ΚΟΛΛΑΡΟ

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #193587

    Δε θα πω ποια είναι καλλίτερα γιατί δεν δεν έχω άποψη για τα υπόλοιπα.
    Εδώ και 8 έτη περίπου έχω του Ρούσσου, αυτά για 10.000 km, με τρία κολλάρα Από πλευράς απόστασης είναι τρομερά. Έχουν κλίμακα ερεθισμού, αλλά εμένα δε με βολεύει και πολύ.
    Είχα όμως στα 5 χρόνια ένα πρόβλημα με τον διακόπτη. Μάλλον μου είχε πάρει νερά, συν ότι είχα ξεχασει το ένα πάνω στο σκυλόκουτο και το έχασα. Του τα έστειλα, τα επισκεύασε, μου αναπλήρωσε και το χαμένο με το αζημίωτο φυσικά και τα είχα άμεσα πίσω. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος.
    Ο λόγος που επέλεξα αυτά, είναι το servis.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    nickoss στις #253235

    Δε θα πω ποια είναι καλλίτερα γιατί δεν δεν έχω άποψη για τα υπόλοιπα.
    Εδώ και 8 έτη περίπου έχω του Ρούσσου, αυτά για 10.000 km, με τρία κολλάρα Από πλευράς απόστασης είναι τρομερά. Έχουν κλίμακα ερεθισμού, αλλά εμένα δε με βολεύει και πολύ.
    Είχα όμως στα 5 χρόνια ένα πρόβλημα με τον διακόπτη. Μάλλον μου είχε πάρει νερά, συν ότι είχα ξεχασει το ένα πάνω στο σκυλόκουτο και το έχασα. Του τα έστειλα, τα επισκεύασε, μου αναπλήρωσε και το χαμένο με το αζημίωτο φυσικά και τα είχα άμεσα πίσω. Είμαι αρκετά ευχαριστημένος.
    Ο λόγος που επέλεξα αυτά, είναι το servis.

    αυτο ειναι που με προβληματιζει εντονα και μενα.ναι μεν οικονομικα ειναι να κανεις αγορα απο ιντερνετ αλλα, απο σερβις τι γινετε?εχει παρει καποιος απο εξωτερικο και ειχε προβλημα?και τι εκανε ?βρηκε ανταλλακτικα ευκολα η οχι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    nickoss στις #194311

    Βρηκα απο το τηλεφωνο το τριτρονικς σε μαγαζι της Αθηνας.Πηγα λοιπον να το δω απο κοντα. Η τιμη του ηταν κατι λιγοτερο απο του εξωτερικου.Αφου το ανοιξε ειδα οτι ηταν μιας 10ετιας πισω το μηχανημα.Δεν ειχε καθολου εγγυηση και για το αν παθαινε κατι η απαντηση του πωλητη ηταν να το παω σε καποιον ηλεκτρονικο.Ετσι σηκωθηκα και εφυγα.

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων