BENELLI CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,996 έως 2,010 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #393850

    Beretta και ξερό ψωμί ρε γατάκια… 😆 😆 :lol:, Στο κάτω κάτω μια εξαγορά είναι η benelli της beretta…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #393869

    Χαβαλές πάνω απ΄όλα παιδιά και καλή καρδιά ……..Δεν υπάρχει λόγος για κόντρα ανάμεσα σε αυτές τις δύο σχολές ,έτσι κι αλλιώς oι berettes σταμάτησαν να βγαίνουν μετά την 303   :mrgreen:  :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #393876

    Beretta και ξερό ψωμί ρε γατάκια… , Στο κάτω κάτω μια εξαγορά είναι η benelli της beretta… κωστα αλλαζω ονομα θα λεγομαι vagos beretta 1 ,BERETTA BERETTA     lol

    Κωνσταντίνος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #393878

    ZeD wrote:
    Beretta και ξερό ψωμί ρε γατάκια… , Στο κάτω κάτω μια εξαγορά είναι η benelli της beretta… κωστα αλλαζω ονομα θα λεγομαι vagos beretta 1 ,BERETTA BERETTA lol Κωνσταντίνος

    Αυτό είναι το σωστό βαγγέλη, άλλωστε ανήκει και το nickname σου στον όμιλο… χαχαχαχα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #393929

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Κάθε εβδομάδα και καινούριο μοντέλο … http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ειχα πει να μην ξαναασχοληθω μαζι σου και με το αλλο το πονηρο το φιλαρακι σου , αλλα μια τελευταια ευχη να σου δωσω , σου ευχομαι λοιπον να αποκτησεις επιτελους ενα οπλο Benelli , να το ευχαριστηθεις και να σου φυγει ο καημος , η το κομπεξ η οτι αλλο σε βασανιζει με αυτα τα οπλα

    Φίλε Δημήτρη,

    τελικά η ευχή σου εν μέρη έπιασε τόπο. Σήμερα κυνήγησα με ένα φοβερό όπλο, μια Benelli Vinci… 🙂

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Πραγματικά ένιωσα την ολοκλήρωση που μπορεί να νιώσει ένας άντρας κυνηγός . Δεν σου κρύβω ότι όλη μέρα ερωτοτροπούσαμε και της φερόμουν πολύ γλυκά…

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Στο τέλος μου έκανε το χατήρι και μία τσίχλα πήρε τον δρόμο προς το έδαφος … 🙂 . Η χαρά μου απερίγραπτη …

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Γιατί όμως αυτά τα όπλα τα ματώνουν λίγο τα πουλιά;;;;;;; 😆

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Τέλος, θα πείσω σίγουρα και το άλλο το πονηρό το φιλαράκι μου να αποκτήσει ένα τέτοιο όπλο και να του φύγει και αυτουνού ο καημός που κουβαλάει μαζί με μένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #393930

    Δημητρης Benelli wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Κάθε εβδομάδα και καινούριο μοντέλο … http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ειχα πει να μην ξαναασχοληθω μαζι σου και με το αλλο το πονηρο το φιλαρακι σου , αλλα μια τελευταια ευχη να σου δωσω , σου ευχομαι λοιπον να αποκτησεις επιτελους ενα οπλο Benelli , να το ευχαριστηθεις και να σου φυγει ο καημος , η το κομπεξ η οτι αλλο σε βασανιζει με αυτα τα οπλα

    Φίλε Δημήτρη, τελικά η ευχή σου εν μέρη έπιασε τόπο. Σήμερα κυνήγησα με ένα φοβερό όπλο, μια Benelli Vinci… [/URL] Uploaded with ImageShack.us Πραγματικά ένιωσα την ολοκλήρωση που μπορεί να νιώσει ένας άντρας κυνηγός . Δεν σου κρύβω ότι όλη μέρα ερωτοτροπούσαμε και της φερόμουν πολύ γλυκά… [/URL] Uploaded with ImageShack.us Στο τέλος μου έκανε το χατήρι και μία τσίχλα πήρε τον δρόμο προς το έδαφος … . Η χαρά μου απερίγραπτη … [/URL] Uploaded with ImageShack.us Γιατί όμως αυτά τα όπλα τα ματώνουν λίγο τα πουλιά;;;;;;; [/URL] Uploaded with ImageShack.us Τέλος, θα πείσω σίγουρα και το άλλο το πονηρό το φιλαράκι μου να αποκτήσει ένα τέτοιο όπλο και να του φύγει και αυτουνού ο καημός που κουβαλάει μαζί με μένα.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ενα μεγαλο μπραβο και πολλα συγχαρητηρια , επιτελους ρε φιλε , το ονειρο σου γινεται πραγματικοτητα , ευχομαι και στο αλλο το παιδακι να παρει ενα τετοιο οπλο , και οσο αφορα τα αιματα , σιγα σιγα θα μαθεις να ριχνεις , εχεις καιρο μπροστα σου , μικρος εισαι  , απο τα video που ανεβαζεις παντα κατω και πισω εισαι , σταματας και με το μπαμ , σε καμμια δεκαρια χρονια θα τελειοποιηθεις , σου ευχομαι  καλη συνεχεια

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #393931

    Δημητρης Benelli wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Κάθε εβδομάδα και καινούριο μοντέλο … http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ειχα πει να μην ξαναασχοληθω μαζι σου και με το αλλο το πονηρο το φιλαρακι σου , αλλα μια τελευταια ευχη να σου δωσω , σου ευχομαι λοιπον να αποκτησεις επιτελους ενα οπλο Benelli , να το ευχαριστηθεις και να σου φυγει ο καημος , η το κομπεξ η οτι αλλο σε βασανιζει με αυτα τα οπλα

    Φίλε Δημήτρη, τελικά η ευχή σου εν μέρη έπιασε τόπο. Σήμερα κυνήγησα με ένα φοβερό όπλο, μια Benelli Vinci… [/URL] Uploaded with ImageShack.us Πραγματικά ένιωσα την ολοκλήρωση που μπορεί να νιώσει ένας άντρας κυνηγός . Δεν σου κρύβω ότι όλη μέρα ερωτοτροπούσαμε και της φερόμουν πολύ γλυκά… [/URL] Uploaded with ImageShack.us Στο τέλος μου έκανε το χατήρι και μία τσίχλα πήρε τον δρόμο προς το έδαφος … . Η χαρά μου απερίγραπτη … [/URL] Uploaded with ImageShack.us Γιατί όμως αυτά τα όπλα τα ματώνουν λίγο τα πουλιά;;;;;;; [/URL] Uploaded with ImageShack.us Τέλος, θα πείσω σίγουρα και το άλλο το πονηρό το φιλαράκι μου να αποκτήσει ένα τέτοιο όπλο και να του φύγει και αυτουνού ο καημός που κουβαλάει μαζί με μένα.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

     

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!  

     

     

    ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΠΕΙΣΤΕΙ ΗΔΗ..ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 2 ΜΙΑ VINCI KAI MIA SUPERVINCI!

     

    Υ.Σ: ΕΧΩ ΚΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #393938

    Γιατί όμως αυτά τα όπλα τα ματώνουν λίγο τα πουλιά;;;;;;;

    Φίλε μήπως είσαι λίγο υπερβολικός?Με νοτιά τι θέλεις δηλαδή????Μια χαρά είναι η τσίχλα.

    Ωραίο γυαλί……..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #393967

      ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΠΕΙΣΤΕΙ ΗΔΗ..ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 2 ΜΙΑ VINCI KAI MIA SUPERVINCI!

    Και μια supersport vinci και θα είσαι κομπλέ … 😈

    Φίλε μήπως είσαι λίγο υπερβολικός?Με νοτιά τι θέλεις δηλαδή????Μια χαρά είναι η τσίχλα. Ωραίο γυαλί……..

    Εσύ μάλλον γυαλιά χρειάζεσαι … 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #393976

    Ωραιο το εργαλειο με γεια σου.Φουτουριστικο οπως τα γυαλια….κολλημα που φαγαμε με τα γυαλια ρε παιδι μου…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #393977

    τελικά η ευχή σου εν μέρη έπιασε τόπο. Σήμερα κυνήγησα με ένα φοβερό όπλο, μια Benelli Vinci…

    ΦΙΛΕ ΤΟ ΓΥΑΛΑΚΙ ΗΤΑΝ ΣΕΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ????

    ΕΙΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΣΟΥ?

    😆 😆 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #394025

    παράκληση να συνεχιστεί μόνο η πλάκα 😉

    ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ από μέρους μου στούς συναδέλφους που συνεχίζουν μόνο την πλάκα 🙂

    όσο για σένα κε Γιώργο(ALTAIR),δεν με συγκίνησε ούτε το γυαλί σου ούτε η παλιοvinci του….

    αυτό που θέλω να μου στείλεις είναι η συνταγή της τσίχλας με κέτσαπ και άν τρώγεται επί τόπου στον κυνηγότοπο 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #394102

    να ρωτησω και εγω κατι που θελω στους μπενελακιδες?

    μεταξυ soupersport   και vinci ποια θα διαλεγατε και γιατι

    το οπλο θα ειναι μονο για καρτερι και θα ριχνονται 36 εως 50

    στα παπια στον εβρο και 32 στις τσιχλες και κανενα τρυγωνακι στιην εναρξη

    αντε και κανενα δραμι αν παει για γουρουνια :mrgreen:

    αξιζει η διαφορα τιμης της SS εναντι της VINCI

    δεν μας ενδιαφερει η ομορφια μας ενδιαφερει

    ποιο ειναι καλυτερο οπλο

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #394198

    συνάδελφε pennas προσωπικά θα διάλεγα vinci(όχι την 3.5″)

    1)όταν την επωμίζω αυθόρμητα είμαι περισσότερες φορές,μέσα απ ότι με την SS,γιατί μου φαίνεται πιο στιβαρή.Αυτό βέβαια συμβαίνει σ εμένα και δεν είναι κανόνας,λάβε το όμως υπ όψιν και τσεκάρισε το

    2)έχοντας  2 benelli η μία με ρίγα ανθρακόνημα και άλλη με ρίγα συμβατική έχω παρατηρήσει πολλές φορές ότι η ελαφριά κάννη έχει μεγαλύτερη αναπήδηση,βλητικά δεν έχω παράπονο από καμμία

    3)είναι πιο φθηνή και πιο καινούργιο μοντέλο

    4)το porting της SS έχει θόρυβο και με ενοχλεί

    τα έγραψα όλα με το “”εγώ””θέλοντας να τονίσω ότι όλα είναι προσωπικές διαπιστώσεις και όχι κανόνες

    φιλικά Μάκης 🙂

    υ.σ.κάποιο θεματάκι έχει η vivci στην πάπια με μία γραμμή που έχει και φαίνεται σαν πατούρα σε πολλούς φαίνεται άβολη αλλά είναι καθαρά θέμα συνήθειας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #394214

    να ρωτησω και εγω κατι που θελω στους μπενελακιδες? μεταξυ soupersport και vinci ποια θα διαλεγατε και γιατι το οπλο θα ειναι μονο για καρτερι και θα ριχνονται 36 εως 50 στα παπια στον εβρο και 32 στις τσιχλες και κανενα τρυγωνακι στιην εναρξη αντε και κανενα δραμι αν παει για γουρουνια αξιζει η διαφορα τιμης της SS εναντι της VINCI δεν μας ενδιαφερει η ομορφια μας ενδιαφερει ποιο ειναι καλυτερο οπλο

    εσενα σε κοβω οτι σου παει γαντι , η νεα Vinci supersport , η οποια θα κυκλοφορησει την ανοιξη στην Ελλαδα , αντε λοιπον σου ευχομαι και εσενα να την αποκτησεις και να την χαρεις

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,996 έως 2,010 (από 2,589 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων