ΑΝΤΑΛΛΑΣΕΤΑΙ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 52 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #279437

    Ήμουν ευτυχισμένος. Η κοπέλα μου κι εγώ βγαίναμε πάνω από ένα χρόνο και έτσι αποφασίσαμε να παντρευτούμε.
    Οι γονείς μας, μας βοήθησαν με κάθε τρόπο, οι φίλοι μου με παρότρυναν και η κοπέλα μου ήταν ένα όνειρο!..

    Ένα μόνο με απασχολούσε: Η πεθερά μου. Ήταν γυναίκα καριέρας, έξυπνη αλλά όμορφη και σέξι και μερικές φορές με φλέρταρε κάνοντάς με να νιώθω αμήχανα.Μια μέρα με κάλεσε σπίτι της να ελέγξουμε τις προσκλήσεις. Έτσι πήγα.Ήταν μόνη της και όταν έφτασα μου ψιθύρισε στο αυτί ότι είχε κάποια αισθήματα για μένα και επιθυμίες που δεν μπορεί να κατανικήσει. Έτσι πριν παντρευτώ και δεθώ μόνιμα με την κόρη της θα ήθελε να κάνουμε έρωτα έστω μια φορά μόνο.
    Τι να έλεγα…; Ήμουν σε κατάσταση σοκ και δεν μπορούσα να αρθρώσω λέξη.Έτσι, μου είπε,«πάω στην κρεβατοκάμαρα και αν θέλεις κι εσύ έλα σε περιμένω».
    Έμεινα αποσβολωμένος να κοιτώ τον υπέροχο πισινό της καθώς ανέβαινε τις σκάλες.
    Για 1-2 λεπτά έμεινα ακίνητος και μετά προχώρησα προς την εξώπορτα.
    Την άνοιξα και βγήκα έξω.
    Ο πεθερός μου ήταν εκεί και με δάκρυα στα μάτια με αγκάλιασε και μου είπε πολύ χαρούμενος ότι πέρασα το μικρό τους τεστ,ότι δεν θα έβρισκαν καλύτερο σύζυγο για την κόρη τους και με καλωσόρισε στην οικογένεια.
    Όσο για μένα… το μάθημα που έμαθα ήταν:
    Πάντα να κρατώ τα προφυλακτικά στο αυτοκίνητο.

    [font=”Comic Sans MS”]ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ
    ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΑΣΣΟΚΑΡΤΕΡΑ…[/font] :blink: :lol: :huh:

    [font=”Comic Sans MS”]ΥΓ.ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ
    ΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ!!!!
    [/font]
    :lol: :lol: :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #279435

    Ήμουν ευτυχισμένος. Η κοπέλα μου κι εγώ βγαίναμε πάνω από ένα χρόνο και έτσι αποφασίσαμε να παντρευτούμε.
    Οι γονείς μας, μας βοήθησαν με κάθε τρόπο, οι φίλοι μου με παρότρυναν και η κοπέλα μου ήταν ένα όνειρο!..

    Ένα μόνο με απασχολούσε: Η πεθερά μου. [color=”#FF0000″]Ήταν γυναίκα καριέρας, έξυπνη αλλά όμορφη και σέξι και μερικές φορές με φλέρταρε κάνοντάς με να νιώθω αμήχανα.[/color]Μια μέρα με κάλεσε σπίτι της να ελέγξουμε τις προσκλήσεις. Έτσι πήγα.Ήταν μόνη της και όταν έφτασα μου ψιθύρισε στο αυτί ότι είχε κάποια αισθήματα για μένα και επιθυμίες που δεν μπορεί να κατανικήσει. Έτσι πριν παντρευτώ και δεθώ μόνιμα με την κόρη της θα ήθελε να κάνουμε έρωτα έστω μια φορά μόνο.
    Τι να έλεγα…; Ήμουν σε κατάσταση σοκ και δεν μπορούσα να αρθρώσω λέξη.Έτσι, μου είπε,«πάω στην κρεβατοκάμαρα και αν θέλεις κι εσύ έλα σε περιμένω».
    Έμεινα αποσβολωμένος να κοιτώ τον υπέροχο πισινό της καθώς ανέβαινε τις σκάλες.
    Για 1-2 λεπτά έμεινα ακίνητος και μετά προχώρησα προς την εξώπορτα.
    Την άνοιξα και βγήκα έξω.
    Ο πεθερός μου ήταν εκεί και με δάκρυα στα μάτια με αγκάλιασε και μου είπε πολύ χαρούμενος ότι πέρασα το μικρό τους τεστ,ότι δεν θα έβρισκαν καλύτερο σύζυγο για την κόρη τους και με καλωσόρισε στην οικογένεια.
    Όσο για μένα… το μάθημα που έμαθα ήταν:
    Πάντα να κρατώ τα προφυλακτικά στο αυτοκίνητο.

    [b][font=”Comic Sans MS”]ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ
    ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΑΣΣΟΚΑΡΤΕΡΑ…[/font] :blink: :lol: :huh: [/b]

    ΡΕ ΔΑΝΕ???
    ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΥΤΟ???????
    ΣΤΟ PLAY-BOY??????????
    EKEI BAZOYN ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ…. :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #182474

    Ζητείται Νύφη απο Ορεινό χωριό της Πίνδου……

    Θα πρέπει να έχει μόνο καποιο μάντρι-καλύβα-στάνη- σε οροπέδιο πάνω απο τα 1800 μέτρα……

    ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΚΑΙ ΜΗ συζητήσιμο προσον θα είναι οι περδικες που θα εχει ο τόπος……Αυτό ειναι αδιαπραγμάτευτο….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #279434

    ΡΕ ΔΑΝΕ???
    ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΥΤΟ???????
    ΣΤΟ PLAY-BOY??????????
    EKEI BAZOYN ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ…. :blink: :huh:

    [font=”Comic Sans MS”]
    ΣΤΟ ΑΡΛΕΚΙΝ!!!!
    :lol: :lol: :lol:
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #279432

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Ζητείται Νύφη απο Ορεινό χωριό της Πίνδου……

    Θα πρέπει να έχει μόνο καποιο μάντρι-καλύβα-στάνη- σε οροπέδιο πάνω απο τα 1800 μέτρα……

    ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΚΑΙ ΜΗ συζητήσιμο προσον θα είναι οι περδικες που θα εχει ο τόπος……Αυτό ειναι αδιαπραγμάτευτο….

    [color=”#FF0000″]Η εξωτερικη εμφανιση δεν με ενδιαφέρει καθόλου……

    ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ!!!!!!!![/color][/font][/size]

    [font=”Comic Sans MS”]ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΟ ΔΙΩΡΘΩΣΩ….

    ΝΥΦΗ ΑΠΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ.

    ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΤΛ.

    ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ-ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ.

    Κ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

    ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΑ..
    ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΒΟΥΝΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ… :blink: :huh:

    ΓΑ@#$Α ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ Κ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ… :lol: :lol: :lol: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #279430

    [b][font=”Comic Sans MS”]ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΟ ΔΙΩΡΘΩΣΩ….

    ΝΥΦΗ ΑΠΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ.

    ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΤΛ.

    ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ-ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ.

    [color=”#FF0000″]Κ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ[/color].

    [color=”#0000FF”]ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΑ..
    ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΒΟΥΝΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ… :blink: :huh: [/color]

    ΓΑ@#$Α ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ Κ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ… :lol: :lol: :lol: [/font][/b]

    [font=”Comic Sans MS”]1oν Λεφτά δεν υπάρχουν….Μν ακους τον ΓΑΠ και τον Παγκαλο…..Σφιξανε τα πραγματα…..

    2ον Τα σπιτια ειναι ασυμφορα πλεον…..ΕΤΑΚ εκτακτη εισφορα Τελος ακινητης περιουσιας ΔΕΗ ….Χεσε μεσα…..

    Σε 10 χρονια θα αγοραζεις το μισο σπιτι….Οπως εγινε με τα τελη στα 2.0 λιτρΑ Σε 5 χρονια θα εχω αγορασει το αμαξι μου ξανα….

    3ον Η πλουσια ρε φίλε εμενα θα γυρισει να κοιταξει????? Ενα πτυχιο εχω και ενα μεταπτυχιακό…..Ενα οπλο 10 κουτιά φυσιγγια 1 σκυλί και 5 ρουχα απο τον
    cabela…..

    Γιαυτο σου λεω ασε να παρουμε τη Στανη εκει ψηλα….Θα κανω και βιολογικη κτηνοτροφια….ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ χρονια….

    Οσοι εχουμε χωρια να γυρισουμε θα την παλεψουμε….
    Οι υπολοιποι θα σφιξουν πολυ άσχημα….[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #279428

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]
    [color=”#FF0000″]Η εξωτερικη εμφανιση δεν με ενδιαφέρει καθόλου……

    ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ!!!!!!!![/color][/font][/size]

    Χαχααα… καλά το πας!!! :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #279427

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]1oν Λεφτά δεν υπάρχουν….Μν ακους τον ΓΑΠ και τον Παγκαλο…..Σφιξανε τα πραγματα…..

    2ον Τα σπιτια ειναι ασυμφορα πλεον…..ΕΤΑΚ εκτακτη εισφορα Τελος ακινητης περιουσιας ΔΕΗ ….Χεσε μεσα…..

    Σε 10 χρονια θα αγοραζεις το μισο σπιτι….Οπως εγινε με τα τελη στα 2.0 λιτρΑ Σε 5 χρονια θα εχω αγορασει το αμαξι μου ξανα….

    3ον Η πλουσια ρε φίλε εμενα θα γυρισει να κοιταξει????? Ενα πτυχιο εχω και ενα μεταπτυχιακό…..Ενα οπλο 10 κουτιά φυσιγγια 1 σκυλί και 5 ρουχα απο τον
    cabela…..

    [color=”#FF0000″]Γιαυτο σου λεω ασε να παρουμε τη Στανη [/color]εκει ψηλα….Θα κανω και βιολογικη κτηνοτροφια….ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ χρονια….

    Οσοι εχουμε χωρια να γυρισουμε θα την παλεψουμε….
    Οι υπολοιποι θα σφιξουν πολυ άσχημα….[/font][/size]

    [font=”Comic Sans MS”]Κ ΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ.
    ΓΙΑ ΡΩΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΠΗΡΕ
    ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΣΤΑΝΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!! :blink: :huh:

    Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΜΕΤΑ ΕΣΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ Κ ΜΕΓΑΛΕΙΑ… :lol: :lol:

    ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.. :P :D

    ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ
    ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΕ ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ Σ ΕΧΕΙ Κ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ
    Κ ΟΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ!!! :lol: :lol:
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #279425

    [font=”Comic Sans MS”][b]Κ ΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ.
    ΓΙΑ ΡΩΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΠΗΡΕ
    ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΣΤΑΝΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!! :blink: :huh:

    Κ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΜΕΤΑ ΕΣΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ Κ ΜΕΓΑΛΕΙΑ… :lol: :lol:

    ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.. :P :D

    ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕΣ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ
    ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΕ ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ Σ ΕΧΕΙ Κ ΣΤΑ ΟΠΑ ΟΠΑ
    Κ ΟΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ!!! :lol: :lol: [/b][/font]

    [font=”Comic Sans MS”]ΔΑΝΟΣ
    ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΟ!!!!!!!
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #279421

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]ΔΑΝΟΣ
    ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΟ!!!!!!![/size][/font][/b]

    [font=”Comic Sans MS”]ΤΣΑΤ ΠΑΤ!!!!!! :blink: :huh: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #182484

    βλεπω το καπι του φορουμ εχει μεγαλη στεριση πρωι πρωι με κατουροκαβλες σηκωθηκε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #279406

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]
    Γιαυτο σου λεω ασε να παρουμε τη Στανη εκει ψηλα….Θα κανω και βιολογικη κτηνοτροφια….ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ χρονια….

    Οσοι εχουμε χωρια να γυρισουμε θα την παλεψουμε….
    Οι υπολοιποι θα σφιξουν πολυ άσχημα….[/font][/size]

    Κι εγώ ρε Αντρέα πήρα δήθεν προίκα σε ένα παλιόβουνο καμιά εκατοστή καστανιές και κάτι παλιοέλατα. Όταν όμως πήγα να διαμορφώσω το χώρο γιατί εμποδίζαν μερικά έλατα και να έχω ορατότητα πλάκωσε το δασαρχείο και παραλίγο να με.

    Γι αυτό σου λέω πάρε ένα σίγουρο καρτέρι να χεις το κεφάλι σου ήσυχο :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #279399

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]1oν Λεφτά δεν υπάρχουν….Μν ακους τον ΓΑΠ και τον Παγκαλο…..Σφιξανε τα πραγματα…..

    2ον Τα σπιτια ειναι ασυμφορα πλεον…..ΕΤΑΚ εκτακτη εισφορα Τελος ακινητης περιουσιας ΔΕΗ ….Χεσε μεσα…..

    Σε 10 χρονια θα αγοραζεις το μισο σπιτι….Οπως εγινε με τα τελη στα 2.0 λιτρΑ Σε 5 χρονια θα εχω αγορασει το αμαξι μου ξανα….

    3ον Η πλουσια ρε φίλε εμενα θα γυρισει να κοιταξει????? Ενα πτυχιο εχω και ενα μεταπτυχιακό…..Ενα οπλο 10 κουτιά φυσιγγια 1 σκυλί και 5 ρουχα απο τον
    cabela…..

    Γιαυτο σου λεω ασε να παρουμε τη Στανη εκει ψηλα….Θα κανω και βιολογικη κτηνοτροφια….ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ χρονια….

    Οσοι εχουμε χωρια να γυρισουμε θα την παλεψουμε….
    Οι υπολοιποι θα σφιξουν πολυ άσχημα….[/font][/size]

    Mεσα εισαι,,,και εγω ετοιμος για το χωριο ειμαι,,,θα εχω τα προβατακια μου,,για τσοπανοσκυλα θα εχω 3-4 κουρτσχααρ
    και περδικες μπεκατσες και αγριογουρουνα κυνηγι στο φουλ,,και εχω και μια βλαχα λεμε που κανει και κατι πιτες τζαματες
    ειναι ετοιμο το προξενιο :blink: ρε survivor λεμε θα γινουμε αλλιως την χεσαμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #279398

    [b][size=3]Κι εγώ ρε Αντρέα πήρα δήθεν προίκα σε ένα παλιόβουνο καμιά εκατοστή καστανιές και κάτι παλιοέλατα. Όταν όμως πήγα να διαμορφώσω το χώρο [img]http://i1129.photobucket.com/albums/m505/ksap/emoticono-motosierra.gif[/img] γιατί εμποδίζαν μερικά έλατα και να έχω ορατότητα πλάκωσε το δασαρχείο και παραλίγο να με[img]http://i1129.photobucket.com/albums/m505/ksap/free-sexy-smileys-946.gif[/img].

    Γι αυτό σου λέω πάρε ένα σίγουρο καρτέρι να χεις το κεφάλι σου ήσυχο :blink: [/size][/b]

    Αφου τα ξερεις τα κολπα εσυ που κολας,,αμα εκλεισε ο τοπος σου σκαρφισετα και τραβα κοφτα μετα
    τα ξερα επιτρεποντε :huh:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    157
    anixneftis069 στις #182491

    Λοιπον εχουμε και λεμε………Διαθετω καλυβα στο βουνο,τζιπ 4χ4 για μετακινησεις,φανταστικα κυνηγοτοπια μπεκατσας-περδικας-αγριοχοιρου και φασσας,επισης πολυ ωραια μερη για μπεκατσινια και παπια,καθως επισης για τσιχλοκοτσυφα για πολλες ντουφεκιες.Επισης διαθετω και κατοικια στο χωριο με ολα τα κομφορ.
    Το μονο πραγμα που ζητω για ολα αυτα ειναι να ξεφορτωθω την ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!
    Πολλα ζηταωωωωωωωω

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 52 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων