Καλως σας βρηκα

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #244822

    Πές τα ρε Γιώργη, έχουν καταντήσει λές και θα πάς να συναντήσεις τον Γιακούμπ τον καρδιοχειρουργό :blink: . Ά!!!! κάτι σκέφτομαι για τέλος Μαΐου για ένα όνειρο!!!!!Μήπως υπάρχει διάθεση για να κάνουμε το ονειρικό ταξίδι μαζί !!!!!!! :angry:

    Να ξεπεταχτεί ρε φίλε λίγο το μωράκι και θα το πάμε το ρημάδι. Μην μου το λες κάθε χρόνο και καίγεται η ψυχή μου… ;) :P .

    Υ.Γ. Sorry για το off topic


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    kostashunter στις #198241

    Χαιρετω και εγω με την σειρα μου και καλως σας βρηκα την ομορφη και μεγαλη παρεα του artemis.gr!
    Ειμαι καινουργιος κυνηγος(2 χρονια)και οπως καταλαβενετε εχω πολλες αποριες και ελπιζω να με βοηθεισετε!

    Κυνηγαω μεχρι τωρα μενα πλαγιοκαννο ΑΥΑ και τωρα τους 2 τελαιτευους μηνες μου παρουσιασε ενα προβλημα!Μετα απο την χρηση 50 φυσιγγιων περιπου στις τσιχλες στην δευτερη βολη εμπενε μονη της η σφαλεια και επρεπε να την βγαλω για πεξω την δευτερη αυτο δεν γινοταν συνεχεια σε καθε κυνηγι και ουτε με την χρηση ενος κουτιου.Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι μπορω να κανω εγω η αν εχει τυχει σε καποιον αλλο φιλο το ιδιο προβλημα τι εκανε?Ξεχασα να πω οτι η ασφαλεια του οπλου ειναι αυτοματη!

    Ευχαριστω εκτοπροτερων για τις απαντησεις σας και την βοηθεια σας!!!

    φιλικα Κωστας!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #241794

    Χαιρετω και εγω με την σειρα μου και καλως σας βρηκα την ομορφη και μεγαλη παρεα του artemis.gr!
    Ειμαι καινουργιος κυνηγος(2 χρονια)και οπως καταλαβενετε εχω πολλες αποριες και ελπιζω να με βοηθεισετε!

    Κυνηγαω μεχρι τωρα μενα πλαγιοκαννο ΑΥΑ και τωρα τους 2 τελαιτευους μηνες μου παρουσιασε ενα προβλημα!Μετα απο την χρηση 50 φυσιγγιων περιπου στις τσιχλες στην δευτερη βολη εμπενε μονη της η σφαλεια και επρεπε να την βγαλω για πεξω την δευτερη αυτο δεν γινοταν συνεχεια σε καθε κυνηγι και ουτε με την χρηση ενος κουτιου.Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι μπορω να κανω εγω η αν εχει τυχει σε καποιον αλλο φιλο το ιδιο προβλημα τι εκανε?Ξεχασα να πω οτι η ασφαλεια του οπλου ειναι αυτοματη!

    Ευχαριστω εκτοπροτερων για τις απαντησεις σας και την βοηθεια σας!!!

    φιλικα Κωστας!!

    καλος ειρθες κωστα και καλη συνεχεια σε αυτην την ομορφη παρεα..
    αν και δεν ειμαι καλος γνοστης γνομημου να το πας απευθειας σε οπλουργο.. :blink:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #241793

    καλος ειρθες κωστα και καλη συνεχεια σε αυτην την ομορφη παρεα..
    αν και δεν ειμαι καλος γνοστης γνομημου να το πας απευθειας σε οπλουργο.. :blink:

    Κώστα καλώς ήρθες και καλά ποσταρίσματα
    όπως λέει και ο Ανδρέας η σωστή κίνηση είναι να το πάς σε οπλουργό :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #241792

    καλος ειρθες κωστα και καλη συνεχεια σε αυτην την ομορφη παρεα..
    αν και δεν ειμαι καλος γνοστης γνομημου να το πας απευθειας σε οπλουργο.. :blink:

    Κώστα καλώς ήρθες και καλά ποσταρίσματα
    όπως λέει και ο Ανδρέας η σωστή κίνηση είναι να το πάς σε οπλουργό :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #241791

    καλος ειρθες κωστα και καλη συνεχεια σε αυτην την ομορφη παρεα..
    αν και δεν ειμαι καλος γνοστης γνομημου να το πας απευθειας σε οπλουργο.. :blink:

    Κώστα καλώς ήρθες και καλά ποσταρίσματα
    όπως λέει και ο Ανδρέας η σωστή κίνηση είναι να το πάς σε οπλουργό :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #241789

    καλος ειρθες κωστα και καλη συνεχεια σε αυτην την ομορφη παρεα..
    αν και δεν ειμαι καλος γνοστης γνομημου να το πας απευθειας σε οπλουργο.. :blink:

    Κώστα καλώς ήρθες και καλά ποσταρίσματα
    όπως λέει και ο Ανδρέας η σωστή κίνηση είναι να το πάς σε οπλουργό :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    kostashunter στις #198337

    Σας ευχαριστω και τους δυο herbi και blanco για τις απαντησεις σας και θα ηθελα να ρωτησω τον φιλο herbi που ειναι απο τα χανια αν εχει εκει καποιον οπλουργο για να το δει το δικανακι μου!!
    Φιλικα Κωστας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #241763

    Σας ευχαριστω και τους δυο herbi και blanco για τις απαντησεις σας και θα ηθελα να ρωτησω τον φιλο herbi που ειναι απο τα χανια αν εχει εκει καποιον οπλουργο για να το δει το δικανακι μου!!
    Φιλικα Κωστας!

    κυριακαης..
    καλος μαστορας αλλα ειναι σε περιοδο μετακομισης εργαστηριου και δεν εχω το καινουριο τηλεφονο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    kostashunter στις #198349

    Ευχαριστω φιλε herbi για την βοηθεια σου και οταν μαθεις περιοχη και τηλ πεσμουτο σε παρακαλω γιατι θελω να το φτιαξω γιατι ειναι και το πρωτο μου οπλο και καταλαβενεις οτι θελω να το φροντισω!!

    φιλικα κωστας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #241694

    Ευχαριστω φιλε herbi για την βοηθεια σου και οταν μαθεις περιοχη και τηλ πεσμουτο σε παρακαλω γιατι θελω να το φτιαξω γιατι ειναι και το πρωτο μου οπλο και καταλαβενεις οτι θελω να το φροντισω!!

    φιλικα κωστας!

    εχεις πμ. ;)

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων