ΕΛΑΦΡΥ S.POSE ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΦΕΡΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 32 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1048
    _geo_ στις #274873

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΟΣ Ο ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ

    βασικα για να μπορεσεις να εκμεταλευτεις στο επακρο τις δυο καννες χρειαζεσαι κ δυο σκανδαλες…τα υπολοιπα νομιζω ειναι περιτα…επειδη εδω κ πολυ καιρο ψαχνω για οπλο αποκλειστικα για μπεκατσα περδικα κ ορτυκι δεν μπορω να καταλληξω πουθενα…εχω διαφορα στο μυαλο μου αλλα το κυριοτερο ειναι να ειναι δθσκανδαλο με αριστερο κοντακι η εστω εντελως ισιο.τα φρακνι τα καλοβλεπω αλλα ειναι μονοσκανδαλα,τα browning κ winchester το ιδιο κ ειναι κ λιγο ακριβα,το elos ειναι κ αυτο μονοσκανδαλο,τα φιν κλασικ το ιδιο…τα μονα που εχουν τα κυρια χαρακτηριστικα που θελω ειναι τα betinsoli κ τα verney carron.τα δευτερα εχουν επιλογη κ για απλους εξολκεις κ αγγλε κοντακι που δινει νομιζω μια αλλη διασταση στις δυο σκανδαλες.καπου εκει αναμεσα αν ψαξεις θα βρεις αυτο που χρειαζεσαι…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #274854

    βασικα για να μπορεσεις να εκμεταλευτεις στο επακρο τις δυο καννες χρειαζεσαι κ δυο σκανδαλες…τα υπολοιπα νομιζω ειναι περιτα…επειδη εδω κ πολυ καιρο ψαχνω για οπλο αποκλειστικα για μπεκατσα περδικα κ ορτυκι δεν μπορω να καταλληξω πουθενα…εχω διαφορα στο μυαλο μου αλλα το κυριοτερο ειναι να ειναι δθσκανδαλο με αριστερο κοντακι η εστω εντελως ισιο.τα φρακνι τα καλοβλεπω αλλα ειναι μονοσκανδαλα,τα browning κ winchester το ιδιο κ ειναι κ λιγο ακριβα,το elos ειναι κ αυτο μονοσκανδαλο,τα φιν κλασικ το ιδιο…τα μονα που εχουν τα κυρια χαρακτηριστικα που θελω ειναι τα betinsoli κ τα verney carron.τα δευτερα εχουν επιλογη κ για απλους εξολκεις κ αγγλε κοντακι που δινει νομιζω μια αλλη διασταση στις δυο σκανδαλες.καπου εκει αναμεσα αν ψαξεις θα βρεις αυτο που χρειαζεσαι…

    ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΛΟΓΕΑ ΤΥΠΟΥ BERETTA EINAI ΣΑ ΝΑ ΕΧΩ 2 ΣΚΑΝΔΑΛΕΣ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΛΕ ΚΟΝΤΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ BERETTA S 57 EL ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΓΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΑ ΕΝΑ ΚΟΝΤΑΚΙ ΠΙΣΤΟΛΕ ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #274844

    ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΛΟΓΕΑ ΤΥΠΟΥ BERETTA EINAI ΣΑ ΝΑ ΕΧΩ 2 ΣΚΑΝΔΑΛΕΣ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΛΕ ΚΟΝΤΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ BERETTA S 57 EL ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΓΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΑ ΕΝΑ ΚΟΝΤΑΚΙ ΠΙΣΤΟΛΕ ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ :D

    Εγώ έχω ακριβώς την αντίθετη άποψη από σένα. Ο επιλογέας τύπου Beretta είναι για μένα ο πιο άβολος απ' όλους.

    Επί του θέματος τώρα, σου προτείνω κι εγώ ένα Franchi Falconet για το σκοπό που το θέλεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #274839

    Εγώ έχω ακριβώς την αντίθετη άποψη από σένα. Ο επιλογέας τύπου Beretta είναι για μένα ο πιο άβολος απ' όλους.

    Επί του θέματος τώρα, σου προτείνω κι εγώ ένα Franchi Falconet για το σκοπό που το θέλεις.

    ΕΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΚΑΘΙΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ :D Ο ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ FALKONET ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΣ OTI O ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΤΥΠΟΥ BERETTA EINAI ΠΙΟ ΑΒΟΛΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟΣ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #274837

    ΕΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΚΑΘΙΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ :D Ο ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ FALKONET ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΣ OTI O ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΤΥΠΟΥ BERETTA EINAI ΠΙΟ ΑΒΟΛΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟΣ :lol:

    Εμένα ο επιλογέας του Franchi με βολεύει και ακόμα καλύτερα του SKB που είναι ακριβώς στο ίδιο σημείο αλλά λειτουργεί ανάποδα (σπρώχνεις από δεξιά προς τα αριστερά για να ρίξει η πάνω κάννη). Ο πιο βολικός επιλογέας απ' όλους πιστεύω ότι είναι του Bernardelli. Παρόμοιο έχει και το Blaser.

    http://www.bernardelli.info/english/images/mira-adamas_s.jpg

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #274833

    Εμένα ο επιλογέας του Franchi με βολεύει και ακόμα καλύτερα του SKB που είναι ακριβώς στο ίδιο σημείο αλλά λειτουργεί ανάποδα (σπρώχνεις από δεξιά προς τα αριστερά για να ρίξει η πάνω κάννη). Ο πιο βολικός επιλογέας απ' όλους πιστεύω ότι είναι του Bernardelli. Παρόμοιο έχει και το Blaser.

    [url=”http://www.bernardelli.info/english/images/mira-adamas_s.jpg”]http://www.bernardelli.info/english/images/mira-adamas_s.jpg[/url]

    ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ COACH ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΙΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΙΛΟΓΕΑ ΤΥΠΟΥ BLASER ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΛΑ :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #184448

    ο επιλεγεας ειναι μονο για το καρτερι και αυτο σε ανοιχτο χωρο πουθενα αλλου δεν προλαβενης να τον χρεισημοποιησης που βλεπεις απο μακρια το πουλι και κανης επιλογη εγω και πριν που ειχα δισκανδαλο στα πουλια φερμας παντα ερηχνα την πρωτη ητε ηταν κοντα η μακρια δεν προλαβενα να εκτημησω αποσταση για να διαλεξω σκανταλι ποσο αραγε ο επιλογεας που ειναι πιο δυσκολος με το ριζζινι παντα ρηχνω την πρωτη με τον επιλογεα μονο καρτερι και αυτο καμια φορα δεν προλαβενης εαν ειναι ο λογος που θελης οπλο για επιλογη ειδικα στην φερμα ξανασκεφτο εκτος και εαν μπωρεσης και εξασκηθης και εχεις την ψηχρεμια μολης πεταχτη το θυραμα αντι να το πυροβολησης πρωτα να σκεφτης τη αποσταση ειναι να αλαξης τον επιλογεα και μετα να πυροβολησης παντος να ξερης οτι πολλες φορες μπωρει να εσαι σε δηλημα πια να ρηξης πρωτη με αποτελεσμα να χανης πολυτημο χρονο που μπωρει να σε οδηγηση σε αποτηχια παρε δυκανο για το καλυτερο ζυγησμα που εχει και οχι για τον επιλογεα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    410
    FUDAS στις #274810

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΟΣ Ο ΕΠΙΛΟΓΕΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ

    Aν δεν σου κάνει ο συγκεκριμένος επιλογέας ειδικά αν βάλεις την πάνω κάνη πρώτη, δεν σου κάνει κανένας επιλογέας παρά μόνο δυο σκανδάλες.Δεν υπάρχει επιλογέας που θα σου φύγει ξαφνικά αφερμάριστο ένα θήραμα και θα γυρίσεις να το δεις στα 40 μέτρα και θα προλάβεις να αλλάξεις.Ούτως η άλλως σε ένα θήραμα που σε αιφνιδιάζει στο περπάτημα επάνω πιο πιθανό είναι να αστοχήσεις παρά να μην σε καλύψει η πυκνότητα της τουφεκιάς.Δες και τα Betinsolli.Aν πάρεις franchi μακριά από επενδύσεις με τιτάνιο κλπ.και από ξύλα με φίλμ προστασίας,είναι προβληματικά σε ποσοστό 95%.Προτίμησε το πιο απλό μοντέλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1048
    _geo_ στις #274748

    Aν δεν σου κάνει ο συγκεκριμένος επιλογέας ειδικά αν βάλεις την πάνω κάνη πρώτη, δεν σου κάνει κανένας επιλογέας παρά μόνο δυο σκανδάλες.Δεν υπάρχει επιλογέας που θα σου φύγει ξαφνικά αφερμάριστο ένα θήραμα και θα γυρίσεις να το δεις στα 40 μέτρα και θα προλάβεις να αλλάξεις.Ούτως η άλλως σε ένα θήραμα που σε αιφνιδιάζει στο περπάτημα επάνω πιο πιθανό είναι να αστοχήσεις παρά να μην σε καλύψει η πυκνότητα της τουφεκιάς.Δες και τα Betinsolli.Aν πάρεις franchi μακριά από επενδύσεις με τιτάνιο κλπ.και από ξύλα με φίλμ προστασίας,είναι προβληματικά σε ποσοστό 95%.Προτίμησε το πιο απλό μοντέλο.

    καλα τα λες…συμφωνω απολυτα!οσο για τα φρανκι πιστευω οτι ετσι ειναι σε ολες τις εταιρειες στα χαμηλου-μεσαιου κοστους οπλα…τα πιο απλα μοντελα ειναι κ τα πιο καλα…τα χρυσα ενθετα κ τα τιτανια ειναι για επιδεξιους κωλους,οσο για τα φιλμ προστασιας αμα το ξυλο ειναι "καλο" δε χρειαζεται τπτ αλλο απο μερικα χερια λινελαιο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #184482

    ΕΚΤΕΣ ΧΑΖΕΒΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΤΙΣ ΜΑΡΟΚΚΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΚΙΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΛΚΟΝΕΤ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΝΝ 512.ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΕΞΑ ΣΤΗ ΜΑΡΟΚΚΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ http://www.marocchiarms.com/bilder/catalog…alogue_2011.pdf ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ ΑΠΛΟΥΣ ΕΞΟΡΚΟΙΣ ΤΟ (ΣΕΛΙΔΑ 16 ) ΣΤΑ 2600 ΓΡ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ. Α ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΑΜΠΑΡΜ ΒΓΕΝΕΙ ΣΕ ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΙΓΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΕΣ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΑ ΜΟΝΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    tom32 στις #184486

    kalimera .ta F.A.I.R. ειδα στην diana και μπορω να πω με εβαλαν σε σκεψεις οσον αφορα το θεμα μπεκατσοντουφεκου….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    203
    anbar56 στις #184543

    200-250€ αγορά μεταχειρισμένου Βaikal
    300€ αφαίρεση ρίγας και βάψιμο κάνης (Παπατσαρούχας)
    150€ κοντάκι στα μέτρα σου (Αντωνάκος)
    Σύνολο 700€ για ένα αξιόλογο όπλο στα μέτρα σου, γύρο στα 3,00 Kg
    και με ατσάλινη βάση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #274587

    μεχρι την κατηγορια των 1000 ευρω το ισπανικο δικαννο zabala hermanos ειναι μια αρκετα καλη επιλογη
    και εξηγουμαι:εχω το suprema ,με χρωμιομενη κανη ,αυλο διαμετρου 18,4 χιλιοστα ,5 εσωτερικα τσοκακια ,μονοσκανδαλο χωρις επιλογεα ,αρκετα ομορφο σαν ενα φθηνο οπλο
    πολυ ομορφα ξυλα και σκαλισματα στην βαση
    στην αρχη μου μαυρισε η βαση του και εχει παραμεινει σε ενα μουντο επιπεδο ενω και η κανη εχει παρουσιασει τοπικα οξειδωσεις
    ωστοσο,επειδη ειμαι μικρος και μου αρεσουν τα οπλα ,το φροντιζω αρκετα και διατηρειται σαν καινουριο
    πιστευω πως εαν το προσαρμοσεις στα μετρα σου(οπως εκανα και εγω) θα ευχαριστηθεις κυνηγια και θα εχεις ενα οπλο γαντι το οποιο θα σου μεινει
    φιλικα :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #274194

    200-250€ αγορά μεταχειρισμένου Βaikal
    300€ αφαίρεση ρίγας και βάψιμο κάνης (Παπατσαρούχας)
    150€ κοντάκι στα μέτρα σου (Αντωνάκος)
    Σύνολο 700€ για ένα αξιόλογο όπλο στα μέτρα σου, γύρο στα 3,00 Kg
    και με ατσάλινη βάση.

    ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΣΟΚ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ BAIKAL ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕΙΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΠΛΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟ ΣΥΝΙΘΗΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ Η ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ Η ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    846
    Long Rifle στις #185038

    Συνάδελφε αν ψάχνεις σουπερποζέ με βάρος γύρω στα 2800 αναγκαστικά πρέπει να στραφείς σε κάποιο με αλουμινένια βάση αλλά σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει κάποιο όπλο (καινούριο εννοείται) εκτός και αν επιλέξεις κάποιο τούρκικο. Αναγκαστικά θα πρέπει να ανέβεις περίπου 300€.
    Να κάνω μια πρόταση;
    Στον Κύργια έχουν "ξεμείνει" κάποια σουπερποζέ Bernardelli απ' όταν κατασκευαζόταν ακόμη στην Ιταλία (εδώ και καμιά δεκαετία δηλαδή), πριν η εταιρεία περάσει σε τουρκικά χέρια. Με κάνη 68 εκ. "υποτίθεται" ότι ζυγίζει περίπου 3 κιλά. Λογικά λόγω "ηλικίας" ίσως το πάρεις και σε πιο καλή τιμή από την προτεινόμενη.
    Αρκετά κομμάτια είχε και η Οπλοτεχνική όμως πρέπει να έχουν τελειώσει.
    Ρίξε μια ματιά εδώ:
    http://www.kirgias.gr/default.asp?page=det…316&PID=398

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 32 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων