ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,796 έως 39,810 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #506444

    Καλησπέρα παλικάρια. Μας έφαγε η δουλειά και χάθηκα. Καλορίζικο το τουφέκι Αχιλλέα και μια χαρά θα σκοτώνει μη φοβάσαι!!!!  Μας έρχονται και καταιγίδες σήμερα.  Ήδη πίσω από τη Διρφη πάει ο κεραυνός…..σύννεφο!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506447

    Καλησπερα  :bye:  Ευχαριστω Μητσο και καλες δουλειες!!!  :good:  Απο οτι βλεπω σας ριχνει καρεκλοποδαρα…. εδω η υγρασια και ο καυσωνας καλα κρατει!  :wacko:  Ας μην μας βρεξει, αλλα τουλαχιστον ας πεσει λιγο η θερμοκρασια. Μας εκαψε με τα 40αρια καθε μερα!!! Αντε καλο βραδυ σε ολους μας  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506449

    Αγορια?  :mail:  ….33! ! !  :yes:   :yes:    :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #506451

    χαχαχααχααχαχα…..Σωστος …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506461

    Καλημερα μαγκες? Καφεδακι κανεις? Προς υπευθυνους του φορουμ: ρε παιδια κανα καινουργιο εικονιδιο θα βαλετε να κανουμε λιγη πλακα? Αν θυμαμαι την εισηγηση την εκανε και ο Μανος65 πριν καιρο!!!   :yes:  … η αλλαγη κανει καλο, δεν βλαπτει!!!  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #506500

    Καλησπέρα παλικάρια. Τέτοια δροσιά Ιούλη μηνα είναι θείο δώρο!!!!! 26 βαθμούς είχε το μεσημέρι στο χωριό  ενώ δύο μέρες τώρα το καιρικό σκηνικό με κάνει να θέλω να πάω στο τσιχλοκαρτερο!!!! Άντε ρε χειμώνα έλα πιο γρήγορα!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506506

    Καλησπέρα μαγκες . :bye:

    Τι βλεπω αγορες ………..Αχιλεα αντε φιλε καλοριζικο και παντα με ζεστες κανες… :good: ….!

    Πολυχρονος και ο φιλος και μετεορωλογος του σαιτ………Πελικλη ότι επιθημεις φιλαρακι πολυχρονος να εισαι και παντα ζεστες κανες .

    Τασο πως πανε φιλε τα εκπαιδευτικα από τον καμπο εχει τιποτα ……..θα ριξουμε καμια τουφεκια στην εναρξη ή τζιφος …….;;;; :scratch:

    Εγω μια η εγχηριση στο χερι μια το ατύχημα ουτε που εχω πατησει φετος το ποδι μου σε τριφιλοχωραφο………αντε να δουμε τι θα γινει …. :unsure: ……!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #506509

    Καλημερα σε ολους…

    Εκ πεποιθησεως δικαννακιας ευχομαι καλοριζικο το οπλο Αχιλλεα και ζεστες καννες οπως περιεγραψα αναλυτικα σε προηγουμενο βιντεο…

    Μητσο γρηγορα η αγορα δικαννου για να βρεις την υγεια σου…

    Να δειτε αν το οπλο, σας ερχεται πανω σας κουτι…ειναι το μεγαλυτερο μυστικο αλλιως φτιαξτε τις κλισεις…εδω ειμαστε για οτι χρειαστειτε…

    Βασιλακη Κωπαιδα εχω παει 2 φορες το Σαββατο και την Κυριακη την προηγουμενη…Δυστυχως με τα χιλια ζορια βρηκα ενα πουλι σε σταρια κομμενη…το ιδιο και δυο συναδελφοι κυνηγοι που ανταμωσαμε φευγοντας…

    Απο τρυγονια δεν ειδα ουτε ενα..

    Ας παρηγορηθουμε λεγοντας οτι ειναι νωρις ακομα…και θελουμε ακομα…

    Αληθεια Αχιλλεα ποσες εμειναν…Θελουμε ενημερωση

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506512

    Kαλημερα παιδες! Ευχαριστω Βασιλη και Τασο! Το οπλακι το αγορασα, ΟΜΩΣ, τα χρωματα του ξυλου δεν μου αρεσαν!!! Το ξηλωσαμε, πηρα κοντακι-παρακοντακο, του εβγαλα χρωμα-λαδια-ξυδια-βερνικια….του εδωσα την αποχρωση που εγω γουσταρω και τωρα εχουν μεινει οι τελευταιες πινελιες   :heart:   :heart:  Θα σας το παρουσιασω μεχρι την Παρασκευη- Σαββατο!!!   :yahoo:  Βασιλη? Υπομονη… εχει μερες ακομη…ξεκουρασου οσο μπορεις!!! :good:  Τασο? 31 ! ! ! ! :yahoo:  :yahoo:  Σπαει και το 30αρι….. κι αμα σπασει…. προβλεπω να μην προφτανουμε να φτιαχνουμε καφεδες στον καφενε!! :yes:  Σβετλανα? Παραγγειλε καφε-ποτηρια-γλυκα του κουταλιου-νερα-μπυρες-τσιπουρα, πρεπει να εισαι προετοιμασμενη, ντα? Related image Αιντε! Ετσι μπραβο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506557

    Καλησπέρα σε ολους .

    Απορω πως κανουν υπομονη οι εγκυες γυναικες εννια μηνες εμεις ουτε για εξι μηνες δεν μπορούμε να αντεξουμε ………..χαχαχαχα

    Όπως καταλάβατε μαγκες μου μπήκαμε στον τελευταιο μηνα της αναμονης και όπως λεγαμε και στο στρατο μερα που περναει δεν ξαναπερναει ………….!

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506558

    Καλα τα λες ρε αρχοντα καλα τα λες!!!  :yahoo:  Γεια σου Βασιλη  :rose:  Εχουμε και το κοινο οτι μεγαλωνει ολους η κοιλια μας…. της μεν απο το βρεφος- σε εμας απο τις μπυρες του καλοκαιριου και της καθιστικης ζωης  :yahoo:  Ποσες ειπαμε? 30 ολοστρογγυλλες?  :yahoo:  :yahoo:  Κοιτα τωρα τυχη: περιμενα πως και πως να παρω το οπλο αυριο με τα χαρτια του και χαλασε το συστημα της αστυνομιας και δεν μπορουσαν να τον κανουν εγγραφη!!!  :wacko:  Απο βδομαδας τωρα  :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506560

    Τασο με το καλο να ερθει η ωρα και τη βολτουλα μας θα κανουμε και λιγα ή πολλα τα σμπαρα μας θα τα ριξουμε……. καλα να ειμαστε μεχρι τοτε……….! :good:

    Ετσι κι αλλιως τα ορτυκακια για μας και τα σκυλάκια μας είναι το ξαράχνιασμα που λεμε ………τα καλα ερχοντε από την πρωτη του Οκτωβρη και μετα …. :yes: ……πρωτα με τις περδικούλες και αργοτερα με τις μαυρομάτες τις πλανευτρες χαχαχα… :good: ……….!

    Αχιλεα τι εγινε μηπως αλλαξε διευθηνση το καφενειο και μας το εχετε κρυφο…. :scratch: ……;;;;;

    Μανοοοοοο ………..λετε ρε λειτουργούμε υπο νεα διευθηνση….. :mail: ….;;;;;;

    Παντος όπως να εχει το πραμα από γκαρσόνες ……….πρωτο πραμα……………… …μπραβο …….μπραβο ……προοδεύουμε…….χαχαχα . :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506613

    Χαιρετω την παρεα!!! Μα ειδες Βασιλη? Πρωτο πραμα!!! Αλλο να παιρνεις μια κι αλλο να κανεις ντουπλε!!!  :yahoo:  Για να μην ξεχνιομαστε….  29 εχουν μεινει!!  :yahoo:  Η παρακατω φωτο ειναι αφιερωμενη στο φιλο τον Βασιλη!!! Καλοκαιρινη φανελιτσα που φορω στα τρυγονια και μεχρι τις αρχες Νοεβριου!!! Βασιλη τι λεει? Καλη ε????  :yahoo:  :yahoo:

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506616

    Απαιχτη φιλε………! :good:

    Εχουμε και την επετειο των 43 χρονων της παλυπαθης Κυπρου ………….!

    ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ

    Και ειδικα εγω φιλε ποτε δεν το ξεχνω ……………θα καταλαβεις αυριο το γιατι !

    Αυτό που με εξοργιζει είναι ότι καποια παλικαρια την εποχη εκεινη σταλθηκαν πραγματικα ως προβατα στη σφαγη………..σημερα διαβασα την ιστορια ενός από αυτους .

    ΗΡΩΕΣ

    Να είναι ελαφρη το χωμα που τους σκεπαζει………..!

    Και ένα πραμα να εχετε στην ακρη του μυαλου σας ότι……………….. ο αγαρινος φιλος δεν πιανετε……!

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #506618

    Απαιχτη φιλε………! :good: Εχουμε και την επετειο των 43 χρονων της παλυπαθης Κυπρου ………….! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ Και ειδικα εγω φιλε ποτε δεν το ξεχνω ……………θα καταλαβεις αυριο το γιατι ! Αυτό που με εξοργιζει είναι ότι καποια παλικαρια την εποχη εκεινη σταλθηκαν πραγματικα ως προβατα στη σφαγη………..σημερα διαβασα την ιστορια ενός από αυτους . ΗΡΩΕΣ Να είναι ελαφρη το χωμα που τους σκεπαζει………..! Και ένα πραμα να εχετε στην ακρη του μυαλου σας ότι……………….. ο αγαρινος φιλος δεν πιανετε……!

    +1000   :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,796 έως 39,810 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων