Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16,756 έως 16,770 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #399432

    Παλικαρια καποιες δυσκολιες με κρατανε εκτος υπολογιστη τις τελευταιες μερες…. Μπαινω στη ζουλα και σας διαβαζω ομως… Καλες γιορτες να εχετε και παντα με πολυ υγεια….ολα τα αλλα γινονται! 😉

    καλές γιορτές με υγεία και χαμόγελο 🙂


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #399433

    καλημέρα σε όλη την παρέα 🙂

    καλημερα καλοι μου ανθρωποι!!!πινω καφεδακι και παω για καμια φασσουλα καμια τσιχλιτσα οτι βρω τελοσπαντων! ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει δεν λενε???

    σωστό σε βρίσκω και να δείς που σήμερα θα…….. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #399435

    καλημερα και καλες γιορτες …μακη και θεολογη τ κανετε τετοια ωρα εδω;;;δεν εχει βουνο σημερα;;;;και γω μεσα ρε γαμωτο….εχω χασει ολο τον δεκεμβρη με κατι ελιες που μαζευουμε….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #399441

    μια  μεγαλη και ζεστη καλημερα σε ολη την παρεα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #399442

    Όταν η Τζέιν πρωτογνώρισε τον Ταρζάν, ένιωσε μια έλξη και εκεί που τoν ρωτούσε για τη ζωή του, τον ρώτησε και πως έκανε σεξ.. «Ταρζάν δεν ξέρει σεξ», της απάντησε. Η Τζέιν του εξήγησε τι ακριβώς είναι το σεξ. Ο Ταρζάν της είπε, «Ααα, Ταρζάν χρησιμοποιεί τρύπα στο δέντρο.» Φρικαρισμένη, του λέει, «Ταρζάν το κάνεις λάθος, αλλά θα σου δείξω πως γίνεται.» Βγάζει τα ρούχα της και ξαπλώνει στο έδαφος. «Εδώ!», του λέει. «Πρέπει να το βάλεις εδώ μέσα!» Ο Ταρζάν βγάζει το ταρζανοσλίπ, πλησιάζει με μια απίστευτη στύση, και της δίνει μια δυνατή κλωτσιά ανάμεσα στα πόδια. Η Τζέιν κυλιέται σφαδάζοντας για λίγα δεύτερα που φάνηκαν ατελείωτα. Τελικά συνέρχεται κάπως και στριγκλίζοντας τον ρωτάει, «ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ;!!!!» «Ταρζάν τσεκάρει πρώτα για μέλισσες!»

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #399448

    Καλημερα στα παληκαρια του καταφυγιου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #399473

    καλημερα και καλες γιορτες …μακη και θεολογη τ κανετε τετοια ωρα εδω;;;δεν εχει βουνο σημερα;;;;και γω μεσα ρε γαμωτο….εχω χασει ολο τον δεκεμβρη με κατι ελιες που μαζευουμε….

    εγω παω με τις μεγαλες ωρες!!!!! : 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399502

    Μιας και κλειδωθηκε το θεμα αρκεβουζιο μερικα δευτερολεπτα πριν μπω να απαντησω και ειμαι λιγο σκασμενος γι’αυτο θα ηθελα να πω πρωτον οτι αν υπαρχουν λαμογια δεν σημαινει οτι πρεπει να τους μιμιθουμε γιατι αν ηταν ετσι τοτε τα παληκαρια της επαναστασης οι κολοκοτροναιοι και οι υπολοιποι που το καθε τους μπαλακι ηταν οσο το κεφαλι αυτων που μας κλεβουν τοτε αυτοι που θελουν να ποιησουμε την ισα θα ηταν χωμενοι σε τιποτα μπουντρουμια και δεν θα εβλεπαν το φως του ηλιου.

    Δευτερον οταν μας λενε να κανουμε μισθοφορικο στρατο τοτε οταν αποφασιστει θα πουν δεν εχουμε λεφτα για πολλους μισθοφορους και οταν μπει καμια καναδεζα τουρκικη απο τον εβρο θα φτασει μεχρι την θεσαλονικη να παρει τσιγαρα μεχρι να την δουμε.

    Και τριτον δεν μπορω να καταλαβω πως ενα τετοιο τοπικ οπως το αρκεβουζιο κοβεται την ωρα που συζητουνται αξιοπρεπως τοσο σημαντικα θεματα και δεν κοβεται οταν σιχτηριζει ο ενας τον αλλο.Αν διαπιστωσω οτι δεν υπαρχει σωστη και δικαια διαχειριση η προκατηλιμενη και οχι ελευθερη πολιτικη σε οποιοδοιποτε θεμα θα δηλωσω απλα οτι σας γραφω στα παλαια των υποδυματων μου και δεν θα ξαναγραψω.Πολλους μπορει να τους συμφερει αλλα τυχαινει τα παλαια των υποδυματων μου να ειναι πολυ ψηλα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399514

    Μετα λυπης μου διαπιστωνω οτι δεν μπορω να γραψω στ θεμα αρκεβουζιο οταν ολοι οι αλλοι μπορουν.

    Αυτο δεν μπορω να το εκλαβω διαφορετικα απο λογοκρισια γιατι απλα δεν εβρισα και δεν προσβαλα κανεναν.

    Ετσι δηλωνω οτι αποχωρω απο αυτο το φορουμ για λογους ευθηξιας.

    Οσον αφορα τα υπολοιπα γυρω απο το εν λογο θεμα εχω να σας πω μακρυα απο ανθρωπους που σας λενε εναντιων του στρατου και των ιερων και οσιων του γενους μας.Αυτα τα ατομα ψαχνουν δικαιολογιες για τα ελατωματα τους και προβαλουν καινοτομιες που συμφερουν την τσεπη τους και την λοξα τους.

    ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ.

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #399515

    Και τριτον δεν μπορω να καταλαβω πως ενα τετοιο τοπικ οπως το αρκεβουζιο κοβεται την ωρα που συζητουνται αξιοπρεπως τοσο σημαντικα θεματα και δεν κοβεται οταν σιχτηριζει ο ενας τον αλλο.Αν διαπιστωσω οτι δεν υπαρχει σωστη και δικαια διαχειριση η προκατηλιμενη και οχι ελευθερη πολιτικη σε οποιοδοιποτε θεμα θα δηλωσω απλα οτι σας γραφω στα παλαια των υποδυματων μου και δεν θα ξαναγραψω.Πολλους μπορει να τους συμφερει αλλα τυχαινει τα παλαια των υποδυματων μου να ειναι πολυ ψηλα.

    Το ίδιο αναρωτιέμαι και εγω. 😈

    Εδω τις προηγούμενες μέρες έπεφταν τα μπινελίκια σύννεφο και δεν κλειδώθηκε.Τώρα που κουβεντιάζαμε μια χαρά και ευπρεπώς γιατί κλειδώθηκε? 😈

    υγ.Μιχάλη μπορώ να σου απαντήσω σε όλα σου τα ερωτήματα αλλά κάποια άλλη στιγμή γιατί τώρα είμαι εκνευρισμένος. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #399537

    Μετα λυπης μου διαπιστωνω οτι δεν μπορω να γραψω στ θεμα αρκεβουζιο οταν ολοι οι αλλοι μπορουν. Αυτο δεν μπορω να το εκλαβω διαφορετικα απο λογοκρισια γιατι απλα δεν εβρισα και δεν προσβαλα κανεναν. Ετσι δηλωνω οτι αποχωρω απο αυτο το φορουμ για λογους ευθηξιας. Οσον αφορα τα υπολοιπα γυρω απο το εν λογο θεμα εχω να σας πω μακρυα απο ανθρωπους που σας λενε εναντιων του στρατου και των ιερων και οσιων του γενους μας.Αυτα τα ατομα ψαχνουν δικαιολογιες για τα ελατωματα τους και προβαλουν καινοτομιες που συμφερουν την τσεπη τους και την λοξα τους. ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ.

    ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    KAΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΧΑΛΗ

    ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ

    ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΟΥ

    ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΟΓΟΚΡΙΘΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΜΕΛΗ Η ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ

    ΦΩΝΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

    ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΑΥΤΗ

    ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #399538

    ΜΠΕΦ wrote:
    Και τριτον δεν μπορω να καταλαβω πως ενα τετοιο τοπικ οπως το αρκεβουζιο κοβεται την ωρα που συζητουνται αξιοπρεπως τοσο σημαντικα θεματα και δεν κοβεται οταν σιχτηριζει ο ενας τον αλλο.Αν διαπιστωσω οτι δεν υπαρχει σωστη και δικαια διαχειριση η προκατηλιμενη και οχι ελευθερη πολιτικη σε οποιοδοιποτε θεμα θα δηλωσω απλα οτι σας γραφω στα παλαια των υποδυματων μου και δεν θα ξαναγραψω.Πολλους μπορει να τους συμφερει αλλα τυχαινει τα παλαια των υποδυματων μου να ειναι πολυ ψηλα.

    Το ίδιο αναρωτιέμαι και εγω. Εδω τις προηγούμενες μέρες έπεφταν τα μπινελίκια σύννεφο και δεν κλειδώθηκε.Τώρα που κουβεντιάζαμε μια χαρά και ευπρεπώς γιατί κλειδώθηκε? υγ.Μιχάλη μπορώ να σου απαντήσω σε όλα σου τα ερωτήματα αλλά κάποια άλλη στιγμή γιατί τώρα είμαι εκνευρισμένος.

    ΑΠΛΑ  ΓΙΑΤΙ  ΟΛΑ  ΣΤΗΝ  ΕΛΛΑΔΑ  ΓΙΝΟΝΤΑΙ   ΜΕ   ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ …..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #399542

    Μετα λυπης μου διαπιστωνω οτι δεν μπορω να γραψω στ θεμα αρκεβουζιο οταν ολοι οι αλλοι μπορουν. Αυτο δεν μπορω να το εκλαβω διαφορετικα απο λογοκρισια γιατι απλα δεν εβρισα και δεν προσβαλα κανεναν. Ετσι δηλωνω οτι αποχωρω απο αυτο το φορουμ για λογους ευθηξιας. Οσον αφορα τα υπολοιπα γυρω απο το εν λογο θεμα εχω να σας πω μακρυα απο ανθρωπους που σας λενε εναντιων του στρατου και των ιερων και οσιων του γενους μας.Αυτα τα ατομα ψαχνουν δικαιολογιες για τα ελατωματα τους και προβαλουν καινοτομιες που συμφερουν την τσεπη τους και την λοξα τους. ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ.

    ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που λες!

    Ομως θα σε παρακαλουσα να μην φυγεις και να το σκεφτεις λιγο καλυτερα.Η συνεισφορα σου ειναι πολυ μεγαλη.Πια γνωριζουμε οι περισσοτεροι ο ενας τον αλλο και ξερουμε τι ανθρωπος εισαι

    Παντα φιλικα,

    giannis222

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #399544

    ΜΠΕΦ wrote:
    Μετα λυπης μου διαπιστωνω οτι δεν μπορω να γραψω στ θεμα αρκεβουζιο οταν ολοι οι αλλοι μπορουν. Αυτο δεν μπορω να το εκλαβω διαφορετικα απο λογοκρισια γιατι απλα δεν εβρισα και δεν προσβαλα κανεναν. Ετσι δηλωνω οτι αποχωρω απο αυτο το φορουμ για λογους ευθηξιας. Οσον αφορα τα υπολοιπα γυρω απο το εν λογο θεμα εχω να σας πω μακρυα απο ανθρωπους που σας λενε εναντιων του στρατου και των ιερων και οσιων του γενους μας.Αυτα τα ατομα ψαχνουν δικαιολογιες για τα ελατωματα τους και προβαλουν καινοτομιες που συμφερουν την τσεπη τους και την λοξα τους. ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ. ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    KAΛΗΣΠΕΡΑ ΜΙΧΑΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΟΓΟΚΡΙΘΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΜΕΛΗ Η ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΦΩΝΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΑΥΤΗ ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

    Εχεις δικιο κωστα αναιρω την αποφαση μου.Απορω ποιανου φαινου και εξυπνου εγκεφαλου ηταν η αποφαση να με φιμωσουν οταν μιλαω για τον τιμημενο και ενδοξο Ελληνικο στρατο.Τι κατινιες ειναι αυτες ?

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #399547

    θέμα χρόνου ήταν να μην μπορούν να μαζευτούν τα αμάζευτα 😐

    η αδιαφορία πληρώνεται 😐

    τα μέλη που δίνουν και παίρνουν σεβασμό δεν φταίνε 😐

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16,756 έως 16,770 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων