ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,001 έως 3,015 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    470
    xxpetros στις #385582

    12!!!!! ε τόσο νομίζω έχουν και στο κατάστημα πρατήριο είναι… Μάλλον με το που ξεκίνησε η σεζόν τις πήγε ταβάνι τις τιμές. Αν με βγάλει ο δρόμος το Σάββατο όμως θα περάσω να δω τι ισχύει στον τιμοκατάλογό του.

    Βρε παιδια προσφορες βαζει ο ανθρωπος για καποιο διαστημα !!!

    Οταν ληξει η προσφορα οι τιμες ξαναγινονται κανονικες.

    Πετρος


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    mixalis στις #385850

    Λοιπον βρηκα οπως ειχα ξαναγραψει τα euromix 5,7 και τα tordo 5,9 στο Ηρακλειο Κρητης. Δεν τα εχω ξαναδοκιμασει και θα ηθελα τη γνωμη σας γι΄ αυτα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #385852

    Λοιπον βρηκα οπως ειχα ξαναγραψει τα euromix 5,7 και τα tordo 5,9 στο Ηρακλειο Κρητης. Δεν τα εχω ξαναδοκιμασει και θα ηθελα τη γνωμη σας γι΄ αυτα.

    Πάρτα με κλειστά τα μάτια.Αξιόπιστα φυσίγγια σε πολύ καλή τιμή. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    L_Hunter στις #385857

    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια  Παπαγιαννη;

    Στην Μεσσηνια τα εχω δει  και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25.

    Μιλαω παντα για τα 32γρ.

    Αν καποιος  ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ’ σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη)

    Ευχαριστω πολυ…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #385904

    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια Παπαγιαννη; Στην Μεσσηνια τα εχω δει και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25. Μιλαω παντα για τα 32γρ. Αν καποιος ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ” σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου αν θές ρίξε μια ματιά & στα hunter πωλούνται & στην Καλαμάτα.Η βιοτεχνία βρίσκεται στο Μελιγαλά.Οτιδήποτε θες & αν θες μου λες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    L_Hunter στις #385908

    L_Hunter wrote:
    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια Παπαγιαννη; Στην Μεσσηνια τα εχω δει και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25. Μιλαω παντα για τα 32γρ. Αν καποιος ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ” σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου αν θές ρίξε μια ματιά & στα hunter πωλούνται & στην Καλαμάτα.Η βιοτεχνία βρίσκεται στο Μελιγαλά.Οτιδήποτε θες & αν θες μου λες.

    Μπορεις να μου πεις ποιας εταιριας ειναι φιλε  Πανο;(για να ξερω πως να τα ζητησω)

    Ευχαριστω πολυ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #385912

    PANOS wrote:

    L_Hunter wrote:
    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια Παπαγιαννη; Στην Μεσσηνια τα εχω δει και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25. Μιλαω παντα για τα 32γρ. Αν καποιος ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ” σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου αν θές ρίξε μια ματιά & στα hunter πωλούνται & στην Καλαμάτα.Η βιοτεχνία βρίσκεται στο Μελιγαλά.Οτιδήποτε θες & αν θες μου λες.

    Μπορεις να μου πεις ποιας εταιριας ειναι φιλε Πανο;(για να ξερω πως να τα ζητησω) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου δεν είναι κάποια εταιρία,απλά είναι μια βιοτεχνία στο Μελιγαλά όπως σου είπα.Η ονομασία τους είναι HUNTER(Γ.Δημητρακόπουλος) σε κόκκινα ,πράσινα & μπλε κουτιά.Αν πας σε κάποιο μαγαζί & τα ζητήσεις θα τα ξερει,αλλιως παίρνεις τηλέφωνο τον ίδιο & συννενοείσαι(δεν ξέρω & σε ποιο μέρος είσαι)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    L_Hunter στις #385918

    L_Hunter wrote:

    PANOS wrote:

    L_Hunter wrote:
    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια Παπαγιαννη; Στην Μεσσηνια τα εχω δει και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25. Μιλαω παντα για τα 32γρ. Αν καποιος ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ” σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου αν θές ρίξε μια ματιά & στα hunter πωλούνται & στην Καλαμάτα.Η βιοτεχνία βρίσκεται στο Μελιγαλά.Οτιδήποτε θες & αν θες μου λες.

    Μπορεις να μου πεις ποιας εταιριας ειναι φιλε Πανο;(για να ξερω πως να τα ζητησω) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου δεν είναι κάποια εταιρία,απλά είναι μια βιοτεχνία στο Μελιγαλά όπως σου είπα.Η ονομασία τους είναι HUNTER(Γ.Δημητρακόπουλος) σε κόκκινα ,πράσινα & μπλε κουτιά.Αν πας σε κάποιο μαγαζί & τα ζητήσεις θα τα ξερει,αλλιως παίρνεις τηλέφωνο τον ίδιο & συννενοείσαι(δεν ξέρω & σε ποιο μέρος είσαι)

    Ευχαριστω και παλι Πανο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #385927

    PANOS wrote:

    L_Hunter wrote:

    PANOS wrote:

    L_Hunter wrote:
    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια Παπαγιαννη; Στην Μεσσηνια τα εχω δει και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25. Μιλαω παντα για τα 32γρ. Αν καποιος ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ” σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου αν θές ρίξε μια ματιά & στα hunter πωλούνται & στην Καλαμάτα.Η βιοτεχνία βρίσκεται στο Μελιγαλά.Οτιδήποτε θες & αν θες μου λες.

    Μπορεις να μου πεις ποιας εταιριας ειναι φιλε Πανο;(για να ξερω πως να τα ζητησω) Ευχαριστω πολυ…

    Φίλε μου δεν είναι κάποια εταιρία,απλά είναι μια βιοτεχνία στο Μελιγαλά όπως σου είπα.Η ονομασία τους είναι HUNTER(Γ.Δημητρακόπουλος) σε κόκκινα ,πράσινα & μπλε κουτιά.Αν πας σε κάποιο μαγαζί & τα ζητήσεις θα τα ξερει,αλλιως παίρνεις τηλέφωνο τον ίδιο & συννενοείσαι(δεν ξέρω & σε ποιο μέρος είσαι)

    Ευχαριστω και παλι Πανο…

    Να’σαι καλά! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #385936

    Σήμερα αγόρασα B&P ΝΙΚΕ και όπως μου είπε και ο πωλητής οι νέες παρτίδες  έχουν αλλάξει συσκευασία καθώς και ο κάλυκας που είναι gordon.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #385995

    molias wrote:
    Σήμερα αγόρασα B&P ΝΙΚΕ και όπως μου είπε και ο πωλητής οι νέες παρτίδες έχουν αλλάξει συσκευασία καθώς και ο κάλυκας που είναι gordon.

     

    Ενδιαφερων, ? ποσο τα πηρες.

    Αν θυμάμαι καλα 7,20 τα είχε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #386014

    Χρησιμοποιει ή ξερει κανενας τιποτα για τα φυσιγγια Παπαγιαννη; Στην Μεσσηνια τα εχω δει και συγκεκριμενα στη Μεσσηνη, ειναι στα 5 ευρω τα 25. Μιλαω παντα για τα 32γρ. Αν καποιος ξερει και αλλες μαρκες απο 32-33γρ μεχρι τα 6 ευρω (μονο του κουτουμανου ξερω, τα ωμεγα/31γρ και τα κομπρα κ” σοκολ/32γρ) θα του ημουν ευγνωμον, μια και οι καιροι ειναι δυσκολοι. (αναφερομαι παντα για φυσσιγγια που πωλουνται Καλαματα ή Μεσσηνη) Ευχαριστω πολυ…

    L_Hunter  ΕΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ”ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ”  ΣΤΑ  ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ  ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ EINAI H ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #386028

    Σήμερα αγόρασα B&P ΝΙΚΕ και όπως μου είπε και ο πωλητής οι νέες παρτίδες έχουν αλλάξει συσκευασία καθώς και ο κάλυκας που είναι gordon.

    Πριν από  μερικές εβδομάδες που πήρα λίγα κουτιά ο κάλυκας ήταν απλός, δεν ήταν Gordon. Και στο site που κοίταξα τον απλό έχουν στη φωτό… είσαι σίγουρος ? κάνε τον κόπο και  άνοιξε ένα κουτάκι και δες τον κάλυκα….

    http://www.baschieri-pellagri.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=103&lang=en

    και τα πήρα και  6 ευρώ από τον Παρδαλάκη, αλλά μάλλον  δεν θα τα ξαναφέρει  φέτος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #386032

    molias wrote:
    Σήμερα αγόρασα B&P ΝΙΚΕ και όπως μου είπε και ο πωλητής οι νέες παρτίδες έχουν αλλάξει συσκευασία καθώς και ο κάλυκας που είναι gordon.

    Πριν από μερικές εβδομάδες που πήρα λίγα κουτιά ο κάλυκας ήταν απλός, δεν ήταν Gordon. Και στο site που κοίταξα τον απλό έχουν στη σωτό… είσαι σίγουρος ? κάνε τον κόπο και άνοιξε ένα κουτάκι και δες τον κάλυκα….

    http://www.baschieri-pellagri.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=103&lang=en

    ναι ο κάλυκας είναι ακριβώς όπως ο παλιός μόνο που είναι gordon. Το απόγευμα θα ανεβάσω και φώτο της συσκευασίας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #386044

    Δεν μας είπε από που τα πήρε ο φίλος… έχω ακούσει και για τα MB Classic 7  και 7,5 ευρώ, ενώ εγώ τα παίρνω από 6 μέχρι 6,5  ανάλογα ….

    εγώ έχω καταλάβει ότι  η πλειοψηφία των αξιότιμων μαγαζάτορων , όπου σε βρούνε χαλαρό στη φοράνε  …

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,001 έως 3,015 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων