ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,266 έως 8,280 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    Σωτηρης στις #410428

    ακομα 1 πουλακι σημερα για εμενα και ενα για τον συντροφο που λογικα θα ειναι και τα τελευταια, καιρος για τσιχλες…


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #410442

    jason τωρα ειδα το ποστ γιατι ελειπα στις τσιχλες .καταλαβα οτι παρεξηγησα νασαι και εσυ καλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    456
    leatherman στις #410670

    Αυλαία σήμερα για το κυνήγι της φάσσας.Η φετινή χρονιά ήταν κάπως ιδιαίτερη μια και φάσσες υπήρχαν  αλλά σε μέρη που δεν ήταν προσβάσημα(δεν έχει δρόμους).

    Έτσι και περισσότερο κόπο κάναμε για να της συναντήσουμε αλλά και η κάρπωση ήταν μικρότερη από την περσινή χρονιά.

    Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οτι τα πουλιά μετακινούνταν ομαδικά από τις κούρνιες στους τόπους βοσκής με αποτέλεσμα

    μετά από μια άντε δυο τουφεκιές να αλλάζουν μέρος αναγκάζοντάς μας σε ένα συνεχές κυνηγητό τους.

    Αυτό που πάλι φέτος διαπίστωσα ήταν ότι σπάνια θα τα βρήσκαμε στο ίδιο μέρος για δύο ή παραπάνω συνεχόμενες μέρες. Με το που θε τουφεκιζόταν σε ένα μέρος (έστω και ένα φυσσίγγι να ρίχναμε) την επόμενη το μέρος ήταν άδειο από πουλιά .Έτσι όντως και

    πολλά μέρη αλλάζαμε ταχτικά και τον περισσότερο χρόνο τον ξοδεύαμε στίς μετακινήσεις που έιμασταν αναγκασμένοι να κάνουμε.

     

    Άς είμαστε ολοι καλά και του χρόνου με περισσότερες επιτυχίες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #410962

    ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

    ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ…

    ΜΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΓΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ…ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΒΡΟΧΗ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ…ΝΕΡΟ Κ ΣΤΗ _ΛΟΤΡΥΠΑ ΒΑΛΑΜΕ…ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ…

    ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΕΠΝΙΞΕ Η ΑΝΤΑΡΑ…ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ…ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ.

    ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ  ΠΟΥΛΙΑ,ΖΗΣΑΜΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ,ΖΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ”ΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑ” ΤΩΝ ΦΤΕΡΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ… ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΛΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ…

    Η ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ…ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ….

    ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ,ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ,MANAGER ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ  FASSAS1976 ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΧΑΛΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΣΕ ΤΕΤΡΑΔΑ!!!

    ΦΕΤΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ,ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΠΩΣΗ.

    KAI ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΤΣΕΠΗ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ!!

    ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΟΚΤΩΒΡΗΣ……..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ…230-240 ΜΕΡΕΣ….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #411016

    ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ… ……….ΜΑΚΡΥΑ Ο ΟΚΤΩΒΡΗΣ……..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ…230-240 ΜΕΡΕΣ….

    Αντε  ρε Ιάσωνα   αρχίσαμε κιολας την αντίστροφη  μέτρηση  έτσι ;

    Εγω  θα  ευχηθώ  για του χρόνου  πρωτα απ’όλα να είμαστε  τουλάχιστον στην ιδια οικονομική  κατάστασημε αυτη που ειμαστε τώρα . Γιατί για καλύτερα δεν το συζηταμε .Δεύτερον  να ειμαστε καλα  να κάνουμε  την τρέλα μας .

    Τώρα  όσο για τα πουλιά   κάτι θα έχει ,χειρότερα δεν νομίζω .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #411069

    Σωτηρης wrote:
    ακομα 1 πουλακι σημερα για εμενα και ενα για τον συντροφο που λογικα θα ειναι και τα τελευταια, καιρος για τσιχλες…

    ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ [[[[ΜΠΡΑΒΩ]]]] ΓΙΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ [ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΥΝΗΓΟΥ]

    +1 ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ!

    ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΦΑΣΣΑΔΕΣ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #411097

    αντε και του χρονου να εχει περισοτερα πουλια![τ ακους κωστα!sniper]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #411106

    Αντε ρε Ιάσωνα αρχίσαμε κιολας την αντίστροφη μέτρηση έτσι ; Εγω θα ευχηθώ για του χρόνου πρωτα απ’όλα να είμαστε τουλάχιστον στην ιδια οικονομική κατάστασημε αυτη που ειμαστε τώρα . Γιατί για καλύτερα δεν το συζηταμε .Δεύτερον να ειμαστε καλα να κάνουμε την τρέλα μας . Τώρα όσο για τα πουλιά κάτι θα έχει ,χειρότερα δεν νομίζω .

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΗΤΣΑΡΑ?

    ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΣΑ,ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΤΕΛΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ…4 ΜΗΝΕΣ,ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΡΕΣ!

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΕΤΟΣ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ…

    ΒΕΛΑΝΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΕΛΑΝΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΑ…ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΩΜΑ ΚΑΤΩ!!!

    ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΜΕ ΒΕΛΑΝΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΑΠΙΣΕΙ ΗΔΗ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ!ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΡΧΙΖΑΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΙΕΣ!

    ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΕΓΙΝΕ!ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΦΑΣΣΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΕΛΑΝΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΣΑΝΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΤΑΡΕΣ ΦΕΤΟΣ..

    ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΕΛΑΝΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ….

    ΟΣΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #411109

    Aφιερωμενη στον Batman. Θαναση κανονισε,στην επομενη συναντηση να μου ερθεις με νεο look!!!!!!

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ LOOK ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ….ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ….

    Μ ΑΥΤΟ ΤΟ LOOK ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΣΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΣΤΑ ΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #411207

    ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ… ΜΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΓΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ…ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΒΡΟΧΗ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ…ΝΕΡΟ Κ ΣΤΗ _ΛΟΤΡΥΠΑ ΒΑΛΑΜΕ…ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ… ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΕΠΝΙΞΕ Η ΑΝΤΑΡΑ…ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ…ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΖΗΣΑΜΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ,ΖΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ »ΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑ» ΤΩΝ ΦΤΕΡΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ… ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΛΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ… Η ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ…ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ…. ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ,ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ,MANAGER ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ FASSAS1976 ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΧΑΛΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΣΕ ΤΕΤΡΑΔΑ!!! ΦΕΤΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ,ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΠΩΣΗ. KAI ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΤΣΕΠΗ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ!! ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΟΚΤΩΒΡΗΣ……..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ…230-240 ΜΕΡΕΣ….

    αντε του  χρονου με υγεια παλι ιασωνα!!!θα περασει ο καιρος εδω περασανε αιωνες στις 230 μερες θα κολλησουμε!!!εκει που μου ειπες πηγατε τελικα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #411227

    ΧΑΙΡΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ… ΜΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΓΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ…ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΒΡΟΧΗ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ…ΝΕΡΟ Κ ΣΤΗ _ΛΟΤΡΥΠΑ ΒΑΛΑΜΕ…ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΜΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ… ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΑΣ ΕΠΝΙΞΕ Η ΑΝΤΑΡΑ…ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ…ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΗΤΑΝ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥΛΙΑ,ΖΗΣΑΜΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ,ΖΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ »ΦΑΦΑΦΑΦΑΦΑ» ΤΩΝ ΦΤΕΡΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ… ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΛΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΥΤΡΟ… Η ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ…ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ…. ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ,ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ,MANAGER ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ FASSAS1976 ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΧΑΛΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΣΕ ΤΕΤΡΑΔΑ!!! ΦΕΤΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ,ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΠΩΣΗ. KAI ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΤΣΕΠΗ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ!! ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΟΚΤΩΒΡΗΣ……..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ…230-240 ΜΕΡΕΣ….

     και του χρονου αγορινα μου. και ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα.  και αστο το μετρημα δεν περνανε γρηγορα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #411247

    ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ,ΑΤΙΜΗ ΚΕΝΩΝΙΑ,

    ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ!!!!

    ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ!!!!ΧΑΧΑΧΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #411266

    Ευχομαι με τη σειρα μου,καλη ξεκουραση (πλεον) σε ολους τους fan του ειδους και να “γεμισουν ” τις ψυχικες τους μπαταριες ωστε με την καινουρια κυνηγετικη περιοδο να βγουν στα βουνα με περισσοτερο παθος.!!!!!

     

    υσ.Θαναση (Batman),μου οφειλεις μια απαντηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #411376

    και του χρονου αγορινα μου. και ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα. και αστο το μετρημα δεν περνανε γρηγορα….

    NA ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ!

    ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!

    ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ,ΑΤΙΜΗ ΚΕΝΩΝΙΑ, ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ!!!! ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ!!!!ΧΑΧΑΧΑ

    ΜΗΠΩΣ ΕΣΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΝΑΜΕ ΣΟΥ???

    ΑΠΟ ΦΑΛΚΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΦΑΝΤΟΜ??????

    ΣΑΝ ΦΑΝΤΟΜ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ…..ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΦΑΝ ΤΟΥ FACEBOOK E????ΧΙΧΙΧΙΧΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #411390

    ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ,

    ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ,ΑΛΛΑ

    ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΝΕΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,

    ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΤΛ

    ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ,ΑΦΟΥ ΑΥΤΑ ΕΝΝΟΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.

    Κ ΤΟ ΦΑΝΤΟΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΟΝΟΜΑ,ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ.ΧΑΧΑ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,266 έως 8,280 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων