Το αυτοκινητο μας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #261661

    Δεν καταλαβα τα 800 για OPEL κι ολα σε πολαπλασιαστη , να μου ελεγαις Ιαπωνα ,μηπως δεν ηταν πολαπλασιαστης .Χρωνολογια μοντελου , αν εχει ( κατα ποσο γνωριζεις ?) μουζοπιπα πολαπλασιαστη ( τεσεροις)η εναν για ολους τους κυλινδρους ?

    Ειναι μοντελο 1992 το vectra a το δινουν σετ μαζι με το τρισιπιντερ και πολλαπλασιαστη μαζι γιαυτο και ειναι τοσο ακριβο ρωτησα και στην οπελ αστα να πανε .Εχει εναν πολλαπλασιαστη για ολους τους κυλινδρους ;) ;)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #261649

    Ειναι μοντελο 1992 το vectra a το δινουν σετ μαζι με το τρισιπιντερ και πολλαπλασιαστη μαζι γιαυτο και ειναι τοσο ακριβο ρωτησα και στην οπελ αστα να πανε .Εχει εναν πολλαπλασιαστη για ολους τους κυλινδρους ;) ;)

    Παλιο αυτοκινητο .Δεν αξηζει να δωσεις τοσα λευτα .Χωρις να θελω να σε πικρανο αλλα με 800 περνεις αλλο ενα τετοιο αυτοκινητο γι ανταλαχτικα και οχι μονο ενα ανταλαχτικο . Σε τετοιες περιπτωσεις μεταχιρισμενο ανταλαχτικο η ιμιτασιον .Απλα δεν αξηζει , πετας λευτα και οι εποχες δεν ειναι για τετοια . :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #261648

    το 1000αρακι το παλιο το τετραγωνο ειναι κ ψηλο εχει κ στενα λαστιχα οποτε δε κολλαει πουθενα…. ;) ελεγα να βρω λαστιχα για χωμα να του βαλω αλλα δε βρισκω για 13αρες…κ το σημαντικοτερο δε καιει κ ειναι κ ΣΟΥΖΟΥΚΙ….. :P

    Καταλαβα ;) καταδρομικο . ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #189956

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #190698

    http://users.otenet.gr/~agvarva/
    by thanos1981k
    υπο κατασκευη βρισκεται η σελιδα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #259464

    [url=”http://users.otenet.gr/~agvarva/”]http://users.otenet.gr/~agvarva/[/url]
    by thanos1981k
    υπο κατασκευη βρισκεται η σελιδα

    Ωραια κινηση Θανο , δεν ξαρω αν εισαι κι εσυ μαζι αλλα μπραβο .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #259463

    Ωραια κινηση Θανο , δεν ξαρω αν εισαι κι εσυ μαζι αλλα μπραβο .

    o κατασκευαστης ειμαι.
    προγραμματιστησ ειμαι. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #259462

    o κατασκευαστης ειμαι.
    προγραμματιστησ ειμαι. :lol:

    Εσυ εφτιαξες το πτογραμα ,αλλα δεν ειναι δικο σου σαιτ , η ειναι δικο σου το σαιτ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #259459

    κ ομως με αυτη την αντικα ηρθε μαιναλο για κυνηγι εγω με σουζουκι αλτο κ ελεγα μη με περασει κιολας…….τελικα μετα μου ειπε ρε τι τρεχεις ετσι??? εγω νομιζα οτι με κυνηγαγες απαντησα…κ ανεβηκαμε αερας… :lol: :lol:

    Και που να δεις όταν το σηκώνω τι γίνεται… :lol: περνάει από πάνω σε κάτι suzukakia :P :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #259458

    Εσυ εφτιαξες το πτογραμα ,αλλα δεν ειναι δικο σου σαιτ , η ειναι δικο σου το σαιτ .

    εγω το κατασκευαζω και το διαχειριζομε.
    αλλα η επωνυμια k.a. γραφω κατω σε ποιον ανηκουν
    ιστοσελιδεσ φτιαχνω για καθε ειδου εταιρια και ο,τι θελει ο καθενας οπου και αν βρισκεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #254450

    ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΘΑΜΠΩΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΗΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΓΡΑΣΙΕΣ :D ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΑΛΕΙΦΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΙ ΤΑ ΤΡΙΒΟΥΜΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΚΡΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ :D ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΦΙΛΟΣ ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #254327

    ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΘΑΜΠΩΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΗΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΓΡΑΣΙΕΣ :D ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΑΛΕΙΦΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΙ ΤΑ ΤΡΙΒΟΥΜΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΚΡΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ :D ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΦΙΛΟΣ ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ :D

    Δεν εχω δοκιμασει δεν ξερω .Αυτο που σηνιθος γεινεται ειναι στην αρχη 1000 γιαλοχαρτο νερου μετα 2000 παλλη νερου , μολις καθαρισει η κιτρινιλα τελιος ,βαζουμαι τον αλιφαδορος με μια κρεμα αλιφη χρωματος (οχι με σμιριγδι για γρατζουνιες )και το τριβουμε , προσοχη ανα διαστιματα ριχνουμαι λιγο νερακι για να μην στεγνωνει και σταματαμαι δεν πρεπει να σηκοση θερμοκρασια .Τωρα σ αυτο το σταδιο πλενουμαι τα φαναρια και ειναι οπως ηταν κενουριο ,αν θελουμαι ομως το δεινουμαι σ ενα μπογιατζη και το περναει (το βαφει ) μ ενα διαφανες λουστρο .

    ΥΓ.Με αυτη τη διαδικασια δεν υπαρχει ιχνος απο σημαδη γρατζουνιας ,με την οδοντοκρεμα τωρα και το πανι δεν ξερω ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #254322

    Δεν εχω δοκιμασει δεν ξερω .Αυτο που σηνιθος γεινεται ειναι στην αρχη 1000 γιαλοχαρτο νερου μετα 2000 παλλη νερου , μολις καθαρισει η κιτρινιλα τελιος ,βαζουμαι τον αλιφαδορος με μια κρεμα αλιφη χρωματος (οχι με σμιριγδι για γρατζουνιες )και το τριβουμε , προσοχη ανα διαστιματα ριχνουμαι λιγο νερακι για να μην στεγνωνει και σταματαμαι δεν πρεπει να σηκοση θερμοκρασια .Τωρα σ αυτο το σταδιο πλενουμαι τα φαναρια και ειναι οπως ηταν κενουριο ,αν θελουμαι ομως το δεινουμαι σ ενα μπογιατζη και το περναει (το βαφει ) μ ενα διαφανες λουστρο .

    ΥΓ.Με αυτη τη διαδικασια δεν υπαρχει ιχνος απο σημαδη γρατζουνιας ,με την οδοντοκρεμα τωρα και το πανι δεν ξερω ?

    ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΤΩΡΑ :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #254002

    ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΤΩΡΑ :)

    Φιλε και βεβαια θα φωτιζουν καλητερα αφου το θαμπο κρυσταλλο χαλαει τη γραμη φωτος του φαναριου + οτι επιδη την απλωνει διμιουργει προβλημα στους απεναντοι .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    217
    vagelisb στις #198598

    Το νεο JIMNY
    http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&a…8476&cid=12

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 117 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων