ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #30012

     
    Αποφάσισα για λόγους ευθιξίας να ζητήσω από τον Θ. Τσάμη να διορίσει κάποιον άλλο σαν συντονιστή στο « Περί όπλων».
    Ο κύριος «χορικός» αμφισβήτησε τις γνώσεις μου κρίνοντας ίσως με τους δικούς του ρυθμούς εκμάθησης.
    Δεν χρειάζεται να αποδείξω τίποτα, το πόσα γνωρίζω και το πόσο καλά τα γνωρίζω αποδείχτηκε όλο αυτόν τον καιρό.
    Απλά εγώ τόλμησα, πάλεψα ξοδεύοντας όλο τον ελεύθερο χρόνο μου να μάθω όσα δεν έμαθα τα προηγούμενα χρόνια που ασχολιόμουν μόνο μ’ ενα κυνήγι.
    Το τι έχω καταφέρει φαίνεται από πεπραγμένα και όχι από διηγήσεις.
    Ευτυχώς οι συναντήσεις με πολλά από τα μέλη του e-artemis στο σκοπευτήριο αλλά και στο κυνήγι μου έδωσαν την ευκαιρία να αποδείξω τι μπορεί να κάνει ένας άνθρωπος με θέληση.
    Ευχαριστώ τον φίλο Λεωνίδα που σε ανύποπτο χρόνο παραδέχθηκε ότι όταν ασχολούμαι με κάτι, ασχολούμαι πραγματικά και το κάνω σωστά.Προφανώς όλα αυτά πείραξαν κάποιους βραδυπορούντες που έψαχναν ευκαιρία να δαγκώσουν, βγάζοντας τα κόμπλεξ και τα απωθημένα τους.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #39248

    Λαθος Λαθος Λαθος….

    Κωστα σε παρακαλω ανακαλεσε….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #39252

    Κωστη

    Μπορει καποιος να σε αμφισβητησε αλλα το συνολο των μελων και βεβαια εγω νομιζω οτι ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ η παρουσια και βεβαια ο συντονισμος της ενοτητας που εχεις!

    Αν ειναι δυνατον να σκεφτεσαι ετσι και βεβαια τα δειγματα που εχεις δωσει δειχνουν ενα ατομο που εχει θεληση και που του αρεσει να ασχολειται σοβαρα με οτι καταπιανεται!

    Μεγαλο παραδειγμα ειναι οι ιδιογομωσεις που ολοι ειδαμε την τρομερη δουλεια και τον χρονο που ξοδεψες και που απο εκει φαινεται το ποσο σου αρεσει και ποσο ενδιαφερεσαι για αυτο!

    Παρακαλω λοιπον να το ξανασκεφτεις και νομιζω οτι με ψυχραιμια και λογικη θα δεις οτι δεν πρεπει να σε ενδιαφερουν μεμονωμενες αποψεις αφου το συνολο και κριση εχει και το καλο του forum θελει!

    ΦΙΛΙΚΑ

    Γιωργος

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    293
    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ στις #39255

    Κύριε kostask

    οι λόγοι που αναφέρεις ανωτέρω δεν είναι δυνατό να αποτελέσουν ισχυρή αιτία για την παραίτησή σου από το συντονισμό του θέματος “περί όπλων” και δε γίνονται δεκτοί από τη διαχείριση. 

    H αιτία είναι ελαχιστότατη μπροστά στον όγκο και την ποιότητα των παρεμβάσεών σου μέσα στο forum.

    Η επιλογή σου, ως συντονιστής, έγινε με κριτήρια που δεν μπορεί να τα γνωρίζει ένα μέλος που η παρουσία του στο forum είναι ανύπαρκτη.

    Η στήριξη των μελών είναι δεδομένη καθώς και η εμπιστοσύνη της διαχείρισης, η οποία έχει και την αποκλειστική ευθύνη για τον ορισμό ή την παύση των συντονιστών.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #39256

    FILE KOSTA, DIABAZONTAS ARXIKA TO MNM TOU “XORIKOU” MOU PERASE ASTRAPIAIA H IDEA APO TO MYALO, OTI EXE GOUSTO NA PEI OTI PARAITEITAI. DYSTYXOS AYTH I IDEA EGINE PRAGMATIKOTHTA. KOITA FILE, OPOS GNORIZEIS TETOIOU EIDOUS ENERGEIA EKANA KAI EGO STO PAREL8ON SE ALLH LISTA OPOS GNORIZEIS KAI TO EIXAME SYZHTHSEI TO 8EMA KAI OI 2 MAS. OMOS MIA TETOIA LUSH DEN EINAI KAI OTI KALUTERO.

    OPOTE SE PARAKALO NA ANAIRESEIS AYTHN SOU THN APOFASH.

    DEN BGAINEI TPT ME TO NA KANEIS KATI TETOIO. ISA ISA DINEIS STOUS “ANTIPALOUS” SOU THN GLHKA THS “NIKHS”!!! TO XERO APO PROTO XERI AYTO…..

    OLOI XEROUME TO AN PROSFEREIS STO FORUM H OXI.

    OPOTE NA ANAKALESEIS!!!!

    FILIKA, KOSTHS!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335963

    Κώστα, επέτρεψέ μου να προσθέσω στα γραφόμενα των προηγούμενων με τα οποία συμφωνώ 100%, ότι ο τίτλος του συντονιστή έχει διπλή έννοια, τόσο του φύλακα της ηθικής και της ευπρέπειας του χώρου, όσο και του γνώστη των θεμάτων για τα οποία είναι υπεύθυνος. Για να χρηστείς συντονιστής λοιπόν, θα πρέπει ο διαχειριστής να θεωρεί ότι όχι μόνο πληρείς και με το παραπάνω τις δύο αυτές προδιαγραφές, αλλά το πράττεις σε τέτοιο βαθμό, ώστε να είσαι εσύ ο πλέον κατάλληλος για την συγκεκριμένη θέση. Νομίζω ότι η γνώμη του διαχειριστή και τόσων παλαιών μελών είναι τουλάχιστον βαρύτερη από τον ανώνυμο που σε συκοφάντησε.

    Το να αρνηθείς αυτήν την τιμητική θέση, είναι σαν να αμφιβάλλεις για την κρίση του διαχειριστή, ενώ αυτός απ’ ότι βλέπεις, δεν αμφιβάλλει για σένα στο ελάχιστο.

    Θα μας απογοητεύσεις όλους;

    Φιλικά,

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #39264

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Η ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΚΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΝ. Αν όμως επιμένεις, όπως έχεις κάθε δικαίωμα άλλωστε, θα δοκιμάσεις το s/p κουπί μου, στην πλάτη σου.

    Και τώρα σοβαρά Κωστή, επειδή δηλαδή κάποιος σε αμφισβήτησε  τα παρατάς; Εγώ δεν σου ζητάω να το ξανασκεφτείς, γιατί πολύ απλά δεν έπρεπε να σκεφτείς καν την παραίτηση από κάτι που κάνεις με τόση προσπάθεια και αγάπη.

    Ας σοβαρευτούμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #39266

    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, το σοκ ήταν μεγάλο και χρειάζομαι χρόνο για να το ξεπεράσω.

     

    Παρότι κάποιοι φίλοι με βάζουν στο ίδιο τσουβάλι με τον άλλο η τους άλλους, θα πω ότι δεν είχα σκοπό ούτε αυτές τις κόσμιες απαντήσεις να δώσω.

    Αν το έκανα έγινε ύστερα από τηλεφώνημα και προτροπή  μέλους που καθημερινά μου αποδεικνύει το πόσο καλός φίλος είναι.

     

    Απλά θα ήθελα να πω ότι πολλά απ αυτά που αναδημοσιεύει ο χορικός είναι αποσπάσματα που δεν αποδίδουν το πραγματικό νόημα των μηνυμάτων μου.

    ’λλωστε στη λίστα του site που ενέπλεξε, είμαστε και με άλλα μέλη που τώρα γράφουν εδώ και συζητούσαμε τακτικά από την αρχή που έγινα μέλος. Οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να κρύψω η να παρουσιάσω διαφορετικά κάποια πράγματα.

     

    Θα αναφερθώ σε 2 απ’ αυτά τα οποία κρίνω πολύ σημαντικά.

    Σχετικά με τα εκπαιδευτικά έγραφα ότι θεωρώ απαράδεχτο να μας γράφουν (η θηροφυλακή) τους μήνες Αύγουστο και Σεπτέμβριο (μέχρι την έναρξη), κάτι που υποστηρίζω και σήμερα από την στιγμή που η κοντινότερη ΖΕΣ στην περιοχή μου απέχει 120 χιλιόμετρα.

    Όσον αφορά την εκπαίδευση των σκύλων, ανέφερα στο ίδιο θέμα μέθοδο που χρησιμοποιείται ευρέως στα Γερμανικά και Εγγλέζικα  εκπαιδευτήρια για την εκπαίδευση σκύλων φύλαξης και θεωρείται η σκληρή μέθοδος.

    Ο Kalliston κατάφερε να με πείσει έμπρακτα, ότι υπάρχουν άλλοι καλύτεροι τρόποι για να τα καταφέρεις μ’ ένα κουτάβι.

     

    Τι περιμένει ο χορικός να γράψω με μεγάλα γράμματα ότι ήμουν λαθροθήρας ;  ας έλθει να με συλλάβει. Πάντως ποτέ μου δεν κυνήγησα με παράνομα μέσα.

     

    Το ότι ασχολήθηκα με το σκοπευτήριο δεν έκρυψα ποτέ ότι έγινε γιατί αισθανόμουν ότι χρειαζόμουν βελτίωση αφού είναι γνωστό στο κυνήγι του λαγού ελάχιστες είναι οι τουφεκιές που θα ρίξεις.

     

    Ποτέ δεν έγραψα κάτι για να διεκδικήσω τα μπράβο -το έχω ξαναπεί- όταν αισθάνομαι ότι έχω μάθει κάτι θέλω να το μοιράζομαι ώστε οι φίλοι που θέλουν να ασχοληθούν να αντιμετωπίσουν λιγότερες δυσκολίες. Το απέδειξα με τα φυσίγγια που σ’ ενά μήνα κατάφερα να φτιάξω φυσίγγια που απέσπασαν πολύ θετικά σχόλια ακόμα και από τον Αιγινήτη.

    Ο KOSTASGR2000 (τον οποίο γνωρίζω από το site που αναφέρει ο χορικός) ήταν παρών και μπορεί να το πιστοποιήσει. Εκεί ήταν που με ρώτησε αν είναι αλήθεια αυτό που γράφω, ότι μέχρι πριν ένα χρόνο κυνηγούσα περιστασιακά.

     

    Ο δε φίλτατος Νίκος Παπαιωάννου (www.hunter.gr) τον οποίο ενέπλεξε και αυτόν, σε συνάντηση μας τον περασμένο Σεπτέμβριο στο σκοπευτήριο Ελευσίνας μου είπε, «μ’ αρέσει που ρώταγες εμένα για την κυνηγετική σκοποβολή……»

     

    Να είσαι σίγουρος χορικέ, την ώρα που θα πω ότι θα ασχοληθώ με το κυνήγι με σκυλιά φέρμας θα τα καταφέρω τόσο γρήγορα όσο δεν φαντάζεσαι.

     

    Αυτά είχα να πω και δεν πρόκειται να επανέλθω στο θέμα αυτό.

     

    Ευχαριστώ και πάλι τους φίλους μου, όχι μόνο αυτούς που με γνωρίζουν προσωπικά αλλά κι αυτούς που με γνώρισαν απο τα γραπτά μου.

     

    Κώστας

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #39271

    PALIKARI KOSTASK ,

    THA SE PARAKALOUSA NA MEINHS OPOS AKRIBOS SE BRHKA OTAN HRHTA GIA PROTH FORA STO E-ARTEMIS ,KAI NA MHN KSEXASHS POTE OTAN KSANAPAS GIA KUNIGI NA MAS DOSHS KAI ALLES PERIGRAFES OPOS AUTES ,POLI OMORFES, POU MAS EDOSES.!!

    GRAPSE KAI DINE SUMBOULES GIA TA FISIGGIA KAI OTI ALLO ESI NOMIZEIS PALIKARI.EAN EIMOUN STHN ELLADA THA SE EIXA GIA SIGOURA MAZI MOU PALIKARI, STHN KATASKEUH TON EIDIKON FISIGGION DOKIMON TON OPLON ALLA KAI STO TMHMA TON KSHLINON MERON TON OPLON.

    SE EUXARISTO POLI PALIKARI

    MHPOS O FILOS XORIKOS EXEI KAMIA SXESEI ME ENA ALLO FILO TO ONOMA “MPIMOS”??DIABASA TO PROTO MUNIMA TOU FILOU XORIKOS KAI TA GRAFOMENA TOU MOU THIMIZOUN OPOS TOU FILOU MPIMOS(STO THEMA ME TO KUNIGI TOU AGRIOGOUROUNOU-DEN MPORO NA TO BRO???GIATI??)

     

    PARAKALO TOUS KURIOUS YPEUTHINOUS NA KANOUN OTI EINAI DUNATON NA MHN GINEI DEKTH H AITHSHS??TOU FILOU KOSTASK  DIOTI MALLON KAI O  FILOS GUN DOCTOR ARXISE POLI DOULIA(ZESTOS KAIROS TORA)THA FIGEI KAI AUTOS.

    EUXARISTO POLI OLOUS TOUS FILOUS STHN PATRIDA

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #39274

    Καλα τωρα μην τρελαθουμε κοιλας ακου εκει. ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΡΙΝΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ… Σε εχει γνωρισει προσωπικα σε ξερει και απο χτες…

    Ρε Κωστα ξερεις οτι σε καθε τετοια διαδικασια που εχεις μπει και εσυ υπαρχει ο καθενας ειτε απο κακη θελησει ειτε εσχεμενα ειτε γιατι δεν ξερει η θελει και λεει  το κοντο και το μακρυ του αλλα υπαρχουν και αυτοι που ξερουν το καλο που εχεις κανει στο συνολο οπου με τα γραφομενα σου ξερουμε εχεις δωσει μεγαλη βοηθεια εδω μεσα και αυτο μετρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #335964

     Περαν του γεγονοτος οτι τα προηγουμενα μελη καλυψαν 100% τις απαντησεις και τα επιχειρηματα που ειχα σκοπο να πω, για να πεισω και γω τον Κωστα οτι η αποφαση του ειναι βιαστικη και σιγουρα θα “φτωχυνει” αυτη την ενοτητα, θελω να προσθεσω οτι χωρις να τον ξερω, καταφερε να με κανει να ασχοληθω με κατι που δεν ειχα ασχοληθει εδω και πολλα χρονια, τις ιδιογομωσεις, και μαλιστα αρκετα ζεστα.

     Δεν ξερω ποσα χρονια κυνηγαει, ποσες φορες πηγε κυνηγι, τι επιασε, κλπ ουτε και μ’ενδιαφερει. Στο θεμα των ιδιογομωσεων, καθως και της επεξεργασιας λινελαιου σε κοντακι με βερνικι (αυτο εχω τωρα προχειρο στο μυαλο μου) απεδειξε οτι το μερακι και η γνωση αποκτουνται οχι μονο με τα χρονια αλλα με την ενασχοληση και την εντατικη εκμαθηση και τριβη.

     Η θεση του συντονιστη αναμεσα σε αλλους πολλες φορες φερνει αντιπαραθεσεις, αντιπαλοτητες, πολλες φορες χωρις αιτια, αλλα δεν γινεται παντα να λες η να κανεις πραγματα αρεστα σε ολους. Οταν ομως τυχαινεις της σχεδον καθολικης αποδοχης των μελων, και των διαχειριστων ενος φορουμ, τοτε νομιζω οτι πρεπει να καταλαβαινεις οτι η δουλεια που κανεις ειναι σωστη.

     Τελειωνοντας, πιστευω οτι ειναι περιτο να σου πω αν θελω η οχι να παραιτηθεις, καθως πιστευω οτι εχεις πολλα να μαθεις ακομα, οχι για να τονωσεις προσωπικες φιλοδοξιες, αλλα απο αγαπη γι’αυτο που κανεις και ορεξη να τα μεταδωσεις σε ολους εμας.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #39280

     Πραγματικα πιανομαι τελειως αδιαβαστος!εαν μιλατε για το ατομο που εκανε το νυχτερινο τηλ.στο σπιτι του Κωστα τοτε ειμαι ενημερος.Εαν προκειται ομως για καποιο αλλο προβλημα που ανεκυψε  παρακαλω ενημερωστε με.

    Κωστα συνυπογραφω με ολους τους αλλους φιλους και σε προτρεπω να ανακαλεσεις την παραιτηση σου.Θα τα πουμε και κατ`ιδιαν 

    Μιχαλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #39281

    Αγαπητοί φίλοι δεν ξερω τι να πω. Θα ήθελα να περάσουν λίγες μέρες να δούμε πως θα πάει το πράγμα, γιατι δεν είναι δυνατόν να την πληρώνει το φορουμ για λογαριασμό μου.

    Σας ευχαριστώ όλους, δεν έχω ξαναδεχτεί τόσα προσωπικά μηνύματα.
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    700
    XIRO στις #39283

    Τώρα μόλις είδα τι έγινε στο forum ,γιατί έλειπα σε εκδρομή (και για εκπαιδευτικά) το τριήμερο, και εξεπλάγην.

    Κώστα ούτε να σκεφτείς για παραίτηση.Δεν κρίνεται κάποιος από τον χρόνο που χρειάστηκε για να γνωρίσει ένα αντικείμενο,αλλά από το πόσο καλά το γνωρίζει.Σου μιλάω σαν ειδικός (καθηγητής Μαθηματικών).Οι γνώσεις σου μας είναι πολύτιμες!!!

    Και επιτέλους δεν θα αποδεικνύουμε στον καθένα ότι δεν είμαστε ελέφαντες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #39286

    ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΝΟΜΑΙ

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ

    ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΙ ΕΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ  ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΙΧΜΕΣ ΤΟΥΣ

    Η ΣΙΩΠΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Η ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

    ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ

    ΟΠΟΙΑΝΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ

    ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΡΙΨΟΥΜΕ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΟΝΤΑΣ

    ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΘΟΥΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων