garmin astro 320

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #266080

    ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΟΣΤΑΡΩ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΚΑΙ Ε-ΒΑΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΕΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΕ ΤΙΜΗ ΜΕ 4 ΚΟΛΑΡΑ 850€

    να σαι καλα ρε φιλε ευχαριστω. στο Ε-ΒΑΥ βρηκα την τιμη που σου πα. αλλα αμα αυτος στην σελιδα που μου στειλες πριν τα εχει 80 ευρω το καθε κολαρο με συμφερει να παρω την συσκευη απο αμερικη με ενα κολαρο(580 δολαρια). και να παρω αλλο ενα η δυο απο εδω. θα τον παρω τηλ αυριο να δω τι παιζει.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/05/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    151
    george38 στις #266028

    ΕΠΙΔΗ ΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΛΙΝΚ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΕΓΡΑΦΗ TO SAIT ΠΙΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ? ΕΙΝΑΙ Ο TOPONAVIGATOR?

    Ειναι της Αναβασης ξεκλειδ@τος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    ΚΕΣΝ στις #188240

    Καλησπέρα και από εμένα, έχω το 320 με 3 κολάρα DC 40. Τον τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι τα 2 από τα 3 κολάρα δεν δουλεύουν σωστά μια και όταν απομακρυνθούν πάνω από 400-500 μέτρα παύουν να στέλνουν σήμα στον δέκτη, ενώ το τρίτο κολάρο στέλνει κανονικά σήμα. Επικοινώνησα με τη Garmin Hellas και μου είπαν πως αυτή τη στιγμή έχει εγκριθεί το εύρος συχνοτήτων τους για τη χώρα μας και κατα συνέπεια η άδεια πώλησής τους και με ελληνικό μενού και χάρτες δικούς τους με ισοϋψείς και μονοπάτια(όχι ανάβαση). Τους επόμενους μήνες (αν όχι μέρες) θα βγουν στην αγορά σε πολύ καλή τιμή. Όσον αφορά το service τους που με αφορούσε και άμεσα μου είπαν πως μηχανήματα που έχουν εισαχθεί από εξωτερικό δεν θα υποστηρίζονται. Το Δικό μου μηχάνημα έχει φορτωμένο στην κάρτα του, τους χάρτες της Ανάβασης..ένας πιτσιρικάς κάπου τους βρήκε και μου τους φόρτωσε. Αν εξαιρέσεις το πρόβλημα που ανέφερα στην επικοινωνία…οι χάρτες είναι super και δουλεύουν πολύ καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    stelfan στις #265236

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΉΜΕΡΑ

    ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ MANUAL ΧΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ GARMIN ASTRO 320 ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

    ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    HOGDOG στις #265089

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΉΜΕΡΑ

    ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ MANUAL ΧΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ GARMIN ASTRO 320 ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

    ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :lol:

    δεν νομιζω να βρεις στα ελληνικα.
    για αυτο ανοιξα αυτο το θεμα μηπως τελικα βρεθει μια ακρη να περασουμε ελληνικο μενου στο 320.
    τωρα εαν θελεις στο περιπου μπορεις να μπεις στο site της μαμας εταιριας και να βαλεις το μανουαλ στην μεταφραση του google.
    αλλη λυση προς το παρον δεν υπαρχει.εγω εαν βρω κατι θα ενημερωσω οσους εκδηλωσαν ενδιαφερον με πμ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    HOGDOG στις #265038

    το GREEKWAVE τωρα εγινα μελος και περιμενω να με αποδεχτουν γιατι δεν μπορω να μπω ακομα. πολυ καλη η σελιδα που εστειλες και 80 ευρω για ενα κολαρο ειναι τρομερη τιμη. εγω τα βρηκα απο αμερικη μια συσκευη με 2 κολαρα 800 δολαρια.

    φιλαρακι τωρα το ανοιξα το λινκ.δεν εχει 80 το μηχανημα (dc40),μονο το κολλαρο που δενει στον λαιμο του σκυλου.
    ριξε μια πιο καλη ματια στο site.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/05/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    151
    george38 στις #264992

    Καλησπέρα και από εμένα, έχω το 320 με 3 κολάρα DC 40. Τον τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι τα 2 από τα 3 κολάρα δεν δουλεύουν σωστά μια και όταν απομακρυνθούν πάνω από 400-500 μέτρα παύουν να στέλνουν σήμα στον δέκτη, ενώ το τρίτο κολάρο στέλνει κανονικά σήμα. Επικοινώνησα με τη Garmin Hellas και μου είπαν πως αυτή τη στιγμή έχει εγκριθεί το εύρος συχνοτήτων τους για τη χώρα μας και κατα συνέπεια η άδεια πώλησής τους και με ελληνικό μενού και χάρτες δικούς τους με ισοϋψείς και μονοπάτια(όχι ανάβαση). Τους επόμενους μήνες (αν όχι μέρες) θα βγουν στην αγορά σε πολύ καλή τιμή. Όσον αφορά το service τους που με αφορούσε και άμεσα μου είπαν πως μηχανήματα που έχουν εισαχθεί από εξωτερικό δεν θα υποστηρίζονται. Το Δικό μου μηχάνημα έχει φορτωμένο στην κάρτα του, τους χάρτες της Ανάβασης..ένας πιτσιρικάς κάπου τους βρήκε και μου τους φόρτωσε. Αν εξαιρέσεις το πρόβλημα που ανέφερα στην επικοινωνία…οι χάρτες είναι super και δουλεύουν πολύ καλά.

    θέλεις καινούριες κεραιες

    είχε και ένας φίλος το ίδιο πρόβλημα και το
    λυσαμε με κεραιες απο eBay
    για να τσεκαρεις άλλαξε την κεραία του
    καλου με ενα προβληματικο και θα δεις αν δουλεύει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    stelfan στις #264908

    δεν νομιζω να βρεις στα ελληνικα.
    για αυτο ανοιξα αυτο το θεμα μηπως τελικα βρεθει μια ακρη να περασουμε ελληνικο μενου στο 320.
    τωρα εαν θελεις στο περιπου μπορεις να μπεις στο site της μαμας εταιριας και να βαλεις το μανουαλ στην μεταφραση του google.
    αλλη λυση προς το παρον δεν υπαρχει.εγω εαν βρω κατι θα ενημερωσω οσους εκδηλωσαν ενδιαφερον με πμ

    ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ

    ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙ

    ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων