ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,766 έως 39,780 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506284

    Ηλια ακριβος όπως τα λες αδερφε…………….με καλυψες πλήρως !

    + 1000


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #506287

    Καλημέρα στα αλάνια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #506289

    :bye: :bye:  :bye:

    Καλημέρααα ……κατάστημα ένα φρέντο και γρήγορααα, έχουμε και δουλειές.

    Η επιμόρφωση κι εκπαίδευση των κυνηγών να μην αφήνουν το όπλο γεμάτο , κρεμασμένο πίσω από την πόρτα ……κοστίζει. Οι ζωές που χάνονται είναι τσάμπα…..άλλος πληρώνει την κηδεία……. :good:  😉

    Η σωστή αστυνόμευση επίσης κοστίζει…..το να σε σύρουν στο δικαστήριο για να πετάξει κάθε αστυνομικός διοικητής το μπαλάκι της πλημελούς αστυνόμευσης από πάνω του είναι εύκολο και τσάμπα……. :good:   😉

    Ακόμη εκείνος ο καφές…….. :yahoo:  :bye:  B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #506291

    Καλημέρααααα  :heart:

    Ηλία  :good:  :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506316

    Την ειδα απο χτες οτι δεν πηγαινε καλα…. σημερα θα πηγαινα να την κανω ευθανασια… ενιωθα πως βασανιζοταν….μετα ειπα, ποιος ειμαι να της αφαιρεσω εγω τη ζωη? Με περιμενε η σκυλιτσα μου μεσα στη ζεστη και σημερα….με ειδε…την χαιδεψα…. και σε ενα 10λεπτο πεθανε! 14 χρονια μονο στιγμες!!!! Μπορει να μην ηταν το τελειο σκυλι στο λαγο…. εφαγα ομως 9 απο την μυτη της…. αμετρητες φερμες σε περδικια, ορτυκια, τσιχλες!!! Ηταν ενα σκυλι οπως το ηθελα να ειναι εγω!!! Για ολα!!! Πηγαιναμε κυνηγι και ηξερε τι κυνηγι καναμε!!! Ειναι πολλα αυτα που θα κατσω να θυμηθω αποψε….. μονο καλα!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506318

    Αχιλεα να σε γερός να την θυμασε τη σκυλιτσα σου !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #506319

    Θερμα συλλυπητηρια
    για το σκυλακι σου,συναδελφε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506329

    Ευχαριστω Βασιλη και οδοντιατρε! Εχω να θυμαμαι πολλα και αυτο ειναι καλο!  :good:  Τι γινετε ρε παιδια? Πολλη ησυχια παιζει στον καφενε…. φυγατε για διακοπες κιολας? Καλα να περνατε οτι κι αν κανετε ολοι σας και με το καλο να γυρισετε: …. δρυμητεροι, ορεξατοι, κεφατοι, με κασες απο φυσιγγια και γυαλλισμενα οπλα!!! Α, και το πιο σημαντικο? Με κερασμα στον καφενε!!! :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #506342

    καλημέρα σε όλους

    αχιλλεα τι διακοπές λες ρε φιλαράκι εδώ δεν έχουμε κάνει ουτε ένα μπάνιο ακόμα :yes:

    αντε να πάμε διακοπές μπας και δούμε την θάλασσα :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #506346

    Μάνο η πολύ δουλειά τρώει τον αφέτη, βέβαια έτσι όπως έχουν γίνει τα πράματα μακάρι να υπάρχει δουλειά,

    Αχιλλέα οι καλές αναμνήσεις να σε συντροφεύουν για το σκυλάκι σου και τώρα φρόντισε για αντικαταστάτη άμα δεν το έχεις κάνει έως τώρα!

    Καλημέρα σας είπα; δεν σας είπα, ε λοιπόν ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506347

    Image result for coffee picturesΚαλημερα σας! Δουλεια να εχουμε παιδια, :yes: μην ακουω παραπονα!! :good: Μιχαλη προσπαθω εδω και καποια χρονια να αντικαταστησω το σκυλι μα χωρις αποτελεσμα δυστυχως. Τωρα εχω μια κοκκερινα ενος χρονου…. θα δειξει πως θα παει :unsure: Περιττο να πω πως εχουν μεινει ΜΟΝΟ 42!!!!  ο καφες κερασμενος :good:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #506353

    Καλημερα σε ολους

    ζεστες καννες να εχετε ολοι….

    http://www.downvids.net/this-is-how-you-properly-destroy-a-suppressor–1185043.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #506354

    Ζηταω την βοηθεια σας για ενα σοβαρο θεμα ενος φιλου…

    Τασο..ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ…Χρειάζομαι τη συμβουλή σου για κάτι πολύ σημαντικό. Εδώ και λίγο καιρό υποψιάζομαι ότι η γυναίκα μου με απατά. Βλέπω όλα τα κλασικά σημάδια, χτυπάει το τηλέφωνο και όταν το σηκώνω εγώ, το κλείνουν. Άρχισε να βγαίνει συχνά έξω με ” τα παιδια” και όταν την ρωτάω με ποιά παιδια, μου απαντά ..
    “κάτι φίλες από τη δουλειά, δεν τους ξέρεις”. Όταν επιστρέφει, έχω πάντα στο νου μου να δω εάν έρχεται με ταξί ή με κάπο<span class=”text_exposed_show”>ιον άλλον, αλλά πάντα κατεβαίνει στην προηγούμενη γωνία κι έρχεται με τα πόδια.
    Μια φορά έπιασα το κινητό της για να δω τι ώρα είναι και μου το άρπαξε αμέσως από τα χέρια φωνάζοντας ότι δεν είναι σωστό να ψαχουλεύει κάποιος τα πράγματα του άλλου.Μέχρι τώρα δεν της μίλησα ποτέ ανοιχτά γι’ αυτές μου τις υποψίες.
    Ίσως βαθιά μέσα μου δεν θέλω την αλήθεια.Χθες όμως, ξαναβγήκε “με τις φίλες της” και δεν κρατήθηκα. Αποφάσισα να την ελέγξω. Λίγο πριν την ώρα που μου είχε πει πως θα επέστρεφε, βγήκα στο δρόμο και πήγα και κρύφτηκα πίσω από το αυτοκίνητό μου για να δω αν θα γύρναγε με ταξί ή αν θα ερχόταν με κάποιον άλλον.Εκεί λοιπόν που καθόμουν σκυφτος και περίμενα, παρατήρησα πως έχει πιάσει σκουριά μέσα στο θόλο της πίσω δεξιά ρόδας μου. Γι’ αυτό λοιπόν θέλω την συμβουλή σας: να το πάω σε φαναρτζή ή να πάρω τίποτα από το praktiker και να το φτιάξω μόνος μου;;;</span>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506355

    Related image Χωρις να υπονοω κατι φιλε Τασο!!! :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506356

    Αποψε αναβω καρβουνα

    εχει γιορτη μεγαλη,

    τα ψεματα τελειωσαν πια

    σπαει το 40αρι!!!! :yes:  :yes:  :yes: :yahoo: :yahoo:

    Χαιρετω την παρεα!!! :bye:  Καλη βδομαδα να εχουμε παιδια!!! :bye:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,766 έως 39,780 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων