DRAHTHAAR 4X4

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 451 έως 465 (από 643 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #172896

    μπραβω πολλυ ωραια μουστακια να το χαρεις και να το δεις οπως επιθημεις..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #172929

    ευχαριστω herbi και εσυ να χαιρεσαι τα ποιντερακια σου στις φωτο!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1256
    steel στις #173007

    Η ετήσια εκθεση του Ομίλου μας θα διοργανωθεί την Κυριακή 8/05/2011 στο Περιβαλλοντικό Πάρκο "ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ" στο Ιλιον. Σας περιμένουμε ήτε συμμετέχεται ήτε όχι, 'ως γνωστό περνάμε καλά, πάντως είναι καλό να συμμετέχεται, ειδικά οι νεότεροι των ιδιοκτητών, Οι ειδικές εκθέσεις των Ομίλων λόγω έλειψης πίεσης λόγω χρόνου είναι ποιο λεπτομέρης. Κρίτης ο κ. Χρήστος Ψυχάρης.
    Πληροφορίες στο 6937305185

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #301677

    Η ετήσια εκθεση του Ομίλου μας θα διοργανωθεί την Κυριακή 8/05/2011 στο Περιβαλλοντικό Πάρκο "ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ" στο Ιλιον. Σας περιμένουμε ήτε συμμετέχεται ήτε όχι, 'ως γνωστό περνάμε καλά, πάντως είναι καλό να συμμετέχεται, ειδικά οι νεότεροι των ιδιοκτητών, Οι ειδικές εκθέσεις των Ομίλων λόγω έλειψης πίεσης λόγω χρόνου είναι ποιο λεπτομέρης. Κρίτης ο κ. Χρήστος Ψυχάρης.
    Πληροφορίες στο 6937305185

    [font=”Comic Sans MS”]Αν μου δώσετε να παρουσιάσω το Β.Ι.S θα έρθω.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #301661

    :lol:γιατι να ειμαι τοσο μακρια και να μην μπορω να ερθω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #173022

    Ααα, άλλο το μακριά και άλλο το δεν μπορείς (απόλυτα σεβαστό). Έχω κάνει χιλιάδες χιλιόμετρα για να παρουσιάσω σκύλους μου σε εκθέσεις ή αγώνες, και ο σκύλος σου θα άξιζε μια καλή κρίση.
    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173024

    ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΙΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΙΝΟΥΜΕ ΚΟΙΝΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΚΤΕΛ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΣΚΕΨΗ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #173035

    Μήπως, λέω μήπως… υπάρχει κανείς άλλος Ντρατχαράς που περνά από την περιοχή σου και θα μπορούσατε να συνταξιδέψετε; Ρώτα τον steel αυτός ξέρει τους συμμετέχοντες. Από που είσαι;
    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173049

    ειμαι απο αρτα απο ενα χωριο της αρτας το κομμενο τελευταιο χωριο του καμπου και δεν ξερω αλλους ντρατχααραδες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #301583

    ειμαι απο αρτα απο ενα χωριο της αρτας το κομμενο τελευταιο χωριο του καμπου και δεν ξερω αλλους ντρατχααραδες

    τελευτεο χωριοοοοοοοοο!!!

    εισαι τυχερος.
    εγω που μενω λιγο εξω απο τα χανια και παλη δεν αντεχω και περνω τα βουνα συνεχεια..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173050

    αντε να αλλαξουμε για λιγο φιλε να ανανεοθουμε χαχαχαχαχαχ!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    and73 στις #174488

    ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

    ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΝΤΡΑΧΤΧΑΑΡ ΚΥΠΡΟΥ. ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΚΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 35 ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΕΝΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΝΩΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΛΗ ΤΩΝ DRAHTHAAR.

    ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ, ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΑΝΤΑΡΤ, ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ ΤΩΝ ΣΗΜΕΙΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΙΑΣ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΦΥΛΗ.

    ΔΟΘΗΚΕ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΛΗ, ΤΗΝ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ, ΤΟ ΤΡΙΧΩΜΑ, ΤΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ.

    ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΟΣΩΝ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ, ΑΠΟΡΤ ΠΑΠΙΑΣ ΑΠΟ ΦΡΑΓΜΑ, ΑΠΟΡΤ ΖΩΝΤΑΝΗΣ ΠΑΠΙΑΣ ΑΠΟ ΝΕΡΟ, ΤΥΦΛΟ ΑΠΟΡΤ ΠΑΠΙΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΡΤ ΑΠΟ ΝΕΑΡΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΕ ΝΕΡΟ. ΕΓΙΝΕ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑ ΣΕ ΙΧΝΟΣ, ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΦΕΡΜΑ ΣΕ ΦΤΕΡΩΤΟ, ΑΠΟΡΤ ΛΑΓΟΥ(ΚΟΥΝΕΛΙΟΥ) ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑΣ ΣΕ ΑΠΕΙΡΑ ΣΚΥΛΙΑ.

    Ο ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΡΑΧΤΧΑΑΡ ΚΥΠΡΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΕΚΤΡΟΦΕΑ/ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗ ΚΥΡΙΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΡΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ.
    ΕΚ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
    ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #174496

    Μπράβο, συγχαρητήρια και καλή συνέχεια. Επιτυχής η επιλογή του Δ.Κρητικού και υιού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1256
    steel στις #174532

    Συνχαρητήρια παιδιά – καλή επιτυχία στο έργο σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    saket στις #175737

    Μια ερώτηση προς τον φίλο Παντελή (Steel) και όποιον άλλο βέβαια έχει σχετική εμπειρία…
    Κουτάβι Drahthaar αρσενικό 7 μηνών ακριβώς, με ύψος 51,5 cm (στο ακρώμιο φυσικά…) και βάρος 14 Kg, δεν είναι κοντό για την ηλικία του;;;;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 451 έως 465 (από 643 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων