ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,401 έως 8,415 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #433588

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>gianniskavala wrote:</div>
    προσοχη παιδες φετος για οσους σκεφτοντε να κανουν ποδαρακια για εδω πανω. ο μεσες δεν εχει τροφη. οποτε τον νου σας.Wink

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑΝΝΗ, ΔΥΣΤΗΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΦΕΤΟΣ… ΑΡΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΡΗ,ΚΑΙ ΡΑΒΟΥΜΕ ΑΛΛΑ….ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ! ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΡΙΜΩΞΟΥΜΕ…Wink

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑΝΝΗ, ΔΥΣΤΗΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΦΕΤΟΣ… ΑΡΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΡΗ,ΚΑΙ ΡΑΒΟΥΜΕ ΑΛΛΑ….ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ! ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΡΙΜΩΞΟΥΜΕ…Wink Ευτυχως να λες ιασωνα που δεν εχει παντου βελανι,,εγω ολες τις χρονιες που πηρα φασια δεν ειχε βελανι οταν δεν εχει βελανι εκει που θα τις βρεις και θα εχουν βρει εστω και λιγο καρπο θα κανεις δουλεια ασε που και να τις διωξεις αυτες μετα απο λιγες μερες θα ξαναπανε,και αν δεν πανε αυτες θα πιασουν αλλες οποτε καλητερα με λιγο καρπο,παρα με πολυ και να ψαχνεις να βρεις που στου διαβολου το πατερο ειναι

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M</div>

     

     

    ετσι ειναι παιδια..  η περσινη χρονια ηταν η χειροτερη. πολλα πουλια μεσα στα απαγορευμενα, μιας και ειχε αφθονη τροφη παντου. χαζες ειναι να βγουν εξω? φετος θα σφυξοθν τα πραγματα. η οξια 0μως εχει πολυ τροφη. οποτε το ψαξημο θα γινει εκει.  ασε που προτημα πολυ περισοτερο την οξια απο το βελανι.

     

    εκει που θα γινει παρτυ θα ειναι στον χιονια. το βελανι ειναι απαρετητο.  οποτε ας αρχησουμε τους σχεδιασμους και το ψαξημο για τροφη απο τον αλλον μηνα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #433621

    ετσι ειναι παιδια.. η περσινη χρονια ηταν η χειροτερη. πολλα πουλια μεσα στα απαγορευμενα, μιας και ειχε αφθονη τροφη παντου. χαζες ειναι να βγουν εξω? φετος θα σφυξοθν τα πραγματα. η οξια 0μως εχει πολυ τροφη. οποτε το ψαξημο θα γινει εκει. ασε που προτημα πολυ περισοτερο την οξια απο το βελανι. εκει που θα γινει παρτυ θα ειναι στον χιονια. το βελανι ειναι απαρετητο. οποτε ας αρχησουμε τους σχεδιασμους και το ψαξημο για τροφη απο τον αλλον μηνα.

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΝΝΗ,ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!

    ΟΙ ΟΞΥΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΡΠΟ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΝΩΡΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΗ…ΜΕΤΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ,ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ!

    ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΝΗΡΑ ΜΕΡΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΒΕΛΑΝΙ,ΧΩΡΑΦΟΣΠΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΤΗΣ ΑΡΙΑΣ…

    Υ.Γ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ,ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΡΕΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ!Wink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #434581

    καλησπερα!

    να κανουμε λιγο χωρο για εναν φιλο…που εκανε τρομερη εναρξη…

    το βραδυ που γυρναει ερχετε φωτο…

    ανοιξε λογαριασμο καλο και δυσκολα θα τον φτασουμε φετοσ παρεαααααα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #434608

    καλησπερα! να κανουμε λιγο χωρο για εναν φιλο…που εκανε τρομερη εναρξη… το βραδυ που γυρναει ερχετε φωτο… ανοιξε λογαριασμο καλο και δυσκολα θα τον φτασουμε φετοσ παρεαααααα….

    ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ.

    ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ, ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΨΑΧΝΕΙ..Ahh!

    ΚΑΛΗ ΕΝΑΡΞΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #434612

    ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ. ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ, ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΨΑΧΝΕΙ..Ahh! ΚΑΛΗ ΕΝΑΡΞΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ…

    ANTE NΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ……

    ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ…ΑΠΛΑ Κ@ΥΛΩΝΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΧΟΥΦΤΩΜΑ ΤΗΣ!!

    ΩΡΑΙΟΣ Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ…ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ…WinkExciting

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #434623

    Καλησπέρα σε όλη τη φασσοπαρέα!

    Πριν λίγο γύρισα κατάκοπος από το καθιερωμένο διήμερο της έναρξης. Άξιζε όμως τον κόπο αφού η πραγματικότητα ξεπέρασε κάθε μου προσδοκία!!!!

    Εύχομαι καλή σεζόν για όλους…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434624

    Ιάσωνα αρρώστησα ρεεεεεεεεεεε!!!!!Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα ρε φίλε….Ο γέρος μου αρρώστησε…Εγώ ακόμα δεν έχω συνέλθει από την κηδεία που έγινε…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #434625

    Επειδή  εσείς θα με τρελάνετε πρόωρα σηκωνομαι και φευγω απο τωρα για τον Εβρο !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #434627

    εγω λεω να το δωσουμε απο τωρα στα παιδια το κυπελο!!!!χαχαχαχ Ιασωνα παει φιλε φετος!!!οι ανθρωποι αγριεψαν!!
    Δημητρη αν δεν ανεβεις γρηγορα στον ΕΒρο δεν βλεπω να βλεπεις οχι τρυγωνι οχι φασσα ουτε τσιονι!!
    μπραβο παιδια αυτο ειναι κυνηγι συγχρητηρια και παντα τετοια σας ευχομαι!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #434632

    μπραβο δημητρη…..αντε κ οι υπολοιποι να ξεσγουριασουμε..να ρθει αυτος ο οκτωβρης να δουμε μπλε μερα…..Big Smile

     

    υγ. μπατμαν κ σπατουλα ελπιζω φετος να συναντηθουμε…Furious

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #434634

    Εχε χαρη που ηταν ψηλομενες,αλλιως θα σου ελεγα εγω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #434644

    Ανέβηκε η φώτο και δεν την βλέπω?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434661

    Καλημέρα σε όλη την παρέα. Εύχομαι σε όλους τους φασάδες μία γεμάτη σεζόν με πολλές κυρίες στα σακούλια τους…..Ερχονται οι φωτό….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434662

    πρωτη

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    fassas1976 στις #434664

    δευτερη

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,401 έως 8,415 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων