Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16,771 έως 16,785 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399548

    Φιλτατε διονυση θα σου απαντησω σε οσα λες στο αρκεβουζιο σχετικα με τα λεφτα που χαλασαμε απο το 74 κια δωθε για οπλα.

    Μακαρι να μην το τρωω και η πατριδα μου νβα ειναι μεγαλη και τρανη και μιλαω σοβαρα.Καλυτερα να υποφερω να προσφερω και να αγωνιζομαι και να μας βλεπουν και να μας ζηλευουν και να χεζονται πανω τους.

    Δεν με ενδιαφερει οτι τα τρωνε σε μιζες.Παντα οπου στον κοσμο υπαρχουν πολιτικοι και μεσαζοντες αυτο γινοταν παντου και παντα.Δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας αλλα τι κανω εγω.Αυτοι θα φανε θα φανε θα ξαναφανε και παλι νηστικοι θα ειναι.Εγω θα τρωω γιαουρτι για μεσημεριανο και θα ειμαι χορτατος γιατι θα εχω το κεφαλι ψηλα.

    Δεν ανεχομαι μετα απο τοσους αγωνες που εχουμε κανει και τοσο αιμα που εχουμε χυσει να μην λεμε πισω και σας φαγαμε και να ακουω αναληθειες.

    Φιλικα.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #399549

    Εχεις δικιο κωστα αναιρω την αποφαση μου.Απορω ποιανου φαινου και εξυπνου εγκεφαλου ηταν η αποφαση να με φιμωσουν οταν μιλαω για τον τιμημενο και ενδοξο Ελληνικο στρατο.Τι κατινιες ειναι αυτες ?

    γειά σου ρε Μιχάλη

    τα έχουμε πεί 100.000 φορές και άλλες τόσες προσπεράσαμε το κάθε τι δύσκολο εδώ μέσα

    ηρέμησε και πάμε παρακάτω 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399551

    Ελπιζω καποιος απο την αξιοτιμη και παντελονατη διαχειρηση να μας εξηγησει τι συμβαινει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399552

    ΜΠΕΦ wrote:
    Εχεις δικιο κωστα αναιρω την αποφαση μου.Απορω ποιανου φαινου και εξυπνου εγκεφαλου ηταν η αποφαση να με φιμωσουν οταν μιλαω για τον τιμημενο και ενδοξο Ελληνικο στρατο.Τι κατινιες ειναι αυτες ?

    γειά σου ρε Μιχάλη τα έχουμε πεί 100.000 φορές και άλλες τόσες προσπεράσαμε το κάθε τι δύσκολο εδώ μέσα ηρέμησε και πάμε παρακάτω

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Δεν καταλαβες Μακη δεν εχω χασει την ηρεμια μου απλα το θεωρω ανεπαρκες και αντιεπαγγελματικο καποιος να μην ξερει να κανει την δουλεια του και να μου κανει τον ποινηρο επειδη εχει το κουμπι.Εμενα τον πονηρο θα μου τον κανεις αν με κανεις καλυτερο ,τις κομπινας του κουμπιου οι κολοκοτροναιοι τις γραφουν στα στρογγυλα τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #399553

    Ελπιζω καποιος απο την αξιοτιμη και παντελονατη διαχειρηση να μας εξηγησει τι συμβαινει.

    ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    γιατι δε στελνεις ενα μηνυμα στον mod1;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #399554

    Φιλτατε διονυση θα σου απαντησω σε οσα λες στο αρκεβουζιο σχετικα με τα λεφτα που χαλασαμε απο το 74 κια δωθε για οπλα. Μακαρι να μην το τρωω και η πατριδα μου νβα ειναι μεγαλη και τρανη και μιλαω σοβαρα.Καλυτερα να υποφερω να προσφερω και να αγωνιζομαι και να μας βλεπουν και να μας ζηλευουν και να χεζονται πανω τους. Δεν με ενδιαφερει οτι τα τρωνε σε μιζες.Παντα οπου στον κοσμο υπαρχουν πολιτικοι και μεσαζοντες αυτο γινοταν παντου και παντα.Δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας αλλα τι κανω εγω.Αυτοι θα φανε θα φανε θα ξαναφανε και παλι νηστικοι θα ειναι.Εγω θα τρωω γιαουρτι για μεσημεριανο και θα ειμαι χορτατος γιατι θα εχω το κεφαλι ψηλα. Δεν ανεχομαι μετα απο τοσους αγωνες που εχουμε κανει και τοσο αιμα που εχουμε χυσει να μην λεμε πισω και σας φαγαμε και να ακουω αναληθειες. Φιλικα.

    Δεν σε πολυπιάνω αλλά τέλος πάντων.

    Φυσικά και είναι δικαιωμά σου να μην σε ενδιαφέρει αν τα τα λεφτά τα τρώνε σε μίζες.

    Εμένα όμως με ενδιαφέρει πάρα πολύ.Διότι τα λεφτά που έφαγαν σε μίζες αν τα είχαμε τώρα θα είχαμε πιο δυνατή χώρα με ακμαίους ηθικά πολίτες και όχι καταρακωμένα όντα εξαθλιωμένα και παραδωμένα στην κατήφεια .Η σοβαρότερη συνέπεια στο ηθικό ενός λαού είναι η οικονομική εξαθλίωση που προκύπτει και απο τις μίζες που λες ότι δεν σε ενδιαφέρουν. 

    Συνεχίζω να υποστηρίζω με επιχειρήματα ότι η θητεία εξυπηρετεί ( ξαναλέω εκτος ειδικών δυνάμεων ) τα λαμόγια και τις πελατειακές σχέσεις ων πολιτικών.Αλλωστε  γι αυτό υπάρχουν ένα σωρό στρατόπεδα γύρω απο την Αθηνα …για να εξυπηρετουν οι πολιτικοί τους ψηφοφόρους τους.

    Εξυπακούεται ότι όποιος θέλει μπορεί να ζει την φαντασιωσή του με σημερινούς ένδοξους φαντάρους που είναι πρώτοι και καλύτεροι στις αγγαρίες και στους καφέδες αλλά εμένα θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική αποψη.

    Εγω προτρέπω να διαβάζει όποιος θέλει όλες τις απόψεις.Αν εσυ πιστεύεις ότι κινδυνεύει το έθνος με το να εκφράζουμε ( πάντα με επιχειρήματα) διαφορετικές απόψεις για τον στρατό και τα ιερά και όσια…….τότε πάω πάσο 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399555

    ΖΗΤΩ ΤΟ  ΕΘΝΟΣ ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ ΖΗΤΩ Η ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #399561

    1-2    τέστ  τεστ  καλησπέρα φίλοι!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=sUtOZ2rn8yg

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    560
    kinigopapias στις #399569

    Καλησπέρα στους λεβέντες!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #399573

    γεια σας και χαρα σας ομορφοπαιδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399595

    ΜΠΕΦ wrote:
    Φιλτατε διονυση θα σου απαντησω σε οσα λες στο αρκεβουζιο σχετικα με τα λεφτα που χαλασαμε απο το 74 κια δωθε για οπλα. Μακαρι να μην το τρωω και η πατριδα μου νβα ειναι μεγαλη και τρανη και μιλαω σοβαρα.Καλυτερα να υποφερω να προσφερω και να αγωνιζομαι και να μας βλεπουν και να μας ζηλευουν και να χεζονται πανω τους. Δεν με ενδιαφερει οτι τα τρωνε σε μιζες.Παντα οπου στον κοσμο υπαρχουν πολιτικοι και μεσαζοντες αυτο γινοταν παντου και παντα.Δεν με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας αλλα τι κανω εγω.Αυτοι θα φανε θα φανε θα ξαναφανε και παλι νηστικοι θα ειναι.Εγω θα τρωω γιαουρτι για μεσημεριανο και θα ειμαι χορτατος γιατι θα εχω το κεφαλι ψηλα. Δεν ανεχομαι μετα απο τοσους αγωνες που εχουμε κανει και τοσο αιμα που εχουμε χυσει να μην λεμε πισω και σας φαγαμε και να ακουω αναληθειες. Φιλικα.

    Δεν σε πολυπιάνω αλλά τέλος πάντων. Φυσικά και είναι δικαιωμά σου να μην σε ενδιαφέρει αν τα τα λεφτά τα τρώνε σε μίζες. Εμένα όμως με ενδιαφέρει πάρα πολύ.Διότι τα λεφτά που έφαγαν σε μίζες αν τα είχαμε τώρα θα είχαμε πιο δυνατή χώρα με ακμαίους ηθικά πολίτες και όχι καταρακωμένα όντα εξαθλιωμένα και παραδωμένα στην κατήφεια .Η σοβαρότερη συνέπεια στο ηθικό ενός λαού είναι η οικονομική εξαθλίωση που προκύπτει και απο τις μίζες που λες ότι δεν σε ενδιαφέρουν. Συνεχίζω να υποστηρίζω με επιχειρήματα ότι η θητεία εξυπηρετεί ( ξαναλέω εκτος ειδικών δυνάμεων ) τα λαμόγια και τις πελατειακές σχέσεις ων πολιτικών.Αλλωστε γι αυτό υπάρχουν ένα σωρό στρατόπεδα γύρω απο την Αθηνα …για να εξυπηρετουν οι πολιτικοί τους ψηφοφόρους τους. Εξυπακούεται ότι όποιος θέλει μπορεί να ζει την φαντασιωσή του με σημερινούς ένδοξους φαντάρους που είναι πρώτοι και καλύτεροι στις αγγαρίες και στους καφέδες αλλά εμένα θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική αποψη. Εγω προτρέπω να διαβάζει όποιος θέλει όλες τις απόψεις.Αν εσυ πιστεύεις ότι κινδυνεύει το έθνος με το να εκφράζουμε ( πάντα με επιχειρήματα) διαφορετικές απόψεις για τον στρατό και τα ιερά και όσια…….τότε πάω πάσο

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 ώρες, 40 λεπτά πριν από τον diomilesis.

     

    Απλα να σου πω διονυση οτι ποτε δεν εγραψα οτιδοιποτε εχοντας στο μυαλο μου εσενα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #399596

    Απλα να σου πω διονυση οτι ποτε δεν εγραψα οτιδοιποτε εχοντας στο μυαλο μου εσενα.

     

    😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399598

    ΜΠΕΦ wrote:
    Απλα να σου πω διονυση οτι ποτε δεν εγραψα οτιδοιποτε εχοντας στο μυαλο μου εσενα.

    Οχι γιατι ανθρωποι ημαστε και παρεξηγησεις γινονται καθημερινα απο το πουθενα ετσι ?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #399601

    Οχι γιατι ανθρωποι ημαστε και παρεξηγησεις γινονται καθημερινα απο το πουθενα ετσι ?

    Μην τα ξαναλέμε. Μεταξύ μας η εκτίμηση και ο σεβασμός είναι δεδομένος οπότε για να υπάρξει παρεξήγηση το βλέπω απο δύσκολο εως αδύνατο.Απλά συζητάμε και μερικές φορές υποστηρίζουμε τις θέσεις μας με έντονο τρόπο. 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #399656

    καλημέρα παρεούλα και καλή συνέχεια σε όλους 🙂

    δουλίτσα και σήμερα και έχει ο Θεός 🙂

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16,771 έως 16,785 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων