Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,881 έως 17,895 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #407565

    Καλησπερες !!!!


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407566

    εν ξέρω για τους skynard αλλά ο Μάκης μάλλον θα εμφανιστεί στη συναυλία των Gorillaz που επιτέλους έρχονται για συναυλία στη χώρα μας… http://i1261.photobucket.com/albums/ii587/WFKS/funny/gorilas_zpsb7a1785c.jpg

    χαχαχαχαχαχαχα έγραψες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    270
    piperman στις #407568

    Την καλησπέρα μου σε όλη την παρέα …!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #407596

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ .ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΛΕΟΣ.

    …….. !!!!!!!……κάπου πρέπει να μπήκαν χιλιάδες τσίχλες ….  🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #407608

    Γεια σας ωρέ λεβέντες και καλή βδομάδα νά ‘χουμε.

    Κάτι πήρε τ’ αυτί μου για τσίχλες…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407609

    καλημέρα στην παρέα

    αν υπάρχουν τσίχλες θα φανούν μεσα στην εβδομάδα

    υπομονή για σιγουριά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #407610

    καλημερα παλικαρια!μακηηηη ρωτησες για αυτο που σου ειπα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #407626

    Περιμένω ακόμα μια σοβαρή και αντρίκια απάντηση από κάποιον ή ………. κάποιους δήθεν “φίλους”.

    Και δε θέλω αρλούμπες αλλά καθαρά και σταράτα λόγια.

    Ο λόγος βλέπεται είναι σαν τη σφαίρα. Όταν φύγει δε γυρίζει πίσω. 

    Κι εγώ ξέρω καλό σημάδι (Κι αυτό δεν είναι προειδοποίηση)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #407630

    Περιμένω ακόμα μια σοβαρή και αντρίκια απάντηση από κάποιον ή ………. κάποιους δήθεν «φίλους». Και δε θέλω αρλούμπες αλλά καθαρά και σταράτα λόγια.

    Τι εννοείς ρε Κώστα? Μιλά πρώτα εσυ καθαρά και σταράτα να καταλάβουμε τι θέλεις ποιοι είναι η δήθεν φίλοι και για ποιόν λόγο θέλεις αντρίκια απάντηση διότι χρησιμοποιείς πληθυντικό και μας παίρνει όλους η μπάλα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #407631

    Περιμένω ακόμα μια σοβαρή και αντρίκια απάντηση από κάποιον ή ………. κάποιους δήθεν «φίλους».

    Τελικά εδώ μέσα πρέπει να παίζει πολύ φιλία … 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #407635

    Τι εννοείς ρε Κώστα? Μιλά πρώτα εσυ καθαρά και σταράτα να καταλάβουμε τι θέλεις ποιοι είναι η δήθεν φίλοι και για ποιόν λόγο θέλεις αντρίκια απάντηση διότι χρησιμοποιείς πληθυντικό και μας παίρνει όλους η μπάλα.

    Αυτή τη στιγμή ή δεν είμαι σε θέση ή δεν θέλω να πω ή να κατηγορήσω κάποιον ή κάποιους.

    Κάποιος είπε κάτι αφήνοντας να υπονοηθούν πολλά. Σε αυτόν απευθύνομαι ή και σε όποιον άλλον ξέρει και από εκεί περιμένω μια απάντηση. Όσοι δεν καταλαβαίνεται τι θέλω να πω ή δεν ξέρετε κάτι, καλύτερα να μην πάρετε μέρος.

     

    ΥΓ

    Πληθυντικό χρησιμοποίησα γιατί δεν ξέρω ακόμα τι πάσες έχουν γίνει με την μπάλα όπως λες, εκτός και αν σούταρε μόνος του χωρίς “πάσα”. Ο αγώνας παίζεται. Το γκόλ δεν μπήκε ακόμα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #407638

    Αυτή τη στιγμή ή δεν είμαι σε θέση ή δεν θέλω να πω ή να κατηγορήσω κάποιον ή κάποιους. Κάποιος είπε κάτι αφήνοντας να υπονοηθούν πολλά. Σε αυτόν απευθύνομαι ή και σε όποιον άλλον ξέρει και από εκεί περιμένω μια απάντηση. Όσοι δεν καταλαβαίνεται τι θέλω να πω ή δεν ξέρετε κάτι, καλύτερα να μην πάρετε μέρος. ΥΓ Πληθυντικό χρησιμοποίησα γιατί δεν ξέρω ακόμα τι πάσες έχουν γίνει με την μπάλα όπως λες, εκτός και αν σούταρε μόνος του χωρίς «πάσα». Ο αγώνας παίζεται. Το γκόλ δεν μπήκε ακόμα.

    Δηλαδή όλα αυτά τα υπονούμενα κλπ θεωρουνται καθαρά και σταράτα λόγια?

    Αστο Κώστα αν έχεις  συγκεκριμένα να  καταλογίσεις κάτι σε έμενα η σε οποιονδήποτε άλλον μίλα ξεκάθαρα για να καταλάβουμε γιατί με-μας κατηγορείς .Ξεκάθαρα λόγια ούτε γκολ ούτε πάσες ούτε ασάφειες διότι αν αφορά κάτι εμένα θέλω να μάθω που είμαι λάθος για να ζητήσω συγνώμη.

    Προφανώς σε πείραξε κάτι απο κάποιον και αντί να το λύσεις με πμ κάνεις δημόσιες ανακοινώσεις και μας μπερδεύεις όλους και εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου.Ξαναλεω γίνε συγκεκριμένος αφου αποφάσισες την δημόσια αντιπαράθεση για να καταλάβουμε τι θές.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #407639

    diomilesis wrote:
    Τι εννοείς ρε Κώστα? Μιλά πρώτα εσυ καθαρά και σταράτα να καταλάβουμε τι θέλεις ποιοι είναι η δήθεν φίλοι και για ποιόν λόγο θέλεις αντρίκια απάντηση διότι χρησιμοποιείς πληθυντικό και μας παίρνει όλους η μπάλα.

    Αυτή τη στιγμή ή δεν είμαι σε θέση ή δεν θέλω να πω ή να κατηγορήσω κάποιον ή κάποιους. Κάποιος είπε κάτι αφήνοντας να υπονοηθούν πολλά. Σε αυτόν απευθύνομαι ή και σε όποιον άλλον ξέρει και από εκεί περιμένω μια απάντηση. Όσοι δεν καταλαβαίνεται τι θέλω να πω ή δεν ξέρετε κάτι, καλύτερα να μην πάρετε μέρος. ΥΓ Πληθυντικό χρησιμοποίησα γιατί δεν ξέρω ακόμα τι πάσες έχουν γίνει με την μπάλα όπως λες, εκτός και αν σούταρε μόνος του χωρίς «πάσα». Ο αγώνας παίζεται. Το γκόλ δεν μπήκε ακόμα.

     

    Αν εννοείς εμένα Κώστα..Πιστεύω σου εξήγησα γιατί το είπα..ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..αυτή την εντύπωση είχα σχηματίσει.. Απο την στιγμη που δεν απάντησες κάτι σε αυτό και που λες απο που το συμπέρανες..Τελείωσε το θέμα για μένα..Και δηλαδή σιγά τόσο σημαντικό είναι? Αν σε πρόσβαλα λέγοντας οτι είσαι γνωστος του johny pigeon χίλια συγγνώμη..τι να πω?

    Και ειλικρινά γιατί πέρνει πολλούς η μπάλα δεν το καταλαβαίνω..Τεσπα ελπίζω να τελειώνει εδω το θέμα..

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #407642

    διότι αν αφορά κάτι εμένα θέλω να μάθω που είμαι λάθος για να ζητήσω συγνώμη.

    Αν αφορούσε εσένα θα είχαμε μιλήσει ήδη τηλεφωνικά και θα σου ζητούσα εξηγήσεις κάτι το οποίο δεν έκανα και νομίζω λέει πολλά.

    Αλλά επειδή το μυαλό μου δουλεύει περίεργα και το ότι δεν με πήρες ακόμα εσύ και να με ρωτάς ή να μου ζητάς εξηγήσεις επίσης λέει κάτι για μένα. Αυτή τη στιγμή εφαρμόζω το κόλπο του MrGAD.

    Μετράω.

    Και όχι μέχρι το 100 όπως συμβούλευε κάποιον άλλο αλλά πολύ περισσότερο.

    ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..αυτή την εντύπωση είχα σχηματίσει..

    Για να σχηματίσεις μια εντύπωση θα πεί πως κάτι σε ώθησε σε αυτό. Αυτό περιμένω να δω γραμμένο εδώ.

    Πως έφτασες σε αυτό το συμπέρασμα και γιατί δεν μου είπες ποτέ π.χ. χαιρετίσματα στον Διονύση στον Χρήστο στον KAKO ΛΥΚΟ ή στον Beretta1.

    Δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια εδώ αλλά να ξέρεις……………….

     

    Μετράω ακόμα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #407646

    Αλλά επειδή το μυαλό μου δουλεύει περίεργα και το ότι δεν με πήρες ακόμα εσύ και να με ρωτάς ή να μου ζητάς εξηγήσεις επίσης λέει κάτι για μένα. Αυτή τη στιγμή εφαρμόζω το κόλπο του MrGAD. Μετράω. Και όχι μέχρι το 100 όπως συμβούλευε κάποιον άλλο αλλά πολύ περισσότερο.

    Κωστάκη ξύνεσαι για καυγά και πιστεψέ με δεν έχω καμία διάθεση .Αστο σου λεω κοίτα την δουλειά σου και άσε εμας στην ησυχία μας αφού είναι το μόνο που ζητάμε.

    Οταν κάποιος κατηγορεί αόριστα   και κοιτάει προς την μεριά μου φυσικά και θα ζητήσω εξηγήσεις.Να σε πάρω τηλέφωνο για ποιό λόγο?Εγω δεν είχα κάποιο θέμα…εσυ είχες θέμα και όφειλες εσυ να με πάρεις τηλέφωνο.

    Μετράς?  Δηλαδή αυτό είναι απειλή? Πλάκα μας κάνεις ρε? Τελειωσέ το εδω γιατι εσυ το δημιουργησες χωρίς λόγο ……

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,881 έως 17,895 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων