Διαβούλευση του σχεδίου Προεδρικού Δ/τος για την "προστασία" του ορεινού όγκου του ΥΜΗΤΤΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 186 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    270
    DimitrisC στις #144059

    Συνεχίστε να στέλνετε τα σχόλια σας φίλοι μου στο http://www.opengov.gr/minenv/ και συγκεκριμένα στο 7ο Αρθρο.

    Μην σταματάτε να τροφοδοτείτε τη διαβούλευση και μην ξεχνάτε να σώζετε το μήνυμα σας στον υπολογιστή σας ή ακόμα καλύτερα να το κοινοποιείτε στο http://www.e-artemis.gr/forum/index.php?showtopic=5985

    Συγχωρέστε με εάν γίνομαι βαρετός, αλλά γνωρίζοντας τι πραγματικά σημαίνει αυτή η συγκεκριμένη διαβούλευση για το μέλλον του κυνηγίου, σε όλη την Ελλάδα, δεν έχω άλλα περιθώρια από το να αγωνιώ.

    Δημήτρης


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #144066

    Επιτρέπεται να αναδημοσιευσουμε την ανακοίνωση του Ωρίωνα, όπως φαίνεται στην πρώτη σελίδα και σε άλλους διαδυκτιακούς (π.χ. ψαρευτικά forum, blogs κτλ) τόπους για ενημέρωση;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    107
    maso στις #144069

    Φοβάμαι πως θα καταντήσω να κυνηγώ παράνομα, γιατί όταν η αδικία γίνεται νόμος, η αντίσταση γίνεται υποχρέωση.
    [/quote]
    Εκεί θα μας καταντήσουν! Νομίζω ότι αυτό τελικά είναι το κοινό μυστικό όλων…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #144076

    Αλλος ενας συνδεσμος που καλο ειναι να "ενοχλησουμε" αυτην την περιοδο ειναι και ο Υφυπουργος ΥΠΕΚΑ Θανος Μωραιτης…Ξερετε ο κυριος που εγκαινιασε πριν κανα μηνα την DIANA…Για στειλτε του κ. Υφυπουργου κανενα μηνυματακι,μην μας διαφευγει!!
    Για να βοηθησω…..

    http://www.moraitisthanos.gr/contact.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    115
    ΚΕΣΝ στις #144078

    Mia erotisi pros olous???Ta minimata giati den anevainoun sti dimosia diavouleusi???exo pollous gnostous mou pou exoun steilei kai prin apo tin imerominia ton anartimenon poli pio kosmia minimata ta opoia den exoun dimosieuthei. Kserei kapoios an ginetai epilogi kai pos ginetai ayti i epilogi??? Giati etsi opos fenetai den prokeitai gia mia Dimokratiki diadikasia……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #144079

    Μηπως καθε Παρασκευη τα ανεβαζουν ομαδικα…Θα φανει τις προσεχεις μερες…Αλλιως ειμαι μεσα για μια βολτα απο το ΥΠΕΚΑ,με οχι και τις καλυτερες διαθεσεις!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #144080

    Πριν λιγο ανεβασαν και αλλο ενα σχολιο(15)…Τυφλος τα τσεκαρει,να δει τι γραφουν???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #144082

    Μολις μου ηρθε ενα μυνημα, στο κινητο, που λεει τα εξης, κατα γραμμα : Απο, PROEDROSKSE, ΦΙΛΕ ΚΥΝΗΓΕ, ΔΗΛΩΣΕ ΤΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΣΤΟΝ ΥΜΗΤΤΟ. ΜΠΕΣ ΣΤΟ http://www.opengov.gr/minenv ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΥ 3 ΑΡΘΡΟ 7 !!!!

    Δεν γνωριζω, εαν ηρθε το ιδιο μυνημα & σε αλλους, Κυνηγους.
    Πολυ θα ηθελα, να μαθω, εαν, ΝΑΙ!!!

    Εαν, εληφθει & απο αλλους,αυτο μαρτυραει οτι κατι παει να αλλαξει & αυτο ειναι ΚΑΛΟ!!!

    ΜΑΚΑΡΙ !!!!! Ιδωμεν….

    Billy

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #144083

    Το ελαβα και εγω. Γραψτε δυο λογια ,ο καθενας τη γνωμη του .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #144084

    Συγνωμη παρελειψα την παραθεση του ΚΕΣΝ!!!

    Και στην περιπτωση μου παντως δεν εγινε απευθειας αναρτηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #144087

    Σ'εμένα δεν ήρθε τίποτα,αλλά έστειλα & γω το μύνημά μου,μακάρι να πάνε όλα καλά ελπίζω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #144088

    Μου ηρθε και εμενα το μυνημα…βουρ στον πατσα..παιδια στο υμηττο εχει πολυ μασα..πολυ οικοπεδο καταπατιμενο και ετοιμο για ξεπουλημα
    αυτα θελουν να βαλουν στο χερι…..το κυνηγι ενοχλη..τιποτα αναψυκτηρια θα φτιαξουν παλι

    http://www.youtube.com/watch?v=g06zrMsiuRU

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ2 στις #144089

    ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΟΥΜΕ !!!!!!!!!!!

    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΥ 2010 ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?????

    Αγαπητη κυρια

    Τωρα που οι φιλοι σας οικολογοι των τοσων συλλογων με τα 10-100-αντε 200 το πολυ μελη απο τα οποια ταμειακως ενταξει ειναι 10 το πολυ και δικαιωμα ψηφου εχουν 3-4 ατομα , θα βρουν μπροστα τους το γνωστο ΔΝΤ και θα κοπουν οι επιδοτησεις θα δειτε οτι ειχατε πολλους δηθεν συμπαραστατες………..

    Ηδη τα ΜΜΕ εχουν αρχισει να κρινουν κατασπαταληση χρηματων για δηθεν σημαντικες μελετες οικολογικου-φιλοζωικου περιεχομενου.

    Η ΚΣΕ αντιθετα χωρις να επιβαρυνει το κρατος συντασει μελετες απο επιστημονικο προσωπικο και οργανισμους παγκοσμιου κυρους τις οποιες εσεις περιεργως ριχνετε στον καδο των αχρηστων εκδηλωνοντας ενα αντικυνηγετικο μενος ανεπιτρεπτο για μελος κυβερνησης .

    Τωρα μονη σας αποφασισατε και διαταζετε……ΟΧΙ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΟΝ ΥΜΗΤΤΟ

    ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΕΛΕΤΗ–ΜΕ ΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ αποφασιζετε κατι τετοιο?????

    Η παραγραφος 3 του αρθρου 7 ειναι προσβολη για 300000 ελληνες πολιτες
    Το αποφασιζουμε και διαταζουμε ειναι πισωγυρισμα σε εποχες πριν το 74…..ειναι πληγμα για το δημοκρατικο μας πολιτευμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #144091

    Το Θεμα, "ΟΧΙ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΟΝ ΥΜΗΤΤΟ" και οχι μονον, συμπληρωνω εγω….μου μυριζει εκτιμηση αντιδρασεων, βολιδοσκοπιση αντιδρασεων, η… ακομη & Gallop, (εαν θελουμε) αντιδρασεων!!!

    Τωρα, για τους συναδελφους, Κυνηγους, των οποιων δεν εχει αναρτηθει η δημοσιευση τους, θεωρω οτι θα αναρτηθει συντομα, εαν ειναι 'κοσμια' η δημοσιευση τους, που πιστευω οτι θα ειναι!!!
    Μην ξεχναμε οτι περναν απο 'ψιλο κοσκινο' οι αναρτησεις & επισης οτι δεν ηλπιζαν σε τετοια κινητοποιηση, αμμεσα.

    Αντε, παληκαρια…τωρα ειναι μια καλη στιγμη για να δειξουμε ΠΟΙΟΙ, ΠΟΣΟΙ & τι ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!

    Billy

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #144093

    Μολις το ελαβα και εγω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 186 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων