Σκοπευτηριο Σχιστου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,876 έως 1,890 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #391935

    ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΔΥΟ ΤΣΟΚΑΚΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΠΑΣ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΡΙΜΑ

    Να πας σε αυτόν που υποψιάζεσαι και να του πεις …. Ρε Μεγάλε δεν μου δίνεις κανα Τσοκ  και μένα να κυνηγήσω γιατί μου τα έκλεψε ένα καλόπαιδο  εδώ στο σκοπευτήριο Κατά Λάθος  … ( και στα καπάκια του πετάς και ΤΟ..  άλλωστε εσένα σου περισσεύουν από όσο ξέρω .. Αν τον δεις και μανουριαζει.. ξέρεις  τα υπόλοιπα γαλλικά δεν χρειάζεται να στα γράψω… και μην δω κανέναν και πει σου ξου μου ξου γιατί είμαι παθών 2 γιλέκα και ένα ζευγάρι γυαλιά μου έχουν πάρει τα λιγουρια όλα αυτά τα χρονια.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #391956

    angelo40 wrote:
    ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΣΧΙΣΤΟΥ ΕΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΔΥΟ ΤΣΟΚΑΚΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΠΑΣ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΡΙΜΑ

    Να πας σε αυτόν που υποψιάζεσαι και να του πεις …. Ρε Μεγάλε δεν μου δίνεις κανα Τσοκ και μένα να κυνηγήσω γιατί μου τα έκλεψε ένα καλόπαιδο εδώ στο σκοπευτήριο Κατά Λάθος … ( και στα καπάκια του πετάς και ΤΟ.. άλλωστε εσένα σου περισσεύουν από όσο ξέρω .. Αν τον δεις και μανουριαζει.. ξέρεις τα υπόλοιπα γαλλικά δεν χρειάζεται να στα γράψω… και μην δω κανέναν και πει σου ξου μου ξου γιατί είμαι παθών 2 γιλέκα και ένα ζευγάρι γυαλιά μου έχουν πάρει τα λιγουρια όλα αυτά τα χρονια.

    Η σοφία είναι γνώση και, η σωστή της χρήση…δύναμη!

    ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΕΚΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ  ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΠΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #391971

    ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΕΚΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΠΙΑ

     

    Κοιτα .. ένα μεμονωμένο περιστατικό δεν μπορεί να αμαύρωση όλο τον σκοπευτικό χώρο.

    Για το εν λόγο σκοπευτήριο παύλα προπονητηριο δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν ξέρω ας μας που άλλοι που ξημεροβραδιάζονται εκεί αν έχει πέσει στην αντίληψη τους τέτοιου είδους περιστατικά.
    Τώρα για τον αν έχεις ξενερώσει με το όλο θέμα και τις συμπεριφορές ορισμένων .. Εγώ θα σου πω μην μασάς. Απ ολα εχει ο μπαξες.. και θα συνεχίσει να έχει για αυτό καλό θα ήταν να ξεχάσεις δια παντός ότι το δεν θα ξανά πας θα ξανά πας και μάλιστα δεν θα παίρνεις και χαμπάρι πολλά πολλά με τις διαφορες κατά τα αλλά εριστικές συμπεριφορές ορισμένων ειδημόνων και μη. Το σκοπευτήριο είναι χώρος εκμάθησης και όχι χώρος προσωπικής προβολής… Για ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ να προσέχεις αυτούς που σου χτυπούν την πλάτη και όχι αυτούς που σε χαιρετούν δια χειρός και σε κοιτούν στα ματια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #391990

    angelo40 wrote:
    ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΕΚΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΠΙΑ

     

    Κοιτα .. ένα μεμονωμένο περιστατικό δεν μπορεί να αμαύρωση όλο τον σκοπευτικό χώρο.

    Για το εν λόγο σκοπευτήριο παύλα προπονητηριο δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν ξέρω ας μας που άλλοι που ξημεροβραδιάζονται εκεί αν έχει πέσει στην αντίληψη τους τέτοιου είδους περιστατικά.
    Τώρα για τον αν έχεις ξενερώσει με το όλο θέμα και τις συμπεριφορές ορισμένων .. Εγώ θα σου πω μην μασάς. Απ ολα εχει ο μπαξες.. και θα συνεχίσει να έχει για αυτό καλό θα ήταν να ξεχάσεις δια παντός ότι το δεν θα ξανά πας θα ξανά πας και μάλιστα δεν θα παίρνεις και χαμπάρι πολλά πολλά με τις διαφορες κατά τα αλλά εριστικές συμπεριφορές ορισμένων ειδημόνων και μη. Το σκοπευτήριο είναι χώρος εκμάθησης και όχι χώρος προσωπικής προβολής… Για ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ να προσέχεις αυτούς που σου χτυπούν την πλάτη και όχι αυτούς που σε χαιρετούν δια χειρός και σε κοιτούν στα ματια.

    Η σοφία είναι γνώση και, η σωστή της χρήση…δύναμη!

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 56 λεπτά πριν από τον kapnas 125+25.

    ΙΣΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #392043

    Kανένα αποτέλεσμα σημερινό?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #392073

    Kανένα αποτέλεσμα σημερινό?

     

    Μην φανταστείς τίποτα συνταρακτικές αλλαγές..Στο δεξί τερεν ήταν ενα μονο και 2 ντουμπλέδες ανα βατήρα ενω στο αριστερό ήταν κανονικά ΑΛΛΑ είχαν βάλει ενα πιατο το 5 συγκεκριμένα το όποιο όπως είπε και ο Ψυλλάκης δεν υπάρχει τέτοιο πιάτο στους κανονισμούς..Τι εννοώ? Εννοώ οτι το πιάτο απο την ώρα που έφευγε μέχρι και την ώρα που έσκαγε δεν μπορούσες να το δεις ούτε απο την μια μεριά ούτε απο την άλλη..Τεσπα ρίξαμε τις τουφεκιές μας περάσαμε καλά..Στο 3 ήταν ο Κουτσούκος στο 4 εγω..Οπότε καταλαβαίνεις.. 😛 Αγωνιστικά 34 πιάτα έσπασα και γω και ο Γιώργος..Στην κατηγορία μου ο πρώτος είχε 43 πιάτα για την Α δεν θυμάμαι..Πάντος δεν γίνανε μεγάλα σκορ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #392084

    Naval wrote:
    Kανένα αποτέλεσμα σημερινό?

    Μην φανταστείς τίποτα συνταρακτικές αλλαγές..Στο δεξί τερεν ήταν ενα μονο και 2 ντουμπλέδες ανα βατήρα ενω στο αριστερό ήταν κανονικά ΑΛΛΑ είχαν βάλει ενα πιατο το 5 συγκεκριμένα το όποιο όπως είπε και ο Ψυλλάκης δεν υπάρχει τέτοιο πιάτο στους κανονισμούς..Τι εννοώ? Εννοώ οτι το πιάτο απο την ώρα που έφευγε μέχρι και την ώρα που έσκαγε δεν μπορούσες να το δεις ούτε απο την μια μεριά ούτε απο την άλλη..Τεσπα ρίξαμε τις τουφεκιές μας περάσαμε καλά..Στο 3 ήταν ο Κουτσούκος στο 4 εγω..Οπότε καταλαβαίνεις.. Αγωνιστικά 34 πιάτα έσπασα και γω και ο Γιώργος..Στην κατηγορία μου ο πρώτος είχε 43 πιάτα για την Α δεν θυμάμαι..Πάντος δεν γίνανε μεγάλα σκορ!

    Να είστε καλά να μην χάνεται αγώνα ……………. άντε και στον επόμενο.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    247
    duckaholic στις #392384

    Άγγελε, πότε έγινε το περιστατικό; Όταν είχαμε συναντηθεί στο αριστερό σταντ την προπερασμένη εβδομάδα;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #392430

    Eιναι παντως τουλαχιστον ξενερωμα, μη πω γυφτια, να πας να ξεδωσεις λιγο, ή να προπονηθεις, και να ανακαλυψεις οτι σε εχουνε γδυσει. Ευτυχως σε μας εδω κατω, δεν εχει γινει κατι τετοιο, τουλαχιστον οχι φετος που πηγαινα τακτικοτερα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #392437

    Παντως,ειναι το πρωτο περιστατικο που διαβαζω για το Σχιστο,αν οντως ειναι ετσι.

    Τοσο στο Σχιστο,οσο και στην Παρνηθα που πηγαινα παλαιοτερα,τετοια θεματα δεν υπηρχαν.

    Μπορω να πω μαλιστα οτι,οτιδηποτε εβρισκαν οι σκοπευτες το περεδιδαν στον Δημητρη και ο κατοχος την επομενη φοραπου θα πηγαινε στο Σχιστο,θα το παραλαμβανε.

    Οπως καταλαβαινετε,η φτωχια και η ανεχεια αρχιζουν δειλα-δειλα να αφηνουν τα “σημαδακια” τους.

    Συνεπως,”φυλατε τα ρουχα σας μην εχετε τα μισα” στο τελος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #392682

    Άγγελε, πότε έγινε το περιστατικό; Όταν είχαμε συναντηθεί στο αριστερό σταντ την προπερασμένη εβδομάδα;

     

     

    ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΑΒΑΤΤΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΤΣΟΚΑΚΙΑ Η ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΛΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ Η ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΑΔΙΑΖΕ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΜΙΜΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΦΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΜΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΜΗ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΟ ΣΑΒΑΤΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΥΠΟΣΤΕΓΟ ΚΟΣΜΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΒΑΤΗΡΕΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΟΥΤΕ ΟΠΛΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ  ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #393768

    Mr.-G.A.D. wrote:

    angelo40 wrote:

    duckaholic wrote:
    Άγγελε, πότε έγινε το περιστατικό; Όταν είχαμε συναντηθεί στο αριστερό σταντ την προπερασμένη εβδομάδα;

    ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΑΒΑΤΤΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΤΣΟΚΑΚΙΑ Η ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΛΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ Η ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΑΔΙΑΖΕ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΜΙΜΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΦΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΜΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΜΗ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΟ ΣΑΒΑΤΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΥΠΟΣΤΕΓΟ ΚΟΣΜΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΒΑΤΗΡΕΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΟΥΤΕ ΟΠΛΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ

    Το συμφερον του καθενος καθοριζει τι ειναι σωστο η οχι……..
    Μην Μπαινεις μπροστα απο ΤΑΥΡΟ.
    Πισω απο ΓΑΙΔΑΡΟ.
    ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΒΛΑΚΑ….

    [[[[[[[[[[ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ….ΔΕΝ.. ΜΟΝΟ ΒΙΤΡΙΝΑ..]]]]]]]]]]]]]]]

    Το συμφερον του καθενος καθοριζει τι ειναι σωστο η οχι……..
    Μην Μπαινεις μπροστα απο ΤΑΥΡΟ.
    Πισω απο ΓΑΙΔΑΡΟ.
    ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΒΛΑΚΑ….

    ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΥ ΔΕΧΤΗΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΓΙΑΚΗ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΦΟΣΟΝ ΗΤΑΝ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΕ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΕΙΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΘΗΣΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΤΥΠΟΣ  ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΤΙ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΔΩ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΜΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΔΑΡΜΕΝΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΙΑΚΟΜΟΔΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ  ΥΓ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΕΣ ΟΙ ΚΑΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΓΙΑΤΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    rick στις #393781

    Εγώ σήμερα στο δεξί , είχα αφήσει στον οπλοβαστό ένα κουτί με καμιά 10αριά φυσίγγια μέσα κατά τη διάρκεια της πούλας

    και στα μισά όταν πήγα να το πάρω, είδα πεταμένο το κουτί και τα φυσίγγια άφαντα (δεν ήταν χάμω με τους άδειους κάλυκες).

    ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #393791

    Εγώ σήμερα στο δεξί , είχα αφήσει στον οπλοβαστό ένα κουτί με καμιά 10αριά φυσίγγια μέσα κατά τη διάρκεια της πούλας

     

    και στα μισά όταν πήγα να το πάρω, είδα πεταμένο το κουτί και τα φυσίγγια άφαντα (δεν ήταν χάμω με τους άδειους κάλυκες).

    ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝ.

    ΑΚΟΥ ΦΙΛΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ (ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΕΡΕΝ )ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΧΡΗΣΗ ΚΑΜΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,876 έως 1,890 (από 2,197 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων