ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,236 έως 8,250 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    144
    Γιάννος-12gauge στις #407676

    Γαμ@ την ζωή μου μέσα…   αλλού τις έχουν ρημάξει στο τουφεκίδι, κι εγώ ούτε που την είδα φέτος!!!! τσαμπα τα φυσίγγια που αγόρασα. ( Μιλάω για περιοχή κωπαΐδος.)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #408154

    Η ΝΕΚΡΑ,ΤΗΣ ΝΕΚΡΑΣ,ΤΗΝ ΝΕΚΡΑ….Ω ΝΕΚΡΑ…

    ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΟΛΟΙ, 3-4 ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ…Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ…

    ΒΑΡΑΜΕ ΦΑΣΣΕΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ…

    ΤΕΣΠΑ,ΤΟ Σ-Κ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ,ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ..ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΜΕΙΣ..ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ,ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ Κ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ…

    ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΣΕ ΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ…Κ ΠΟΥ ΚΟΥΡΝΙΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΑΡΙΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΣΤΙΣ ΑΡΙΕΣ…ΓΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ ΛΕΩ…ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΑΛΛΑ  ΔΕΝ ΜΕΝΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ….ΟΠΛΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #408155

    Η ΝΕΚΡΑ,ΤΗΣ ΝΕΚΡΑΣ,ΤΗΝ ΝΕΚΡΑ….Ω ΝΕΚΡΑ… ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΟΛΟΙ, 3-4 ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ…Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ… ΒΑΡΑΜΕ ΦΑΣΣΕΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ… ΤΕΣΠΑ,ΤΟ Σ-Κ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΣ ΦΑΣΣΑΣ,ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ..ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΜΕΙΣ..ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ,ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ Κ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ… ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΣΕ ΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ…Κ ΠΟΥ ΚΟΥΡΝΙΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΑΡΙΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΣΤΙΣ ΑΡΙΕΣ…ΓΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ ΛΕΩ…ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ….ΟΠΛΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ…

    το σαββατοκυριακο ειναι το τελευταιο μαλλον και για μενα αντε να δουμε αν και τα νεα δεν ειναι καλα τι διαολο εφιαξε ο καιρος και γυρισαν πισω??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #408514

    για τους συναδελφους φασσαδες http://www.youtube.com/watch?v=Kgm-EbpR16k

    ΤΡΕΛΑ!!!!ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ!! 😀

    ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ Κ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ…

    ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΑΣ!! 😛 ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..

    Γαμ@ την ζωή μου μέσα… αλλού τις έχουν ρημάξει στο τουφεκίδι, κι εγώ ούτε που την είδα φέτος!!!! τσαμπα τα φυσίγγια που αγόρασα. ( Μιλάω για περιοχή κωπαΐδος.)

    Η άποψη, είναι άποψη, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του!

    ΦΙΛΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩΠΑΙΔΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ.

    Ο ΚΑΙΡΟΣ, Η ΤΡΟΦΗ,Κ.Λ.Π.. ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΙΝΑΝΕ  ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ..ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ,ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΞΟΔΑ !!!!ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ!!! ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ..ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΗΣΑΜΕ ΒΟΡΕΙΟΤΕΡΑ

    ΠΑΝΤΩΣ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΔΕΣ?ΤΕΣΠΑ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ) ,ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ..ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ, ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ.

    ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ,ΚΑΙ ΜΕ ΖΕΣΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΣ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #408799

    Τα καθαρματα δεν φτανει που ηρθαν τωρα που τελειώνουμε κάνουν και τα κολπάκια τους. Σαββατο απόγευμα βλέπαμε κοπάδια – σύννεφα και χαρήκαμε. Κυριακή και πρωί και απόγευμα ούτε το χρώμα τους δεν είδαμε. Που πήγαν τα πουλιά  οεο;

    Μιλάω για Βόιο – Τσοτύλι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    Σωτηρης στις #408923

    λιγα πουλακια απο χθες

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #408978

    ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΑΣ!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..

     

    ΤΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΤΩΡΑ…..

    ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ!!!

    ΦΕΡΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ… ΘΑ ΟΔΗΓΑΩ ΕΓΩ,ΘΑ ΨΗΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΥΩ ΕΓΩ…ΦΙΛΛΙΠΙΝΕΖΟΣ ΣΟΥ ΛΕΩ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #409022

    batman1 wrote:

    ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΑΣ!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.. ΤΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΤΩΡΑ….. ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ!!! ΦΕΡΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΓΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ… ΘΑ ΟΔΗΓΑΩ ΕΓΩ,ΘΑ ΨΗΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΥΩ ΕΓΩ…ΦΙΛΛΙΠΙΝΕΖΟΣ ΣΟΥ ΛΕΩ…

    ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ,ΘΑ ΞΕΡΩ…..ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΦΑΣΣΟΔΑΝΕΙΟ( ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ e artemis)…

    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΛΙΜΑΝΙ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ,ΕΣΥ ΒΑΛΕ ΒΕΛΑΝΙ!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #409532

    ΟΧ!!ΟΧ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!

    ΑΥΤΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #409535

    ΚΟΥΤΣΟΙ,ΣΤΡΑΒΟΙ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΦΑΣΣΙΑ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΤΩΡΑ…ΤΟΥΦΕΚΙΟΥΝΤΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΣ…
    6 ΚΥΝΗΓΗΣΗΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝΑΝΕ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ..
    ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ,ΠΟΥ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ…
    ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΝΕΡΟ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #409546

    ΚΟΥΤΣΟΙ,ΣΤΡΑΒΟΙ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΦΑΣΣΙΑ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΤΩΡΑ…ΤΟΥΦΕΚΙΟΥΝΤΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΣ…
    6 ΚΥΝΗΓΗΣΗΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝΑΝΕ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ..
    ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ,ΠΟΥ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ…
    ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΝΕΡΟ…

    χαλαρωσε ρε φιλε δεν ειναι και μονοπωλιο.εσυ απ οτι ειδα βαρεσες καμποσες αλλοι ουτε την εχουν δει.παρ ολα αυτα σου ευχομαι να περασεις καλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #409600

    χαλαρωσε ρε φιλε δεν ειναι και μονοπωλιο.εσυ απ οτι ειδα βαρεσες καμποσες αλλοι ουτε την εχουν δει.παρ ολα αυτα σου ευχομαι να περασεις καλα.

    ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ…ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠ ΤΟ ΓΕΡΟ-ΤΑΙΡΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

    ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ QUOTE!

    ΤΕΣΠΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΟΝΤΕΟ…ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ,(ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ?)ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΑΡΙ,ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ!ΜΠΟΡΕΙ??????ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΘΑ ΜΕ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ Κ ΑΠ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ!

    ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΦΙΛΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #409602

    jason wrote:
    ΚΟΥΤΣΟΙ,ΣΤΡΑΒΟΙ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΦΑΣΣΙΑ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΤΩΡΑ…ΤΟΥΦΕΚΙΟΥΝΤΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ Κ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΣ…
    6 ΚΥΝΗΓΗΣΗΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝΑΝΕ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ..
    ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ,ΠΟΥ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΠ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ…
    ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΝΕΡΟ…

    χαλαρωσε ρε φιλε δεν ειναι και μονοπωλιο.εσυ απ οτι ειδα βαρεσες καμποσες αλλοι ουτε την εχουν δει.παρ ολα αυτα σου ευχομαι να περασεις καλα.

    ΧΑΛΑΡΑΑΑ..ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ,ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΜΟΝΗ ΦΑΣΣΟΥΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ….ΜΟΝΟ ΓΕΡΟ!!! ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΟΜΗ!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ QUOTE,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ Ο ΝΕΟΣ..ΤΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝΕ ΤΑ ΦΑΣΣΙΑ..

    ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΟΙ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΙ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #409605

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    χερετω τους φασσαδες.την κυριακη ειχαι λιγες φασσες  στον ν.κιλκις περασαμε ωραια,καναμε ντουφεκιες,ψησαμε και γυρησαμε πισω το απογευμα.και αυτην την κυριακη θα ειμαστε παλι στο βουνο να περασουμε ωραια και αν ειμαστε τυχεροι και της δουμε να κανουμε και κανενα παιχνιδι με τα μεγαλα και τα δυνατα πουλια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #409606

    [/URL] Uploaded with ImageSh[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/074db.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9844/074db.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]ack.us χερετω τους φασσαδες.την κυριακη ειχαι λιγες φασσες στον ν.κιλκις περασαμε ωραια,καναμε ντουφεκιες,ψησαμε και γυρησαμε πισω το απογευμα.και αυτην την κυριακη θα ειμαστε παλι στο βουνο να περασουμε ωραια και αν ειμαστε τυχεροι και της δουμε να κανουμε και κανενα παιχνιδι με τα μεγαλα και τα δυνατα πουλια!

    αν θελει καπιος συναδελφος ας μου στηλη ενα μνμ πως βαζουμε φωτο.ευχαριστω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,236 έως 8,250 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων