ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,161 έως 8,175 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    vampire στις #404742

    Λουκάς από Αθήνα   🙂


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    loykas στις #404753

    κ.batman και κ.jason  μην χαιρεσται τα μπουλουκια θα τα χαλαω εγω … :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: πανω σουυυυυυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404762

    κ.batman και κ.jason μην χαιρεσται τα μπουλουκια θα τα χαλαω εγω … πανω σουυυυυυ

    ΕΣΥ ΘΑ ΡΘΕΙΣ ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ….. 😛 😆 :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    loykas στις #404831

    χαχαχαχα … α ρε φουστη περιμενω πως κ πως να βλεπω πως της κατεβαζεις γιατι ο γερο μπατμαν αρχιζει και χανει λιγο απο το δεξι το ματι   😆 😆 😆 :mrgreen:

    loykas wrote:
    κ.batman και κ.jason μην χαιρεσται τα μπουλουκια θα τα χαλαω εγω … πανω σουυυυυυ

    ΕΣΥ ΘΑ ΡΘΕΙΣ ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #404836

    Καλησπερα σε ολα τα παιδια! Θαναση χρονια πολλα και απο εμενα.Αντε να πατε παιδια με το καλο να δουμε και καμια φωτογραφια γιατι ξεχασαμε πως ειναι.

    ΓΙΑΝΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ,ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ  ΠΟΛΛΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΝΗ ΣΟΥ.

    Λουκάς από Αθήνα

    Κι αν πέσαμε σε πέσιμο πρωτάκουστο…
    Κ.Παλαμάς

     ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ.

    ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΛΙΟΣ ΓΕΡΟΦΑΣΣΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΤΕ.. ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗΣΑΝ..

    ΠΑΝΤΟΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ.ΔΙΟΤΙ ΛΙΓΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ….ΚΑΛΑ ΘΑ  ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ..

    Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ..

    ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗ,ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΟΔΟΥΣ (ΤΟ ΚΑΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΒΕΒΑΙΑ),ΑΡΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣ Η ΑΣΧΗΜΕΣ,ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ,ΜΕ ΒΡΟΧΗ,ΜΕ ΗΛΙΟ ΚΛΠ ΑΣ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ.

    ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ  ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ.

    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ  ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.

    paidia μονο κατα εδω μην ερθετε. δεν εχει τιποτα εδω και μερικες μερες. αν εμφανηστουν ξανα, θα σας ενημερωσω.

    ΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ,ΕΑΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΝΟΜΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ.

    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΟΣ.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #404842

    loykas wrote:
    κ.batman και κ.jason μην χαιρεσται τα μπουλουκια θα τα χαλαω εγω … πανω σουυυυυυ

    ΕΣΥ ΘΑ ΡΘΕΙΣ ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ…..

    ΛΟΥΚ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..ΚΑΤΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ 😯 😆 😛   😛 JASON..ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ..ΠΡΟΥΤΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ

    ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΕΛΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ 😉

    χαχαχαχα … α ρε φουστη περιμενω πως κ πως να βλεπω πως της κατεβαζεις γιατι ο γερο μπατμαν αρχιζει και χανει λιγο απο το δεξι το ματι

    jason wrote:

    loykas wrote:
    κ.batman και κ.jason μην χαιρεσται τα μπουλουκια θα τα χαλαω εγω … πανω σουυυυυυ

    ΕΣΥ ΘΑ ΡΘΕΙΣ ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ…..

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΤΙ 😆

    ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΦΕΝΤΟΝΑ 😆

    ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΙΑΡΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΣΩ 😛

    ΕΣΥ ΛΟΥΚ ΑΕΡΟΒΟΛΟ..Ο ΑΛΛΟΣ (Ο ΚΥΡΙΟΣ 😆 )ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ?

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404882

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΤΙ ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΙΑΡΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΣΩ ΕΣΥ ΛΟΥΚ ΑΕΡΟΒΟΛΟ..Ο ΑΛΛΟΣ (Ο ΚΥΡΙΟΣ )ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ?

    ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ…ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΧΩ,ΜΕ ΑΧΡΩΜΙΩΤΕΣ ΚΑΝΝΕΣ…. 😛

    [/URL]

    ΕΣΑΣ Κ ΤΑ ΟΠΛΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ…. :mrgreen: 😛

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #404883

    εγω προτεινω παντως να μαθετε στον λουκα να οδηγαει σα νεοτερο γιατι εμαθα οτι σιεται τ οβουνο απ οτα ροχαλιτα εν κινησει για ανευρεση των πουλιων…. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    vampire στις #404885

    batman 1  καλώς σας βρήκα

    Από τότε που ο πατέρας μου με πήρε πρώτη φορά μαζί του και μ έκανε να κολλήσω με το κυνήγι και τη φύση γενικότερα (όπως και οι περισσότεροι άλλωστε από την παρέα εδώ) περνάω τον περισσότερο ελεύθερο χρόνο μου κυνηγώντας. Ιδιαίτερα λατρεύω το κυνήγι των περιστεροειδών (φάσσας,τρυγόνι,αγριοπερίστερα). Είναι πολλές οι εμπειρίες στη φάσσα ειδικά αλλά αυτή η πρόσφατη ήταν το κάτι άλλο! Δε μπορούσα να πιστέψω στα μάτια μου!  Ελπίζω να χουμε κι άλλες μέχρι το τέλος για φέτος να συζητάμε…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404887

    εγω προτεινω παντως να μαθετε στον λουκα να οδηγαει σα νεοτερο γιατι εμαθα οτι σιεται τ οβουνο απ οτα ροχαλιτα εν κινησει για ανευρεση των πουλιων….

    ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΥΟ ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΑΠ ΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ?????????

    ΟΔΗΓΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ,Κ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΛΕΕΙ ΠΩΩΩΩΩΩΩ…10 ΛΕΠΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΟΝΟ… 😆 😛 :mrgreen:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #404890

    batman1 wrote:
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΤΙ ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΙΑΡΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΑΡΕΣΩ ΕΣΥ ΛΟΥΚ ΑΕΡΟΒΟΛΟ..Ο ΑΛΛΟΣ (Ο ΚΥΡΙΟΣ )ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ?

    ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ… [/URL] ΕΣΑΣ Κ ΤΑ ΟΠΛΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ….

    Πωπωπωπω μάχιμος είσαι πολύ! 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #404897

     

    Πανώ σου jason!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404900

    Πανώ σου jason!

    ΗΡΕΜΗΣΕ ΡΕ ΜΑΚΗ…ΜΗΝ ΜΕ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙΣ!!!!! 🙄 😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #404920

    ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΛΙΟΣ ΓΕΡΟΦΑΣΣΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΤΕ.. ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗΣΑΝ.. ΠΑΝΤΟΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ.ΔΙΟΤΙ ΛΙΓΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ….ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ.. Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ.. ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗ,ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΟΔΟΥΣ (ΤΟ ΚΑΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΒΕΒΑΙΑ),ΑΡΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΛΕΣ Η ΑΣΧΗΜΕΣ,ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ,ΜΕ ΒΡΟΧΗ,ΜΕ ΗΛΙΟ ΚΛΠ ΑΣ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ. ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ.  

    +1  🙄

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #405117

    Kοπιαστε τρελαμενοι!!!!!

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,161 έως 8,175 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων