Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,221 έως 17,235 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    46
    john στις #402879

    ζητω συγνωμη τοτε αδερφε…

    απλως… εχω καιρο να παω για μπαμ… και μου την εχει δωσει…. δεν εχω παρεα ουτε τουτου….  👿 γκρρρρ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    46
    john στις #402880

    john wrote:
    απο ποτηρι καλυτερος

    ok δίπλα μου εσύ θα πίνεις κι εγώ θα τρώω

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας
    σωστος… και οι δυο ευχαριστημενοι  😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #402882

    Χε χε μόλις έμαθα ότι οι αποδείξεις που έχω απο την επισκευή του σκάφους μου και κάτι ψώνια που έκανα πέρισυ στο Μιλάνο μαζί με τα ταξιδάκια για σκι στις άλπεις , περνάνε κανονικά στην εφορία Μπορεί να άργησαν αλλά έδειξαν ότι και ικανοί είναι και δίκαιοι…

    Kαι εγώ  ρε  Διονύση  είχα  μεγάλο καημό …να μην εκπίπτουν τόσα χρόνια  οι αποδείξεις  απο τις  επισκευές των  σκαφών μου στην εφορία ……

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ  !!!!     ΔΟΘΗΚΕ  Η ΛΥΣΗ  ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ    ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ   ΤΟ   ΛΑΟ .

    ΡΕ  ΚΑΡΙΟΛΟΠΥΣΤΑΡΑΔΕΣ , ΣΚΥΛΟΣΠΕΡΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ,  ΙΧΝΟΣ  ΦΙΛΟΤΙΜΟ  ΔΕΝ  ΕΧΕΤΑΙ ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #402883

    john wrote:
    καλησπερα στην παρεα!!! να ενημερωνεται να ερχονται και οι καινουργιοι….

    υπήρξε ανακοίνωση καλέ μου φίλε δύο ημέρες αλλά μην στενοχωριέσαι μέσα στο Φλεβάρη κάτι θα κάνουμε πάλι από πηρούνι είσαι δυνατός;;;

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Κάντε  λίγο  δίαιτα    για  να  πάρουν  φωτιά  οι   μασέλες  απο την  τριβή με την ….προβατίνα ..    

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Vpentza στις #402894

    Vpentza wrote:
    με δυο γραμμές κείμενο θα τη βγάλεις ? έτσι ξερά ? κανά …παραπολιτικό ??? δεν τα κατάφερα να έρθω λόγω …μπαλέτου, κρύου και απόστασης…επιφυλάσσομαι…

    να έρθεις βρε Βασίλη εγώ έχω κάνει και 14 χρόνια μπαλέτο θα έχουμε πολλά να πούμε

    αφού λοιπόν είσαι δάσκαλος στο μπαλέτο, το επόμενο ΔΕΝ το χάνω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #402908

    Πολυ θα χαρω να ερθω και εγω αν θελετε και να σας γνωρισω!ειμαι νεο αιμα!εντελως πληροφοριακα οταν με βλεπουν οι προβατινες τρεχουν στο χωριο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #402911

    Πολυ θα χαρω να ερθω και εγω αν θελετε και να σας γνωρισω!ειμαι νεο αιμα!εντελως πληροφοριακα οταν με βλεπουν οι προβατινες τρεχουν στο χωριο.

    ΜΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΛΟΓΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=q7REh3G0kqI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #402912

    Kost_es100dl wrote:
    Πολυ θα χαρω να ερθω και εγω αν θελετε και να σας γνωρισω!
    ειμαι νεο αιμα!εντελως πληροφοριακα οταν με βλεπουν οι προβατινες
    τρεχουν στο χωριο.

    ΜΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΛΟΓΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=q7REh3G0kqI

    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ”
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    Καπως ετσι!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #402927

    καλημερα σε ολο το καταφυγιο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #402929

    καλημερα ,ολοι μερα καταφυγιωτες!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #402930

    Καλημέρα σε όλους…. 😉

     

    Πολυ θα χαρω να ερθω και εγω αν θελετε και να σας γνωρισω!ειμαι νεο αιμα!εντελως πληροφοριακα οταν με βλεπουν οι προβατινες τρεχουν στο χωριο.

    Θα σου σταλεί αναλυτικός κατάλογος με τις υποχρεώσεις σου σαν νέος και μετά απο την συνεδρίαση του διοικητικού συμβουλίου θα αποφασισουμε τι θα κάνουμε με εσένα.Το ότι δηλώνεις λάτρης της προβατίνας θα ληφθεί πολύ σοβαρά υπ οψιν. :mrgreen:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #402932

    καλημερα σε ολα τα κοπελια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #402936

    Καλημέρα σε όλους….

    Kost_es100dl wrote:
    Πολυ θα χαρω να ερθω και εγω αν θελετε και να σας γνωρισω!ειμαι νεο αιμα!εντελως πληροφοριακα οταν με βλεπουν οι προβατινες τρεχουν στο χωριο.

    Θα σου σταλεί αναλυτικός κατάλογος με τις υποχρεώσεις σου σαν νέος και μετά απο την συνεδρίαση του διοικητικού συμβουλίου θα αποφασισουμε τι θα κάνουμε με εσένα.Το ότι δηλώνεις λάτρης της προβατίνας θα ληφθεί πολύ σοβαρά υπ οψιν.

     

    Δε ξέρω μήπως χρειάζεται και χαρτί από το αντίστοιχο σωματείο… http://www.e-artemis.gr/forumz/topic/6012/

    😛  😆

     

    Πολύ Καλημέρα Σας!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #402937

    Δε ξέρω μήπως χρειάζεται και χαρτί από το αντίστοιχο σωματείο… http://www.e-artemis.gr/forumz/topic/6012/%5B/quote]

    ========================================================================

    Ε άμα έχει και Μάστερ τότε μιλάμε για έναν λαμπρό νέο….. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #402941

    Εντάξει μερικοί παραείναι γνωστοί.Σε λίγο θα τους βλέπουμε και σε διαφημιστικά σπότ.Κάπως έτσι ξεκίνησε και  ο Συλβέστερ Σταλόνε.Πρώτα έκανε διαφημίσεις μετά τσόντες και μετά έγινε μεγάλος ηθοποιός.Οπότε ο φίλος μας το πρώτο στάδιο το πέρασε….τώρα μένει το δεύτερο.

    Ζηλεύετε ρε που θα κάνετε παρέα με το πιό διάσημο κ@..λί του φόρουμ 😆    (Αναγκάστηκα να αλλάξω λέξεις λόγω λογοκρισίας. 😥 Από αύριο θα γράφω αρχαία ελληνικά :lol:)

    Χε χε μόλις έμαθα ότι οι αποδείξεις που έχω απο την επισκευή του σκάφους μου και κάτι ψώνια που έκανα πέρισυ στο Μιλάνο μαζί με τα ταξιδάκια για σκι στις άλπεις , περνάνε κανονικά στην εφορία  Μπορεί να άργησαν αλλά έδειξαν ότι και ικανοί είναι και δίκαιοι…  

    Για μας τους καλλιτέχνες άκουσες τίποτα? 🙁

    diomilesis wrote:
    Καλημέρα σε όλους….

    Kost_es100dl wrote:
    Πολυ θα χαρω να ερθω και εγω αν θελετε και να σας γνωρισω!ειμαι νεο αιμα!εντελως πληροφοριακα οταν με βλεπουν οι προβατινες τρεχουν στο χωριο.

    Θα σου σταλεί αναλυτικός κατάλογος με τις υποχρεώσεις σου σαν νέος και μετά απο την συνεδρίαση του διοικητικού συμβουλίου θα αποφασισουμε τι θα κάνουμε με εσένα.Το ότι δηλώνεις λάτρης της προβατίνας θα ληφθεί πολύ σοβαρά υπ οψιν.

    Δε ξέρω μήπως χρειάζεται και χαρτί από το αντίστοιχο σωματείο… http://www.e-artemis.gr/forumz/topic/6012/ Πολύ Καλημέρα Σας!

    Το ανωτέρω σωματείο φίλε μου έχει πολύ αυστηρά κριτήρια επιλογής τα οποία δεν εστιάζονται μόνο στην κατανάλωση προβατίνας 😉

    Παρεμπιπτόντως χηρέψανε κάτι θέσεις και την άνοιξη θα προκηρυχτεί υπαίθριος διαγωνισμός για την κάλυψή τους. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν από τώρα να δηλώσουν συμμετοχή. 😆

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,221 έως 17,235 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων