ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,016 έως 3,030 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #398986

    δεν χρειαζεται να πυροβολησετε τα σκυλια με σκαγια και να τα σκοτωσετε το εχω ξαναπει παρτε φυσιγγια απο [δραμαριες 15βολες ] καουτσουκ μια αμα φανε την ωρα που ερχονται ακομα θα τρεχουν και δεν θα τα σκοτωσετε και μερικα βαζουν και μυαλο και δεν ξαναπλησιαζουν,οχι φολες παιδια οχι αυτα που κοροοιδευουμε!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #399079

    Για να μην αντιδρατε λοιπον, κατι παιζει, δεν μπορω αλλιως να σας δικαιολογησω……..το λογικο θα ηταν να τους ριχνατε, τουλαχιστον, απο μακρυα και οχι στον αερα. Για να αφησει το κοπαδι να ρθει δυο χιλιομετρα να σκοτωσει το σκυλι, πα να πει οτι εαν μαζευες, αοπλος μανιταρια, και συ στο στομα τους θα εισουν. Δεν κυνηγανε σκυλια……..κυνηγανε αιμα…

    οπως εχω πει και παραπανω και εγω φετος αναγκαστηκα να αφησω λαγους ετοιμους για χτυπημα διοτι μου την επεσαν τσοπανοσκυλα….σιγουρα λυση δεν αποτελει το να αρχισουμε τα τουφεκιδια στο βουνο και τις φολες ….με ενοχλει αφανταστα που καθε τσοπανης εχει 10 κοπροσκυλα αμολυτα και εχουν τσιφλικι το βουνο …απο την αλλη δεν μπορουσα να του πω και τιποτα ενος τσοπανη οταν βρεθηκαμε στο βουνο και με πολυ ωραιο τροπο μου εξηγησε οτι τα εντερα που ειχα βρει στην λακα απο πανω απο το δρομο ανηκαν σε 8 προβατινες που τις ειχαν κοψει οι λυκοι που αμολυσαν οι οικολογοι …..επισης δεν μπορεις να ερθεις σε ρηξη με κανεναν απο αυτους γιατι πολυ απλα εκει σε αυτα τα μερη κυνηγαμε χρονια και κυριολεκτικα καποια μερα θα φυγουμε εμεις με τις αλυσιδες απο το βουνο λογω φολας που οι τσοπανηδες θα εχουν ριξει ….απαιτειται λοιπον ψυχραιμια απο ολους μας ….ολα αυτα βεβαια τα γραφω χωρις να εχω βρεθει στην δυσαρεστη θεση που βρεθηκε ο δανος και ο πατερας του ….ισως και εγω να μην ειχα μετα την ψυχραιμια να κανω εναν ηρεμο διαλογο αυτη τη στιγμη και να επιζητουσα εκδικηση ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399118

    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ.

    ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΔΙΚΗΓΟΡΟ

    Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΑΡΤΥΡΑΣ,Κ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ

    Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΤΟΤΕ.

    ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΦΥΛΑΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ,

    ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ?

    Ο ΤΣΟΠΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΧΩΡΙΟ,Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ

    ΑΠ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΜΠΑΡΙΟ.

    ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?

    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑΒΡΙΣΚΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ

    ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ.

    ΒΡΗΚΕ Κ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΝΙΞΑΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ

    ΠΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΟ ΠΩΣ Κ ΠΟΥ ΤΟ ΤΥΡΑΝΝΟΥΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ,ΜΙΑ ΑΠΟ

    ΔΩ ΤΟ ΤΡΑΒΟΥΣΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΛΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΛΥΣΑΣΜΕΝΑ.

    ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΙ

    ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ.

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

    Η ΔΟΥΛΕΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #399122

    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΔΙΚΗΓΟΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΑΡΤΥΡΑΣ,Κ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟ ΤΟΤΕ. ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΦΥΛΑΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ? Ο ΤΣΟΠΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΧΩΡΙΟ,Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΜΠΑΡΙΟ. ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑΒΡΙΣΚΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ. ΒΡΗΚΕ Κ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΝΙΞΑΝ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΟ ΠΩΣ Κ ΠΟΥ ΤΟ ΤΥΡΑΝΝΟΥΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΤΟ ΤΡΑΒΟΥΣΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΛΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΛΥΣΑΣΜΕΝΑ. ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΣΧΕΤΩΣ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Δάνο πρόσεχε φίλε γιατί το ένα φέρνει το άλλο και μπορεί να έχει άσχημη κατάληξη.

    Και προπάντων μην πειράξεις τα σκυλιά του, όπως προείπαν συνάδελφοι  αυτά δεν φταίνε αν είναι μαλακοτρίφτης αυτός.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399127

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑΝΝΗ,

    ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,

    Κ ΓΩ ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ

    Κ ΝΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΛΑ,ΑΚΟΜΑ Κ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ

    ΝΙΚΗΣΕ Η ΛΟΓΙΚΗ,ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΔΕΝ

    ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ Η ΚΑΚΙΑ Η ΩΡΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    483
    Kurzthaar στις #399168

    Ειδες που σου πα οτι κατι παιζει, ειναι το κουμπαριο στην μεση, αλλιως θα βλεπες εαν ειχατε την υπομονη να το δεκτειτε ετσι απλα.

    Η λογικη πανω απ ολα, και γω προσωπικα αυτο κανω, γιατι ειμαι αρκετα νευρικος και θολωνω, και δεν ειναι λυση ο καυγας και η αντιπαραθεση, αλλα λεω οτι δεν θα ειχα την υπομονη και την εγκρατεια του πατερα σου, σε αυτο το π[εριστατικο.

     

    Απο την αλλη, ο πατερας σου ειναι μεγαλος ανθρωπος, εχουν την Σοφια της ζωης που λειπει απ εμας, σιγουρα κατι ξερει και σιγουρα εχει την υπομονη της πειρας με το μερος του.

    Αλλα οπως ειπε και ο φιλος ποιο πανω, αφου οι βοσκοι τα χουν για τους λυκους και τους καταλαβαινω, αφου και μεις εχουμε προβατα – προσωπικα-, αλλα οχι λυκους, και ο κοσμος παει αδικα θυμα, της δικης τους υστατης προσπαθειας να γλιτωσουν το βιος τους, τοτε απο μακρυα, βολη με πλαστικες σφαιρες, να μην προσεγγιζουν καν.

    Ουσιαστικα οταν βλεπουν οπλο θα χανονται……..ενω με το λυκο θα κανουν τ ης δουλεια τους…..

     

    ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ….ΕΝΑ ΑΡΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΣΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ….αρα πρεπει να βρεθει λυση σωστη και χωρις κακα στην μεση.

    ΑΑΑΑΑ και για τον φιλο που ειπε για τις φολες…….ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ……Η ΦΟΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ… ειναι το πιο ατιμο πραγμα για μενα, και συνηθως την πληρωνουν αθωοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399238

    Ειδες που σου πα οτι κατι παιζει, ειναι το κουμπαριο στην μεση, αλλιως θα βλεπες εαν ειχατε την υπομονη να το δεκτειτε ετσι απλα. Η λογικη πανω απ ολα, και γω προσωπικα αυτο κανω, γιατι ειμαι αρκετα νευρικος και θολωνω, και δεν ειναι λυση ο καυγας και η αντιπαραθεση, αλλα λεω οτι δεν θα ειχα την υπομονη και την εγκρατεια του πατερα σου, σε αυτο το π[εριστατικο. Απο την αλλη, ο πατερας σου ειναι μεγαλος ανθρωπος, εχουν την Σοφια της ζωης που λειπει απ εμας, σιγουρα κατι ξερει και σιγουρα εχει την υπομονη της πειρας με το μερος του. Αλλα οπως ειπε και ο φιλος ποιο πανω, αφου οι βοσκοι τα χουν για τους λυκους και τους καταλαβαινω, αφου και μεις εχουμε προβατα – προσωπικα-, αλλα οχι λυκους, και ο κοσμος παει αδικα θυμα, της δικης τους υστατης προσπαθειας να γλιτωσουν το βιος τους, τοτε απο μακρυα, βολη με πλαστικες σφαιρες, να μην προσεγγιζουν καν. Ουσιαστικα οταν βλεπουν οπλο θα χανονται……..ενω με το λυκο θα κανουν τ ης δουλεια τους….. ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ….ΕΝΑ ΑΡΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΣΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ….αρα πρεπει να βρεθει λυση σωστη και χωρις κακα στην μεση. ΑΑΑΑΑ και για τον φιλο που ειπε για τις φολες…….ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ……Η ΦΟΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΗ… ειναι το πιο ατιμο πραγμα για μενα, και συνηθως την πληρωνουν αθωοι.

    ΒΡΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ

    ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΜΙΑ,

    Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΚΕ.

    ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ

    ΤΟΥ  ΟΤΙ ΤΟΠΝΙΞΑΝ,Κ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ

    ΗΡΕΜΑ.

    ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

    ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΨΥΧΡΑΙΜΑ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ

    Κ ΘΑ ΤΑ ΞΑΠΛΩΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ Κ ΤΟΝ ΒΟΣΚΟ  ΜΑΖΙ ΙΣΩΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #399351

    κριμα ρε δανο !!!! πριν κανα μηνα και μεις στο τσαφ την προλαβαμε ..μας την επεσαν οχι 10 αλλα πολυ περισσοτερα και αν δεν τουφεκουσαμε  στον αερα θα τρωγανε και εμας…εμςενα μου την εδωσε ο τσομανης που ηταν στα 20 μετρα και ουτε καν τα φωναξε ….να τον ξαπλωνα εκει να τον φανε οι ιδιοι του οι σκυλοι?? οπου και να πας εχει γιδια πολλα μα πολλα γιδια..και απο 20 σκυλια και πανω ..ακουνε τα κουδουνακια και τρεχουν να σε φανε …δεν ξερουμε πλεον που να παμε …και εκει που δεν εχει κοπαδι μαζευονται ολοι οι κυνηγοι και αντε βγαλε ακρη

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399370

    κριμα ρε δανο !!!! πριν κανα μηνα και μεις στο τσαφ την προλαβαμε ..μας την επεσαν οχι 10 αλλα πολυ περισσοτερα και αν δεν τουφεκουσαμε στον αερα θα τρωγανε και εμας…εμςενα μου την εδωσε ο τσομανης που ηταν στα 20 μετρα και ουτε καν τα φωναξε ….να τον ξαπλωνα εκει να τον φανε οι ιδιοι του οι σκυλοι?? οπου και να πας εχει γιδια πολλα μα πολλα γιδια..και απο 20 σκυλια και πανω ..ακουνε τα κουδουνακια και τρεχουν να σε φανε …δεν ξερουμε πλεον που να παμε …και εκει που δεν εχει κοπαδι μαζευονται ολοι οι κυνηγοι και αντε βγαλε ακρη

     

     

    Ανδρέας και Συνεργάτες θεσσαλονικη_Σουρωτη

     Κ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ

    ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΣΟΠΑΝΗΔΕΣ…..

    ΟΛΟΙ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΕΟΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #399373

    Stag wrote:
    κριμα ρε δανο !!!! πριν κανα μηνα και μεις στο τσαφ την προλαβαμε ..μας την επεσαν οχι 10 αλλα πολυ περισσοτερα και αν δεν τουφεκουσαμε στον αερα θα τρωγανε και εμας…εμςενα μου την εδωσε ο τσομανης που ηταν στα 20 μετρα και ουτε καν τα φωναξε ….να τον ξαπλωνα εκει να τον φανε οι ιδιοι του οι σκυλοι?? οπου και να πας εχει γιδια πολλα μα πολλα γιδια..και απο 20 σκυλια και πανω ..ακουνε τα κουδουνακια και τρεχουν να σε φανε …δεν ξερουμε πλεον που να παμε …και εκει που δεν εχει κοπαδι μαζευονται ολοι οι κυνηγοι και αντε βγαλε ακρη Ανδρέας και Συνεργάτες θεσσαλονικη_Σουρωτη

    Κ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΣΟΠΑΝΗΔΕΣ….. ΟΛΟΙ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΕΟΝ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    αυτο ξαναπεστο!! το σκεφτομαι  σοβαρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399377

    falcon wrote:

    Stag wrote:
    κριμα ρε δανο !!!! πριν κανα μηνα και μεις στο τσαφ την προλαβαμε ..μας την επεσαν οχι 10 αλλα πολυ περισσοτερα και αν δεν τουφεκουσαμε στον αερα θα τρωγανε και εμας…εμςενα μου την εδωσε ο τσομανης που ηταν στα 20 μετρα και ουτε καν τα φωναξε ….να τον ξαπλωνα εκει να τον φανε οι ιδιοι του οι σκυλοι?? οπου και να πας εχει γιδια πολλα μα πολλα γιδια..και απο 20 σκυλια και πανω ..ακουνε τα κουδουνακια και τρεχουν να σε φανε …δεν ξερουμε πλεον που να παμε …και εκει που δεν εχει κοπαδι μαζευονται ολοι οι κυνηγοι και αντε βγαλε ακρη Ανδρέας και Συνεργάτες θεσσαλονικη_Σουρωτη

    Κ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΣΟΠΑΝΗΔΕΣ….. ΟΛΟΙ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΕΟΝ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    αυτο ξαναπεστο!! το σκεφτομαι σοβαρα

    Ανδρέας και Συνεργάτες θεσσαλονικη_Σουρωτη

    [/quote

    ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΤΑΙΡΟ….

    😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #399434

    καλημερα σε ολους …καλες γιορτες να εχουυμε ολοι μας…….ρε συ δανο,τι λες για κανενα υποκαταστημα εδω κατω σε μενα;;;για μαντρι μιλαω……….. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #399438

    καλημερα σε ολους …καλες γιορτες να εχουυμε ολοι μας…….ρε συ δανο,τι λες για κανενα υποκαταστημα εδω κατω σε μενα;;;για μαντρι μιλαω………..

    ΜΠΑΑΑΑ,

    ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟFFSHOR TO MANTΡΙ.

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #399443

    anrizoss wrote:
    καλημερα σε ολους …καλες γιορτες να εχουυμε ολοι μας…….ρε συ δανο,τι λες για κανενα υποκαταστημα εδω κατω σε μενα;;;για μαντρι μιλαω………..

    ΜΠΑΑΑΑ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟFFSHOR TO MANTΡΙ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Με τι έδρα?

     

    Το γήπεδο της Τούμπας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #399961

    πηγαινοντας σημερα  κατα τις 11.30 το πρωι προς αραχωβα ειδα στο δρομο ολες τις λαγοπαρεες να γυρνουν απο το κυνηγι …οργιαζει η λαθροθηρια ….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,016 έως 3,030 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων