ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ..ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,106 έως 3,120 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    134
    ntinosstr στις #389396

    ntinosstr wrote:

    PANOS wrote:

    ntinosstr wrote:
    Γιατι στα γνωστα τουλαχιστον κυνηγομαγαζα που εχω παω δεν τα εχω δει ποτε…αλλα θα το ψαξω και θα βγαλω ακρη… σε τι γρ βγαινουν τα κοκκινα..??και τι νουμερο προτεινεις?

    Βγαίνουν σε 32 γρ.Στο περπατητό ρίχνω 9άρια πιο πολύ,αλλά το 8άρι είναι για μένα πολύ καλό.

    Καλως θα δω μηπος τα βρω και τα δοκιμασω…ποσο τα περνεις αδερφε???

    Γύρω στα 6.5€.

    O.k αδερφε….θα τα δοκιμασω και θα σε πω εντυπωσεις


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #389398

    PANOS wrote:

    ntinosstr wrote:

    PANOS wrote:

    ntinosstr wrote:
    Γιατι στα γνωστα τουλαχιστον κυνηγομαγαζα που εχω παω δεν τα εχω δει ποτε…αλλα θα το ψαξω και θα βγαλω ακρη… σε τι γρ βγαινουν τα κοκκινα..??και τι νουμερο προτεινεις?

    Βγαίνουν σε 32 γρ.Στο περπατητό ρίχνω 9άρια πιο πολύ,αλλά το 8άρι είναι για μένα πολύ καλό.

    Καλως θα δω μηπος τα βρω και τα δοκιμασω…ποσο τα περνεις αδερφε???

    Γύρω στα 6.5€.

    O.k αδερφε….θα τα δοκιμασω και θα σε πω εντυπωσεις

    Να’σαι καλά!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #389404

    duckaholic wrote:
    Baschieri & Pellagri Winter

    Παντως δεν εχω ακουσει για το συγκεκριμενο και τα καλυτερα λογια Τα φυσιγγια champion τα ξερει κανεις;Μιλησα με τον ανθρωπο και οι τιμες ειναι αρκετα ελκιστικες.Επισης τα στελνει δωρεαν αθηνα

    τα champion τα μαυρα λες φιλε??

    παλια τα εριχνα πολυ μετα τα εχασα απο τα μαγαζια στην αθηνα . παρα πολυ καλο  ειδικα με κρυο!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #389422

    Τα NIKE 32gr  της B&P  τα έχει δοκιμάσει κανείς φέτος ??? κάποιος είχε γράψει ότι ξανά βγαίνουν με κάλυκα Gordon ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #389455

    giannis222 wrote:

    duckaholic wrote:
    Baschieri & Pellagri Winter

    Παντως δεν εχω ακουσει για το συγκεκριμενο και τα καλυτερα λογια Τα φυσιγγια champion τα ξερει κανεις;Μιλησα με τον ανθρωπο και οι τιμες ειναι αρκετα ελκιστικες.Επισης τα στελνει δωρεαν αθηνα

    τα champion τα μαυρα λες φιλε??

    παλια τα εριχνα πολυ μετα τα εχασα απο τα μαγαζια στην αθηνα . παρα πολυ καλο ειδικα με κρυο!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN)

    Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ναι.Υπαρχουν τα μαυρα στα 34γρ και τα κοκκινα στα 36γρ.Επισης εχει στα  38 και στα 40γρ και αλλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    482
    kostassp στις #389511

    Τα champion super 34 g (μαύρα) τα έχω δοκιμάσει , πολύ καλό φυσίγγι με γλυκιά ντουφεκιά αλλά όπως είπε και ο Γιώργος (geo-benelli) δεν τα βρίσκεις εύκολα.

    Γιάννη αν σου είναι εύκολο τι τιμές σου είπε ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #389571

    Τα champion super 34 g (μαύρα) τα έχω δοκιμάσει , πολύ καλό φυσίγγι με γλυκιά ντουφεκιά αλλά όπως είπε και ο Γιώργος (geo-benelli) δεν τα βρίσκεις εύκολα.

     

    Γιάννη αν σου είναι εύκολο τι τιμές σου είπε ?

    Δεν ειμαι σιγουρος για τα μαυρα.Νομιζω 6,5 το πολυ(μπορει να εχει και λιγοτερο).Παντως τα 36γρ τα εχει 7 ευρω και τα 38γρ 8 ευρω.Πιστευω αρκετα καλες τιμες σε σχεση με αλλα φυσιγγια του εμποριου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/05/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    tasosxt στις #389572

    kostassp wrote:
    Τα champion super 34 g (μαύρα) τα έχω δοκιμάσει , πολύ καλό φυσίγγι με γλυκιά ντουφεκιά αλλά όπως είπε και ο Γιώργος (geo-benelli) δεν τα βρίσκεις εύκολα. Γιάννη αν σου είναι εύκολο τι τιμές σου είπε ?

    Δεν ειμαι σιγουρος για τα μαυρα.Νομιζω 6,5 το πολυ(μπορει να εχει και λιγοτερο).Παντως τα 36γρ τα εχει 7 ευρω και τα 38γρ 8 ευρω.Πιστευω αρκετα καλες τιμες σε σχεση με αλλα φυσιγγια του εμποριου

         η τιμες  ειναι περιπου αυτες που αναφερατε    τα φυσηγκια του ειναι υπερβολικα παρα πολυ καλα και η τιμες ειναι σουπερ  μπορητε να παρετε  τηλεφονω  στη βιοτεχνια   και θα μηλησετε  με τον ιδιο  κ.Γιωργο  Μακρη  ειναι πολυ εξυπηρετικος  και πιστευω οτι θα συνενοηθητε αψογα  λυση θα βρεθει για να τα   προμηθευτιτε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #389577

    giannis222 wrote:

    kostassp wrote:
    Τα champion super 34 g (μαύρα) τα έχω δοκιμάσει , πολύ καλό φυσίγγι με γλυκιά ντουφεκιά αλλά όπως είπε και ο Γιώργος (geo-benelli) δεν τα βρίσκεις εύκολα. Γιάννη αν σου είναι εύκολο τι τιμές σου είπε ?

    Δεν ειμαι σιγουρος για τα μαυρα.Νομιζω 6,5 το πολυ(μπορει να εχει και λιγοτερο).Παντως τα 36γρ τα εχει 7 ευρω και τα 38γρ 8 ευρω.Πιστευω αρκετα καλες τιμες σε σχεση με αλλα φυσιγγια του εμποριου

    η τιμες ειναι περιπου αυτες που αναφερατε τα φυσηγκια του ειναι υπερβολικα παρα πολυ καλα και η τιμες ειναι σουπερ μπορητε να παρετε τηλεφονω στη βιοτεχνια και θα μηλησετε με τον ιδιο κ.Γιωργο Μακρη ειναι πολυ εξυπηρετικος και πιστευω οτι θα συνενοηθητε αψογα λυση θα βρεθει για να τα προμηθευτιτε

    εχετε δοκιμασει το διασπορας;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    molias στις #389610

    Τα NIKE 32gr της B&P τα έχει δοκιμάσει κανείς φέτος ??? κάποιος είχε γράψει ότι ξανά βγαίνουν με κάλυκα Gordon ???

    Ναί φίλε μου τα δοκίμασα έριξα μερικά από αυτά καί μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #389612

    geo-benelli wrote:

    giannis222 wrote:

    duckaholic wrote:
    Baschieri & Pellagri Winter

    Παντως δεν εχω ακουσει για το συγκεκριμενο και τα καλυτερα λογια Τα φυσιγγια champion τα ξερει κανεις;Μιλησα με τον ανθρωπο και οι τιμες ειναι αρκετα ελκιστικες.Επισης τα στελνει δωρεαν αθηνα

    τα champion τα μαυρα λες φιλε?? παλια τα εριχνα πολυ μετα τα εχασα απο τα μαγαζια στην αθηνα . παρα πολυ καλο ειδικα με κρυο!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ναι.Υπαρχουν τα μαυρα στα 34γρ και τα κοκκινα στα 36γρ.Επισης εχει στα 38 και στα 40γρ και αλλα.

    εγω θυμαμαι οτι ειχε σε 32γρ τα μαυρα+τα πρασινα(για πιο μαλακο καιρο) και τα διασπορας ηταν καφε!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #389617

    παίδες

    τα Nsi Superfelt πόσα τα βρίσκετε εσείς γιατι αρχίζω και τα παίρνω στο κρανίο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #389621

    giannis222 wrote:

    geo-benelli wrote:

    giannis222 wrote:

    duckaholic wrote:
    Baschieri & Pellagri Winter

    Παντως δεν εχω ακουσει για το συγκεκριμενο και τα καλυτερα λογια Τα φυσιγγια champion τα ξερει κανεις;Μιλησα με τον ανθρωπο και οι τιμες ειναι αρκετα ελκιστικες.Επισης τα στελνει δωρεαν αθηνα

    τα champion τα μαυρα λες φιλε?? παλια τα εριχνα πολυ μετα τα εχασα απο τα μαγαζια στην αθηνα . παρα πολυ καλο ειδικα με κρυο!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ναι.Υπαρχουν τα μαυρα στα 34γρ και τα κοκκινα στα 36γρ.Επισης εχει στα 38 και στα 40γρ και αλλα.

    εγω θυμαμαι οτι ειχε σε 32γρ τα μαυρα+τα πρασινα(για πιο μαλακο καιρο) και τα διασπορας ηταν καφε!!!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN)

    Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ετσι ειναι.Τα διασπορας ειναι καφε.Εχεις καλες εντυπωσεις;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #389648

    παίδες τα Nsi Superfelt πόσα τα βρίσκετε εσείς γιατι αρχίζω και τα παίρνω στο κρανίο;

     

    10-11 👿 👿

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #389654

    geo-benelli wrote:

    giannis222 wrote:

    geo-benelli wrote:

    giannis222 wrote:

    duckaholic wrote:
    Baschieri & Pellagri Winter

    Παντως δεν εχω ακουσει για το συγκεκριμενο και τα καλυτερα λογια Τα φυσιγγια champion τα ξερει κανεις;Μιλησα με τον ανθρωπο και οι τιμες ειναι αρκετα ελκιστικες.Επισης τα στελνει δωρεαν αθηνα

    τα champion τα μαυρα λες φιλε?? παλια τα εριχνα πολυ μετα τα εχασα απο τα μαγαζια στην αθηνα . παρα πολυ καλο ειδικα με κρυο!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ναι.Υπαρχουν τα μαυρα στα 34γρ και τα κοκκινα στα 36γρ.Επισης εχει στα 38 και στα 40γρ και αλλα.

    εγω θυμαμαι οτι ειχε σε 32γρ τα μαυρα+τα πρασινα(για πιο μαλακο καιρο) και τα διασπορας ηταν καφε!!!! BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    Ετσι ειναι.Τα διασπορας ειναι καφε.Εχεις καλες εντυπωσεις;

    τι να σου πω ρε φιλε …..διασπορας δεν δουλευω σχεδον καθολου!!! οποτε δεν μπορω να σου πω εντυπωσεις  ειχα παρει κανα 2 κουτια ετσι για δοκιμη!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,106 έως 3,120 (από 3,728 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων