BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 436 έως 450 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #254444

    μία ερώτηση:
    benelli comfort και benelli crio comfort έχουν την ίδια πάπια η της crio είναι πιο λεπτή;;
    ξέρω ότι της crio έχει τη διάφανη γραμμή από κάτω που δείχνει αν το όπλο έχει φυσίγγια είναι όμως και πιο λεπτή;;

    Eιναι ακριβως το ιδιο σε παχος , συνονοματε


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #254439

    Eιναι ακριβως το ιδιο σε παχος , συνονοματε

    ευχαριστώ πολύ φίλε :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #193188

    kalispera ke xronia polla se olous skeftome na agoraso mia kani apo tin benelli super sport na ti valo stin dikia mou den exo kapio provlima me tin dikia mou aplos 8elo ke mia tetia an kapios exi auto to oplo ke to exi dokimasi 8a i8ela na mou pi tis entiposis tou ke an exi diafora me tis ipolipes kanes ti aulo exi ke an ine 71cm i 76cm. euxaristo

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #254177

    kalispera ke xronia polla se olous skeftome na agoraso mia kani apo tin benelli super sport na ti valo stin dikia mou den exo kapio provlima me tin dikia mou aplos 8elo ke mia tetia an kapios exi auto to oplo ke to exi dokimasi 8a i8ela na mou pi tis entiposis tou ke an exi diafora me tis ipolipes kanes ti aulo exi ke an ine 71cm i 76cm. euxaristo

    τι μοντέλο benelli έχεις συνάδελφε;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #254176

    [i][size=3]τι μοντέλο benelli έχεις συνάδελφε;;;[/size][/i]

    benelli aniversario

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #254175

    benelli aniversario

    είναι μοντέλο του 1993 και δεν νομίζω ότι κουμπώνει κάννη crio όπως είναι της super sport
    ψάχτο πριν προχωρήσεις στην αγορά
    να είσαι σίγουρος όμως ότι βλητικά η κάννη που θες να αγοράσεις δεν θα είναι καλύτερη από την δική σου :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #254174

    [i][size=3]είναι μοντέλο του 1993 και δεν νομίζω ότι κουμπώνει κάννη crio όπως είναι της super sport
    ψάχτο πριν προχωρήσεις στην αγορά
    να είσαι σίγουρος όμως ότι βλητικά η κάννη που θες να αγοράσεις δεν θα είναι καλύτερη από την δική σου :) [/size][/i]

    ligo fagoma 8eli i papia ke koumponi kanonika aplos 8elo na ma8o an exi kapia diafora

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #254173

    ligo fagoma 8eli i papia ke koumponi kanonika aplos 8elo na ma8o an exi kapia diafora

    έχεις καλύτερη κάννη πίστεψε με
    και σε μοντέλα σαν το δικό σου δεν ξύνουν πάπιες και δεν κάνουν διάφορα μαντζούνια :) (συμπάθα με)
    ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #254172

    kalispera ke xronia polla se olous skeftome na agoraso mia kani apo tin benelli super sport na ti valo stin dikia mou den exo kapio provlima me tin dikia mou aplos 8elo ke mia tetia an kapios exi auto to oplo ke to exi dokimasi 8a i8ela na mou pi tis entiposis tou ke an exi diafora me tis ipolipes kanes ti aulo exi ke an ine 71cm i 76cm. euxaristo

    Αν αγορασεις κανη απο SUPER SPORT ,γνωμη μου ειναι να την παρεις με αυλο 18.4 και 76 εκατ ,βεβαια δεν ξερω και τα κυνυγια που κανεις ,πολλα θετικα εχει αυτη η κανη ,αλλα εχει και ενα αρνητικο για σενα που ειναι η υπερυψωμενη ριγα ,θα σου κακοφανει στην αρχη ,γιατι εχεις μαθει με ισια ριγα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #254168

    Αν αγορασεις κανη απο SUPER SPORT ,γνωμη μου ειναι να την παρεις με αυλο 18.4 και 76 εκατ ,βεβαια δεν ξερω και τα κυνυγια που κανεις ,πολλα θετικα εχει αυτη η κανη ,αλλα εχει και ενα αρνητικο για σενα που ειναι η υπερυψωμενη ριγα ,θα σου κακοφανει στην αρχη ,γιατι εχεις μαθει με ισια ριγα

    kapion pou rotisa pou exi dokimasi me aulo 18.4 mou ipe oti den kani aftos exi 18.3 ke ine euxaristimenos ego i8ela na eperna me 18.4 ala to 8ema ine na exi diafora apo tis ipolipes alios den aksizi na tin agoraso 650euro exi

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #193195

    Η μόνη διαφορά σε σχέση με μια κάννη από crio είναι μόνο το porting στη super sport ή έχουν κ άλλες διαφορές ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #254163

    kapion pou rotisa pou exi dokimasi me aulo 18.4 mou ipe oti den kani aftos exi 18.3 ke ine euxaristimenos ego i8ela na eperna me 18.4 ala to 8ema ine na exi diafora apo tis ipolipes alios den aksizi na tin agoraso 650euro exi

    Για καποιους φιλε μου δεν αξιζει να δωσουν 600 ε να την αγορασουν ,αλλοι παλι λενε πως οι crio κανες δεν εχουν την αποδοση των απλων και δεν σκοτωνουν ,αλλοι δεν τους αρεσει η 10 χιλ και υπερυψωμενη ριγα , αλλοι παλι τους ενοχλει ο καπως περιεργος σε χροια ηχος του porting , εγω προσωπικα εχω μια 76 και 18.3 αυλο και μια 71 με 18,4 κα δεν τις αλλαζω με τιποτα ,τωρα για το αν σκοτωνουν η οχι ,αυτο μονο απο κοντα μπορουμε να το δουμε ………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #254159

    Για καποιους φιλε μου δεν αξιζει να δωσουν 600 ε να την αγορασουν ,αλλοι παλι λενε πως οι crio κανες δεν εχουν την αποδοση των απλων και δεν σκοτωνουν ,αλλοι δεν τους αρεσει η 10 χιλ και υπερυψωμενη ριγα , αλλοι παλι τους ενοχλει ο καπως περιεργος σε χροια ηχος του porting , εγω προσωπικα εχω μια 76 και 18.3 αυλο και μια 71 με 18,4 κα δεν τις αλλαζω με τιποτα ,τωρα για το αν σκοτωνουν η οχι ,αυτο μονο απο κοντα μπορουμε να το δουμε ………

    file dimitri kapia stigmi fetos malon 8a katevo kato pirgo tote milame ke to kanonizoume apo konta na doume diafores

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #254151

    file dimitri kapia stigmi fetos malon 8a katevo kato pirgo tote milame ke to kanonizoume apo konta na doume diafores

    Το καλυτερο ειναι αυτο που λες ,στειλε μου μυνυμα να βρεθουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #254148

    file dimitri kapia stigmi fetos malon 8a katevo kato pirgo tote milame ke to kanonizoume apo konta na doume diafores

    η κανη που εχεις ειναι σχετικα καλητερη απο της σουπερ σπορτ τωρα για διαφορες με του δημητρη θα δεις πολλες!! :) γιατη δεν ειναι συμβατικες οι κανες του παντως για τα λεφτα που ειπες δεν αξηζει με τοσα λεφτα κανεις παπαδες!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 436 έως 450 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων