ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,211 έως 30,225 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519910

    Για να πω και την αληθεια , δεν περιμενα και πολλα  , και βλεπω το δουλεμα παει συνεφο , εγω φταιω εγω που καθουμε και γραφω διαφορα , και δηνω και πληρωφοριες    :negative:  :negative:  :bye:  :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    jhn1 στις #519950

    πρέπει να σαι μεγάλο νούμερο.!!! σαν αγα…μητη γκόμενα κάνεις που σε διώξανε απο το HL.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #519951

    Δεν υπάρχει ο κύριος Νίκος! Ρε Τάσο μπήκες και εσύ στη συνομωσία πλεον! Σε λίγο θα γίνει ο Μολντερ του x files και αντί να ψάχνει εξωγήινους θα ψάχνει κάποιον να τον ξανα βάλει στο hl!

    Όσον αφορά αυτο που έγραψε ο Γιάννης για οριζόντιες μετακινήσεις και τέλος των μπασιματων  2-3/11 θα πω το εξης. Σταθμοί παρατήρησης αποδημητικων και βιοακουστικοι σταθμοί που καταγράφουν το κάλεσμα των πουλιών κατά την αποδημία την νυχτα σε Πολωνία και Ρουμανία δίνουν καθημερινά αναφορές για όλα τα είδη των κιχλιδων. Αν κατεβαίνουν πουλιά από τόσο Βόρεια μας , που είναι η οριζόντια μετακίνηση;;;; Ίσως το ΠΣΚ να είναι όπως λέει ο Τασος kinder εκπληξη!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #519952

    ρε παλιόπαιδα.

    καθίστε ρε καλά….

    αμαρτία ρε….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519957

    πρέπει να σαι μεγάλο νούμερο.!!! σαν αγα…μητη γκόμενα κάνεις που σε διώξανε απο το HL.

    Κριμα ρε κριμα εχεις και την Ελληνικη σημαια  κριμα , αλλα εαν εισαι ανωνημος οτι θες λες ,  καλα μου το ειχαν πει οτι το αρτεμης εχει  μαζευτη μεγαλη αλητεια , και για αυτο πολλοι αποχωρησαν , και γραφουν μονο ελαχιστοι , εσεις χαλασατε το φορουμ και διωχνετε οικειοθελως κοσμο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519958

    απο εμενα δεν προκητε να παρετε καμια πληρωφορια , ουτε απο θυραματα , ουτε απο φυσιγγια , και ιδιογωμοση που κατεχω , δεν αξηζετε τιποτα καθηστε μαγκουφηδες , με την μοναδηκη κινητηκοτητα  που υπαρχει ειναι σχεδον μονο αυτη η ενωτητα το
    <h1 class=”main-heading”>ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?  και γραφουν το πολυ καμια 10αρια ατομα τελος  :negative:  χαιρεταμας τον πλατανο  :negative:  :negative:  :bye:  :bye:  :bye:  το πλατανιοτικο νερο λενε πως εχει αβδελες</h1>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/06/2019
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    Κωσταςsetter στις #519959

    Χαλαρώστε και απολαύστε το κυνήγι. Ανταλλάξτε τις απόψεις σας αλλά και τις γνώσεις σας χωρίς άσχημιες και εγωισμό. Για αυτό υπάρχει αυτός εδώ ο χώρος. Μην με παρεξηγήσει κανείς επειδή είμαι καινούργιος στην παρέα σας, έτσι το αισθάνομαι και έτσι το λεω :good:  Ρίξτε και καμιά ιδέα για Σ/Κ να γουστάρουμε και αφήστε τα προβλήματα να τα δείτε μόλις κατέβητε από το βουνό  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #519960

    Ναι ρε Ορφανιδη να μας πεις που έχει καλά καρτερια στη Σάμο να έρθουμε κανα απόγευμα. Ένα τσιγάρο δρόμος ειναι.

    Μιλάς για αλητεία στο Άρτεμις αλλά τρεις μέρες τώρα μπαίνεις και προκαλείς , κατηγορείς άδικα μέλη του Φόρουμ που η γκλαβα σου δε λέει να καταλάβει ότι δεν είναι αυτοί που νομίζεις , βρίζεις και ειρωνευεσαι  αλλά δεν βλέπω κανέναν να σε σουταρει. Αλλού σε μείωσαν , αλλού σε έβρισαν από αλλού σε σουταραν αλλά άλλους λες αλητες. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παρακαλας εδώ για να σε βάλουν ξανά στο hl. Έλεος πια , 7 χρόνια που γράφω εδώ ο ίδιος εισαι. Προκαλείς , σου την λένε και πας να βγεις και από πάνω κι ολας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519961

    B-) B-)  :scratch:  :scratch:  :negative:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519962

    κατηγορείς άδικα μέλη του Φόρουμ που η γκλαβα σου δε λέει να καταλάβει

    :scratch:  :scratch:  :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519963

    , βρίζεις

    :scratch:  :scratch:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519964

    σου την λένε και πας να βγεις

    :negative:  B-)  negative

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519967

    μην ασχοληστε μαζη μου, εξαλου ποτε δεν θα καταλαβετε το παθος του αλλου , ειναι σαν κατι μεταξη οικολογων και κυνηγων ,που οτι και να λενε οι κυνηγοι ποτε δεν προκητε να τους καταλαβουν , ποσο πολυ ειναι  καπιος δεμενος με  το φορουμ , οπ λαθος με το κυνηγι  ηθελα να πω, και δεν ηξερα οτι υπαρχει ανταγωνηζμος αναμεσα στα κυνηγιτικα φορουμ , που εαν μπενει ενας εδω δεν πρεπει σωνει και καλα να μπενει και σε αλλο φορουμ , η λεει οτι δεν μπενει σε κανενα αλλο, εκτος απο το αρτεμις , γιατι το θεωρει κακο πολυ κακο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #519968

    Λοιπόν , επειδή αποκαλύφθηκα θέλω να ομολογήσω τα παρακάτω….

    1) Είμαι ιδρυτής των κάτωθι site…hunter.gr – knf.gr – artemis.gr – i.hunt.gr- orion.net.gr – kynigos.net.gr – hl

    2) Κατέχω το 80% των μετοχών της DEUTCHE BANK….

    3) Γνωρίζω που βρίσκεται η Ατλαντίδα….

    4) Έχω τα πρωτότυπα σχέδια και την οικοδομική άδεια της Ακρόπολης…

    5) Μιλάω με τα ζώα…

    6) Έχω εξοχικό στην σκοτεινή πλευρά της Σελήνης , για να μην με βαράει ο ήλιος το καλοκαίρι….

    ΝΑ ΣΕΒΕΣΤΕ….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519969

    εαν σε ανεβαζει τοσο πολυ συνεχησε  , ετσυ θα παρεις και  μεγαλη αξια και  θα φανει και η εξυπναδα σου , στους αλλους ομοιους σου ,που τοσο καιρο ηταν κρυμενη  και αδικιοσουν

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,211 έως 30,225 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων