ΦΘΗΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 74 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Panos franchi στις #190147

    εσυ κυριε αρη απο καλαματα με τα ωραια λαδακια
    δε σας αρεσουν να πεφτουν μαδημενες;;
    χαχαχα μονο για ξεπουπουλιασμα ειναι τα ιμπεριαλ 30γρ!

    ΥΓ Αστειευομενος παντα και χωρις παρεξηγηση…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Panos franchi στις #260940

    ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ MPERIAL 30GR 5E KAI IMPERIAL 32GR 5.5 ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΣΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΛΗ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΙΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΚΑΙ ΤΑ B&P ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ 210 5310035

    ειχα παρει και γω για δοκιμη επειδη εχω ελαφρυ δικαννο ποζε και δεν εχω καλες αναμνησεις,νευρα,ξεπουπουλιασματα και χαμενα πουλακια μονο. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Panos franchi στις #260938

    Καλησπερα εχει δοκιμασει κανεις τα Oscar σε 32 και 34γρ στη τσιχλα?Εχω πλαγιοκανο Μπαικαλ και δουλευω χρονια τα Αρτεμις της Πυρκαλ αλλα εχω ακομα στοκ κατι Μπερετα 34γρ και β&β33…

    γεια σου φιλε!
    τα 32 του εχω ριξει..μου τα ειχε προτεινει το παιδι που ψωνιζω φυσιγγια και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος,αλλα ισως σου φανουν λιγο βαρια με το πλαγιοκαννο!
    7,5 ευρω τα ειχα βρει! :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #260935

    γεια σου φιλε!
    τα 32 του εχω ριξει..μου τα ειχε προτεινει το παιδι που ψωνιζω φυσιγγια και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος,αλλα ισως σου φανουν λιγο βαρια με το πλαγιοκαννο!
    7,5 ευρω τα ειχα βρει! :P

    Τα 32 τα παίρνω 6.30 αν θυμάμαι καλά από τον ίδιο.Πολύ καλά αλλά κάπως δυνατά(κλότσημα).Εξαιρετικός ο ίδιος σαν άνθρωπος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Panos franchi στις #260934

    Τα 32 τα παίρνω 6.30 αν θυμάμαι καλά από τον ίδιο.Πολύ καλά αλλά κάπως δυνατά(κλότσημα).Εξαιρετικός ο ίδιος σαν άνθρωπος.

    τα γκολντ 32;;;;
    το καλυτερο παιδι και εχω γυρισει ποσα μαγαζια με τους προγονους μου!!!!πατερα και παππου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    287
    Καταδρομεας στις #260933

    γεια σου φιλε!
    τα 32 του εχω ριξει..μου τα ειχε προτεινει το παιδι που ψωνιζω φυσιγγια και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος,αλλα ισως σου φανουν λιγο βαρια με το πλαγιοκαννο!
    7,5 ευρω τα ειχα βρει! :P

    Πανο σε ευχαριστω,λεω να τα δοκιμασω,οσο για το κλωτσημα αν και παλιο δικανο τοσα χρονια πια το εχω μαθει :D να κανονισουμε αν ειστε και θελετε καμια κοινη εξορμηση,φιλικα και αυθορμητα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #260931

    εσυ κυριε αρη απο καλαματα με τα ωραια λαδακια
    δε σας αρεσουν να πεφτουν μαδημενες;;
    χαχαχα μονο για ξεπουπουλιασμα ειναι τα ιμπεριαλ 30γρ!

    ΥΓ Αστειευομενος παντα και χωρις παρεξηγηση…

    ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΑΔΗΜΕΝΕΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΩ…
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΠΑΤΑΛΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΘΗΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΠΗΡΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΒΟΥΝ,ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΘΕΛΟΥΝ ΔΥΟ Κ ΤΡΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΞΕΡΕΣ…
    ΑΝ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΩΝ 7 ΕΥΡΩ ΠΕΡΝΩ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ 15-17 ΠΟΥΛΙΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΤΩΝ 5 ΕΥΡΩ ΠΕΡΝΩ 6-7 ΤΟΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ 3 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΥΡΩ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    287
    Καταδρομεας στις #260925

    Τα 32 τα παίρνω 6.30 αν θυμάμαι καλά από τον ίδιο.Πολύ καλά αλλά κάπως δυνατά(κλότσημα).Εξαιρετικός ο ίδιος σαν άνθρωπος.

    Μιλας για τα Oscar που λεω πιο πανω ετσι???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #190166

    οscar gold τα χρησιμοποιω στα οπλα μου πολη καλα φυσιγγια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #260902

    Έχει[size=3] δοκιμάσει κανείς τα standard?[/size]

    Αν εννοείς αυτά από Πύργο ναι πολύ καλά!!!!Ο κύριος που το φτιάχνει δούλευε πολλά χρόνια σε πολύ επώνυμη εταιρία κ εδώ κ αρκετά χρόνια έχει δκή του βιοτεχνία κ πουλάει σε όλη την Ελλάδα!Δεν διαφημίζω απλά λέω αυτά που βλέπω επειδή επισκεπτομαι αρκετά συχνά το μαγαζί του κ βλέπω ανθρώπους κ παραγγελίες κυριολεκτικά από όλη την Ελλάδα!!!!!Έχει φυσσίγγια από 24 γραμάρια μέχρι………!!!!!Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος!Ξέρω κ αρκετούς που ρίχνουν κ με δικά του φυσιγγια σε σκοπευτήριο κ μάλιστα ο ένας πρωταθλητής Ελλάδας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #260900

    ΤΟ 30ΑΡΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ (5 ΚΟΥΤΙΑ) Κ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ….MΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ…

    Να με συμπαθάτε αλλά έχω αντίθετη άποψη…εγώ και ο αδερφός μου κυνηγάμε αποκλειστικά όλα τα θηράματα (τρυγόνι-ορτύκι-τσίχλα-μπεκάτσα) με τα standard 28γρ 8ν τα sporting και με standard 30 γρ ν7 .Με τα 30αρια τα τρυγόνια ξερά χωρίς ίχνος αίματος ,με τα 28αρια τσίχλες και ορτύκια δεν το συζητάω καν,ντουφεκιά και πουλί.Το αποκορύφωμα 2 γερμάνια το ένα μάλιστα στα 40 μέτρα με τα 28γρ πριν λίγες μέρες.Του συγκεκριμένου μάλιστα τα σκοπευτικά τα 28γρ sporting και τα 24 γραμ τα εμπιστεύοντε πολλοί αθλητές σκοπευτές στο έπακρο και ρίχνουν σε προπόνηση και αγώνες μόνο με αυτά.Εγώ προσωπικά άλλο θεωρώ ΄τι το 28γρ και το 30 γρ είναι εξαιρετικά!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    287
    Καταδρομεας στις #260898

    οscar gold τα χρησιμοποιω στα οπλα μου πολη καλα φυσιγγια

    Σε ευχαριστω Θανο,μου τα προτεινε ενας που εχει μαγαζι στη Καισαριανη,λεω να τα δοκιμασω τα 32γρ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    375
    aggelos2 στις #260897

    Αν εννοείς αυτά από Πύργο ναι πολύ καλά!!!!Ο κύριος που το φτιάχνει δούλευε πολλά χρόνια σε πολύ επώνυμη εταιρία κ εδώ κ αρκετά χρόνια έχει δκή του βιοτεχνία κ πουλάει σε όλη την Ελλάδα!Δεν διαφημίζω απλά λέω αυτά που βλέπω επειδή επισκεπτομαι αρκετά συχνά το μαγαζί του κ βλέπω ανθρώπους κ παραγγελίες κυριολεκτικά από όλη την Ελλάδα!!!!!Έχει φυσσίγγια από 24 γραμάρια μέχρι………!!!!!Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος!Ξέρω κ αρκετούς που ρίχνουν κ με δικά του φυσιγγια σε σκοπευτήριο κ μάλιστα ο ένας πρωταθλητής Ελλάδας!

    Ρε δεν γίνονται αυτά…να απαντήσουμε την ίδια ώρα για το ίδιο θέμα… :P
    Ετσι ακριβώς είναι…δεν ήθελα να πώ τι κατάταξη έιχε ο φίλος και οι υπόλοιποι που τα ρίχνουν!!1

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #190173

    Κ μιλάμε για οικογενειακή επιχείρηση,είναι ο ίδιος πάνω από τις μηχανές(φτιάχνει πολλές μηχανές από όλη την Ελλάδα,άρα είναι και αυτό ακόμα ένα θετικό ξέρει κ πως λειτοθργούν τα μηχανήματα δεν κάνει απλά χημείες)!Όχι να γεμίζουν φυσίγγια ταλαίπωροι μετανάστες που δεν έχουν ιδέα από τέτοια πράγματα!!!!Να ξέρετε πως αυτό συμβαίνει σε πολλά μεγάλα ονόματα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #190177

    .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 74 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων