ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ/ΑΝΤΙΟΛΗΣΘΗΤΙΚΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    ΔΙΑΣ-ΗΡΑ στις #47274

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

    ΦΙΛΕ, ΙΑΚΩΒΕ, ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ, ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΑΡΒΥΛΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ. ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΑΝΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ. ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ “ΒΟΥΝΙΣΙΟ”, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ “ΠΕΡΔΙΚΟΠΑΠΟΥΤΣΟ”. ΤΟ GENET” ΤΗΣ “AIGLE” ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΚΑΙ, ΛΟΓΩ ΥΨΟΥΣ, ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΣΑΝ ΧΑΜΗΛΗ ΓΑΛΟΤΣΑ (ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ). ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #47278

    http://www.survival.gr/pages/index_frameset.htm

    ayto to motaki ΑΚU  εχω εδω και 2 χρονια.ειναι ακομα σαν καινουργιοαν και το εχω κυριολεκτικα ξεσκισει.Στο παρελθον εχω αγορασει αρκετα απο τα υπολλοιπα επωνυμα παπουτσια τα οποια ομως ηταν για ετησια χρηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #47287

    Δημήτρη,τό μποτάκι αυτό πού αγόρασες,είναι πολύ καλό γιά πορεία στό χιόνι,καί αυτό λόγω τής επίπεδης (χωρίς τακούνι) σόλας.Αυτό όμως δέν τό κάνει ιδανικό γιά πορεία σέ χώμα ή πετρώδες έδαφος.

    Τουλάχιστον,έτσι λέει η θεωρεία!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #47304

     Φιλε Αντρεα, το ιδιο ακριβως εχω και γω, και μαλιστα 2 χρονια τωρα το χρησιμοποιω ολο το χρονο, εκτος απο το κυνηγι και για αλλες αγροτικες ασχολιες και οποτε βγαινω για σαλιγκαρια. Εχει κανει αρκετα χιλιομετρα, και τα περισσοτερα απο αυτα σε εδαφη πετρωδη, οπως ειναι δω πολλα μερη. Κανενα προβλημα δεν εχω βρει, ουτε και εχω κανει ποτε κανενος ειδους συντηρηση στο παπουτσι.

     

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων