DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,791 έως 5,805 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #406893

    Μπράβο Αρη… να στε πάντα καλά να περνάτε όμορφα..
    Ο Lusso  μεσα στα λούσα και στις τσίχλες ήταν εδώ μη φοβάσαι 😛


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #406914

    Πολύ ωραίες φωτογραφίες,μπράβο.Ο Έβρος τελικά είναι ο παράδεισος για τον κυνηγό…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406919

    Μπράβο ρε φίλε να σαι καλά να ξαναπας και να περάσεις το ίδιο αλλά και καλύτερα..Τον Altair μην τον φοβάσαι..Μπορεί να μην είχε έρθει πάνω αλλά για παπιά με τράβαγε και εδώ που ήταν..Ασε ασε αρρώστια σου λέω..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #406930

    ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!

    Ο ΕΒΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ!!

    ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΣΟΥ…ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ…ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΦΑΣΣΙΑ!!!

    ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΤΙΜΕΣ ΤΙΣ ΧΗΝΕΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΑΧΤΙ!!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ…

    ΓΙΑ ΠΕΣ ΑΠΟ ΦΑΣΣΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ…..ΕΠΑΙΖΕ ΤΠΤ??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #406935

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΕΣ…

    ΙΑΣΩΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΙΣ ΜΕΡΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΛΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΙΩΝΑΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΝΟΜΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ…Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΠΑΝΩ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΕΣ…

    ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΣΟΥ…ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ… ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ Κ ΟΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #406949

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΕΣ… ΙΑΣΩΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΙΣ ΜΕΡΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΛΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΙΩΝΑΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΝΟΜΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ…Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΠΑΝΩ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΕΣ… ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΣΟΥ…ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ… ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ Κ ΟΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ…

    μπραβο αρι σε σενα και στην παρεα σου και του χρονου με υγεια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #406951

    DACK KILLING MACHINE OF BENELLI

    αφιερωμενη σε ολους τους φιλους μου benellaκιδες και μη

    και του χρονου με υγεια

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    και τωρα τα μικρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #406955

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΕΣ… ΙΑΣΩΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΙΣ ΜΕΡΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΛΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΙΩΝΑΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΝΟΜΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ…Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΠΑΝΩ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΕΣ… ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΣΟΥ…ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ… ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ Κ ΟΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ…

    ΚΑΙ ΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΠΑΝΩ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ…

    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ…ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!

    ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ???

    ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΖΟΟΜ Ε?

    ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ…ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ Κ ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΗ,ΟΧΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ!ΙΣΑ-ΙΣΑ ΦΑΙΝΟΝΤΕ!

    ΟΙ ΧΗΝΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ ΤΙΣ ΤΡΑΒΗΞΕΣ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #406957

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΕΣ… ΙΑΣΩΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΙΣ ΜΕΡΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΦΑΣΣΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΛΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΙΩΝΑΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΝΟΜΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ…Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΠΑΝΩ ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΕΣ… ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΣΟΥ…ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ… ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ Κ ΟΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ…

    μαλλον θα μας κανεις φωτογραφους αρι αυτο το πρασινο με το παραλλαγης ειναι ολα τα λεφτα

    και οι φασσαδες καλα τα παν μπραβο παιδια

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406970

    ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΔΕΛΤΑ… ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΣΕ ΜΑΓΕΥΕΙ… Η ΠΑΡΕΑ Η ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ (KOUNO) ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ (ΑLTAIR LUSSO) NA ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙ… ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ…

    Άρη ευχαριστώ για την αφιέρωση, με την βοήθεια του θεού, ποτέ ξανά απών … ! Η καθημερινή μας επικοινωνία ήταν ικανή να με ταξιδεύει δίπλα σας. Φαντάζομαι τι θα είπε το στόμα τους για μένα … 🙂 . Ελπίζω να μην σε χαλάσανε πολύ !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    vag332 στις #406998

    Μπράβο Τζο! Σκίζουν βλέπω τα ΒΕΝΕLLIA!!Οσο για σένα Άρη,μας ταξιδεύεις μέσα απ΄το φακό σου!Κάποια στιγμή θα τα καταφέρω και γω να πάω στον Έβρο,που θα παει!!Είχα πάθει πλάκα με την ταινία του Χριστογιάννη,όταν την είχα δει πιτσιρικάς,και από τότε όνειρο το χω να πάω στο δέλτα!<<Πίσω απ΄το μάτι του Θεού>> που λέει και στην ταινία ο Χριστογιάννης!Τέλος πάντων!Όσον αφορά εμένα,ήμουνα για 8ήμερο κυνήγι στο χωριό και μπορώ να πω πως κάτι έγινε.Το καλύτερο απ’ όλα βέβαια ήταν ότι ο σκυλάκος μου,στο πρώτο του πραγματικό κυνήγι,ήταν άψογος, με αποτέλεσμα να απολαύσω υπέροχες επαναφορές σε φάσες και παπιά.Αγαθά κόποις κτώνται,έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι!Έτσι και εγώ απόλαυσα το αποτέλεσμα 9 μηνών σκληρής δουλειάς.Δεν έχασα ούτε ένα θήραμα.Ο σκυλάκος ήταν πολύ ήρεμος στη φυλάχτρα και δεν τρόμαζε τα παπιά και τις φάσες.Στις επαναφορές ήταν πάρα πολύ αποτελεσματικός και μάλιστα στον πρώτο πράσινο που έπεσε καμιά 50αριά μέτρα μέσα στην κρύα λίμνη,έκανε ένα υποδειγματικό απόρτ.Ήταν 8 υπέροχες μέρες που πέρασαν γρήγορα και τώρα……..πάλι Αθήνα!Και μερικές φωτό με μένα και τον ΤΗΟR.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    vag332 στις #407004

    και οι φωτο με τα παπιά……

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #407046

    ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΕΣ… ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΒΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΕΣΥ…ΧΑΧΑ… Α ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΑ …ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    VAG ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ… ΑΣΕ ”ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ” ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΤΙΓΜΑΤΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΑΚΙ…

    ΤΖΟ ΤΑ ΡΟΚΑΝΙΖΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΣΥ…ΔΕΝ ΘΕΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ…

    ΙΑΣΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕ ΤΡΕΛΛΟ ΖΟΥΜ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟ ΧΡΗΜΑ… ΟΙ ΤΗΛΕΦΑΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΙ…ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕΣΑΙΟ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΦΑΚΟ, ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΖΟΥΜ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ Η ΤΡΕΛΛΑ, ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΔΙΑΜΟΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ… ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΟΡΕΞΑΤΟ, ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ, ΔΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ Κ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΩΜΑ Κ ΦΑΚΟ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΤΙΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ…Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟΣ Κ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΥΝΗΓΙ, ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΑΝΑΜΝΗΣΕΩΝ…

    ΟΙ ΧΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 150 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΣΤΑ 400 ΠΕΡΙΠΟΥ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #407049

    δεν πιστευω αυτα που βλεπω βρε αρη………benelli να ριχνει και να σκοτωνει ;;;;;;;;;;;;;;;;αδιανοητο………….και ειδικα με παγο και χιονι ……

    παντα τετοια φιλαρακι ………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    karkavitsas george στις #407054

    pios skotose elefantaki sto delta tou eurou; kouiz

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,791 έως 5,805 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων