ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,146 έως 8,160 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #404118

    ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ…..ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ….. 👿 ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΟ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ…:-P ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΤΩΡΑ,ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ,ΕΣΦΙΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΚΟΚΑΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗ…ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΩΝΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΣΑΣ… 😛 Υ.Γ. ΑΥΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ… :mrgreen: ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ…. 😛

    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    αχαχαχαχα..αφου με ξερεις οτι επιτηδες το εγραψα….να μη κανουμε κ λιγο πλακα 10 μερες φυλαγα σκοπια κ οχι απλα δεν εκανα 1 μπαμ αλλα δεν ειδα κ πουλι…………..να μη χασεις κ λιγο εσυ τον υπνο σου??? :mrgreen:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404127

    Καλημερες!!
    Χρόνια πολλα,πολλα πλια…στον φίλο,αδερφό και ταίρι φασσοκυνηγο Θανάση batman!!!
    Πάνω σου όλες εύχομαι!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404421

    ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΒΛΕΠΩ…ΜΕΓΑΛΗ ΝΕΚΡΑ!!!

    ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ????

    Υ.Γ.ΘΑ ΤΙΣ ΤΣΑΚΙΣΩ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΩ…….ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #404533

    ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΒΛΕΠΩ…ΜΕΓΑΛΗ ΝΕΚΡΑ!!! ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ???? Υ.Γ.ΘΑ ΤΙΣ ΤΣΑΚΙΣΩ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΩ…….ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ!

    Ελα ρε που θα γυρίσεις την μισή Ελλάδα!!!Μέχρι τον Εβρο σύνορα με Βουλγαρία μια ευθεια είναι!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404536

    jason wrote:
    ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΒΛΕΠΩ…ΜΕΓΑΛΗ ΝΕΚΡΑ!!! ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ???? Υ.Γ.ΘΑ ΤΙΣ ΤΣΑΚΙΣΩ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΩ…….ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ!

    Ελα ρε που θα γυρίσεις την μισή Ελλάδα!!!Μέχρι τον Εβρο σύνορα με Βουλγαρία μια ευθεια είναι!!!

    ΜΗΝ ΤΟ ΓΕΛΑΣ…ΜΙΑ ΠΗΔΗΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #404537

    Καλημερες!!
    Χρόνια πολλα,πολλα πλια…στον φίλο,αδερφό και ταίρι φασσοκυνηγο Θανάση batman!!!
    Πάνω σου όλες εύχομαι!!!

    τσ τσ τσ… Θαναση πρέπει να έχεις την γιορτή σου για να σου ευχηθεί το έτερων ήμισυ “όλες πάνω σου”.Δε μας λέει όμως αν έρχονται όλες πάνω σου και κάθεται στα 70 μέτρα να σε βλέπει να τις κατεβάζεις σαν μύγες, τι θα κάνει!!!Για αυτό σου λέω Ιάσωνα: Άσε αυτές τις ευχές γιατί θα καείς ολόκληρος αν βγούνε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404540

    jason wrote:
    Καλημερες!!
    Χρόνια πολλα,πολλα πλια…στον φίλο,αδερφό και ταίρι φασσοκυνηγο Θανάση batman!!!
    Πάνω σου όλες εύχομαι!!!

    τσ τσ τσ… Θαναση πρέπει να έχεις την γιορτή σου για να σου ευχηθεί το έτερων ήμισυ »όλες πάνω σου».Δε μας λέει όμως αν έρχονται όλες πάνω σου και κάθεται στα 70 μέτρα να σε βλέπει να τις κατεβάζεις σαν μύγες, τι θα κάνει!!!Για αυτό σου λέω Ιάσωνα: Άσε αυτές τις ευχές γιατί θα καείς ολόκληρος αν βγούνε!!!

    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΗΤΣΑΡΑ….

    ΕΥΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ…ΚΑΙ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ…

    ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ,ΩΣΤΕ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #404543

    Καλημερες!!
    Χρόνια πολλα,πολλα πλια…στον φίλο,αδερφό και ταίρι φασσοκυνηγο Θανάση batman!!!
    Πάνω σου όλες εύχομαι!!!

    ΧΕΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΑΔΕΛΦΟ ΚΑΙ ΦΑΣΣΟΣΥΝΚΥΝΗΓΟ ΙΑΣΟΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥ.

    ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦ ΕΥΧΕΣ ΤΟΝ ΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ (FASSAS).

    ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ..

    ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΧΑΣΜΕΝΕΣ…ΑΛΛΕΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΙΑ ΜΑΚΡΥΑ..ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ..

    ΛΕΜΕ ΑΝΑΧΑΧΩΡΙΣΗ ΣΤΙΣ 25 ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ 28 Η 29..

    ΟΠΟΤΕ ΟΛΟΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΠΛΑ ,ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.

    ΥΣ: ΙΑΣΟΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥΥΥΥΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404544

    ΤΟ ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΜΟΥ…. 😆 🙄

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕΣ…

    ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΓΡΑΦΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ….ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ!!!!! 😛 😆

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #404547

    Καλησπερα σε ολα τα παιδια!

    Θαναση χρονια πολλα και απο εμενα.Αντε να πατε παιδια με το καλο να δουμε και καμια φωτογραφια γιατι ξεχασαμε πως ειναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #404583

    paidia μονο κατα εδω μην ερθετε. δεν εχει τιποτα εδω και μερικες μερες. αν εμφανηστουν ξανα, θα σας ενημερωσω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    vampire στις #404716

    Καλησπέρα παίδες! Παρακολουθώ συχνά το site αλλά το σκ που πέρασε μου έτυχε κάτι πρώτη φορά σε κυνήγι φάσσας κ έτσι έγινα μέλος του site για να το μοιραστώ μαζί σας. Ήμουν μαζί μ ένα φίλο μου σ’ ένα πολύ όμορφο μέρος για κυνήγι φάσσας στη Φθιώτιδα για 2 μέρες. Το σάββατο λοιπόν η μέρα είχε περάσει χωρίς να κάνουμε τπτ (ούτε τουφεκιά), το μόνο που είδαμε ήταν ένα μπουλουκάκι καμιά 10αρια πουλιά που κατά τις 3μιση ανέβαινε για να κουρνιάσει. Καθίσαμε μέχρι τις 5 και τότε βγήκαμε σε ένα χωραφάκι 100 μέτρα πιο κάτω για το ”πηγαδάκι” κ κανά τσιγάρο πριν φύγουμε. Τότε λοιπόν εμφανίζεται από το πουθενά μια ”γαλαζιά” κ περνά από πάνω μας στα 40-45μ.  Προλαβαίνω να επωμίσω και να τουφεκίσω. Στην τρίτη τουφεκιά  βλέπουμε και οι δύο μας ξεκάθαρα ότι πέφτει το πουλί ”σαν πατσαβούρι” που λέμε! Είναι σχεδόν ακριβώς από πανω μου κ υπολογίζω ότι θα πέσει μέσα στο χωραφάκι σε απόσταση 5-10μ. από εμένα. Και φτάνοντας σχεδόν 4-5μ. πριν πέσει στο χωράφι κάνει ένα δυνατό και απότομο ελιγμό κ εξαφανίζεται με απίστευτη ταχύτητα προς τα διπλανά πεύκα. Αναστήθηκε ξαφνικά??? Το έπαιξε ψόφια και μετά μου την έκανε??? Ειλικρινά δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα από φάσσα!!! Χαλάλι της και ειλικρινά το χάρηκα που μου την έφερε έτσι!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404720

    Καλησπέρα παίδες! Παρακολουθώ συχνά το site αλλά το σκ που πέρασε μου έτυχε κάτι πρώτη φορά σε κυνήγι φάσσας κ έτσι έγινα μέλος του site για να το μοιραστώ μαζί σας. Ήμουν μαζί μ ένα φίλο μου σ” ένα πολύ όμορφο μέρος για κυνήγι φάσσας στη Φθιώτιδα για 2 μέρες. Το σάββατο λοιπόν η μέρα είχε περάσει χωρίς να κάνουμε τπτ (ούτε τουφεκιά), το μόνο που είδαμε ήταν ένα μπουλουκάκι καμιά 10αρια πουλιά που κατά τις 3μιση ανέβαινε για να κουρνιάσει. Καθίσαμε μέχρι τις 5 και τότε βγήκαμε σε ένα χωραφάκι 100 μέτρα πιο κάτω για το »πηγαδάκι» κ κανά τσιγάρο πριν φύγουμε. Τότε λοιπόν εμφανίζεται από το πουθενά μια »γαλαζιά» κ περνά από πάνω μας στα 40-45μ. Προλαβαίνω να επωμίσω και να τουφεκίσω. Στην τρίτη τουφεκιά βλέπουμε και οι δύο μας ξεκάθαρα ότι πέφτει το πουλί »σαν πατσαβούρι» που λέμε! Είναι σχεδόν ακριβώς από πανω μου κ υπολογίζω ότι θα πέσει μέσα στο χωραφάκι σε απόσταση 5-10μ. από εμένα. Και φτάνοντας σχεδόν 4-5μ. πριν πέσει στο χωράφι κάνει ένα δυνατό και απότομο ελιγμό κ εξαφανίζεται με απίστευτη ταχύτητα προς τα διπλανά πεύκα. Αναστήθηκε ξαφνικά??? Το έπαιξε ψόφια και μετά μου την έκανε??? Ειλικρινά δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα από φάσσα!!! Χαλάλι της και ειλικρινά το χάρηκα που μου την έφερε έτσι!!!

    ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ ΠΗΡΕ ΦΤΕΡΟ ΦΙΛΕ…..

    ΠΕΡΣΥ ΜΟΥ ΤΥΧΕ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΣΕ  ΦΙΛΟΥΣ!

    ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ ΠΟΥΛΙΑ,ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΑΦΗΝΩ Κ ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑ…ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!

    ΕΠΕΙΔΕΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΟ ΕΙΔΕ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ 3-4 ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΝΟΙΞΕ ΦΤΕΡΟ Κ ΠΗΓΕ ΕΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΚΑΤΩ…

    ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ Κ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΤΟΝ BATMAN ΠΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕ ΜΙΑ ΕΠΕΦΤΕ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΠΗΡΕ ΦΤΕΡΟ Κ ΗΡΘΕ Κ ΚΛΑΡΩΣΕ 40 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ…Η ΟΠΟΙΑ ΞΕΜΑΤΩΣΕ Κ ΕΠΕΣΕ!

    ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΝΕ ΚΑΛΑ,Κ ΚΑΝΟΥΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΑΚΟΜΑ…Η ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Κ Η ΓΟΜΩΣΗ ΑΠ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ…ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ..

    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΞΕΜΑΤΩΝΟΥΝ ΜΕΤΑ Κ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ,ΨΟΦΑΝΕ!

    ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΥΛΙ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ 3 ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ Κ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ…ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ 500 ΜΕΤΡΑ Κ ΝΑ ΣΚΑΕΙ…

    ΟΠΩΣ Κ ΤΑ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙΑ…ΟΤΑΝ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΑΠ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ…ΠΑΝΕ Κ ΟΣΟ ΠΑΝΕ ΟΛΟ Κ ΠΕΦΤΟΥΝ… 😛

    ΓΕΝΙΚΑ Η ΦΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΥΛΙ Κ ΣΑΝ ΦΑΣΣΑΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ…ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΚΑΓΙΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΣΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ Η ΜΠΟΡΕΙ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ… 😉 😀

    Υ.Γ. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    vampire στις #404726

    Πρώτη φορά μου τυχαίνει εμένα και ομολογώ ήταν εντυπωσιακό και αναπάντεχο! Πάντως είναι κρίμα που πέφτουν μετά μακρυά γιατί αν είναι και πυκνό το μέρος μπορεί να μη δεις ότι έπεσε και να μην ψάξεις καν!

    Καλώς σας βρήκα!!   🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404738

    Πρώτη φορά μου τυχαίνει εμένα και ομολογώ ήταν εντυπωσιακό και αναπάντεχο! Πάντως είναι κρίμα που πέφτουν μετά μακρυά γιατί αν είναι και πυκνό το μέρος μπορεί να μη δεις ότι έπεσε και να μην ψάξεις καν!

    Πάντως φίλε όταν θα ξαναπας,αν είναι κοντά,κ οχι μετα απο καιρο,κοιτα τα διπλανα πεύκα που λες ότι πήγε!!συνήθως πανε για κλαρωμα αμέσως κ εκει ξαιματωνουν!κοιτα να δεις που θα βρεις σκασια οι πουπουλα κάτω!

    Τώρα ολοκληρωθηκες με την φωτο στο avatar σου!!!
    Πες μας πως σε λένε κ απο που είσαι;;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,146 έως 8,160 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων