καραμπινα 'vursan'

Επισκόπηση 31 δημοσιεύσεων (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #265329

    Δημητρη οπως πρω ειπα παντα για μενα μιλω ,μπωρει να μην σημφωνω με τα γραφωμενα ορισμενων αλλα δεν σημενει οτι δεν τους σεβωμαι και αυτους και τις αποψεις τους , ασχετα αν κοντραρομαι μαζι τους η αν ακολουθω τις ιδεαις του .Αγαπη διχος πειζματα δεν εχει νοστιμαδα :blink: .Εγω απο το Αρτεμις στο θεμα της ιδιογομωσης ειδικα εμαθα αρκετα πραγματα και ας γεμηζα καποια χρωνια ποιο μπρωστα .

    Τωρα για το φιλο το Λευτερη .Μια που θα τ ακουσω που θα τ ακουσω γιατι το μπαχαλεβω λιγο το τοπικ ,αλλα θελω να του πω και τις δικες μου αποριες .
    Λευτερη , εγω δεν ξερω τελικα πιοι ειναι οι <<εχθροι>> οι τουρκοι η , οι σημαχει μου και γιατι το λεω αυτο .
    Οι παραβιασεις των τουρκων δεν μου εφεραι την οικονομια εκει που μου την εφεραν οι σημαχοι .
    Μου δανιζαν 10 υπογραφα για 20 και με την προηποθεση οτι θα παρω 5 στο χερι και τα αλλα σε υποβριχια , η τανκ , η αεροπλανα , γιατι αν δεν τα επερνα επερναν τηλ . τους εχθρους μου τους τουρκους και την αλλη μερα το αιγεο γινοταν κοκκινο .Μπηκαν τα μεμετια στη χωρα μου οταν πηραν το οκ απο τους σημαχους μου το ιδιο και στην κυπρο .
    Εχω πει κατι και θα το ξανα πω κι εγω μακαρι αυριο το πρωι να βγαζει η χωρα μου οπλα και ας ειναι απο ανακικλοση γκαζοντενεκε αρκη να γραφει made in banania , εκει που εχω στον οπλο βαστο μου Χ οπλα το ειναι θα ειναι made in banania .Στο κατω κατω εχει οπλο μεσα που το εχω ξεκρεμασει 5 φωρες ολες ολες ,με ενα σηγγεκριμενο κυνηγω σχεδον παντα ολο το χρωνο . :)

    Απο μενα αποκλειεται να τα ακουσεις. Ειναι μεγαλη κουβεντα αυτη για τους γειτονες. Οπως και να εχει ομως μου αρεσει το συστημα της ανταποδοτικοτητας. Μου δινεις σου δινω. Μου περνεις σου περνω! :angry:


Επισκόπηση 31 δημοσιεύσεων (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων