ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,781 έως 39,795 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #506357

    Καλησπέρα σας,

    πρρόσεχε με τις φωτιές Αχιλλέα χαχα θέλουν σβήσιμο ….ίσως με μπίρα ίσως με κρασί; χαχα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506358

    Γεια σου Μιχαλιο λεβεντη μου!!!  :good:  Κοπιασε εβγαλα πριν λιγο  τσιχλες…. ειναι πολυ ωραιες οι ατιμες ακομα και τωρα μετα απο 5 μηνες στην καταψυξη!!!  :yes:  Αντε στην υγεια μας και καλο σαρανταημερο να εχουμε  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #506359

    Γεια σου Μιχαλιο λεβεντη μου!!! :good: Κοπιασε εβγαλα πριν λιγο τσιχλες…. ειναι πολυ ωραιες οι ατιμες ακομα και τωρα μετα απο 5 μηνες στην καταψυξη!!! :yes: Αντε στην υγεια μας και καλο σαρανταημερο να εχουμε :yahoo:

    <hr />

    Αχιλλεας- οχι αυτος της Τροιας, της κυνηγολατρειας! Απο την νησο Κυπρος!!!!

    :good:  :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506377

    Καλησπερα  :bye: 39 μερουλες….  :yahoo:  :yahoo:  Ηθελα να ξερα ποτε θα κατσει στα αυγα του αυτος ο μογγολος ο Ερντογαν  :unsure: Τα θελει ολα ο γυφτος…και Αιγαιο και Κυπρο και Θρακη και Καστελοριζο και δεν ξερω και εγω τι αλλο εχει στο μυαλο του! Αντε να ερθει αυριο το γαλλοιταλικο τρυπανι να δουμε τι θα γινει….γιατι αμα ειναι να γινει το οτιδηποτε, να γινει να τελιωνουμε!!! Μας εχουν πρηξει τ’@ρχιδι@ ολοι τους!!! Μνημονια-κριση-κουρεμα-τραπεζες…. βαρεθηκε και κουραστηκε κι ο κοσμος!!!  :wacko:  Τελος αν εχετε κανενα Παισιο στην οικογενεια… να σας ζησει προκαταβολικα για αυριο!  :good:  (μεγαλη η χαρη του) Καλο βραδυ σε ολους!  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #506378

    Γεια και χαρα σε ολους τους φιλους :bye: ενα  προβλημα με το ιντερνετ μου εβαλε αρκετες απουσιες,να ειστε ολοι καλα! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #506395

    Ζηταω την βοηθεια σας για ενα σοβαρο θεμα ενος φιλου… Τασο..ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ…Χρειάζομαι τη συμβουλή σου για κάτι πολύ σημαντικό. Εδώ και λίγο καιρό υποψιάζομαι ότι η γυναίκα μου με απατά. Βλέπω όλα τα κλασικά σημάδια, χτυπάει το τηλέφωνο και όταν το σηκώνω εγώ, το κλείνουν. Άρχισε να βγαίνει συχνά έξω με ” τα παιδια” και όταν την ρωτάω με ποιά παιδια, μου απαντά .. “κάτι φίλες από τη δουλειά, δεν τους ξέρεις”. Όταν επιστρέφει, έχω πάντα στο νου μου να δω εάν έρχεται με ταξί ή με κάπο<span class=”text_exposed_show”>ιον άλλον, αλλά πάντα κατεβαίνει στην προηγούμενη γωνία κι έρχεται με τα πόδια. Μια φορά έπιασα το κινητό της για να δω τι ώρα είναι και μου το άρπαξε αμέσως από τα χέρια φωνάζοντας ότι δεν είναι σωστό να ψαχουλεύει κάποιος τα πράγματα του άλλου.Μέχρι τώρα δεν της μίλησα ποτέ ανοιχτά γι’ αυτές μου τις υποψίες. Ίσως βαθιά μέσα μου δεν θέλω την αλήθεια.Χθες όμως, ξαναβγήκε “με τις φίλες της” και δεν κρατήθηκα. Αποφάσισα να την ελέγξω. Λίγο πριν την ώρα που μου είχε πει πως θα επέστρεφε, βγήκα στο δρόμο και πήγα και κρύφτηκα πίσω από το αυτοκίνητό μου για να δω αν θα γύρναγε με ταξί ή αν θα ερχόταν με κάποιον άλλον.Εκεί λοιπόν που καθόμουν σκυφτος και περίμενα, παρατήρησα πως έχει πιάσει σκουριά μέσα στο θόλο της πίσω δεξιά ρόδας μου. Γι’ αυτό λοιπόν θέλω την συμβουλή σας: να το πάω σε φαναρτζή ή να πάρω τίποτα από το praktiker και να το φτιάξω μόνος μου;;;</span>

    Απλα πραγματα ,ενα 9βολο στην κυρια και το αυτοκινητο στον φαναρτζη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506398

    eksipni gonis Γιωργο μου δεν εχασες και τιποτα που δεν ειχες ιντερνετ!!!! Να μωρε, εγω καπως ετσι, απο το πρωι μεχρι το βραδυ!!!! Περιμενω να αρχισει το κυνηγι….. κατα τα αλλα ολα καλα ρε φιλε!!! :bye:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506399

    eksipnes idees aggouria.net Ο Βασιλης φανταζομαι ειναι καπως ετσι…. αφου ειναι κρεβατομενος εδω και καιρο….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506400

    asties fotografies Και ο Μανος με τον κουμπαρο του τον Σπυρο καπως ετσι!!! Γι’αυτο χαλαρα…… 37 μερουλες ακομη… :mail:  🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #506420

    Απλα πραγματα ,ενα 9βολο στην κυρια και το αυτοκινητο στον φαναρτζη

    Vago η σκέψη είναι λάθος…κρίμα το εννιάβολο και κρίμα τα ισόβια.

    όπου αντί για την τέως κυρία θα τον τρώει ο σύζυγος ισοβίως….

    απλώς διαγράφεις το “κυρία”. Εξάλλου δεν κάνει για όλες ο χαρακτηρισμός, γνωστό από παλιά.

    Η πλακίτσα βέβαια με την σκουριά του θόλου καλή…

    είναι σαν αυτόν που πάει στο περίπτερο και παίρνει ένα camel. προχωρώντας κοιτάει το πακέτο και βλέπει την ειδοποίηση “το κάπνισμα προκαλεί ανικανότητα”. Κάνει μεταβολή και γυρίζει στο περίπτερο όπου λέει στον περιπτερά “ρε μεγάλο πάρτο αυτό πίσω και δώσε μου το άλλο με τον καρκίνο”.

    ο καθένας με τα χούγια του τι φοβάται περισσότερο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #506421

    είναι σαν αυτόν που πάει στο περίπτερο και παίρνει ένα camel. προχωρώντας κοιτάει το πακέτο και βλέπει την ειδοποίηση “το κάπνισμα προκαλεί ανικανότητα”. Κάνει μεταβολή και γυρίζει στο περίπτερο όπου λέει στον περιπτερά “ρε μεγάλο πάρτο αυτό πίσω και δώσε μου το άλλο με τον καρκίνο”. ο καθένας με τα χούγια του τι φοβάται περισσότερο…

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: ………….!!!!!!!!

    Black humor….αλλά πολύ καλό..!!!!!!!!

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506422

    Kαλησπερες στα καλα παιδια του φορουμ.

    Καλα τα ανεκδοτακια αν και παλια………!

    Αχιλεα  καλα θα ηταν να ημουνα ξαπλα αλλα όχι με πρόβλημα υγειας αλλα επιδη ισως θα μπορουσα να ειχα την οικονομικη δυνατοτητα ………..ωστοσω πλεον είμαι αρκετα καλα

    (με μικρες ψιλοενοχλησεις μονο ) και παω στη δουλεια κανοντας τις ελαφριες δουλειες του γραφειου κυριως.

    Το φλεγον ζητημα είναι ότι φτανει το πληρωμα του χρονου ……. :good: ………ποσες μεινανε να ακουσω…… :wacko: …….ρε ουτε φανταροι να ημασταν………χαχαχα :yahoo:  :yahoo: :yahoo:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506424

    35 Βασιλη….. 35!!! Γερός να εισαι παλικαρι μου και σιγα σιγα στη δουλεια!  :good:  :good: Καλο σκ να εχουμε ολοι μας!!!  :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506429

    Χαιρετω τα παιδια! Για καφε πηγα σημερα σε φιλο που φτιαχνει οπλα…. με οπλακι εφυγα τελικα!!!  :yahoo:  Παναλαφρο, το κανονισαμε να μου ερχεται ακριβως, τωρα μενει να δουμε αν σκοτωνει…. αν δεν σκοτωνει θα τον σκωτωσω!!!  :heart:  Δικανο ιταλικο 26αρι zabatti σε αρκετα καλη τιμη! Η αληθεια χρειαζομουν και ενα δευτερο οπλο για πολλους και διαφορους λογους…. πρωτη δοκιμη απο βδομαδας στο σκοπευτηριο και σε 35 μερες απο σημερα στην εναρξη της φασσας!!!  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #506442

    Καλησπερα σε ολους..

    Μια απορια…

    https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19884296_1347327842052601_3228040139312331238_n.jpg?oh=a9c774374c6520b5939d65556ec1275d&oe=59FE90E3

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,781 έως 39,795 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων