CHOKES BY GUN DOCTOR

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 46 έως 52 (από 52 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #339024

    Τον καιρό που έψαχνα να το βρώ, μου είχαν πει ότι κοστίζει 60 ευρώ για το φαρδύ πέλμα (δεν το είχαν ετοιμοπαράδωτο). Έτσι μόλις ο λεωνίδας άλλαξε όπλο του πρότεινα να του δώσω 20 ευρώ να πάρω το δικό του. Όπως και να ‘χει είμαι κερδισμένος.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #54039

    ΜΙΑ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ,ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΕΞΩΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ,ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΟΠΕΣ ΕΚΤΟΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΤΙΜΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ. ΤΑ ΕΧΟΝΤΑ ΑΡΙΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ !   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ!!!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #54043

    Εγώ πήρα το πέλμα Gel-Tek για το 682 μου το Σάββατο 40€ από τον Καλκατζάκο στην Αθηνάς και το δοκίμασα κιόλας.

    Καλό είναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #54055


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun στίς 07 Mάρτιος 2005


    ΜΙΑ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ,ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΕΞΩΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ,ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΟΠΕΣ ΕΚΤΟΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΤΙΜΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ. ΤΑ ΕΧΟΝΤΑ ΑΡΙΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ !   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ!!!!! 


    [/indent]

    Φίλε μου, ρίξε μια ματιά εδώ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #54086

    Τα trulock τα παρήγγειλα απο http://www.mpcsports.com/index.asp?PageAct…mp;Category=434.

    Τα εχει λίγο φθηνότερα και με καλα μεταφορικά εαν διαλέξεις το Letter σαν αποστολή. Σε αυτην μαλιστα την περίπτωση και εφόσον τα παρεις λίγα – λίγα (2 – 2) δεν περνουν απο τελωνείο.

    Πήρα για το 682 E Gold sporting που εχω ..δηλαδη τα optima. Καποια με Porting και καποια απλα. Δεν τα παρελαβα ακομη ..μόλις τα παραλαβω θα σας ενημερωσω.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #54128


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Νεοπτόλεμος στίς 08 Mάρτιος 2005


    Τα trulock τα παρήγγειλα απο http://www.mpcsports.com/index.asp?PageAct…mp;Category=434.

    Τα εχει λίγο φθηνότερα και με καλα μεταφορικά εαν διαλέξεις το Letter σαν αποστολή. Σε αυτην μαλιστα την περίπτωση και εφόσον τα παρεις λίγα – λίγα (2 – 2) δεν περνουν απο τελωνείο.

    Πήρα για το 682 E Gold sporting που εχω ..δηλαδη τα optima. Καποια με Porting και καποια απλα. Δεν τα παρελαβα ακομη ..μόλις τα παραλαβω θα σας ενημερωσω.

     


    Αυτό το ” μαγαζί ” διαθέτει και κάτι άλλα ωραία τσοκάκια , τα Br…y , ported ή unported  !!!!

     

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #54155


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leovar στίς 08 Mάρτιος 2005



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Νεοπτόλεμος στίς 08 Mάρτιος 2005


    Τα trulock τα παρήγγειλα απο http://www.mpcsports.com/index.asp?PageAct…mp;Category=434.

    Τα εχει λίγο φθηνότερα και με καλα μεταφορικά εαν διαλέξεις το Letter σαν αποστολή. Σε αυτην μαλιστα την περίπτωση και εφόσον τα παρεις λίγα – λίγα (2 – 2) δεν περνουν απο τελωνείο.

    Πήρα για το 682 E Gold sporting που εχω ..δηλαδη τα optima. Καποια με Porting και καποια απλα. Δεν τα παρελαβα ακομη ..μόλις τα παραλαβω θα σας ενημερωσω.

     


    Αυτό το ” μαγαζί ” διαθέτει και κάτι άλλα ωραία τσοκάκια , τα Br…y , ported ή unported  !!!!

     

    [/indent]


    [/indent]Το γνωρίζω αυτο Λεό … αλλα εχουν και αλλες τιμές.!!!

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 46 έως 52 (από 52 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων