Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 586 έως 600 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #211923

    Στέλνουν ελλάδα έχει δοκιμάσει κανείς να αγοράσει?

    Πάντως 59$ για να αγοράσω εργοστασιακό τσόκ δεν θα έδινα, με τα ίδια χρήματα ίσως και λιγότερα αγοράζεις πιο δοκιμασμένες λύσεις…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #211929

    Tα τσοκ απο την ES 100 τα εχει 24δολλαρια.Νομιζω ειναι σπεσιαλ τιμη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #212115

    απ’οτι ειδα δεν στελνουν ελλαδα….το εχει βρει κανεις σε ευρωπαικο site????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    STK στις #212281

    Γεια χαρά σε όλους,

    Είμαι νέος στο Φορουμ και  νέος στο κυνήγι γενικά, αυτή την εβδομάδα περιμένω την άδεια κατοχής για μια Beretta AL390 Gold Mallard 71cm που πήρα σε πολύ καλή αν όχι άριστη κατάσταση και μόλις την πάρω πάω για την άδεια κυνηγιού.

    Θα τη χρησιμοποιήσω κυρίως σε κυνήγι λαγού και σε άλλα όμως κυνήγια, αφού σαν νέος δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα μου αρέσει.

    Έχετε κάποια συμβουλή, το έιχε κανένας το συγκεκριμένο όπλο να μου πεί τη γνώμη/εντυπώσεις του

    Καλώς σας βρήκα και εις στο επανιδείν.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #213179

    Aυτο που ειχα γραψει πριν μερικες μερες , οτι κοντυνα τα ελατηρια των εξολκεων , ειναι η πιο καλη ”βελτιωση” που μπορειτε να κανετε στο βερεττα σας.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kostastzotzos στις #213918

    χαιρετω το club.ειμαι κατοχος μιας vittoria και θελω να ρωτησω αν γνωριζει καποιος να μου πει για το αν τα τσοκ της briley απο την 391 ταιριαζουν στην vittoria που φοραει τα μομπιλτσοκ.απο φιλο βρηκα ενα που γραφει opt-plus,βιδωνει κανονικα αλλα εξεχει της κανης.μπορω να το χρησιμοποιησω η οχι?

    AN TA TSOK THS BRILEY ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ MOBILE NA ΜΗΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΕΙΡΩΜΑΤΑ…Η ES 100 ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΦΟΡΑΕΙ MOBILE ΣΥΝΕΠΩΣ ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ….ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ….http://www.pshqeurope.com/Briley-Shotgun-Chokes.aspx

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kostastzotzos στις #213919

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ…

    1)BERETTA AL 391 TECKNYS

    2)BERETTA ES 100 VITORIA

    3)FABARM H368 LION CARBON

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #213922

    Το νούμερο 3 δεν ταιριάζει εδώ… 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #213923

    Γεια χαρά σε όλους, Είμαι νέος στο Φορουμ και νέος στο κυνήγι γενικά, αυτή την εβδομάδα περιμένω την άδεια κατοχής για μια Beretta AL390 Gold Mallard 71cm που πήρα σε πολύ καλή αν όχι άριστη κατάσταση και μόλις την πάρω πάω για την άδεια κυνηγιού. Θα τη χρησιμοποιήσω κυρίως σε κυνήγι λαγού και σε άλλα όμως κυνήγια, αφού σαν νέος δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα μου αρέσει. Έχετε κάποια συμβουλή, το έιχε κανένας το συγκεκριμένο όπλο να μου πεί τη γνώμη/εντυπώσεις του Καλώς σας βρήκα και εις στο επανιδείν.

    Πρόκειται για ένα αξιόπιστο όπλο αν εξαιρέσουμε λίγο το βάρος και την ράχη στην βάση δεν έχει ουσιαστικές διαφορές από τις υπόλοιπες beretta.

    Να προσέξεις μόνο τα χρυσά μέρη διότι φεύγουν πολύ εύκολα… Καθόλου υγρασία στην βάση και μακριά από όξινα όπως μανταρίνι, πορτοκάλι κτλ…

    Το καλοκαίρι να πάρεις ένα γράσο και να περνάς τα χρυσά σκαλίσματα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kostastzotzos στις #213929

    Το νούμερο 3 δεν ταιριάζει εδώ…

    ΑΧΧΑΧΑΧΑ…..ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΓΚΑΜΑ….ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 512 ΚΒ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ UPLOAD

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kostastzotzos στις #213932

    STK wrote:
    Γεια χαρά σε όλους, Είμαι νέος στο Φορουμ και νέος στο κυνήγι γενικά, αυτή την εβδομάδα περιμένω την άδεια κατοχής για μια Beretta AL390 Gold Mallard 71cm που πήρα σε πολύ καλή αν όχι άριστη κατάσταση και μόλις την πάρω πάω για την άδεια κυνηγιού. Θα τη χρησιμοποιήσω κυρίως σε κυνήγι λαγού και σε άλλα όμως κυνήγια, αφού σαν νέος δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα μου αρέσει. Έχετε κάποια συμβουλή, το έιχε κανένας το συγκεκριμένο όπλο να μου πεί τη γνώμη/εντυπώσεις του Καλώς σας βρήκα και εις στο επανιδείν.

    Πρόκειται για ένα αξιόπιστο όπλο αν εξαιρέσουμε λίγο το βάρος και την ράχη στην βάση δεν έχει ουσιαστικές διαφορές από τις υπόλοιπες beretta. Να προσέξεις μόνο τα χρυσά μέρη διότι φεύγουν πολύ εύκολα… Καθόλου υγρασία στην βάση και μακριά από όξινα όπως μανταρίνι, πορτοκάλι κτλ… Το καλοκαίρι να πάρεις ένα γράσο και να περνάς τα χρυσά σκαλίσματα…

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ…1)BERETTA AL 391 TECKNYS 2)BERETTA ES 100 VITORIA 3)FABARM H368 LION CARBON

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kostastzotzos στις #213936

    zed wrote:

    STK wrote:
    Γεια χαρά σε όλους, Είμαι νέος στο Φορουμ και νέος στο κυνήγι γενικά, αυτή την εβδομάδα περιμένω την άδεια κατοχής για μια Beretta AL390 Gold Mallard 71cm που πήρα σε πολύ καλή αν όχι άριστη κατάσταση και μόλις την πάρω πάω για την άδεια κυνηγιού. Θα τη χρησιμοποιήσω κυρίως σε κυνήγι λαγού και σε άλλα όμως κυνήγια, αφού σαν νέος δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα μου αρέσει. Έχετε κάποια συμβουλή, το έιχε κανένας το συγκεκριμένο όπλο να μου πεί τη γνώμη/εντυπώσεις του Καλώς σας βρήκα και εις στο επανιδείν.

    Πρόκειται για ένα αξιόπιστο όπλο αν εξαιρέσουμε λίγο το βάρος και την ράχη στην βάση δεν έχει ουσιαστικές διαφορές από τις υπόλοιπες beretta. Να προσέξεις μόνο τα χρυσά μέρη διότι φεύγουν πολύ εύκολα… Καθόλου υγρασία στην βάση και μακριά από όξινα όπως μανταρίνι, πορτοκάλι κτλ… Το καλοκαίρι να πάρεις ένα γράσο και να περνάς τα χρυσά σκαλίσματα…

    kostastzotzos wrote:
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ…1)BERETTA AL 391 TECKNYS 2)BERETTA ES 100 VITORIA 3)FABARM H368 LION CARBON

    Attachments:


    391-tecknys.png


    AL-391-TEKNYS.jpg

    ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ ΜΠΗΚΑΝΕ ΣΕ ΛΑΘΟΣ POST…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    rick στις #214719

    Ξέρει κανείς πως θα μπορούσα να βρω αμερικάνικο κοντάκι & πάπια συνθετικά (μαύρα)

    που υπάρχουν στις ΗΠΑ για την Α390 ;;;;;;;; Τα αμερικάνικα site δεν στέλνουν  ελλάδα.

    Το κοντάκι :

    http://www.berettausa.com/assets/item/large/Synthetic-Stock-390-Series.jpg

    και η πάπια:

    http://www.berettausa.com/products/fore-end-390-12ga-synthetic-black/

     

     

     

     

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #215582

    Καλημέρα οπλάρες! 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #215584

    σε εμας απευθυνεσαι ε(με τα benellia);;;;;;;;; :mrgreen:

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 586 έως 600 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων