DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #48830

    Φίλε Μήτρο, καλημέρα.

    Έχω ξανακούσει να γίνεται λόγος για υδρόβια στην Β. Εύβοια. Αν θα ήθελες, μπορείς να μου εξηγήσεις (στο περίπου) πού; Αν βέβαια δεν θέλεις να το αποκαλύψεις, είναι απόλυτα κατανοητό.

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #48833


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mnikolai στίς 27 Νοέμβριος 2004


    ΤΙ ΕΓΙΝΕ Ο ΔΘΨΚΗΘΝΤΕΡ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ…..

    ΑΝΤΕ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ…

    Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολη την παρεα!

    Ο θειος Μακης εκανε το θαυμα του και εφτιαξε τον υπολογιστη και επιτελους μπορω να μπαινω στο φορουμ!

    Ομως δεν προλαβαινω πραγματικα να παρω ανασα απο τοτε που μπηκε το ΚΙΝΟ.Τρεχω πανικοβλητος !

    Παντως καλα παει η χρονια.

    Το σαββατο πηρα 5 παπια με ενα χαμενο και ειδα αρκετα παπια!

    Βεβαια την κυριακη σχεδον τιποτα δεν περασε απο μενα!

    Δυο παπια περασαν απο το φιλαρακι αλλα ηταν αρσενικα

    Για να δουμε τι θα γινει απο εδω και περα!!!!

    φιλικα

    Γιωργος

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #48834

    Πράγματι, αρσενικά πρέπει να ήταν. Ημέρα ντροπής την ονόμασα. Ιδίως το δεύτερο μου φώναζε “χτύπα με, χτύπα με, χτύπα με, τι έγινε, άδειασες κιόλας;”

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #48837

    O ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΛΕΟ……..ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ…………..

    ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟΥΛΗ  ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΑΠΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ………ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΥΣ,,,ΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΑΠΟΚΥΝΗΓΟΣ****ΕΓΩ***ΕΙΧΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ …….ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ …ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7  ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ,,,,,,ΣΤΟ ΒΑΛΤΟ  ΓΙΑ……. ΟΡΤΥΚΙΑ 

    ΠΑΠΑΚΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 1 …ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ

    ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΤΥΧΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΠΕΡΑΣΕ,ΕΛΠΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ,ΚΑΙ  ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΟ ΛΕΟ ΚΑΘΩΣ ,,,,,ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ…. ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #48838


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 29 Νοέμβριος 2004


    ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟΥΛΗ  ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΑΠΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ………ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟΥΣ,,,ΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΣ ΠΑΠΟΚΥΝΗΓΟΣ****ΕΓΩ***ΕΙΧΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ …….ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ …ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7  ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ,,,,,,ΣΤΟ ΒΑΛΤΟ  ΓΙΑ……. ΟΡΤΥΚΙΑ 

    Δημητρη το σαββατο ημουν ολη μερα στο μαγαζι και δεν χτυπησε κανενα τ/φ να ρωτησει αν θα παω βαλτο!!!

    Οσο για τον Λεο την ζημια δεν την επαθε τοσο την κυριακη αλλα το σαββατο που ενω ειχαμε κανονισει να ερθει μαζι προτιμησε το ζεστο κρεβατι του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Οταν του τα ειπα δεν μιλιοτανε!

    Γιωργος

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #48840

    Οσο για τον Λεο την ζημια δεν την επαθε τοσο την κυριακη αλλα το σαββατο που ενω ειχαμε κανονισει να ερθει μαζι προτιμησε το ζεστο κρεβατι του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΓΙΑ 2η ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #338160

    Το το ‘θελε η Έλσα και έβαλε πουπουλένιο πάπλωμα; Εγώ φταίω μετά;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338161


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 29 Νοέμβριος 2004


    Φίλε Μήτρο, καλημέρα.

    Έχω ξανακούσει να γίνεται λόγος για υδρόβια στην Β. Εύβοια. Αν θα ήθελες, μπορείς να μου εξηγήσεις (στο περίπου) πού; Αν βέβαια δεν θέλεις να το αποκαλύψεις, είναι απόλυτα κατανοητό.

     


    Μα και να σου το αποκαλύψει βρε Λεό χαμένος κόπος.

    Η που δεν θα πας γιατί θα σε πλακώσει το πουπουλένιο πάπλωμα,( αλλά να μου πεις και αυτό από πούπουλα χήνας θα είναι, οπότε ίδια γεύση,) η θα πέσεις σε αρσενικά και θα σε γράψουν και θα φύγουν.

    Απ’ ότι έχω καταλάβει, τελικά όλοι βαράτε παπιά, εκτός από τον Λεό.

    Έλεος βρε παιδιά, μην του το λέτε τουλάχιστον, γιατί είναι ΚΑΙ παραπονιάρης.

     

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #48842

    Εσύ τώρα πώς βρέθηκες εδώ; Δεν αναφέρθηκε το όνομά σου!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #338163

    Εγώ είμαι παντού και πουθενά, δεν το έχεις καταλάβει ακόμα;

    Αλήθεια έχεις να μου προτείνεις κάποιο καλό φυσίγγι για παπιά;

    Κι εγώ θα σου προτείνω ένα καλό όπλο.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #48847

     Δε του προτεινεις καμποσα “καρδιακα” παπια, μπας και πεσει κανενα και αλλαξει το γουρι του;;; Ανεβαινει και η ψυχολογια ετσι..

     Οσο για τα αλλα, εμαθα οτι ειχαν ψυχολογικα προβληματα και καταθλιψη, προσπαθησαν να αυτοκτονησουν αλλα δεν τα καταφεραν. Τωρα φημες λενε, οτι αλλαξαν γνωμη και το καψαν με ολονυχτιο γλεντι

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    chasseur στις #49044

    ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΓΙΑ ΥΔΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΛΑΓΟ ΑΠΛΩΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΑ REMΙNGTON 36 γρ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ROTTWEIL weidmansell  ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΟΥΤΙ ΤΩΝ 10 ΤΕΜΑΧΙΩΝ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #338201

    Κράτα τις ειρωνίες για όταν θα κυνηγήσουμε παπιά παρέα. Μην μου ζητάς όμως από τα φυσίγγια μου εκεί. Θα τα έχω μετρημένα ακριβώς για μένα

    _________________

    Αναγκη νομιζεις σ’εχει ο Σταυρος???

    Αφου κουβαλαει μαζι του τουλαχιστον 250 επανω του και ποιος ξερει ποσα στο αυτοκινητο…

    Αλλα τι πατησες…διοτι οχι μονο θαχει οσα θελει ναχει αλλα θαχει και τα δεον καταλληλα διοτι αγαθος γαρ εσυ σε αλλο θεμα ειπες την γνωμη σου ….για τα καταλληλα φυσιγγια για παπια…βεβαια λιγο ακριβα αλλα τα καλυτερα

    Οσο για το οπλο εμ, δεν εχει και αδικο…ασε τις απομιμησεις και παρε ενα οπλο της προκοπης…δηλαδη Benelli  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #49095

    Βασίλη μάλλον δεν διάβασες καλά. Είδες ποιό όπλο είχε μακράν την καλύτερη τουφεκιά μεταξύ των 3 που χρησιμοποιήθηκαν ?

    Από Βer….. αρχίζει!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #49098

    ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΤΕ……..ΠΩΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑΤΕ ,,,,,,,,,,ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ  ΚΑΤΑΛΗΞΑΤΕ ΠΑΛΙ???????????ΜΕΤΑ ΤΗΝ …ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ……………

    ΑΝΑΨΕ ΠΑΛΙ Η ΔΙΑΜΑΧΗ…ΤΩΝ 2 CLUB????????

    ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΩ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ………..ΚΥΡΙΟΙ  ΤΟ PLAY ROOM ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων