ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,981 έως 7,995 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399132

    Τώρα τον είδα τον απολογισμό!!
    Το π.μ. Που σου έστειλε το είδες;;
    Έμαθες τίποτα;
    Πάντως δανε γύρω στα 50 πουλιά που έχουμε πάρει φέτος σαν παρέα ολα είχαν βελανι μέσα εκτός απο αυτα που δεν είχαν τίποτα μέσα!!επίσης οι φάσσες τρώνε κυρίως μετα τις 1 το μεσημέρι..όσα πουλιά βαρεσαμε πρωι ήταν ολα άδεια απο φαγητο!όσα βαρεσαμε μετα τις 1 το μεσημερι είχαν σχεδόν ολα φαΐ!

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Κ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ,

    ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ  ΨΑΧΝΩ ΤΑ 2/4

    ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ

    ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 2/4 ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ.

    ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΝΩ

    70 ΧΛΜ,Ε ΣΤΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ

    ΑΛΛΑ 30-50?

    ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΝΑ ΠΑΣ

    ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ,Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

    ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ?

    Ε ΝΑ,ΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ.

    Κ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΔΩ Κ ΔΕΝ ΜΟΥΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ.

    ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑ ΨΗΛΑ ΣΤΟ ΠΕΥΚΟ ΜΠΑΣ Κ ΠΕΣΕΙ ΚΑΝΑ

    ΚΟΠΑΔΙ ΓΙΑ ΚΟΥΡΝΙΑ,ΟΥΤΕ ΦΤΕΡΟ ΕΙΔΑ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #399143

    μπραβο στα παιδια !ελπιζω και το 2013 να ξεκινησει ετσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #399167

    ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ 3ΗΜΕΡΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΤΜΑΝ Κ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ,ΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ,Κ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ 2012… ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ! [/URL]

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ΙΑΣΩΝΑ ΗΘΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΟ ΤΟΥΣ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ…ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΤΟ 2013… ”ΜΠΛΕΔΙΣΕ” Ο ΤΟΠΟΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ… :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #399185

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ…

    ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ…ΑΥΤΗ Η ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ,ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΧΤΥΠΟΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ ΚΛΑΡΩΜΕΝΕΣ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΡΤΕΡΙ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΚΟΥΝΗΤΟΣ,ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΟΥΝ…ΟΤΑΝ ΤΟΥΦΕΚΑΣ Κ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ….

    Ο ΤΟΠΟΣ….ΤΟ ΛΙΩΣΙΜΟ ΑΠ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ,ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΡΤΕΡΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΕΝΤΩΣΕΙ Ο ΠΑΓΟΣ Κ ΞΕΜΥΤΑΕΙ ΕΝΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΛΕΜΗΣ Κ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΑΠ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΧΑΖΕΥΕΙΣ….Η ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ Κ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΓΡΙΟΓΑΤΟΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ…ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΚΑΡΠΩΣΗ…Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΚΑΛΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ…ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #399187

    Eσυ ειδες αγριογατο,εμενα που ειχε ερθει και ειχε κατσει πισω μου στα 10 μετρα και μουλοχτα μια αλεπου και περιμενε που θα βαρεσω,τι λες;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #399189

    ΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ,ΒΥ ΒΑΤΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ…ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΧΕΡΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ…ΟΛΕΣ ΚΟΥΝΗΜΕΝΕΣ ΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ…ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΑ ΕΒΓΑΛΕ!!!

     

    [/URL]

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #399190

    Eσυ ειδες αγριογατο,εμενα που ειχε ερθει και ειχε κατσει πισω μου στα 10 μετρα και μουλοχτα μια αλεπου και περιμενε που θα βαρεσω,τι λες;;;

    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ…

    ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΤΙΣ ΛΕΝΕ ΠΟΝΗΡΕΣ…ΤΗΝ ΣΚΑΓΙΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΛΕΠΟΥ?

    Υ.Γ.ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!!!!ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #399193

    Ωραια φωτογραφια παιδια.Και παλι τα συγχαρητηρια μου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399195

    ΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ,ΒΥ ΒΑΤΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ…ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΧΕΡΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ…ΟΛΕΣ ΚΟΥΝΗΜΕΝΕΣ ΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ…ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΑ ΕΒΓΑΛΕ!!!

     

     

    [/URL]

     

    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΟΧΕΣ.

    ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΓΩΝΙΑ.

    ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ.

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    39
    ανδρεας123 στις #399196

    μπραβο παιδια…κατι μου λεει θα μπει πολυ καλα το 2013 που λεει και ο σταθης…..μια εξοδο με τον φιλο μου μυταρη κατεληξε με 6 ομορφα σιδερενια…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #399199

    jason wrote:
    ΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ,ΒΥ ΒΑΤΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ…ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΧΕΡΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ…ΟΛΕΣ ΚΟΥΝΗΜΕΝΕΣ ΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ…ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΑ ΕΒΓΑΛΕ!!! [/URL] Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΟΧΕΣ. ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΓΩΝΙΑ. ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

    ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ…

    ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΖΟΧΕΣ ΔΑΝΕ…ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ…ΕΔΩ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ…

    ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΥΓΑΝΕ ΑΠ ΤΟ ΚΑΘΑΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΦΑΝΕ…Κ ΣΚΑΒΑΝΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙ Κ ΤΡΩΓΑΝΕ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ…ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΟ!!

    ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΙΣ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ…

    μπραβο παιδια…κατι μου λεει θα μπει πολυ καλα το 2013 που λεει και ο σταθης…..μια εξοδο με τον φιλο μου μυταρη κατεληξε με 6 ομορφα σιδερενια…

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 λεπτά πριν από τον  ανδρεας123.

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΝΤΡΙΚΟ!!!

    Κ ΣΤΑ ΤΑΙΡΙΑ ΤΟΥΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!!

    ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΤΜΑΝ ΤΙ ΛΕΣ???ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ??? 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #399203

    Γεια σου ρε ιασωνα φασοκιλερ,,αντε φετος δεν εχεις παραπονα και γκρινιες,,καλα τα πηγατε

    αντε και του χρονου να εισαστε καλα ολοι να ξαναπατε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #399262

    falcon wrote:

    jason wrote:
    ΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ,ΒΥ ΒΑΤΜΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ…ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΧΕΡΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ…ΟΛΕΣ ΚΟΥΝΗΜΕΝΕΣ ΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ…ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΛΑ ΕΒΓΑΛΕ!!! [/URL] Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΟΧΕΣ. ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΓΩΝΙΑ. ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ. https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ… ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΖΟΧΕΣ ΔΑΝΕ…ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ…ΕΔΩ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ… ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΥΓΑΝΕ ΑΠ ΤΟ ΚΑΘΑΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΦΑΝΕ…Κ ΣΚΑΒΑΝΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙ Κ ΤΡΩΓΑΝΕ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ…ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΟ!! ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΙΣ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ…

    ανδρεας123 wrote:
    μπραβο παιδια…κατι μου λεει θα μπει πολυ καλα το 2013 που λεει και ο σταθης…..μια εξοδο με τον φιλο μου μυταρη κατεληξε με 6 ομορφα σιδερενια… Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 λεπτά πριν από τον ανδρεας123.

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΝΤΡΙΚΟ!!! Κ ΣΤΑ ΤΑΙΡΙΑ ΤΟΥΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!! ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΤΜΑΝ ΤΙ ΛΕΣ???ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ??? 😆

    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 3 ώρες, 30 λεπτά πριν από τον jason.

    ωραιοι ρε ιασωνα μπραβο. της εχετε ξεπατωσει φετος συνεχιστε ετσι φιλε. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #399273

    ενα μονο θα πω ΠΟΛΥ ΦΑΣΣΑΑΑΑ!!!!χτες ειχα υπηρεσια και τρελαθηκα να ακουω τουφεκιδια!!!με ομιλειες που ειχα με φιλους μου ανεφεραν τρελα νουμερα!!!περιμενω πως και πως τη αυριανη μερα αν και σημερα δεν ηταν και τοσο καλα τα πραγματα!!μολις σχολασα βγηκα μια γυρα με το αυτοκινητο χτυπησα μια αλλα λογω υποχρεωσεων δεν μπορεσα να καθησω και αλλο!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #399276

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΓΡΕΒΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΜΗΔΕΝ…ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΠΟΥΛΙΑ…ΠΟΥΛΙΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ. ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΦΤΩΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…Η ΦΑΣΣΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ) ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΗ ΛΕΞΗ. ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΡΕΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,981 έως 7,995 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων