ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,046 έως 3,060 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    43
    xristos στις #387871

    http://www.trazeras.gr/eshop/index.php/component/virtuemart/3952/165/kinigetika-sfaires/sfaires/karampinas/sfges-detail?Itemid=124 το ενα ηταν αυτο αλλα τα ειχε και σε 36gr

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #387976

    καλησπερα συναδελφοι κυνηγοι

    τι γνωμη εχετε για τα φυσιγγιa lambro A1 speciale?

    τα βρηκα σε πολυ ελκυστικη τιμη

    οποιος γνωριζει ας απαντησει

    ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #388042

    καλησπερα συναδελφοι κυνηγοι τι γνωμη εχετε για τα φυσιγγιa lambro A1 speciale? τα βρηκα σε πολυ ελκυστικη τιμη οποιος γνωριζει ας απαντησει ευχαριστω

    τα ριχνω για πρωτη φορα φετος με δικανο και ειμαι ευχαριστημενος.

    ξερα τα πουλια, χωρις αιμα.

    τα πηρα 7 ε

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #388048

    καλησπερα συναδελφοι κυνηγοι

     

    τι γνωμη εχετε για τα φυσιγγιa lambro A1 speciale?

    τα βρηκα σε πολυ ελκυστικη τιμη

    οποιος γνωριζει ας απαντησει

    ευχαριστω

    Ποσο τα βρηκες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #388050

    Κωστα Μβ 36 εβαζε παντα με 2,10 χ 37,5 γρ σκαγια , μια χρονια εβγαλε με M92 και πολυ λιγα φυσιγγια , το τωρινο με Fiochi καλυκα εχει 1,95 Μβ 36

     

    ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΤΩΡΙΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ???ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΥΡΙΤΙΔΑΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η Κ ΑΛΛΑ ΥΛΙΚΑ? ΔΥΣΤΥΩΧΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #388085

    θελω να τα ριξω με δικαννο και πιστευω να μην κλωτσανε πολυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #388095

    φιλε γιαννη τα βρηκα 6 ευρω σε νουμερο απο 7 εως 9 θελω να τα ριξω με δικαννο και πιστευω να μην κλωτσανε πολυ

    δεν κλωτσανε. τα ριχνω με δικανο 2850.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #388110

    Δημητρης Benelli wrote:
    Κωστα Μβ 36 εβαζε παντα με 2,10 χ 37,5 γρ σκαγια , μια χρονια εβγαλε με M92 και πολυ λιγα φυσιγγια , το τωρινο με Fiochi καλυκα εχει 1,95 Μβ 36

    ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΤΩΡΙΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ???ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΥΡΙΤΙΔΑΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η Κ ΑΛΛΑ ΥΛΙΚΑ? ΔΥΣΤΥΩΧΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ…

    η διαφορα ειναι Αρη η μερα με την νυχτα , το παλιο αντιεροπορικο , το νεο ενα καλο φυσιγγι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #388113

    θελω να τα ριξω με δικαννο και πιστευω να μην κλωτσανε πολυ

     

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 18 λεπτά πριν από τον takispapad.

    που τα βρηκες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #388116

    η διαφορα ειναι Αρη η μερα με την νυχτα , το παλιο αντιεροπορικο , το νεο ενα καλο φυσιγγι

    😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #388164

    Καλημερα σημερα βγηκα να κανω μια ερευνα αγορας για φυσσιγγια. Μετα απο πολλα που ειδα (μιας και εχω δοκιμασει ταπερισσοτερα…) τα μονα που μου αρεσαν και δεν εχω δοκιμασει ηταν κατι olympus και τα max του στοκα… να προσθεσω οτι τα θελω για παπι… αν τα εχει δοκιμασει καποιος ας μου πει εντιπωσεις σας ευχαριστω εκ των προτερων…

    Άστα καλύτερα στην άκρη και τα δύο … 😉 . Από την περσινή παρτίδα των Olymbus απογοητεύτηκα , παρότι ο κατασκευαστής τα εκθίαζε για εφάμιλλα κ καλύτερα από τα παλιά, παρά τον Super Fiocchi κάλυκα …. άνθρακες ο θυσαυρός . Όποιος είχε δοκιμάσει τα προ 3ετίας και πίσω καταλαβαίνει την διαφορά. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα πειράζουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    luders στις #388613

    KYNIGOSDK wrote:

    ZeD wrote:
    Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν όντως τα δίνει από το πρατήριο 4,5 ευρώ? Κωνσταντίνος

    4.5 ευρω μου φαινεται πολυ χαμηλη τιμη απο το πρατηριο τοσο τα εδινε τον μαρτιο σε προσφορα 5 ευρω εμενα μου ειπε τα max 32 αλλα αν και ειναι 10 λεπτα απο το σπιτι μου δεν θα τον προτιμησω γιατι πολυ απλα δεν εμεινα ευχαριστημενος ουτε περυσι ουτε προπερσι βαρεθηκα να κυνηγαω τιςτουφεκισμενες τσιχλες απο πισω φετος οπως και περυσι θα προτιμησω τα eyromix παροτι εχουν 6.00 ευρω δεν παιζονται με τιποτα

    Παιδια Όπως σας είπα εγώ τα είχα αγοράσει 4,5 αρχές Σεπτέμβρη εάν τώρα όλοι πονηρέψανε εκεί στο πρατήριο και τα δίνουν 5,5 κακό δικό τους . Απαράδεκτη τιμή τον Μάρτιο που είχα φορτώσει 7 ευρώ έδινε τα semimagnum,max-d και ballader φυσικά ότι είχε μείνει. Δηλαδή τώρα που μπήκε χειμώνας θα τα δίνει 9 και 10 ευρώ? Από περιέργεια και μόνο αυτό το Σάββατο θα πεταχτό μέχρι το πρατήριο εάν μου μείνει χρόνος και θα σας ενημερώσω παιδιά.

    Και εγω τα εχω δοκιμασει και δεν εμεινα ευχαριστιμενος, καταρχην ηταν τοσο διαφορετικο το λακτισμα αλλα και ο θορυβος Μπαααααμ

    και αποτελεσμα οχι αντιστοιχο.Πηγα μεχρι το πρατηριο δεν ειχε τη μια φορα μετα απο κανα μηνα μου ειπε κτλ.

    Δυστυχως ενω ειναι αρκετοι ελληνες κατασκευαστες δεν εχουν ουτε καλες τιμες ουτε και τρομερη ποιοτητα.

    luders

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    726
    apopsis στις #389116

    Φυσίγγια Δούβρης .   http://www.gdouvris.gr

    Σημεία πώλησης στην Ελλάδα : http://www.gdouvris.gr/points.htm

    Εγώ δέν χρησιμοποιώ κάτι  άλλο εδώ και 2-3χρόνια.

    Ας μή γελιόμαστε , τα υλικά είναι δεδομένα για τα ελληνικής κατασκευής φυσίγγια. Αυτό που παίζει είναι η συνέπεια κατασκευής και φυσικά η τιμή.

    Αν βρείτε Δούβρης σε κάποιο μαγαζί , πάρτε τα.  Αν τα δοκιμάσατε και μείνατε ικανοποιημένοι κάντε μιά διαδρομή στη Σπάρτη για κατ`ιδίαν επαφή με τον κατασκευαστή.

    Η απ`ευθείας επαφή με τον κατασκευαστή είναι άλλης τάξεως deal.  Όσο υπάρχουν σημεία πώλησης με λιανικές τιμές, δέν είναι δυνατόν να ανακοινωθούν τιμές στο σημείο της παραγωγής.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #389189

    ΧΘΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΤΑ EYROMIX ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟΚΑ

    ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΠΗΡΑ  ΤΑ ΜΑΧ 32 ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 6.00 ΕΥΡΩ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ ΥΛΙΚΑ 😯

    ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 😯

    ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΠΕΦΤΑΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΦΕΥΓΑΝ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΕΝΩ ΑΥΤΑ ΜΙΣΟΖΩΝΤΑΝΑ ΤΡΥΠΩΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΥΚΝΟ 😳

    ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟΚΑ

    ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ

    ΜΟΛΙΣ ΕΧΑΣΕ ΕΝΑΝ ΠΕΛΑΤΗ ΤΟΥ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    134
    ntinosstr στις #389228

    ΜΕ ΤΑ EUROMIX ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ????ΙΔΙΩΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΧΛΑΣ ΘΕΛΩ…

    ΒΑΣΙΚΑ ΠΕΙΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΑ TORDO ΤΗΣ NCI..ΑΠΟ ΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΡΟΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΛΑΚΤΙΣΜΑ…ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΣΙΧΛΕΣ…

    ΜΕ ΤΑ EUROMIX ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΡΙΝΕΣ…ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑΤΑ ΚΛΠ….

    ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ 5,5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ 6,7

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,046 έως 3,060 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων