Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,341 έως 17,355 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #403495

    Αντε…Καλη Εβδομαδα ομορφαντρες και οι δυο σας… 🙄

    Και το “νου σας στα καλτσον” ωρεεεε!!! 😆

    Ο ενας “κοβει” και ο αλλος “ραβει”…Πλακα κανω, παλουκαρια!!!

    Ρε Μανο τι διαβαζω παλι??? Μαλλον δεν εχεις “χωρο γραφης” οπως ειπα και σε καποιον αλλον φιλαρακο προχθες, για αλλο θεμα, βεβαιως!!

    Βικτωρακο, με πηρε τηλ. ο Φιλος απο “πανω” ξερεις…κανουν πανηγυρι οι “Μυταρουδες” επανω!! :mrgreen:

    Στο τσακ ειμαι να την κανω, θα σου πω!!

    Καλο μεσημερι σε ολους Σας!!


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #403501

    Αντε…Καλη Εβδομαδα ομορφαντρες και οι δυο σας… Και το «νου σας στα καλτσον» ωρεεεε!!! Ο ενας «κοβει» και ο αλλος «ραβει»…Πλακα κανω, παλουκαρια!!! Ρε Μανο τι διαβαζω παλι??? Μαλλον δεν εχεις «χωρο γραφης» οπως ειπα και σε καποιον αλλον φιλαρακο προχθες, για αλλο θεμα, βεβαιως!! Βικτωρακο, με πηρε τηλ. ο Φιλος απο «πανω» ξερεις…κανουν πανηγυρι οι «Μυταρουδες» επανω!! Στο τσακ ειμαι να την κανω, θα σου πω!! Καλο μεσημερι σε ολους Σας!!

    Billy
    (Scripta manent)

    Γειά σου κυρ βασίλη με τα ωραία σου καλσόν 😆  😆  για εμένα είναι μεγάλο το νούμερο για τον άλλο όμως δεν ξέρω χαχαχα

    όσο για τον χώρο γραφής θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή.καλό μεσημέρι και σε εσένα 😀

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #403506

    καλά μου φιλαράκια αν είστε καλα παιδιά το βράδυ θα σας χορέψω oriental 🙂 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #403517

    καλησπερα χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους επεστρεψα στην εργασια μου μετα απο αρκετη αδεια και τωρα αναμενουμε πρωτα ο θεος μηπως μας ερθει καμια μεταθεση το καλοκαιρι

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #403525

    καλησπερα χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους επεστρεψα στην εργασια μου μετα απο αρκετη αδεια και τωρα αναμενουμε πρωτα ο θεος μηπως μας ερθει καμια μεταθεση το καλοκαιρι

    καλώς τον

    Θεολόγη πέρασες καλά ρε φίλε;;;καλή χρονιά και καλή μετάθεση να έχεις 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #403526

    καλα ηταν πηρα 4 κιλα ηπια και μπολικο τωρα παλι τα ιδια!!!! 😀 😀

    ευχαριστω μακη απο το στομα σου και του θεου το αυτι να ερθει η μεταθεση!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    278
    vangelisf στις #403538

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα…

    Έτσι για να θυμόμαστε….τη σημερινή μέρα…

    http://www.ramnousia.com/2013/01/240.html#.UPQPoayx7pw

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #403540

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα… Έτσι για να θυμόμαστε….τη σημερινή μέρα… http://www.ramnousia.com/2013/01/240.html#.UPQPoayx7pw

    👿 🙁 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #403551

    Billy wrote:
    Αντε…Καλη Εβδομαδα ομορφαντρες και οι δυο σας… Και το «νου σας στα καλτσον» ωρεεεε!!! Ο ενας «κοβει» και ο αλλος «ραβει»…Πλακα κανω, παλουκαρια!!! Ρε Μανο τι διαβαζω παλι??? Μαλλον δεν εχεις «χωρο γραφης» οπως ειπα και σε καποιον αλλον φιλαρακο προχθες, για αλλο θεμα, βεβαιως!! Βικτωρακο, με πηρε τηλ. ο Φιλος απο «πανω» ξερεις…κανουν πανηγυρι οι «Μυταρουδες» επανω!! Στο τσακ ειμαι να την κανω, θα σου πω!! Καλο μεσημερι σε ολους Σας!! Billy
    (Scripta manent)

    Γειά σου κυρ βασίλη με τα ωραία σου καλσόν για εμένα είναι μεγάλο το νούμερο για τον άλλο όμως δεν ξέρω χαχαχα όσο για τον χώρο γραφής θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή.καλό μεσημέρι και σε εσένα

    ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΟΤΕ Η φωτογραφίες ΔΕΝ αντικαταστάθηκαν λόγο τον ΟΡΟΝ ΧΡΗΣΗΣ
    αλλά απο συνομιλία που είχα με κάποιον συνάδελφο
    που μας βλέπει σαν συναδέλφους και σαν ανθρώπους
    για την πάρτη του και μόνο. http://imageshack.us/a/img849/264/fuckturkey.jpg http://imageshack.us/a/img268/7773/155660684711722.jpg http://imageshack.us/a/img545/3263/voulimoutzesxiliades.jpg

    EΓΩ απαιτω να βγουν οι φωτο αμεσος τι πραγματα ειναι αυτα …. ωραιο κωλαρακι εχει …. χαχαχαχαχαχα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #403558

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα… Έτσι για να θυμόμαστε….τη σημερινή μέρα… http://www.ramnousia.com/2013/01/240.html#.UPQPoayx7pw%5B/quote]

    Ε και? Αντε και πες ότι θα την θυμόμαστε.Τι θα αλλάξει με αυτό? 😯

    Αφου αν είχαμε αύριο την ευκαιρία να διαλέξουμε  πάλι τους ίδιους θα διαλέγαμε.

    Δεν μας νοιάζει η εθνική μας κυριαρχία.Χεστήκαμε για εθνικές κυριαρχίες και κουραφέξαλα.Εμας μας νοιάζουν τα λεφτουδάκια μας που έχουμε στην άκρη.

    Καταλληλότερος για πρωθυποργός είναι ο αντωνάκης με 45% 😯 .

    Δεν θέλουμε να μας τα θυμίζεις  φίλε Βαγγέλη.Δεν είμαστε τώρα για τέτοια.Μην μας ξεσηκώνεις με αυτά που λες…

    υγ. τουλάχιστον όταν έρθει η ώρα να λογοδοτήσω στα παιδιά μου , θα έχω την συνειδηση μου καθαρή ότι έκανα ότι παίρναγε απο το χέρι μου ώστε  να ενημερώσω όσο το δυνατόν περισσότερους για τους προδότες και  προσκυνημένους πολιτικούς που επέλεξαν οι Ελληνες για να τους κυβερνούν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #403593

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #403597

    vangelisf wrote:

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα… Έτσι για να θυμόμαστε….τη σημερινή μέρα… http://www.ramnousia.com/2013/01/240.html#.UPQPoayx7pw/quote] Ε και? Αντε και πες ότι θα την θυμόμαστε.Τι θα αλλάξει με αυτό? Αφου αν είχαμε αύριο την ευκαιρία να διαλέξουμε πάλι τους ίδιους θα διαλέγαμε. Δεν μας νοιάζει η εθνική μας κυριαρχία.Χεστήκαμε για εθνικές κυριαρχίες και κουραφέξαλα.Εμας μας νοιάζουν τα λεφτουδάκια μας που έχουμε στην άκρη. Καταλληλότερος για πρωθυποργός είναι ο αντωνάκης με 45% . Δεν θέλουμε να μας τα θυμίζεις φίλε Βαγγέλη.Δεν είμαστε τώρα για τέτοια.Μην μας ξεσηκώνεις με αυτά που λες… υγ. τουλάχιστον όταν έρθει η ώρα να λογοδοτήσω στα παιδιά μου , θα έχω την συνειδηση μου καθαρή ότι έκανα ότι παίρναγε απο το χέρι μου ώστε να ενημερώσω όσο το δυνατόν περισσότερους για τους προδότες και προσκυνημένους πολιτικούς που επέλεξαν οι Ελληνες για να τους κυβερνούν.

    Διονύση   πρώτα να σου πω περαστικά .Ετσι είμουνα και εγω Σ.Κ.  και δεν  ήρθα  για τσίχλες  που  μου  είπες.

    Τώρα  όσα  για   αυτά   που γράφεις  πιο   πάνω  θα   σου    συνιστούσα να πουλήσεις το  αμάξι   και  να πάρεις  κανένα  ….σκαφάκι  αφού  είναι πιο οικονομικό .  

    Ρε  δεν  πάνε  στο  διάλο    τα  καριόλια  που  έχουν   το θράσος   να μας   λένε ότι   Η  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΕΝ  ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΊΤΑΙ . Ποιά  δημοκρατία ;;;    Αφού και οι   ίδιοι   είναι τρομοκράτες των ψυχών μας  και της ζωής μας  που καθημερινα  την  εξαθλιώνουν  ολο  και  περισσότερο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #403651

    καλημέρα σε όλους και καλή συνέχεια 🙂

    κυνηγετικά μπούρδες,νοτιάδες μέχρι τις 23 του μήνα 🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #403652

    καλημερα στα καλλα κοπελια,.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #403654

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,341 έως 17,355 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων