Ταμα στην Αγια Παρασκευη

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 69 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #150144

    Με την σειρά μου κι εγώ, παρόλλο που ομολογώ δεν ήξερα τίποτα επ'αυτού – τουλάχιστον μέχρι χθές, που'μαθα το τι σήμαινε αυτή η συγκεκριμένη ημέρα για τον φίλο μας!!…
    Πράγματι ήταν δική μας τιμή κι εμείς ευχαριστούμε που συμμετείχαμε στην χθεσινή βραδιά- περάσαμε υπέροχα πράγματι, πλην λίγο του καιρού που εν μέρει δυσκόλεψε λίγο τα πράγματα για όλους…
    Αλλά κι εμείς δόξα τον θεό δεν πτοηθήκαμε, φάγαμε καλά (σκάσαμε καλύτερα να πώ) ήπιαμε και κυρίως τα παιδιά μας το κατευχαριστήθηκαν στο παιχνίδι!!!… Τιμήσαμε λοιπόν το τάμα του φίλου μας & κυρίως είχαμε την ευκαιρία να επανασυνδεθούμε-βρεθούμε απο κοντά που ψιλοχαθήκαμε!!….
    Αντε και του χρόνου λοιπόν, να βρεθούμε και πάλι – Να'σαι καλά Μιχάλη & να χαίρεσαι την οικογένεια σου.[/size]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #150165

    παιδια ευχαριστω για τις ευχες σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jortak στις #150170

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ κι από εμένα στον Μιχάλη και τη γυναίκα του!
    Όλα ήταν άψογα οργανωμένα και ο καιρός που δεν βοήθησε, δεν μας πτόησε καθόλου!
    Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν και γιορτάζουν, εύχομαι να είμαστε όλοι γεροί και να ανταμώνουμε κάθε φορά μόνο από τέτοιες ευχάριστες αιτίες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #178143

    χρονια μας πολλα. Σημερα 26\7 ειναι η γιορτη της Αγιας Παρασκευης. Ελπιζω να προσεχει τα παιδακια μου αλλα και τα παιδια ολου του κοσμου να ειναι καλα και ιδιαιτερα να προσεχει τα παιδακια που εχουν προβλημα στα ματακια τους αυτην την στιγμη και να τους προσφερει ιαση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #178157

    Χρόνια πολλά. Μεγάλη η Χάρη της Αγίας Παρασκευής.
    Χρόνια πολλά στην κορούλα μου. Χρόνια πολλά και στον φίλο μου τον Μιχάλη και στην οικογένειά του. Η Αγία Παρασκευή βοήθειά μας, να μας έχει πάντα καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #290497

    Χρόνια πολλά. Μεγάλη η Χάρη της Αγίας Παρασκευής.
    Χρόνια πολλά στην κορούλα μου. Χρόνια πολλά και στον φίλο μου τον Μιχάλη και στην οικογένειά του. Η Αγία Παρασκευή βοήθειά μας, να μας έχει πάντα καλά.

    Xρονια πολλα να τη χαιρεσαι Τριανταφυλλε! και μενα γιορταζει η γιαγια μου :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #178163

    Σ' ευχαριστώ Λευτέρη. Να είσαι καλά παλικάρι μου.
    Χρόνια πολλά και στη γιαγιά σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #178177

    χρονια πολλα στην κορουλα σου φιλε μου και οτι αγαπαει να το εχει φιλε μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #178179

    Χρονια πολλα στην κορουλα σου τριανταφυλλε,,υγεια να εχετε φιλε και οτι αλλο ποθητε

    Μιχαλη να χαιρεσε την οικογενεια σου, υγεια και οτι ποθητε να το εχετε

    ……..Και σε ολους που γιορταζουν σημερα υγεια και οτι αλλο ποθουν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #178232

    Να είσαστε καλά παιδιά. Η Αγία Παρασκευή βοήθειά μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #178250

    Χρόνια Πολλά σε όλους σας όσοι γιορτάζατε εσείς ή μέλη της οικογένειάς σας και τιμάτε την Αγία Παρασκευή.
    Να μας βοηθάει όλους η Αγία, να είμαστε καλά…

    Υ.Γ. Μιχάλη δεν επισκέφτηκες ακόμη το Μοναστήρι.[/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #431504

    <div id=”d4p-bbp-quote-25244″>Γεια σας με λενε Μιχάλη και ειμαι απο το Πολυκαστρο πριν 11χρονια γεννηθηκε ο γιος μου (το δευερο παιδι μου) προωρα στην 26 εβδομαδα. Το παιδι γεννηθηκε με πληθωρα προβληματων και ενα απο αυτα ηταν η αμφιβληστριοπαθεια λογο προωροτητας. Το παιδι κινδυνευε με ολικη τυφλοτητα. Καναμε επεμβαση στα ματακια του οταν ηταν κατι λιγοτερο απο ενα κιλο. Καναμε ταμα εγω και η γυναικα μου στην Αγια Παρασκευη και Αυτη βοηθησε να γινει ενα θαυμα και το παιδακι μας τωρα που τα γραφω αυτα να εχει μια φυσιολογικη οραση. Απο τοτε γιορταζω την γιορτη της οσο καμια αλλη γιορτη στην ζωη μου και προσπαθω να διαδωσω το καλο που μου εκανε σε ολο τον κοσμο. 

    Σας καλω ολους λοιπον στην γιορτη που κανω καθε χρονο με σουβλες, ψητα και αλλα  στην αυλη του σπιτιου μας στο Πολυκαστρο στης 26 ιουλιου μετα της 20.00. Θα χαρουμε να σας εχουμε κοντα μας στην μεγαλυτερη γιορτη της ζωης μας.

    Με τιμη Μιχαλης

    </div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #431519

    <div id=»d4p-bbp-quote-25244″>Γεια σας με λενε Μιχάλη και ειμαι απο το Πολυκαστρο πριν 11χρονια γεννηθηκε ο γιος μου (το δευερο παιδι μου) προωρα στην 26 εβδομαδα. Το παιδι γεννηθηκε με πληθωρα προβληματων και ενα απο αυτα ηταν η αμφιβληστριοπαθεια λογο προωροτητας. Το παιδι κινδυνευε με ολικη τυφλοτητα. Καναμε επεμβαση στα ματακια του οταν ηταν κατι λιγοτερο απο ενα κιλο. Καναμε ταμα εγω και η γυναικα μου στην Αγια Παρασκευη και Αυτη βοηθησε να γινει ενα θαυμα και το παιδακι μας τωρα που τα γραφω αυτα να εχει μια φυσιολογικη οραση. Απο τοτε γιορταζω την γιορτη της οσο καμια αλλη γιορτη στην ζωη μου και προσπαθω να διαδωσω το καλο που μου εκανε σε ολο τον κοσμο. Σας καλω ολους λοιπον στην γιορτη που κανω καθε χρονο με σουβλες, ψητα και αλλα στην αυλη του σπιτιου μας στο Πολυκαστρο στης 26 ιουλιου μετα της 20.00. Θα χαρουμε να σας εχουμε κοντα μας στην μεγαλυτερη γιορτη της ζωης μας. Με τιμη Μιχαλης </div>

    Μιχάλη να χαίρεσαι το παλικάρι σου και να τον δεις άντρα όπως επιθυμείς. 100χρονος!!! Εγώ μένω Καπανδρίτι και σήμερα έχουμε Λιτανεία καθώς είναι η αγία του χωριού,  είμαι πολύ μακριά, αλλά είναι σαν να έχω έρθει στη γιορτή σας.

    Εύχομαι να είσαι κι εσύ γερός και κάθε χρονιά να τηρείς το τάμα σου και να το ευχαριστιέσαι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #431523

    Να εισαστε καλα Μιχαλη να χαιρεσαι την οικογενεια σου, και να το γιορταζετε καθε χρονο.

    Οσοι ειμαστε μακρυα θα ειμαστε νοερα στην αυλη και εμεις .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #431524

    <div id=»d4p-bbp-quote-25244″>Γεια σας με λενε Μιχάλη και ειμαι απο το Πολυκαστρο πριν 11χρονια γεννηθηκε ο γιος μου (το δευερο παιδι μου) προωρα στην 26 εβδομαδα. Το παιδι γεννηθηκε με πληθωρα προβληματων και ενα απο αυτα ηταν η αμφιβληστριοπαθεια λογο προωροτητας. Το παιδι κινδυνευε με ολικη τυφλοτητα. Καναμε επεμβαση στα ματακια του οταν ηταν κατι λιγοτερο απο ενα κιλο. Καναμε ταμα εγω και η γυναικα μου στην Αγια Παρασκευη και Αυτη βοηθησε να γινει ενα θαυμα και το παιδακι μας τωρα που τα γραφω αυτα να εχει μια φυσιολογικη οραση. Απο τοτε γιορταζω την γιορτη της οσο καμια αλλη γιορτη στην ζωη μου και προσπαθω να διαδωσω το καλο που μου εκανε σε ολο τον κοσμο. Σας καλω ολους λοιπον στην γιορτη που κανω καθε χρονο με σουβλες, ψητα και αλλα στην αυλη του σπιτιου μας στο Πολυκαστρο στης 26 ιουλιου μετα της 20.00. Θα χαρουμε να σας εχουμε κοντα μας στην μεγαλυτερη γιορτη της ζωης μας. Με τιμη Μιχαλης </div>

    τα λογια ειναι περιτα!!!ανατριχιασα μολις το διαβαζα!!να το καψεις φιλε μου να χαρεις την γιορτη μαζι με τους δικους σου οσο πιο καλα μπορεις και να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!οσο για το καλεσμα ειναι σαν να εχουμε ερθει!!!ευχομαι ολοψυχα συνεχεια χαρες ευτυχια και υγεια!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 69 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων