Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,371 έως 20,385 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #424907

    καλησπερα σε ολο το καταφυγιο


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #424913

    KYNIGOSDK wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Δεν την σταματάτε αυτήν την ιστορία με τα τρυγόνια; Ντε και καλά να με ανεβάσετε πάνω; ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΕΤΟΣ, ΒΑΡΙΕΜΑΙ. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Καλησπερα σε ολους τους αρχοντες
    Γιωργη μην ανεβεις φετος επανω μπας και γελασει και εμας το χειλακι μας γιατι περυσι με καποια αλλη ψυχη δεν εμεινε φτερο τα πετσοκοψατε

    Ακουγα και εγω μπαμ-μπουμ και λεω βολη θα εχει το πεζικο αλλα τελικα η beretta ειχε παρει φωτια

    … Δεν πάω για τρυγόνια φέτος, τέλος … . Γειά σου Κώστα. Η τύχη του πρωτάρη φίλε μου, η τύχη του πρωτάρη …. Τον έβαλα στο καλύτερο καρτέρι του Έβρου και μέχρι της 10 δεν είχε θυλιά να κρεμάσει τα τρυγόνια . Μάκη πιο οικονομικό πρόγραμμα από μένα, με γκάζι και τσάμπα διαμονή δύσκολο να έχεις αλλά από του χρόνου που θα έχει μεγαλώσει η μικρούλα, το κανονίζουμε … . Δεν το κάνω πάλι αυτό το σκότωμα, να γίνει το μυαλό μου πελτές από την αυπνία και να έχω τον Panoutso όλο κριτική και απαιτήσεις … γιατί δεν το τουφέκισες αυτό το τρυγόνι … γιατί δεν το τουφέκισες το άλλο … πήγαινε με να δω το Δέλτα … πήγαινε με να δω την Αλεξανδρούπολη by night … τι πουλιά είναι αυτά … τι πουλιά είναι εκείνα …. . Και μέσα σε όλα αυτά, ένα παλικαράκι έβλεπε του κορμοράνους και φώναζε … ΧΗΝΕΣ, ΧΗΝΕΣ …!!! Γι’αυτό σου λέω, άστο θα κάνω μπάνια φέτος .

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

     

    χαΧΑΧΑΧΑχαχχΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

    Γεια σου ρε ψηλούλη!!!

    Να μαστε καλά του χρόνου με υγεία και δουλίτσα , να έχουν ξεπεταχτεί οι μικρές μας και θα δείς…

    Τζέρυ, Διονύσης, Catana και Πρέκας…..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #424914

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    να έχω τον Panoutso όλο κριτική και απαιτήσεις … γιατί δεν το τουφέκισες αυτό το τρυγόνι … γιατί δεν το τουφέκισες το άλλο … πήγαινε με να δω το Δέλτα … πήγαινε με να δω την Αλεξανδρούπολη by night … τι πουλιά είναι αυτά … τι πουλιά είναι εκείνα …. . Και μέσα σε όλα αυτά, ένα παλικαράκι έβλεπε του κορμοράνους και φώναζε … ΧΗΝΕΣ, ΧΗΝΕΣ …!!!

    φιλαρακι εγραψες εκλασα απο το γελιο

    Που να τα έχεις ζήσει κι’όλας, αφού τα διαβάζω τώρα και γελάω μόνος μου …. 😀

    Panoutso πρώτα ο θεός να είμαστε καλά και τα τρυγόνια θα είναι κάθε χρόνο και περισσότερα από δω και πέρα. Αυτή η παρέα θα ήταν ονειρική 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #424916

    STAVROS GHANIA wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    να έχω τον Panoutso όλο κριτική και απαιτήσεις … γιατί δεν το τουφέκισες αυτό το τρυγόνι … γιατί δεν το τουφέκισες το άλλο … πήγαινε με να δω το Δέλτα … πήγαινε με να δω την Αλεξανδρούπολη by night … τι πουλιά είναι αυτά … τι πουλιά είναι εκείνα …. . Και μέσα σε όλα αυτά, ένα παλικαράκι έβλεπε του κορμοράνους και φώναζε … ΧΗΝΕΣ, ΧΗΝΕΣ …!!!

    φιλαρακι εγραψες εκλασα απο το γελιο

    Που να τα έχεις ζήσει κι’όλας, αφού τα διαβάζω τώρα και γελάω μόνος μου …. Panoutso πρώτα ο θεός να είμαστε καλά και τα τρυγόνια θα είναι κάθε χρόνο και περισσότερα από δω και πέρα. Αυτή η παρέα θα ήταν ονειρική

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Ζώρζ και Διονύση φανταστειτε σκηνικό αλα Μόδι…2012

    Ολοι να ντουφεκάμε και να πατσαβουριάζονται τα τριγονάκια και ο Λεβεντάκος στη μέση … να σκέφτεται αν θα πρέπει να κάνει πάσαλο την greystone…

    xaxaxaxa :P:P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #424919

    KYNIGOSDK wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Δεν την σταματάτε αυτήν την ιστορία με τα τρυγόνια; Ντε και καλά να με ανεβάσετε πάνω; ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΕΤΟΣ, ΒΑΡΙΕΜΑΙ. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Καλησπερα σε ολους τους αρχοντες
    Γιωργη μην ανεβεις φετος επανω μπας και γελασει και εμας το χειλακι μας γιατι περυσι με καποια αλλη ψυχη δεν εμεινε φτερο τα πετσοκοψατε

    Ακουγα και εγω μπαμ-μπουμ και λεω βολη θα εχει το πεζικο αλλα τελικα η beretta ειχε παρει φωτια

    … Δεν πάω για τρυγόνια φέτος, τέλος … . Γειά σου Κώστα. Η τύχη του πρωτάρη φίλε μου, η τύχη του πρωτάρη …. Τον έβαλα στο καλύτερο καρτέρι του Έβρου και μέχρι της 10 δεν είχε θυλιά να κρεμάσει τα τρυγόνια . Μάκη πιο οικονομικό πρόγραμμα από μένα, με γκάζι και τσάμπα διαμονή δύσκολο να έχεις αλλά από του χρόνου που θα έχει μεγαλώσει η μικρούλα, το κανονίζουμε … . Δεν το κάνω πάλι αυτό το σκότωμα, να γίνει το μυαλό μου πελτές από την αυπνία και να έχω τον Panoutso όλο κριτική και απαιτήσεις … γιατί δεν το τουφέκισες αυτό το τρυγόνι … γιατί δεν το τουφέκισες το άλλο … πήγαινε με να δω το Δέλτα … πήγαινε με να δω την Αλεξανδρούπολη by night … τι πουλιά είναι αυτά … τι πουλιά είναι εκείνα …. . Και μέσα σε όλα αυτά, ένα παλικαράκι έβλεπε του κορμοράνους και φώναζε … ΧΗΝΕΣ, ΧΗΝΕΣ …!!! Γι’αυτό σου λέω, άστο θα κάνω μπάνια φέτος .

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    χαΧΑΧΑχαΧΑΧΑχαΧΑΧΑ

     

    πέρσι πρώτη μέρα πέρδικας ειναι περίπου 12:30 μεσημέρι 40 βαθμούς Κελσίου γυρνάω στο αμάξι και έχω πάθει λάστιχο , ειναι μια άλλη παρέα εκεί κοντά και ξαφνικά ακούω τον έναν  να φωνάζει θείε θείε πέρδικα πέρδικα , γυρνάω το κεφάλι και βλέπω ένα γεράκι ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #424921

    KYNIGOSDK wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Δεν την σταματάτε αυτήν την ιστορία με τα τρυγόνια; Ντε και καλά να με ανεβάσετε πάνω; ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΕΤΟΣ, ΒΑΡΙΕΜΑΙ. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Καλησπερα σε ολους τους αρχοντες
    Γιωργη μην ανεβεις φετος επανω μπας και γελασει και εμας το χειλακι μας γιατι περυσι με καποια αλλη ψυχη δεν εμεινε φτερο τα πετσοκοψατε

    Ακουγα και εγω μπαμ-μπουμ και λεω βολη θα εχει το πεζικο αλλα τελικα η beretta ειχε παρει φωτια

    … Δεν πάω για τρυγόνια φέτος, τέλος … .

    Γειά σου Κώστα. Η τύχη του πρωτάρη φίλε μου, η τύχη του πρωτάρη …. Τον έβαλα στο καλύτερο καρτέρι του Έβρου και μέχρι της 10 δεν είχε θυλιά να κρεμάσει τα τρυγόνια .

    Μάκη πιο οικονομικό πρόγραμμα από μένα, με γκάζι και τσάμπα διαμονή δύσκολο να έχεις αλλά από του χρόνου που θα έχει μεγαλώσει η μικρούλα, το κανονίζουμε … . Δεν το κάνω πάλι αυτό το σκότωμα, να γίνει το μυαλό μου πελτές από την αυπνία και να έχω τον Panoutso όλο κριτική και απαιτήσεις … γιατί δεν το τουφέκισες αυτό το τρυγόνι … γιατί δεν το τουφέκισες το άλλο … πήγαινε με να δω το Δέλτα … πήγαινε με να δω την Αλεξανδρούπολη by night … τι πουλιά είναι αυτά … τι πουλιά είναι εκείνα …. .

    Και μέσα σε όλα αυτά, ένα παλικαράκι έβλεπε του κορμοράνους και φώναζε … ΧΗΝΕΣ, ΧΗΝΕΣ …!!!

    Γι’αυτό σου λέω, άστο θα κάνω μπάνια φέτος .

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Χαχαχαχα Τι μου θυμισες τωρα Γιωργη οταν πριν 2 χρονια η αφεντια μου ανεβηκε επανω για παπιες
    Εβλεπα τα καραμπατακια για παπιες και μαλιστα βαρβατες καθως περναγαν και χαιρομουνα οτι εχει φουλ παπια
    Εδω εχω ενα τηλεφωνο παντως οποιος θελει να ανεβει και ψαχνει οικονομικο δωματιο για διαμονη για την εναρξη ας σημειωση=2551061225
    Ειναι στα Λουτρα Τραιανουπολης δημοτικη επιχηρηση και το δωματιο το χρεωνει γυρω στα 15 ευρω την ημερα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #424926

    καλησπερα δεν ξερω τι θα κανετε εσεις εγω παντως και φετος θα δωσω το παρον στα καρτερια του Εβρου!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #424968

    Καλημέρα παίχται!!!!!

    Lusseeeeeeeeeeee πού είσαι Lusseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #424969

    Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους  🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #424972

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #424973

    ΑΑΑΑΑ να γυρισω και εδω σελιδα μην με προλαβει κανενας αλλος

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #424977

    καλημέρα καλό μήνα παιχτουρΑΚΟΙ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    Ost57 στις #424978

    Καλημερα, καλο Σαββατοκυριακο, καλο μηνα σε ολους τους ποιητες του καταφυγιου.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #424985

    Καλό μήνα λεβέντες ….Να έχουμε υγεία εμείς και οι οικογενειές μας , λίγη  δουλίτσα να τα βγάζουμε πέρα και τα υπόλοιπα θα τα βρούμε..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #424990

    και απο εμνα τα καληετρα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,371 έως 20,385 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων