Το καταφύγιο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,896 έως 17,910 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    398
    vebarbar στις #407651

    Καλό μεσημέρι σε όλους. Έχω αρκετό καιρό να γράψω στο φόρουμ για διάφορους λόγους αλλά τώρα είμαι εδώ. Ελπίζω να είστε όλοι καλά.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #407652

    diomilesis wrote:
    διότι αν αφορά κάτι εμένα θέλω να μάθω που είμαι λάθος για να ζητήσω συγνώμη.

    Αν αφορούσε εσένα θα είχαμε μιλήσει ήδη τηλεφωνικά και θα σου ζητούσα εξηγήσεις κάτι το οποίο δεν έκανα και νομίζω λέει πολλά. Αλλά επειδή το μυαλό μου δουλεύει περίεργα και το ότι δεν με πήρες ακόμα εσύ και να με ρωτάς ή να μου ζητάς εξηγήσεις επίσης λέει κάτι για μένα. Αυτή τη στιγμή εφαρμόζω το κόλπο του MrGAD. Μετράω. Και όχι μέχρι το 100 όπως συμβούλευε κάποιον άλλο αλλά πολύ περισσότερο.

    BeReT wrote:
    ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..αυτή την εντύπωση είχα σχηματίσει..

    Για να σχηματίσεις μια εντύπωση θα πεί πως κάτι σε ώθησε σε αυτό. Αυτό περιμένω να δω γραμμένο εδώ. Πως έφτασες σε αυτό το συμπέρασμα και γιατί δεν μου είπες ποτέ π.χ. χαιρετίσματα στον Διονύση στον Χρήστο στον KAKO ΛΥΚΟ ή στον Beretta1. Δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια εδώ αλλά να ξέρεις………………. Μετράω ακόμα.

     

    Οχι δεν με ώθησε κάτι..Απλά νόμιζα πως ήταν και μέλος του ΣΣΚΠ και οτι γνωρίζεστε..(Είχα την λανθασμένη εντύπωση οτι του απαντούσες σε κάποια μηνύματά του.Σου είπα να δώσεις σε αυτον χαιρετίσματα γιατί αφενός ήταν στην επικαιρότητα..και αφετέρου έχει αποκλειστεί απο το site για μια εβδομάδα απο την ημέρα που με έβρισε  http://i48.tinypic.com/b3rift.png

    Αν δεν ήταν αποκλεισμένος θα του τα έδινα εγω τα χαιρετίσματα..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #407655

    Αλήθεια μια που το έφερε η κουβέντα, τον έχει γνωρίσει κανείς αυτόν τον άνθρωπο; Έχει έρθει σε καμιά ταβερνοκατάσταση από αυτές που έχουν γίνει; Τον έχει γνωρίσει κάποιος έστω και τηλεφωνικά;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #407663

    καλησπερα στα τρελα αγορια

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #407671

    Μια και διαβάζω αληγορικό λόγο που δε θέλει πολύ να ξεφύγει (διότι όλοι ειμαστε κάπως στη Ελλαδα του 2013) και να μετατραπεί σε  μή κόσμιο λόγο θα πρότεινα Κώστα (Κsap)  να εστιάσεις στην απάντηση του Γεράσιμου και να λήξει το θέμα που δεν υπάρχει.

    Κυνηγι γουστάρουμε όλοι   και όχι κυνήγι μαγισσών….

    Τώρα γνώμη μου  και πάλι είναι να μην δημιουργούμε εντάσεις και εντυπώσεις..

    Τώρα βέβαια αν θες να το συνεχίσεις αυτό … θα πρότεινα να ξανασκεφτείς…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407672

    καλησπέρα στην παρέα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #407673

    καλησπέρα στην παρέα

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

     

    Γεια σου Esco…

    @ Diomilesis  φρόντισε να πάς να γυαλίσεις το μπλέ Audi  του Esco… θέλει να βάλει κάτι εργάτριες μέσα για τα μαρούλια..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #407677

    ksap wrote:

    diomilesis wrote:
    διότι αν αφορά κάτι εμένα θέλω να μάθω που είμαι λάθος για να ζητήσω συγνώμη.

    Αν αφορούσε εσένα θα είχαμε μιλήσει ήδη τηλεφωνικά και θα σου ζητούσα εξηγήσεις κάτι το οποίο δεν έκανα και νομίζω λέει πολλά. Αλλά επειδή το μυαλό μου δουλεύει περίεργα και το ότι δεν με πήρες ακόμα εσύ και να με ρωτάς ή να μου ζητάς εξηγήσεις επίσης λέει κάτι για μένα. Αυτή τη στιγμή εφαρμόζω το κόλπο του MrGAD. Μετράω. Και όχι μέχρι το 100 όπως συμβούλευε κάποιον άλλο αλλά πολύ περισσότερο.

    BeReT wrote:
    ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ..αυτή την εντύπωση είχα σχηματίσει..

    Για να σχηματίσεις μια εντύπωση θα πεί πως κάτι σε ώθησε σε αυτό. Αυτό περιμένω να δω γραμμένο εδώ. Πως έφτασες σε αυτό το συμπέρασμα και γιατί δεν μου είπες ποτέ π.χ. χαιρετίσματα στον Διονύση στον Χρήστο στον KAKO ΛΥΚΟ ή στον Beretta1. Δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια εδώ αλλά να ξέρεις………………. Μετράω ακόμα.

    Οχι δεν με ώθησε κάτι..Απλά νόμιζα πως ήταν και μέλος του ΣΣΚΠ και οτι γνωρίζεστε..(Είχα την λανθασμένη εντύπωση οτι του απαντούσες σε κάποια μηνύματά του.Σου είπα να δώσεις σε αυτον χαιρετίσματα γιατί αφενός ήταν στην επικαιρότητα..και αφετέρου έχει αποκλειστεί απο το site για μια εβδομάδα απο την ημέρα που με έβρισε http://i48.tinypic.com/b3rift.png Αν δεν ήταν αποκλεισμένος θα του τα έδινα εγω τα χαιρετίσματα..

    η στραβος ειναι ο γιαλος ……..η στραβα αρμενιζουμε!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #407680

    αλααααααααααααααααααα…. Ο Hendrix ερχόταν για να τον ακούσει τον Mr

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #407683

    καλησπερα σε ολα τα παιδια.

    ξερετε σε τι τιμες παιζουν οι καταψυκτες?

    πρεπει να αγορασω αμεσα εναν….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407684

    καλησπερα σε ολα τα παιδια. ξερετε σε τι τιμες παιζουν οι καταψυκτες? πρεπει να αγορασω αμεσα εναν….

    θα βάλεις τα φυσίγγια για του χρόνου;;;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407687

    καλησπερα…πανουτσο ζωγραφιζεις αγορι μου……

    καλάαααααα θα ξαναέρθεις δεν θα ξαναέρθεις;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #407692

    θα βάλεις τα φυσίγγια για του χρόνου;;;;;

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    οχι, θα βαλω μαρουλια!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #407695

    οχι, θα βαλω μαρουλια!!!!

    θα σου κάνω καλές τιμές έχε με το νού σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #407696

    μου ειπε ενας καλος φιλος που ξερει απο αυτα , οτι θα εχουμε ελειψη μαρουλιων και θα ανεβει η τιμη κατακορυφα.

    θα πουληθουν στην μαυρη.

    αυτος ηδη εχει αποθηκευσει ενα φορτηγο απο δαυτα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 17,896 έως 17,910 (από 21,003 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων