ΜΗΧΑΝΕΣ LEE

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    192
    giorgos gm στις #275131

    Βασιλη, εαν κλεινεις σε στρογγυλο ρελι, τοτε μπορεις καλιστα να κανεις την δουλεια σου με ενα δραπανο παγκου και το αντιστοιχο στροφειο!

    Φιλικα Νικος :lol:

    niko na se rwthsw anti gia drapano pagkou ginetai douleia me auto edw ???
    http://www.airgunshop.gr/index.php?dispatc…roduct_id=33010


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #275129

    Βασιλη, εναλλακτικη υπαρχει…αρκει να καταφερεις να κανεις μια οποιαδηποτε πατεντα για την χαραξη με το αστερακι, οπως πχ να κατασκευασεις εσυ μια ρυθμιζομενη πρεσσα με ενα λεβιε και ενα οικονομικο μαχαιρακι οπως αυτο του Λαναρα.

    Γιωργο, δεδομενου οτι δεν εχω δοκιμασει ποτε να ρελιασω με ρελιαστρα χεριου, δεν ειμαι σε θεση να σου απαντησω με απολυτη ακριβεια, ομως γνωριζω ατομα που ρελιαζουν με τετοια εργαλεια και σε γεννικες γραμμες κανουν την δουλεια τους.

    Φιλικα Νικος :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    192
    giorgos gm στις #275124

    Γιωργο, δεδομενου οτι δεν εχω δοκιμασει ποτε να ρελιασω με ρελιαστρα χεριου, δεν ειμαι σε θεση να σου απαντησω με απολυτη ακριβεια, ομως γνωριζω ατομα που ρελιαζουν με τετοια εργαλεια και σε γεννικες γραμμες κανουν την δουλεια τους.

    Φιλικα Νικος :lol:

    EUXARISTW POLY NIKO skeftomai kai gw siga siga na mpw ston kosmo twn idiogomosewn kai epeidh den milame gia megales posothtes fysiggiwn skeftomai perisotero tis xeirokinhtes mhxanes gia arxh toulaxiston …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    641
    εύστοχος στις #184314

    Εγώ ακριβώς αυτή την ρελιάστρα έχω…καλή σε γενικές γραμμές.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #184318

    Mια τετοια ρελιαστρα, και μια καλη ζυγαρια, και εισαι ετοιμος να ξεκινησεις. Αμα δεις και σε ενδιαφερει το αντικειμενο, τοτε προχωρας και σε αλλες αγορες.

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων