ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,721 έως 9,735 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #450036

    αν και δεν σε ξερω Μανο περαστικα σου ρε φιλε.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    spirosbaikal στις #450037

    Μάνο περαστικά ρε φίλε άντε σιδερένιος και γρήγορα κοντά στην οικογένεια σου!! 🙂 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #450038

    Ωρέ πονάν” τα παληκάρια ρε Μάνο!!!!

    ωρε ποναν ……και σκουζουν 😀

    Και που “σαι, μόλις βγείς γράψε μας τί διαφορά έχουν τα νοσοκομεία εδώ με αυτά της Ρωσίας

    τα ευκολος εννοουμενα παραλειπονται κωστα μου…..αν δεις την σημερινη νοσοκομα με την μουστακα και τα πατομπουκαλα θα καταλαβεις αμεσως την διαφορα με τις ρωσιδουλες…. 😀 παντος οι αναισθησιολογες μας εδω ειναι μια προς μια… 😀

    αν και δεν σε ξερω Μανο περαστικα σου ρε φιλε.

    να εισαι καλα φιλε,σε ευχαριστω πολυ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #450041

    .αν δεις την σημερινη νοσοκομα με την μουστακα και τα πατομπουκαλα

    Οχι ρε γαμώτο…σε ανέλαβε άλληΚαι εγώ σου είχα έτοιμη αυτή!!!!
    http://3.bp.blogspot.com/-pScV0cM7Uf0/UqWyl_qeQ9I/AAAAAAABcvo/PRRG7q25pnE/s1600/c69bea2589f300ebd59660e8aa4af453.jpg
    Η αυτή….διαλέγεις και παίρνεις!!!
    http://www.isarkadias.gr/wp-content/uploads/2013/09/%CE%B1%CE%B4%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%82-300×233.jpg

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #450046

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Hunter21GR wrote:</div>
    .αν δεις την σημερινη νοσοκομα με την μουστακα και τα πατομπουκαλα

    Οχι ρε γαμώτο…σε ανέλαβε άλληΚαι εγώ σου είχα έτοιμη αυτή!!!!

    http://3.bp.blogspot.com/-pScV0cM7Uf0/UqWyl_qeQ9I/AAAAAAABcvo/PRRG7q25pnE/s1600/c69bea2589f300ebd59660e8aa4af453.jpg

    Η αυτή….διαλέγεις και παίρνεις!!!<br>
    http://www.isarkadias.gr/wp-content/uploads/2013/09/%CE%B1%CE%B4%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%82-300×233.jpg<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο……http://www.youtube.com/watch?v=3GgA-V87W0o<br>
    l

    </div>

    χααχααχαα…. το ερωτημα σου ειναι η καταληλοτερη απαντηση στο ερωτημα του κσαπ ….. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #450075

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Τάκης GTS wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Hunter21GR wrote:</div><br>
    .αν δεις την σημερινη νοσοκομα με την μουστακα και τα πατομπουκαλα

    Οχι ρε γαμώτο…σε ανέλαβε άλληΚαι εγώ σου είχα έτοιμη αυτή!!!!<br>
    <br>
    http://3.bp.blogspot.com/-pScV0cM7Uf0/UqWyl_qeQ9I/AAAAAAABcvo/PRRG7q25pnE/s1600/c69bea2589f300ebd59660e8aa4af453.jpg


    Η αυτή….διαλέγεις και παίρνεις!!!<br><br>
    http://www.isarkadias.gr/wp-content/uploads/2013/09/%CE%B1%CE%B4%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%82-300×233.jpg<br>

    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>
    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο……http://www.youtube.com/watch?v=3GgA-V87W0o<br><br>
    l

    </div><br>

    χααχααχαα…. το ερωτημα σου ειναι η καταληλοτερη απαντηση στο ερωτημα του κσαπ ….. :D <br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!”

    Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

    ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!! [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    </div>

    φερτε ενα λεξοτανιλ στον κυριο να παει για υπνο γιατι οσο δεν κοιματε ολο μακακιες γραφει στο φορουμ!!!! αχ ρε θα πλυρωσω την νοσοκομα με την μουστακα και θα στην κανω αποκληστηκη!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #450120

    φερτε ενα λεξοτανιλ στον κυριο να παει για υπνο γιατι οσο δεν κοιματε ολο μακακιες γραφει στο φορουμ!!!! αχ ρε θα πλυρωσω την νοσοκομα με την μουστακα και θα στην κανω αποκληστηκη!

    τελικα ρε συ’σαι ασχετσ….τι να κλασει ρε το λεξοτανιλ???το πηρα και τους ρωτησα αν ειναι καραμελα!!!! εδω δεν με πιανουν ουτε οι μορφινες!!!!! τελικα μου εφτιαξαν ενα μιχ-ναρκωτικων και μονον τοτε την ‘ακουσα’ στερεοφωνικα και κοψαν οι ‘σφαχτες’ … 😀
    οσο για την μουστακαλου θα σου την στειλω πακετακι επανω στην βουλγαρια για να ‘εκτιμισεις’ καποια πραγματα εσυ!!!! αχαριστε δολοπλοκε…..χαχαχα 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #450130

    Πάντως βρε μπαγάσα μάγερα,γύρισες δριμύτερος,σε βλέπω μπαίνεις δυναμικά παντού.Τώρα για τον πόνο τι να πω,αν κάπνιζες σου είχα τη λύση.Φάρμακο ορεινό,το ποιοτικότερο σε όλη την επικράτεια,να σε πιάσει να ταβλιαστείς να στανιάρεις……….
    Ήθελα να ήξερα πας και στο μαγαζί μπανταρισμένος;Αλλά από εσένα όλα να τα περιμένει κανείς……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #450162

    camelg4 wrote:
    αν και δεν σε ξερω Μανο περαστικα σου ρε φιλε.

    να εισαι καλα φιλε,σε ευχαριστω πολυ!!!!

    Μόλις τον γνωρίσεις θα καταλάβεις πόσο λάθος έκανες αγόρι μου.

    Τώρα για τον πόνο τι να πω,αν κάπνιζες σου είχα τη λύση.

    Άσε ρε Μήτσο. Αυτό το “εργαλείο” είναι άλλο πράμα.
    Θυμάμαι μια φορά που άναβα τσιγάρο κι καπνός έδιωχνε τα κουνούπια. Ώσπου μια μέρα ……..άναψα απ’ αυτό το “μαύρο” που έφερες και μίλαγα μαζί τους.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    254
    .G.A.D. στις #450164

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>victfalcon wrote:</div>
    φερτε ενα λεξοτανιλ στον κυριο να παει για υπνο γιατι οσο δεν κοιματε ολο μακακιες γραφει στο φορουμ!!!! αχ ρε θα πλυρωσω την νοσοκομα με την μουστακα και θα στην κανω αποκληστηκη!

    τελικα ρε συ’σαι ασχετσ….τι να κλασει ρε το λεξοτανιλ???το πηρα και τους ρωτησα αν ειναι καραμελα!!!! εδω δεν με πιανουν ουτε οι μορφινες!!!!! τελικα μου εφτιαξαν ενα μιχ-ναρκωτικων και μονον τοτε την “ακουσα” στερεοφωνικα και κοψαν οι “σφαχτες” … :D<br>
    οσο για την μουστακαλου θα σου την στειλω πακετακι επανω στην βουλγαρια για να “εκτιμισεις” καποια πραγματα εσυ!!!! αχαριστε δολοπλοκε…..χαχαχα :D
    <br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!”

    Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

    ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!! [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us


    ΜΡΑΒΩ ΜΑΝΟ.και προσφορα νοσοκομας !!! Αποκληστηκης ….. εισαι φιρμα το γραφει και η ουγια.
    😉 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #450167

    Πάντως βρε μπαγάσα μάγερα,γύρισες δριμύτερος,σε βλέπω μπαίνεις δυναμικά παντού.Τώρα για τον πόνο τι να πω,αν κάπνιζες σου είχα τη λύση.Φάρμακο ορεινό,το ποιοτικότερο σε όλη την επικράτεια,να σε πιάσει να ταβλιαστείς να στανιάρεις……….

    μπααα………το εκοψα το καπνισμα φιλαρακι, ειδικα τα ‘βαρια’ με πειραζουν…κανα ‘γυναικειο’ κανω μονο που και που 😀

    Άσε ρε Μήτσο. Αυτό το «εργαλείο» είναι άλλο πράμα.
    Θυμάμαι μια φορά που άναβα τσιγάρο κι καπνός έδιωχνε τα κουνούπια. Ώσπου μια μέρα ……..άναψα απ” αυτό το «μαύρο» που έφερες και μίλαγα μαζί τους.

    εεε…αν το δοκιμασες εσυ προεδρε μου και ‘επιανε’ τοτε ειμαι προθυμος για ενα τεστακι…. 😀 να δω αν ειναι τιποτα σπεσιαλ και με ‘πιασει’….μονο προσεχετε μην ειναι κανενας αλβανος που βρωμαει μπριζολα και θελω μετα και αλλα παυσιπονα για να μου φυγει ο πονοκεφαλος….οχι αλλα παυσιπονα…οχι αλλα παυσιπονα… 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #450177

    Αφού κάνει βόλτες εδώ

    έχει αυτή τη θέα

    αλλά ο μακάκας τρώει αυγά νεροχέλωνας (μαζί με τη χελώνα)

    πως να μη μαζέψει και να μη μείνει μισός ??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #450180

    Μια χαρα εισαι Γιαννη,μην τον …… διαβαζεις!!!
    Ζηλευει ο “θειος” με την κορμοστασια σου!!!!
    Καλες γιορτες σου ευχομαι και να προσεχεις τα βαρελοτα.Ριχνουν πολλα εκει περα και ειδικα στην αλλαγη του χρονου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #450201

    Πάντως βρε μπαγάσα μάγερα,γύρισες δριμύτερος,σε βλέπω μπαίνεις δυναμικά παντού.Τώρα για τον πόνο τι να πω,αν κάπνιζες σου είχα τη λύση.Φάρμακο ορεινό,το ποιοτικότερο σε όλη την επικράτεια,να σε πιάσει να ταβλιαστείς να στανιάρεις……….<br>
    Ήθελα να ήξερα πας και στο μαγαζί μπανταρισμένος;Αλλά από εσένα όλα να τα περιμένει κανείς……<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    χαχαχα…..καλο μου ακουγετε για παυσιπονο αν και ΜΗ καπνιστης πλεον θα ειναι καλυτερο απο τις χημειες που με ‘ποτιζουν’ εδω μεσα 😀
    ποιο μαγαζι ρε μητσαρα??? ακομα μεσα στο νοσοκομειο ειμαι ο καψερος….!!!!!!

    Άσε ρε Μήτσο. Αυτό το «εργαλείο» είναι άλλο πράμα.
    Θυμάμαι μια φορά που άναβα τσιγάρο κι καπνός έδιωχνε τα κουνούπια. Ώσπου μια μέρα ……..άναψα απ” αυτό το «μαύρο» που έφερες και μίλαγα μαζί τους.

    προεδρε αν ‘μιλαει’ το εργαλειο τοτε να κανουμε μια καταδρομικη συναντηση οταν βγω απο εδω μεσα μπας και ‘μιλησω’ και εγω με την τυχη μου…..γ@μω την ατυχια μου φετος!!!!!!!

    αλλά ο μακάκας τρώει αυγά νεροχέλωνας (μαζί με τη χελώνα)

    πω….πω… γουσταρω πολυ αυτα τα περιεργα φαγητα!!!!
    προεδραρα εδω κανεις λαθος αν πιστευεις οτι το κοκορετσι και το κεφαλακι απο αρνακι που τρως ειναι λιγοτερο σιχαμενα μεσα στο μυαλο του παγκοσμιου πληθησμου γενικοτερα!!!!
    φαε γιαννη μου οτι θες να ψηλωσεις κι’ολας…. 😀 απλα καποιοι σε ζηλεεεεευουν….χαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #450226

    Κοιτάτε τι κάνει ρε ο άνθρωπας 😯

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,721 έως 9,735 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων