winchester club!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Winchester

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #423960

    Λοιπόν χτές έριξα μια πούλα στο σκοπευτήριο με το ντουφέκι του Γιώργου και έχω να πώ πώς η Winchester κέρδισε ακόμα έναν υποστηριχτή.

    Beretta A 301 Beretta AL 391 light Benelli Vinci
    Της καμπαρντίνας το κουμπί …είναι του πουκαμίσου.. http://www.youtube.com/watch?v=ErbxlqxUdKI

    Σου έκατσε γάντι γι’αυτό τα έλιωνες, εμένα μου είναι κοντό …  🙂

    Μόλις βρω χρόνο θα πάω για προσαρμογή.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #423979

    Σου έκατσε γάντι γι’αυτό τα έλιωνες, εμένα μου είναι κοντό … Μόλις βρω χρόνο θα πάω για προσαρμογή.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΥΨΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΓΕΙ ΨΗΛΟΙ, ΠΕΙΡΑΖΕΤΑΙ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ… 🙂 🙂

    ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #423983

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Σου έκατσε γάντι γι’αυτό τα έλιωνες, εμένα μου είναι κοντό … Μόλις βρω χρόνο θα πάω για προσαρμογή. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΥΨΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΓΕΙ ΨΗΛΟΙ, ΠΕΙΡΑΖΕΤΑΙ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ… ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ…

     

    oταν παω για προσαρμογη κ εγω ελα κοντα να διαλεξουμε ενα μεγαλο πελμα για μενα κ ενα κοντο για σενα….θα σε βολεψουμε κ σενα………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #425751

    Το νεο εργαλειο…

    http://www.winchesterint.com/winchester/products/mresult.php?group1=4&group2=0&submod=A-WSXPXTRDEF

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #425802

    Θέλω να παραγγείλω να μου φτιάξουν  2 custom τσοκ για το Select, αφού πρώτα μετρήσω αυλούς κτλ. Τι συσφίξεις θα μου προτείνατε για καρτεράκι;

    Σκέφτομαι για 3/8 (light mod) η πρώτη τουφεκιά και 5/8 (light improved mod) η δεύτερη.

    Τι λέτε, εσείς που ξέρετε τις τουφεκιές του όπλου;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #425836

    Θέλω να παραγγείλω να μου φτιάξουν  2 custom τσοκ για το Select, αφού πρώτα μετρήσω αυλούς κτλ. Τι συσφίξεις θα μου προτείνατε για καρτεράκι; Σκέφτομαι για 3/8 (light mod) η πρώτη τουφεκιά και 5/8 (light improved mod) η δεύτερη. Τι λέτε, εσείς που ξέρετε τις τουφεκιές του όπλου;

    Καλά το πας αλλά θα έλεγα πάρεις απ’ ευθείας το ΙΜ 😉

    Αν και όσο θα “στρώνει” πάνω σου το όπλο θα θες κάτι πιό “σφιχτό” που θα έλεγα ότι είναι περισσότερο ψυχολογικό παρά χρειαζούμενο. Αρκεί να πιστέψεις στις δοκιμές σου και στον εαυτό σου. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    billys_benelli στις #425981

    Αφού άνοιξε τον χoρό ο Σταύρος, είπα να τον συνεχίσω. Κάτοχος λοιπόν και γω ενός Winchester Select Sporting II αχρωμίωτο με 71 πόντους κάννες. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τον Ντίνο για την άψογη συνεργασία, που αν και είναι μακριά είμαι σίγουρος μας διαβάζει

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

     

    Kαλοριζικο και καλοντουφεκο φιλε!! ωραιο φενεται!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    Ost57 στις #427364

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους εδω. Παρακαλω, θα ηθελα την γνωμη σας για super x2 ranger.
    Ευχαριστω πολυ, καλο σας βραδυ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #427399

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους εδω. Παρακαλω, θα ηθελα την γνωμη σας για super x2 ranger.
    Ευχαριστω πολυ, καλο σας βραδυ.

    Αν και κατοχος της ΣΧ3,και δεν εχω ριξει με αυτο προκειται για καλο τουφεκι,καννη αχρωμειωτη οποτε θελει και μια εξτρα φροντιδα,αριστα βλητικα που θα αναδηπλωνει τις αρετες του με εξωεργοστασιακα τσοκακια για να παρεις το μεγιστο,τη θεωρω ευκολη καραμπινα αεριων στη συντηρηση,αν ειναι σε καλη κατασταση να τη παρεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    Ost57 στις #427472

    Φιλε Σαραντο καλημερα.

    Παντα “ακριβης στα ραντεβου” ενημερωσης και απολυτως κατατοπιστικος. Να εισαι καλα!!!
    Εαν εχεις την καλωσυνη, πες μου σε παρακαλω, ποιο φυσιγγι θεωρεις το πλεον καταλληλο
    για κυνηγι τσιχλας με τα συγκεκριμενα οπλα (sx2 και sx3). Σε ευχαριστω πολυ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #427480

    Φιλε Σαραντο καλημερα. Παντα «ακριβης στα ραντεβου» ενημερωσης και απολυτως κατατοπιστικος. Να εισαι καλα!!!
    Εαν εχεις την καλωσυνη, πες μου σε παρακαλω, ποιο φυσιγγι θεωρεις το πλεον καταλληλο
    για κυνηγι τσιχλας με τα συγκεκριμενα οπλα (sx2 και sx3). Σε ευχαριστω πολυ.

    Καλημερα φιλε,νασαι καλα για τα καλα σου λογια,δυστυχως δεν εχω δει στο πινακα ψιλα σκαγια για να εχω αποψη,απο 6αρι και χοντρητερα η ΣΧ3 εχει κεντρα και διακεννα τουλαχιστον ισαξεια και με πολυ καλη συχνοτητα, με οποιαδηποτε στενωτερη καννη,με οσα σετ-απ εχω δοκιμασει,αφοβα μπορεις να δουλεψεις ολα τα σετ-απ που θα δουλευες με ενα αυλο συμβατικο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #427627

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους εδω. Παρακαλω, θα ηθελα την γνωμη σας για super x2 ranger.
    Ευχαριστω πολυ, καλο σας βραδυ.

    Καλησπερα σε ποια τιμη την βρηκες?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    Ost57 στις #427752

    Καλημερα σε ολους.

    Φιλε Σαραντο, σε ευχαριστω και παλι.

    Φιλε Βαγγελη, την αγορασα 500 ευρω, αθικτη, αψογη επωμιση ( κυριος λογος αγορας ), ειμαι αριστεροχειρας
    και η υπερυψωμενη ριγα με βολευει πολυ.
    Μου αρεσε η απλοτητα του, η στιβαροτητα του και ο πανευκολος τοπος καθαρισμου και συντηρησης του.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #427753

    Αληθεύει ότι τα Winchester (ή αρκετά από αυτά) από την μάνα τους είναι ελάχιστα αριστερά; Έχει βάλει ποτέ κανείς το τουφέκι του σε αυτό το όργανο που τα βιδώνουν ανάποδα και βλέπουν τις κλίσεις, για να μας πει τι διαπίστωσε;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #427756

    Αληθεύει ότι τα Winchester (ή αρκετά από αυτά) από την μάνα τους είναι ελάχιστα αριστερά; Έχει βάλει ποτέ κανείς το τουφέκι του σε αυτό το όργανο που τα βιδώνουν ανάποδα και βλέπουν τις κλίσεις, για να μας πει τι διαπίστωσε;

    οσα winchester η browning(ειδικά καραμπίνες)έχω πιάσει όντως είναι λίιιγο αριστερά και το είχα διαπιστώσει και στο όργανο όπως λες όταν είχε χρειαστεί να γυρίσω 2 s.pose browning στο αείμνηστο Δεστέφανι 

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων