BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,251 έως 2,265 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    kinigos-volos στις #406724

    Την καλησπέρα μου σε όλους τους Benellakides!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πρώτη πάντα σίγουρο κρέας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #406762

    hellooooooooooooooooooooow………….

    😕

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #406767

    μέσα με μία rafaello elegant με crio κάννη 66cm 18,4

    και μία duca di montefeltro με κάννη 66cm 18,3 και κάννη 2η breda astro 72,4cm 18,4

    καλή συνέχεια

    φιλικά Μάκης 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #406776

    μεσα και εγω ρε μακη …με μια ταπεινη μ2 και 3 κιλα προβατινα …………….. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #406787

     

     

    Μέσα με μια 123 sl 80 , 71 cm, 2*..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #406789

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    739
    accuracy lover στις #406791

    Μέσα κι εγώ με μια  MONTEFELTRO SUPER 90  λίγο παλιότερης  “εσοδείας”  με κάννη  66 cm – 3″ – 18,3 .

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #406797

     

    μεσα κι εγω με μια κριο. οι 150 σελιδες στο αλλο τοπικ τους εκατσαν βαριες….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #406810

    Μέσα με supersport.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #406820

     

    περιγραφή και προσωπικές υποκειμενικές κρίσεις αλλά και μαρτυρίες είναι παραπάνω από δεκτες αλλά όχι και να τις ασπαστούμε σε βαθμό που όπου βρεθούμε και όπου σταθούμε θα κατηγορούμε ότι δεν μας κάθετε καλά  “Εξηγούμεθα για να μην παρεξηγούμεθα” συγκριτικά τεστ και προσωπικές μαρτυρίες σε μορφή τεστ τον δυο εταιριών υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν και εδώ αλλά και στο εξωτερικό. ΤΟ να τα ρίξεις στον πινάκα το να πεις αυτό μου κάθετε καλύτερα ναι αυτό έβαλε τέσσερα σκάγια παραπάνω άρα θα είναι καλύτερο θα το πάρω και ότι άλλο τραγελαφικό …συγγνώμη αυτό δεν είναι συγκριτικό τεστ είναι κοροϊδία και διαιωνίσει τις ημιμάθειας από ποτε όλα αυτά τα τεστ έγιναν τόσο έγκυρα και τόσο σοβαρά μετρίσιμα ώστε να επηρεάζουν τόσο πολύ κόσμο ώστε να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρεύμα… ρωτώ από πότε το ότι σχεδόν όλες η εταιρίες δεν έχουν τα ιδια πράγματα στο μυαλό τους αυτό είναι παραπάνω από βεβαιώ το ότι δεν έχουν όλοι τα ίδια υλικά κατασκευής αυτό είναι σίγουρο όπως επίσης σίγουρο είναι ότι κανεις από αυτούς δεν τους καίγεται καρφί για όλα αυτά τα τεστ το γιατί σε όλα αυτά απλά το αποδεικνύουν η πωλησεις τους. Θέλω να πιστεύω ότι η κρίση μου είναι αμη τι άλλο αμερόληπτη και εγώ μπορώ να επικαλεστώ το οτιδήποτε το να μπορώ το αποδείξω είναι το θέμα. αυτό που πραγματικά με θλίβει είναι ότι τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα ένα πράγμα ξανά και ξανά τα ίδια Τα πραγματικά αίτια μια αποτυχημένης η το σύνολο αποτυχημένων βόλων ούτε κουβέντα λες και αν έχεις τι Χ μάρκα θα σου πάνε πολύ καλύτερα από το άλλο όπλο…. Λες και όσοι δεν έχουν κάνει όλα αυτά τα καλούδια που επικαλούνται ότι έκαναν στα όπλα τους  δεν θα σκότωναν η όλα  αυτά έγιναν δια μαγιάς σουπερ ντουπερ μετά το όποιο σκάλισμα του όπλου.. Παίδες μην τρελαθούμε και τελείως.. θα το ξανά πω ασπάζομαι το κάθε τί που έχει σχέση με όλο αυτό αλλά το αναλύω όσο δεν παίρνει και όσο δεν χωρά ο ανθρώπινος νους. αυτό που δεν μου κατεβαίνει κάτω είναι το γιατί τόσο μένος για αυτό το όπλο γιατί δεν ασχολούνται με τά πραγματικά αίτια..Όσο πιο γρήγορα καταλάβουν ότι έχουν χάσει το παιχνίδι τόσο πιο γρήγορα θα απαγκιστρωθούν από το φαύλο κύκλο που τους περιστοιχίζει.

    Υρ.. εγώ αυτό που έμαθα με τα χρονια είναι να στέλνω τα σκάγια εκεί που θέλω και όχι να κοιτώ το τι όνομα γραφεί η μπασκουλα του όπλου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #406822

    περιγραφή και προσωπικές υποκειμενικές κρίσεις αλλά και μαρτυρίες είναι παραπάνω από δεκτες αλλά όχι και να τις ασπαστούμε σε βαθμό που όπου βρεθούμε και όπου σταθούμε θα κατηγορούμε ότι δεν μας κάθετε καλά “Εξηγούμεθα για να μην παρεξηγούμεθα” συγκριτικά τεστ και προσωπικές μαρτυρίες σε μορφή τεστ τον δυο εταιριών υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν και εδώ αλλά και στο εξωτερικό. ΤΟ να τα ρίξεις στον πινάκα το να πεις αυτό μου κάθετε καλύτερα ναι αυτό έβαλε τέσσερα σκάγια παραπάνω άρα θα είναι καλύτερο θα το πάρω και ότι άλλο τραγελαφικό …συγγνώμη αυτό δεν είναι συγκριτικό τεστ είναι κοροϊδία και διαιωνίσει τις ημιμάθειας από ποτε όλα αυτά τα τεστ έγιναν τόσο έγκυρα και τόσο σοβαρά μετρίσιμα ώστε να επηρεάζουν τόσο πολύ κόσμο ώστε να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρεύμα… ρωτώ από πότε το ότι σχεδόν όλες η εταιρίες δεν έχουν τα ιδια πράγματα στο μυαλό τους αυτό είναι παραπάνω από βεβαιώ το ότι δεν έχουν όλοι τα ίδια υλικά κατασκευής αυτό είναι σίγουρο όπως επίσης σίγουρο είναι ότι κανεις από αυτούς δεν τους καίγεται καρφί για όλα αυτά τα τεστ το γιατί σε όλα αυτά απλά το αποδεικνύουν η πωλησεις τους. Θέλω να πιστεύω ότι η κρίση μου είναι αμη τι άλλο αμερόληπτη και εγώ μπορώ να επικαλεστώ το οτιδήποτε το να μπορώ το αποδείξω είναι το θέμα. αυτό που πραγματικά με θλίβει είναι ότι τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα ένα πράγμα ξανά και ξανά τα ίδια Τα πραγματικά αίτια μια αποτυχημένης η το σύνολο αποτυχημένων βόλων ούτε κουβέντα λες και αν έχεις τι Χ μάρκα θα σου πάνε πολύ καλύτερα από το άλλο όπλο…. Λες και όσοι δεν έχουν κάνει όλα αυτά τα καλούδια που επικαλούνται ότι έκαναν στα όπλα τους δεν θα σκότωναν η όλα αυτά έγιναν δια μαγιάς σουπερ ντουπερ μετά το όποιο σκάλισμα του όπλου.. Παίδες μην τρελαθούμε και τελείως.. θα το ξανά πω ασπάζομαι το κάθε τί που έχει σχέση με όλο αυτό αλλά το αναλύω όσο δεν παίρνει και όσο δεν χωρά ο ανθρώπινος νους. αυτό που δεν μου κατεβαίνει κάτω είναι το γιατί τόσο μένος για αυτό το όπλο γιατί δεν ασχολούνται με τά πραγματικά αίτια..Όσο πιο γρήγορα καταλάβουν ότι έχουν χάσει το παιχνίδι τόσο πιο γρήγορα θα απαγκιστρωθούν από το φαύλο κύκλο που τους περιστοιχίζει. Υρ.. εγώ αυτό που έμαθα με τα χρονια είναι να στέλνω τα σκάγια εκεί που θέλω και όχι να κοιτώ το τι όνομα γραφεί η μπασκουλα του όπλου.

    Η σοφία είναι γνώση και, η σωστή της χρήση…δύναμη!

    Σωστα τα γραφεις ρε Γιωργαρε ετσι ακριβως ειναι ολα τα αλλα ειναι για να χαμε να γραφαμε 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #406827

    Εγώ που δεν έχω καραμπίνα benelli μπορώ να γίνω μέλος με το σουγιά? 😆

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #406829

    Εγώ που δεν έχω καραμπίνα benelli μπορώ να γίνω μέλος με το σουγιά?

        και βεβαια το ρωτας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #406830

    Εγώ που δεν έχω καραμπίνα benelli μπορώ να γίνω μέλος με το σουγιά?

     

    Αφού το γραφεί ο σουγιας ναι  … αν έχεις και μηχανάκι benelli αυτομάτως πας για αντιπρόεδρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #406831

    περιγραφή και προσωπικές υποκειμενικές κρίσεις αλλά και μαρτυρίες είναι παραπάνω από δεκτες αλλά όχι και να τις ασπαστούμε σε βαθμό που όπου βρεθούμε και όπου σταθούμε θα κατηγορούμε ότι δεν μας κάθετε καλά “Εξηγούμεθα για να μην παρεξηγούμεθα” συγκριτικά τεστ και προσωπικές μαρτυρίες σε μορφή τεστ τον δυο εταιριών υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν και εδώ αλλά και στο εξωτερικό. ΤΟ να τα ρίξεις στον πινάκα το να πεις αυτό μου κάθετε καλύτερα ναι αυτό έβαλε τέσσερα σκάγια παραπάνω άρα θα είναι καλύτερο θα το πάρω και ότι άλλο τραγελαφικό …συγγνώμη αυτό δεν είναι συγκριτικό τεστ είναι κοροϊδία και διαιωνίσει τις ημιμάθειας από ποτε όλα αυτά τα τεστ έγιναν τόσο έγκυρα και τόσο σοβαρά μετρίσιμα ώστε να επηρεάζουν τόσο πολύ κόσμο ώστε να αποκτήσουν ένα τέτοιο ρεύμα… ρωτώ από πότε το ότι σχεδόν όλες η εταιρίες δεν έχουν τα ιδια πράγματα στο μυαλό τους αυτό είναι παραπάνω από βεβαιώ το ότι δεν έχουν όλοι τα ίδια υλικά κατασκευής αυτό είναι σίγουρο όπως επίσης σίγουρο είναι ότι κανεις από αυτούς δεν τους καίγεται καρφί για όλα αυτά τα τεστ το γιατί σε όλα αυτά απλά το αποδεικνύουν η πωλησεις τους. Θέλω να πιστεύω ότι η κρίση μου είναι αμη τι άλλο αμερόληπτη και εγώ μπορώ να επικαλεστώ το οτιδήποτε το να μπορώ το αποδείξω είναι το θέμα. αυτό που πραγματικά με θλίβει είναι ότι τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα ένα πράγμα ξανά και ξανά τα ίδια Τα πραγματικά αίτια μια αποτυχημένης η το σύνολο αποτυχημένων βόλων ούτε κουβέντα λες και αν έχεις τι Χ μάρκα θα σου πάνε πολύ καλύτερα από το άλλο όπλο…. Λες και όσοι δεν έχουν κάνει όλα αυτά τα καλούδια που επικαλούνται ότι έκαναν στα όπλα τους δεν θα σκότωναν η όλα αυτά έγιναν δια μαγιάς σουπερ ντουπερ μετά το όποιο σκάλισμα του όπλου.. Παίδες μην τρελαθούμε και τελείως.. θα το ξανά πω ασπάζομαι το κάθε τί που έχει σχέση με όλο αυτό αλλά το αναλύω όσο δεν παίρνει και όσο δεν χωρά ο ανθρώπινος νους. αυτό που δεν μου κατεβαίνει κάτω είναι το γιατί τόσο μένος για αυτό το όπλο γιατί δεν ασχολούνται με τά πραγματικά αίτια..Όσο πιο γρήγορα καταλάβουν ότι έχουν χάσει το παιχνίδι τόσο πιο γρήγορα θα απαγκιστρωθούν από το φαύλο κύκλο που τους περιστοιχίζει. Υρ.. εγώ αυτό που έμαθα με τα χρονια είναι να στέλνω τα σκάγια εκεί που θέλω και όχι να κοιτώ το τι όνομα γραφεί η μπασκουλα του όπλου.

    Η σοφία είναι γνώση και, η σωστή της χρήση…δύναμη!

     γεια σου γιωργαρε σωστοτατος  ελα σου δωσω ενα σουγια benelli,   lol

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,251 έως 2,265 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων