ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,501 έως 10,515 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #429328

    ναι γιαυτο το site αυτο ειναι χειροτερο και απο τηλεμαρκετην shoping     εχει ξεφτιλισει το youtude  να μας δειχνει παρουσιασεις προιωντων  (καθαρη διαφιμιση)  με σκοπο να τα προωθισει   και ολος τυχεως τα προιωντα αυτα τα εχει το κυνηγομαγαζο χωριγος του site το στισανε μια χαρα το μαγαζακι !!!!      και μαγευονται οι παθιασμενοι  προσπαθοντας να αγκιξουν την Παραμυθενια τελιωτητα -απολυτοτιτα   που επιτυχανεται μονο με εκεινα τα προιοντα  ολος τυχεος και οχι με  καποιο αλλο τροπο  (τουλαχιστων αυτο το μυνημα μου περναει )!!! τι ΑΤΥΧΟΙ που ειναι ολοι οι αλλοι ιδιογομωτες της υφιλιου    που δεν εχουνε ενα τετιο site  να γινουνε  ΑΠΟΛΥΤΟΙ ιδιογομωτες κριμα !!

    Θα σου βάλω πιπέρι στο στόμα κακό παιδίHell Boy

    Αντιθετα προσπαθω να μαθω να χειριζομαι σωστα και να εξαντλω τις δυνατοτητες οσων εχω, και αν καποια στιγμη φτασω στο σημειο να μην με καλυπτουν τοτε ανεβαινω κατηγορια.

    Μπορείς απλά να πλακωθείς στο φαί και μόλις βάλεις κάμποσα κιλά να ανέβεις κατηγορία Big Smile

    Όσον αφορά τη δοκιμή που λες την είχα κάνει παλιότερα αλλά επειδή το ρελιαστό θέλει να “τσιμπήσεις”  λίγο παραπάνω μπαρούτι δεν μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα έτσι όπως το θέτεις γιατί με τα ίδια ακριβώς υλικά υστερεί σε όλα. 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #429330

    Προσπαθω με το φαι ρε φιλε, αλλα εχω κολλησει στα 85  κιλα Big Smile

    Προσωπικα τις συνταγες τις γεμιζω ιδιες στα ρελιαστα-αρελιαστα. Θα εχει καποια διαφορα λογικα, αλλα δε νομιζω οτι θα ειναι τοση οση να κανει το φυσιγγι μη αποτελεσματικο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #429332

    Προσωπικα τις συνταγες τις γεμιζω ιδιες στα ρελιαστα-αρελιαστα. Θα εχει καποια διαφορα λογικα, αλλα δε νομιζω οτι θα ειναι τοση οση να κανει το φυσιγγι μη αποτελεσματικο.

    Φίλε sorry αλλά μπερδεύτηκα.

    Ρελιαστό εννοούσα Σκέτο ρέλι εγώ και όχι αστροειδές + ρέλι.

    Αν το ρελιάσω (που το έχω κάνει) τσιμπάει λίγο σε ταχύτητα αλλά μου ψιλοχαλάει την κατανομή πέρα από τα 20 μέτρα. Αν όμως απλά του “σπάσω” τις γωνίες είναι το ίδιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #429333

    Nαι, και γω δε το διευκρινησα.

    Τα ρελιαζω στα σκοπευτικα ελαφρα. Τα εχω δοκιμασει ομως στο πινακα, στα 30-35 μετρα και οι κατανομες τους ειναι καλες, οποτε ξερω τι παιζει.

    Στα τσιχλοφυσιγγα εχω μια συνταγη και δεν την αλλαζω, ενω τα λιγα που φτιαχνω για τρυγονια πλεον θα γεμιζω χαρτινα με μαλλινη, ή 28γρ του Sporting

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #429334

    Τα ρελιαζω στα σκοπευτικα ελαφρα.

    Αυτό εννοώ. Ίσα για να διαμορφωθεί κι όχι να πατηθεί παραπάνω.

    Το έκανα και το κάνω μόνο άμα ρίχνω με την καραμπίνα για να αποφύγω πιθανές εμπλοκές. Στο δίκαννο τα βάζω ως έχει 😉 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #429335

    Nαι, το πατημα γινεται με τη μηχανη. Το ρελι στο δραπανο γινεται σε χαμηλες στροφες, στιγμιαια, ισα να σπασουν οι εγκοπες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    63
    perdikas337 στις #429354

    Συναδελφοι  αφηστε  τα   ρελιασματα  και τα  φυσεκλικια  οτι γεμισαμε γεμισαμε , εχω  γεμισει χωρεις  πλακα  περιπου  2000  φυσεκλικια, λοιπον  οπως ελεγα τωρα ειναι  μηνας  για διακοπες, για  κανα ματακι στην παραλια σε κανα στριγκακι κανα καλο  κο….ακι  κλπ, σκεπτομαι  μια  και  ειμαι ΑΘΗΝΕΟΣ   παλαιος  και  οχι νεος  να κατηφορισω    Κ ΡΗΤΗ, ΧΑΝΙΑ,  για πρωτη  φορα , ξερει  κανας  συναδελφος Κ ΡΗΤΙΚΟΣ σε ποιο  ξενοδοχειο να παω, δεν σκοπευω να γυρισω ολη την ΚΡΗΤΗ στα ΧΑΝΙΑ θα γυρισω μονο , να παρω το αμαξι μου η δεν συμφαιρει ,  περιμενω απαντησεις……………ΦΙΛΙΚΑ  ΠΑΝΤΑ  ΠΕΡΔΙΚΑΣ  337…………………………………………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429398

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Νίκος Σάμος wrote:</div>
    δηλαδη αυτος ο καποιος το εκανε μονο και μονο για να πουληση ρελιαστηρια και οχι να βοηθηση γιαυτο μετα εφτιαξε δικο του σαιτ και εχει γηνη νουμερο ενα σε γνωσης απο την ιδιογομοση που εχει ξετραβοση πολλους απο μας και οσα σεταπ του εχω χρεισημοποιηση ηταν οχι απλα καλα αλλα ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΛΑ γιαυτο σηκοθηκη και εφυγε ο ανθρωπος και εφτιαξε δικο του σαιτ με αυτα που του λεγατε και μια απορια αφου τα φυσιγγια δεν θελουν ρελιασμα τοτε γιατι σε ολα τα εργοστασιακα φυσιγγια ουτε τωρα ουτε παλια δεν βρηκα ποτε ενα αρελιαστο και της ιδιες καυσης και πιεσης αναπτυση ενα αρελιαστο με ενα ρελιασμενο φυσιγγιο

    Συμφωνώ ότι έφτιαξε δικό του σαιτ αλλά το έκανε γιατί δεν άντεχε να ακούσει μια διαφορετική (όσο σωστή ή λάθος ήταν) άποψη. Έφτιαξε και FORUM μάλιστα αλλά όποιος έλεγε κάτι διαφορετικό από αυτόν τον διέγραφε. Το είχε και στους όρους αν δεν κάνω λάθος κάπου έλεγε: «Απαγορεύονται οι αντιπαραθέσεις ακόμα κι αν είναι καλοπροαίρετες». Αλλά αφού σου άρεσε τόσο πολύ γιατί ρωτάς εμάς κι όχι αυτόν για να σε ξεστραβώσει όπως λες? Νίκο θα επαναλάβω ότι σου είπαν και τα άλλα παιδιά κι ελπίζω να καταλάβεις ότι δεν έχει κανένας θέμα με την αγορά που έκανες. Δική σου η απόφαση, δικά σου και τα λεφτά. Καλορίζικη να είναι η μηχανή σου και να τη χαρείς όσο γίνεται περισσότερο. ΥΓ Τον κύριο Γερακίτη αλλά και τον κύριο Κυπρίδημο έχω την τιμή να τους γνωρίζω. Έχω όμως και την τιμή να ξέρω κάποια πράγματα πίσω από κάμερες, cd ή άρθρα τα οποία τα άκουσαν και καναδυό τρεις στα παρασκήνια, αλλά και όταν έπεσε η αυλαία του σεμιναρίου που έγινε πριν 2 μήνες περίπου. Βλέπεις όσοι γράφουμε εδώ ΔΕΝ πουλάμε ακόμα τίποτα. ;)   τοσο πολυ παρεξηγησατε τον ΝΙΚΟ77  οτι ταχα ειχαι καπιο σκοπο πως τοτε ο νικος εκανε παρουσιαση και στην mec  και στα ογομετρικα της και στην gaep  και kolvini  και kortini  που απο αυτες της δυο πρωτες δεν της εχει το κυνηγομαγαζο που ειναι και το ποιο φτηνο μαγαζι απο ολα  που ολοι μας εαν διαβασουμε το φορουμ του νικου θα ξερουμε τι θα αγορασουμε και δεν θα παρουμε υλικα στην τυχη που δεν θα μας χρειαστουν και θα πανε τσαμπα

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429401

    οσο πολυ παρεξηγησατε τον ΝΙΚΟ77 οτι ταχα ειχαι καπιο σκοπο πως τοτε ο νικος εκανε παρουσιαση και στην mec και στα ογομετρικα της και στην gaep και kolvini και kortini που απο αυτες της δυο πρωτες δεν της εχει το κυνηγομαγαζο που ειναι και το ποιο φτηνο μαγαζι απο ολα που ολοι μας εαν διαβασουμε το φορουμ του νικου θα ξερουμε τι θα αγορασουμε και δεν θα παρουμε υλικα στην τυχη που δεν θα μας χρειαστουν και θα πανε τσαμπα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429403

    και  ο ΝΙΚΟΣ77 τολμαει να γραφει το πραγματικο του ονομα και επωνυμο   εσεις ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #429411

    2 συνταγες γεμισα μεσα στο ΣΚ, μια για σκοπευτηριο και για κυνηγι στην εναρξη και μια για πειραματισμο, και κυνηγι στην εναρξη.

    Η μια ειναι με AS και 28γρ σκαγια. ΤΗν ειχα ριξει και περσι στα πιατακια, απλα φετος προσθεσα ενα φελο 12αρι μεσα στο ποτηρακι. Εκλεισε σαφως καλυτερα, αλλα πολυ μπελας το γεμισμα τους. Η αλλη ειναι χαρτινο με μαλλινη ταπα, κομμενο στα 67mm και 32 γρ σκαγια, γεμισμενο με C7 5ετιας. Ελπιζω να δοκιμαστουν την Τεταρτη στον πινακα, και να αρχιζω σιγα σιγα να γεμιζω για την εναρξη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #429412

    ακουσα προσφατα σε εκπομπη σαν λιακοπουλου στην γαλλια

    που εκανε αναφορα για καποιο μυστικο υγρο που εχει την δυνατοτητα να σφραγιζει τους μικροπορους του πλαστικου μερους του καλυκα ,,,γνωστου υπουλου εχθρου,,που ανοιγει τον δρομο στην υγρασια που με την σειρα της κανει την τουφεκια να μη τραβαει στην υγρασια …..

    Αυτη λοιπον την μυστικη φορμουλα ( φιαλιδο 80 ml αρκετο για 200 φυσιγγια 12αριου ) την κερδιζει οποιος καταφερει και δεν αντιλογισει στο φορουμ καποιου ιδιοκτηητη στην ελλαδα      για 14 μηνες!!!!!!!!!

    οποιος δε καταφερει να σπασει το φραγμα των 20 μηνων,,, κερδιζει δυο μπουκαλακια    πλαστικοποροστοπ ( που….να λεξη   δεν γραφετε ευκολα στα ελληνικα    )γνωστου και ως  PORUS STOPER  ,

    Δυο συνταγες που κανουν σκοτωματα

    Και δυο γνησιες μαγνητοκουρτηνες εντομων… οριτζιναλ παρακαλω με CE ( συντομογραφια του china export    Grimace ) σαν αυτες που δειχνει η τηλεoραση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429418

    ακουσα προσφατα σε εκπομπη σαν λιακοπουλου στην γαλλια που εκανε αναφορα για καποιο μυστικο υγρο που εχει την δυνατοτητα να σφραγιζει τους μικροπορους του πλαστικου μερους του καλυκα ,,,γνωστου υπουλου εχθρου,,που ανοιγει τον δρομο στην υγρασια που με την σειρα της κανει την τουφεκια να μη τραβαει στην υγρασια ….. Αυτη λοιπον την μυστικη φορμουλα ( φιαλιδο 80 ml αρκετο για 200 φυσιγγια 12αριου ) την κερδιζει οποιος καταφερει και δεν αντιλογισει στο φορουμ καποιου ιδιοκτηητη στην ελλαδα για 14 μηνες!!!!!!!!! οποιος δε καταφερει να σπασει το φραγμα των 20 μηνων,,, κερδιζει δυο μπουκαλακια πλαστικοποροστοπ ( που….να λεξη δεν γραφετε ευκολα στα ελληνικα )γνωστου και ως PORUS STOPER , Δυο συνταγες που κανουν σκοτωματα Και δυο γνησιες μαγνητοκουρτηνες εντομων… οριτζιναλ παρακαλω με CE ( συντομογραφια του china export Grimace ) σαν αυτες που δειχνει η τηλεoραση  ναι και εγω εχω ακουση  για κατι που γραφετε   MARKOEIRONSTOP

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee
    </div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    534
    Νίκος Σάμος στις #429419

    ναι και εγω εχω ακουση για κατι που γραφετε MARKOEIRONSTOP

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #429422

    ναι και εγω εχω ακουση για κατι που γραφετε MARKOEIRONSTOP

    γεια σου ρε νικο σαμος με τα ωραια σου!!!! αυτο το μαραφετι το   βαζει καποιος στο κοντακι οταν δοκιμαζει φυσιγγια σε ζωντανο κοκορα ??? η αλοιφει τον κοκορα μ αυτο πριν του την πατικωσει ????

    εχεις την συμπαθεια του τακη κως… του κωστα σετερ…του μπαμπη μπερετα και του παυλου φιατ,,,

    ολοι με τα ονοματα τους

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,501 έως 10,515 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων