    Αλλάζω κοβέντα σκοπίμως και δηλώνω πως αύριο πρώτα ο Θεός, περνω το αμαξι μου , την benella μου και πάω για περπάτημα……

    καλά να περάσεις ανηψιέ με την όμορφη κοπέλα την τρομερη και αξεπέραστη οπλάρα την benella

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Γεια σου και σενα Μακαρε, μου κανες γνωριμία

    με μια οπλάρα όμορφη… την λένε Benellia….

    την λέω και Benella εγω γιατι ειμαι λίγο γκάου

    τις κίχλες όταν ντουφεκώ τις  κάνω κτάου κτάου

    😛

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #392935

    Γεια σου και σενα Μακαρε, μου κανες γνωριμία με μια οπλάρα όμορφη… την λένε Benellia…. την λέω και Benella εγω γιατι ειμαι λίγο γκάου τις κίχλες όταν ντουφεκώ τις κάνω κτάου κτάου 😛

    δώσεεεεεε γιατί μας την είπε κάποιος για την ποίηση 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #392938

    Καλησπερα.Αν εχετε φυσιγγια παλια ηκαποια που δε χρισημοποιητε μη τα πεταξετε η σφαξετε   ΄΄       ευκολα φτιαξτε !!! 😈                                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=YBWWqXVbAfA                                                                                                                                                                                                http://www.youtube.com/watch?v=VhqosJmUS-0&feature=fvwrel

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16,201 έως 16,215 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων