ΤΣΙΧΛΟΓΙΟΡΤΗ e-ARTEMIS 2012.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 91 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #250264

    Μιλάμε για κάτι που θα γίνει σε ένα μήνα απο τώρα..Καλά να μαστε πρώτα απο όλα..και κάπου θα χωρέσουμε και μεις οι λίγοι κυνηγοί του e-artemis.. :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #250244

    Αλλη μια καλή επιλογή θα ήταν και η ευρύτερη περιοχή Δαύλειας – Τιθορέας – Μόδι – Αμφίκλειας ….

    Και εκεί φέτος είχε σχεδόν πάντα πουλάκια, και δεν θα υπάρχει συνωστισμός όσοι και αν προσέλθουν :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/03/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    416
    J.K. στις #250238

    Αλλη μια καλή επιλογή θα ήταν και η ευρύτερη περιοχή Δαύλειας – Τιθορέας – Μόδι – Αμφίκλειας ….

    Και εκεί φέτος είχε σχεδόν πάντα πουλάκια, και δεν θα υπάρχει συνωστισμός όσοι και αν προσέλθουν :D

    ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΟ ΤΡΑΙΝΟΥ ΚΟΝΤΑ!!!
    ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    prince027 στις #194795

    μια καλη επιλογη ειναι και ο αγιος γιωργης στο εκλησακι εχει τραπεζια και εχει και μπαρμπεκιου

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #250215

    κατ αρχήν είμαι μέσα
    για την τοποθεσία έχουμε καιρό ακόμη για πολλές προτάσεις
    συμφωνώ με τον Κώστα από Λαμία,αν κατέβουν αρκετοί από βόρεια να ανεβούμε κι εμείς λίγο πιο πάνω
    αν θα έχει το μέρος που θα πάμε,και τη συγκεκριμένη μέρα,πουλάκια δεν με πολυνοιάζει αφού θα έχουμε κρασί και παιδάκια και γι αυτό γίνεται γιορτή και για την γνωριμία μεταξύ μας :D
    προτείνω να δώσουμε ένα τόπο συνάντησης πρακτικό από πλευράς ανέσεων υπαίθρου και μιά ώρα έναρξης της γιορτής και ας κυνηγήσει ο καθένας όπου θέλει με την παρέα του μακριά η κοντά και φιάχνει ανάλογα το χρόνο του και το πρόγραμμα του

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #250170

    [i][size=3]κατ αρχήν είμαι μέσα
    για την τοποθεσία έχουμε καιρό ακόμη για πολλές προτάσεις
    συμφωνώ με τον Κώστα από Λαμία,αν κατέβουν αρκετοί από βόρεια να ανεβούμε κι εμείς λίγο πιο πάνω
    αν θα έχει το μέρος που θα πάμε,και τη συγκεκριμένη μέρα,πουλάκια δεν με πολυνοιάζει αφού θα έχουμε κρασί και παιδάκια και γι αυτό γίνεται γιορτή και για την γνωριμία μεταξύ μας :D
    προτείνω να δώσουμε ένα τόπο συνάντησης πρακτικό από πλευράς ανέσεων υπαίθρου και μιά ώρα έναρξης της γιορτής και ας κυνηγήσει ο καθένας όπου θέλει με την παρέα του μακριά η κοντά και φιάχνει ανάλογα το χρόνο του και το πρόγραμμα του [/size][/i]

    ωχ ωχ ωχ έσκασε ο παιδοkiller :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #250142

    ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΕΡΘΕΙ :D ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΡΟΒΑΤΙΝΕΣ-ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ-ΠΑΝΣΕΤΕΣ-ΑΡΝΙΑ-ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΑ-ΚΡΑΣΙΑ-ΜΠΥΡΕΣ ΚΤΛ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ CD ΜΕ ΚΛΑΡΙΝΑ-ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ-ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ :D Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ :D :D

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #250138

    ωχ ωχ ωχ έσκασε ο παιδοkiller :D :D

    μέχρι τώρα έχεις τρείς κίτρινες κάρτες…..συνέχισε και θα καλοπεράσεις,μπουκιά δεν θα φας στη γιορτή:D :D

    ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΕΡΘΕΙ :) ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ [color=”#8B0000″]ΠΡΟΒΑΤΙΝΕΣ-ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ-ΠΑΝΣΕΤΕΣ-ΑΡΝΙΑ-ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΑ-ΚΡΑΣΙΑ-ΜΠΥΡΕΣ [/color]ΚΤΛ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ CD ΜΕ ΚΛΑΡΙΝΑ-ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ-ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ :( Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ :D :(

    ακριβώς όπως τα λες Κωστή
    μόνο αν δεν σου κάνει κόπο φέρε και λίγο γιαούρτι με κυδώνι :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #250137

    ακριβώς όπως τα λες Κωστή
    μόνο αν δεν σου κάνει κόπο φέρε και λίγο γιαούρτι με κυδώνι :D :D

    [/quote]
    :D :D ΜΕ ΚΑΝΑ ΠΑΤΣΑΔΑΚΙ ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΩ ΜΙΑΣ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΔΩΝΙ ΦΕΡΝΕΙ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ-ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #194829

    ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΩΝ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.

    Ευρυτερη περιοχη Λαμιας
    Μολαϊ
    Αταλαντη
    Μωλος
    Μεσολογγι
    Δημαινα
    Ερμιονη
    Πελασγια
    Γοννοι
    Δαυλεια
    Τιθορεα
    Μοδι
    Αμφικλεια

    υσ.Καθε μερα θα αναγραφετε ο "απολογισμος προτασεων",ωστε κοντεβοντας προς το τελος θα γινει μια ανασυγκροτηση ολων με την σχετικη ψηφοφορια για την τοποθεσια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #250096

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4][center][u]ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΩΝ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.[/u]

    Ευρυτερη περιοχη Λαμιας
    Μολαϊ
    Αταλαντη
    Μωλος
    Μεσολογγι
    Δημαινα
    Ερμιονη
    Πελασγια
    Γοννοι
    Δαυλεια
    Τιθορεα
    Μοδι
    Αμφικλεια

    υσ.Καθε μερα θα αναγραφετε ο "απολογισμος προτασεων",ωστε κοντεβοντας προς το τελος θα γινει μια ανασυγκροτηση ολων με την σχετικη ψηφοφορια για την τοποθεσια.[/center][/size][/font][/b]

    Πάντως τόσα χρόνια πάνω από το αυλάκι πηγαίνατε, ας έρθετε και μια φορά και σε εμάς τους νότιους :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #195042

    ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ,ΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΟΓΟ.
    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ.ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΟΡΙΑΚΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΚΑΙΡΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕΤΑ.
    Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΕΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ(ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΦΩΤΙΑ,ΠΑΓΚΟΣ,ΝΕΡΟ κλπ).
    ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΣΙ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ.
    ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ ΣΤΕΓΑΣΤΡΟ,ΧΩΡΟΣ,κλπ Ή ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΠΟΙΑΣ ΕΞΟΧΙΚΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ;

    ΥΓ.ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΣΕΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ,ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑ
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΣΤΗ ΔΙΒΡΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΠΙΑΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΌΤΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ΜΕΤΑ 22 ΧΡΟΝΙΑ),ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΕΝΑ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΜΟΥ,ΒΛΑΧΙΚΑ,ΒΟΥΚΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΚΕΙ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #249552

    ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ,ΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΟΓΟ.
    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ.ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΟΡΙΑΚΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΚΑΙΡΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΣΟ ΟΣΟ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕΤΑ.
    Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΕΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ(ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΦΩΤΙΑ,ΠΑΓΚΟΣ,ΝΕΡΟ κλπ).
    ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΣΙ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ.
    ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ ΣΤΕΓΑΣΤΡΟ,ΧΩΡΟΣ,κλπ Ή ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΠΟΙΑΣ ΕΞΟΧΙΚΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ;

    ΥΓ.ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΣΕΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ,ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑ
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΣΤΗ ΔΙΒΡΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΠΙΑΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΚΑΘΌΤΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ΜΕΤΑ 22 ΧΡΟΝΙΑ),ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΕΝΑ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΜΟΥ,ΒΛΑΧΙΚΑ,ΒΟΥΚΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΚΕΙ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

    Τι διαβαζω πατριωτη , θα κανεις σειρα ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #195045

    ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ ΕΥΧΗΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΒΑΤΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    558
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΣ στις #195074

    Πάρα πολύ καλή η ιδέα για την τσιχλογιορτή!
    Γιατί όμως πρεπει να γινει μια μονο γιορτη σε ενα μερος αλλα μην οργανωθουν 2-3 γιορτες σε 2-3 μερη;;;
    Ετσι θα βολευτουμε ολοι…
    Ενα μερος να βολευει τους Βορειους, ενα τους Στερεους και ενα τους Νοτιους…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 91 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων